رفتن به مطلب

بازی watch Dogs برای pc منتشر شد

hd5870
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

1280x1024

خوب پس بگو چرا بازی رون هست من با 1080p با 780 دارم 50 فرم می گیرم 

برای من که خون یارو در میاد 

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

• ارسال 207
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

اقا من یه جا گیر کردم

تو یکی از مراحل که هلیکوپتر بالای سر و محوطه دشمن داره میچرخه باید چیکار کرد میدونم باید مخفی کاری کرد ولی تکون میخوری یارو از هلی کوپتر میبینتت ومیسوزی :(  از همه طرف محوطه اقدام کردم ولی نشد که نشد

نینجا بازی هم در اوردم  :D

داداش دقیقا نمی دونم کدوم مرحله رو میگی چون کامل توضیح ندادی؟ از مراحل اصلیه یا فرعی؟ می تونی هلیکوپترو هک کنی که واسه حدود 10 ثانیه تو رو رویت نمی کنه و بعد فرار کنی 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هلیکوپتر هک نمیشه فقط میتونی وارد دوربین هلی کوپتر بشی که محوطه رو ببینی

اینم بگم من خیلی مراحل رو رد کردم اگه کم بازی کرده باشی هنوز نرسیدی به این مرحله

لینک به دیدگاه

هلیکوپتر هک نمیشه فقط میتونی وارد دوربین هلی کوپتر بشی که محوطه رو ببینی

اینم بگم من خیلی مراحل رو رد کردم اگه کم بازی کرده باشی هنوز نرسیدی به این مرحله

آهان فهمیدم کجا رو میگی شما اول آدمی که سمت چپ محوطه هس رو بکش اون راحته کنار محوطه قرمز رنگ و نه وسطش !بعد برو بیرون از محوطه قرمز رنگ اون یکی اونطرفه بیا محوطه رو دور بزن از اونور بکشش اگه از اینور بری وقتی رسیدی بهش طرف سوار ماشین میشه و باس کلی دنبالش بری اون هلیکوپتر و در کل آدما نباس ببیننت که اونوخ می سوزی راحته می تونی با کاور گرفتن بدون این که ببیننت بری داداش من بازی رو تموم کردم  :cool:

لینک به دیدگاه

اگه زحمت نیست اینجا یکی از watch dogs ش عکس قرار بده تا من با خودم مقایسه کنم؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان.

به نظرتون من با سیستمم بازی رو روی ریزولیشن ۱۶۸۰*۱۰۵۰ چطور میتونم اجرا کنم؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان.

به نظرتون من با سیستمم بازی رو روی ریزولیشن ۱۶۸۰*۱۰۵۰ چطور میتونم اجرا کنم؟

سلام دوست عزیز

من هم مانیتورم با همین 1050*1680 هست مشخصات سیستم هم تو امضا هست باید یه مقدار با تنظیمات ور برید که بتونید بهترین هالت رو اجرا کنید اگه وقت ور رفتن با تنضیمات هم ندارید روی تنضیمات high براحتی میتونید اجراش کنید بدون مشکلی.

البته نا گفته نمونه که موتور گرافیک بازی مشکل داره یه مقدار که بعضی مواقع افت فریم پیدا میکنید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان رو سیستم دوستم با گرافیک 580 مینیمم فریم به 8-9 فریم میرسه !

همه همینطور مشکل دارند ؟

لینک به دیدگاه

دوستان رو سیستم دوستم با گرافیک 580 مینیمم فریم به 8-9 فریم میرسه !

همه همینطور مشکل دارند ؟

این مشکل برای کمبود v-ram گرافیک هست.

مقدار استفاده از v-ram کرافیک من هست.

35334942239123358950.gif

لینک به دیدگاه

لطفا عکسی از محیط بازی بگیرید ماکه سیستمشو نداریم حد اقل ببینیم چطوریه  :unsure:  :blush:  

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

طبق اخرین اخبار از این بازی یوبی سافت 2000,000 سیستم در سرتاسر دنیا رو هک کرد :D

شما در بازی  سرتون گرم هک کردنه وهسته برنامه نویسی شده بازی در حال هک کردن سیستم شماست  =))

ویرایش شده توسط mehdi-gtx
لینک به دیدگاه

طبق اخرین اخبار از این بازی یوبی سافت 2000,000 سیستم در سرتاسر دنیا رو هک کرد :D

شما در بازی  سرتون گرم هک کردنه وهسته برنامه نویسی شده بازی در حال هک کردن سیستم شماست  =))

داش ما ایرونیا که داریم نسخه کرک شده یا همون هک شده شو بازی می کنیم زده به کاهدون  =))

لینک به دیدگاه

یعنی چی ؟؟! |:

توضیح بیشتر میدید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

هیچی بابا خواستم شایعه پراکنی کنم ولی خنده ها که گویای همه چی بود؟!

ولی همچین چیزی شدنی هست نه؟       هک در قالب بازی ولی نه از طرف شرکتهای معتبر

لینک به دیدگاه

دوستان با آوردن تکسچر از ultera به high مشکل افت فریم کاملا حل شد ولی بقیه چیزارو تا حد ممکن بالا و بالا وبالا ..... بردم 

الان دارم به طور حدسی با 60 الی 50 فریم بازی رو میزنم تو رگ:ِدی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چرا حدسی

برنامه EVGA_PrecisionX یا msi after burner رو نصب کن تا اطلاعات کامل کارت گرافیک رو حین بازی بالای صفحه بهت بده

دما-فریم ریت-سرعت فن- درصد استفاده gpu

لینک به دیدگاه

من همه چیزو می ذارم آخر! همه چیزو اعم از تنظیمات گرافیکی و همه گزینه ها تو قسمت display تنها v-sync رو روی 1frame می ذارم که اگه بذارم رو 2 frames فریم بازی میاد پایین ورو 30 می ایسته که چرت میشه نمی دونم در کل این v-sync چی هس تو بازی های دیگه هم وقتی اینو فعال می کنیم فریم میاد رو 60 اما وقتی غیر فعاله فریم میره بالای 120  :laughing:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دانلودش ساعت 10 شب تموم شده اما جرات ندارم اجراش کنم :دی با Cpu Q9550 و GTX 480

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من همه چیزو می ذارم آخر! همه چیزو اعم از تنظیمات گرافیکی و همه گزینه ها تو قسمت display تنها v-sync رو روی 1frame می ذارم که اگه بذارم رو 2 frames فریم بازی میاد پایین ورو 30 می ایسته که چرت میشه نمی دونم در کل این v-sync چی هس تو بازی های دیگه هم وقتی اینو فعال می کنیم فریم میاد رو 60 اما وقتی غیر فعاله فریم میره بالای 120  :laughing:

با V-Syncیک فریم در هنگام نمایش نیمه‌ کاره‌ی فریم قبلی ظاهر نمی‌شود و از بریدگی خبری نیست.

http://www.zoomit.ir/it-news/game/11604-adm-freesync-displayport-adaptive-sync-nvidia-g-sync

لینک به دیدگاه

با V-Syncیک فریم در هنگام نمایش نیمه‌ کاره‌ی فریم قبلی ظاهر نمی‌شود و از بریدگی خبری نیست.

http://www.zoomit.ir/it-news/game/11604-adm-freesync-displayport-adaptive-sync-nvidia-g-sync

من ایتو فعال می کنم موس تو منو آروم میشه ولی تو بازی انقدر که موس تو منو آرومه اون طوری نی؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من ایتو فعال می کنم موس تو منو آروم میشه ولی تو بازی انقدر که موس تو منو آرومه اون طوری نی؟؟؟

به نظر من اگر غیر فعالش کنید زیاد اتفاق مهمی نمی افته.

بنابر توضیحات سایت خبری درباره این تکنیک میگه که برای صحنه های خیلی شلوغی هست که باعث میشه فریم ها با هم هماهنگ بشن و از خط افتادن بین فریم های قبل و بعد جلو گیری میکنه.(البته با افت فریم فرق میکنه)

که به شخصه خیلی کم دیدم این اتفاق رو و بیشتر در بازی های آنلاین اتفاق می افته.

راستی این قابلیت فشار خیلی زیادی رو کارت میاره و باعث افت فریم میشه.

ویرایش شده توسط rahmanshahi
لینک به دیدگاه

دانلودش خیلی طول میکشه من رفتم سر کوچمون خریدم الان هم دارم نصبش می کنم آروم قرار ندارم @-) :unsure: 

لینک به دیدگاه

دادا همچین شاخی هم نیس  =))  =))  =))

قبول کنین انتاظارات خیلی زیاد بود از این بازی!!!

لینک به دیدگاه

اینم تصاویری واقعی از این بازی !!!(در حد اکثر تنطیمات)!

post-12468-0-61618100-1401799302_thumb.png

post-12468-0-00569500-1401799406_thumb.png

اینم کارت بیچاره ما که داره به خاطر خوشنودی من خودشو میکشه!!!

post-12468-0-49376800-1401799492_thumb.gif

((البته لباسشو عوض کردم  :D  5000$ پولشه!!))

ویرایش شده توسط hamedgt
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...