رفتن به مطلب

بازی watch Dogs برای pc منتشر شد

hd5870
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دانلودش ساعت 10 شب تموم شده اما جرات ندارم اجراش کنم :دی با Cpu Q9550 و GTX 480

حرفمو پس میگیرم ...

روی مدیوم هیچ مشکل فریمی هم نداشتم...روی high هم هیچ مشکل خاصی نبود منتها مقدار بسیار کمی با مدیون فاصله داشت از لحاظ فریم :دی

لینک به دیدگاه

• ارسال 207
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

مال من 6 دیسکه چرا .

:D

ماله شما هم کیفیتش این طوریه؟؟؟

لینک به دیدگاه

دادا یه عکس بذار دل ما هم آروم بشه 

با تشکر

(می خوام بدونم گرافیک بازی 4 dvd با 6 Dvd فرق داره؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چطوری ؟؟؟

البته تازه شروع به نصب کردم.

بچه ها یه چی میگم ناراحت نشید هیچ وقت بازی رو دانلود نکنید ادم نمی دونه بازی که میگیره سالم هستش یا نه از یه فروشگاه معتبر خرید کنید خیال خودتون رو در مورد بازی راحت کنید

نسخه های غیر قانونی و مشکل دار پره تو نت.سرعت اینترنت هم که افتضاحه قیمتها هم که ماشالله عالی دیگه به نظرم به صرفه نیست دان کنید

عکس هم میذارم.

سلام

رفیق با پول خریدن بازی میشه پول یه ماه اینترنت رو داد ولی چند روزه میشه یه بازی رو دانلود کرد پس دانلود به صرفه تر هست

اگه از سایت های معتبر هم دانلود بشه بازی مشکلی نداره چون قبلش از طرف سایت تست میشه و بعد اپلود

ویرایش شده توسط mehdi-gtx
لینک به دیدگاه

به نظر بنده 

از این بازی اونقدر تعریف و تبلیغ کرده بودن ما فکر میکردیم الان چی میخواد در بیاد

به طور ساده تو ذهنم اونقدر به این بازی شاخ و برگ داده بودم با این تریلر ها و تبلیغات که فکر میکردم چیه !!

البته من نمیخوام از خوبی این بازی چیزی کم کنم ولی واقعا به نظر بنده زیاد بازی خاصی نبود!!

شنبه میرم wolfenshtain رو بخرم ببینم اون چطوریه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ولف عالیه -شوتر کلاسیک با یک داستان زیبا-جوقشنگ-ناتزی کشی در اوج گرافیک هم خیلی خوبه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دو تصویر فوق العاده از بازی واچ داگز که گرافیک خوبش رو به نمایش گزاشته 

بابا خداییش بی انصافی نکنید به نظرم تنها عیبش افت فریم هست وگرنه بازی هیجانی هستش تنوع ماموریتها حس هیجانی به ادم میده

14291969723_35ba661d43_o.jpg

infamous-second-son-launch-screen-2.jpg

http://wccftech.com/watch-dogs-infamous-son-screenshot-comparison-playstation-4-exclusive/

این عکسها تازه برای کنسول هست

لینک به دیدگاه

شهر ما که 12 تومان میفته 6تا دی وی دی دونه ای 2000

لینک به دیدگاه

بابا خداییش بی انصافی نکنید به نظرم تنها عیبش افت فریم هست وگرنه بازی هیجانی هستش تنوع ماموریتها حس هیجانی به ادم میده

http://wccftech.com/watch-dogs-infamous-son-screenshot-comparison-playstation-4-exclusive/

دوست گلم گرافیک بازی عالیه 

چون اگه عالی نلود سیستم صدای هوا پیما نمیداد ولی به اصطلاح همون طور که تو تصویر مشاهده میکنید یه حالت کارتونی داره 

شما خدتون بازی رو بخرین بعد متوجه منظورم میشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست گلم من اخرای بازی هستم

اولین نفری هم بودم که اخبار مشکل افت فریم رو تو تاپیک مطرح کردم حتی با کارتهای قدرتمند

مشکل خیلی از دوستان اینه که قبل از انتشار بازی برداشتشون از بازی اینه که تصور میکنن بازی دقیقا همون تریلر منتشر شده از بازی هست

در حالی که شرکت های سازنده روی تریلر یا همون دموی بازی مانور بیشتری برای جذب مشتری میدن و با کیفیت بالاتری تریلر رو میسازن

تمام بازی ها رو دقت کنید تریلرشون از خود بازی گرافیک بالاتری داره.

لینک به دیدگاه

میشه از صبح بازی یه عکس بزارین؟؟

شما با 6870 بازی میکنین ؟؟

اگه این طوریکه افت فریم طبیعی ولی اگه 6870 نیست گرافیکتون کافیه تکسچر رو از حالت ultera رو high بیارین چون تکچر رو میبری به ultera مینویسه 3 gig گرافیک پیشنیاز ولی رو high بیارین دیگه تو بازی نه دچار لگ میشین و نه افت فریم 

همین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون از راهنماییت

بابا به درجه ای رسیدیم که بدونیم تنظیمات بازی از چه قراره :D

لینک به دیدگاه

ممنون از راهنماییت

بابا به درجه ای رسیدیم که بدونیم تنظیمات بازی از چه قراره :D

دادا این چه حرفیه شما استاد ما هستین :D

لینک به دیدگاه

دوست عزيز اين بازي از لحاظ فني پر عيب و ايراد هست. من يه هفته پيش بازي كردم زياد يادم نيست ولي اين چند تا رو داشته باش.

١- شخصيت مزخرف بازي كه از طرفي دزد هاي شهر رو دستگير مي كنه و از طرفي با هك كردن وارد سيستم مردم مي شه و كلي دزدي مي كنه و ادم مي كشه. تو gta اگه ادم مي كشي ديگه لا اقل با دزد هاي شهر دوستي. اين شخصيت پر تناقض هست.

٢- درست هست كه گرافيك بازي خوب هست ولي گرافيك فقط به texture نيست. بازي اصلا فيزيك خوبي نداره. شما با ١٨٠ بزد به ديوار. كاپوتت لطف مي كنه و مو ور مي داره. تا حالا به شيشه هاي ساختمون هاي شهر دقت كردي. فقط يه عكس هست و محيط بيرون رو رفلكس نمي كنه.

٣- داستان اصلي بازي خيلي كوتاه هست.

٤- تصادف مردم تو خيابون رو دقت كردي ؟ يهو بي دليل طرف پاشو مي ذاره رو گاز مي زنه به جلويي.

٥- بازي رو اخرين درجه ي سختي هم باز زياد سخت نيست.

٦- هلي كوپتر ها به صورت عمودي مي تونند اسنايپت كنند. اقا اين شما اين اسنايپ اين هلي كوپتر من دقيقا زير شما. شما چجوري من رو اسنايپ مي كني؟

٧- اين يكي خيلي ايراد نيست. يه عده هستند كه دوست دارن بازي رو ١٠٠٪ كنند. من هم دوست دارم ١٠٠٪ كنم( البته حالت تك نفره ) يه بازي شطرنج هست توي the loop يه جا هست همه شطرنج بازي مي كنند. يه نفر تو اين جا survival بازي مي كنه. اقا من stage ١٠ اين رو جدي مي گم ٤-٥ ساعت وقت گذاشتم حل نشد. اخر سر رفتم يو-توب ديدم اصلا حركتي كه طرف مي كنه تو كنسول متفاوت با pc هست. از دوستان اگه راه اين رو كسي بلد هست خيلي خوش حال مي شم كمك كنه.

٨- يه خونه درست حسابي تو بازي نداري خوب اين تو شخصيت سازي بازي تاثير داره. اين كار شخصيت رو كاملا بدبخت جلوه مي ده.

٩- من تنها كاري كه با پولام مي تونم بكنم اينه كه در راستاي شخصيت سازي بازي پول هام رو به سازمان خيريه شهر بدم كه اميد وارم دوباره نرم سازمان خيريه رو هك كنم.

اين ها ايراد هايي بود كه الان يادم هست. اگه يه هفته پيش بود ٢-٣ تا ديگه هم بود. البته بازي خوبي هاي خودش هم داره مثلا من از ماشين سواري طرف تو اول شخص خيلي خوشم مياد اگر درايور سانفرانسيسكو رو بازي كرده باشين عين همونه. اصلا من فكر كنم ماشين سواري اين بازي براي اول شخص بهينه شده. يا مثلا اگه تو بازي بارون بياد كه نگو !! يا مثلا take down ها خيلي خوب كار شده ( البته من رضايت كامل ندارم چون جريان اون انتن ماشين رو كه ايدن باهاش مردم رو مي زنه خيلي نمي فهمم ولي خوب خوب كار شده) صدا گذاري اسلحه ها خوب هست ( من بشخصه بخاطر علاقه ام به كلت ١٩١١ ( همون silver barrel هيتمن ) اگر تو بازي اين كلت باشه كل بازي رو با اين مي رم و صدا گذاري اين اسلحه برام خيلي مهم هست كه تو اين بازي عالي بود). داستان بازي قشنگ بود و البته نكات جالب توجه زيادي داشت. خلاصه خوبي كم نداشت ولي خوب ايراد هم داشت. واقعا به gta ايراد به زور مي توني بگيري. اين بازي رو خيلي ها يكي از شانس هاي goty مي دونستند ولي الان به نظر من ١٪ هم شانس نداره. بيچاره gta كه هر سال به خاطر همزمان عرضه شدنش با بازي هاي بزرگ goty نمي شه.

ویرایش شده توسط Dr.Mac
لینک به دیدگاه

مي دونين يه نكته اي هست. يه عده بازي مي سازن كه اسمش بره تو تاريخ و يه عده بازي مي سازن كه پول دار شن. و البته هر دو طرف به خاسته هاشون مي رسند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزيز اين بازي از لحاظ فني پر عيب و ايراد هست. من يه هفته پيش بازي كردم زياد يادم نيست ولي اين چند تا رو داشته باش.

١- شخصيت مزخرف بازي كه از طرفي دزد هاي شهر رو دستگير مي كنه و از طرفي با هك كردن وارد سيستم مردم مي شه و كلي دزدي مي كنه و ادم مي كشه. تو gta اگه ادم مي كشي ديگه لا اقل با دزد هاي شهر دوستي. اين شخصيت پر تناقض هست.

٢- درست هست كه گرافيك بازي خوب هست ولي گرافيك فقط به texture نيست. بازي اصلا فيزيك خوبي نداره. شما با ١٨٠ بزد به ديوار. كاپوتت لطف مي كنه و مو ور مي داره. تا حالا به شيشه هاي ساختمون هاي شهر دقت كردي. فقط يه عكس هست و محيط بيرون رو رفلكس نمي كنه.

من حتی تو آینه هم نمیتونم خودم رو ببینم /

کلاً پاکش کردم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کاربر عزیز Dr.Mac

1-شخصیت بازی که چون بر این شده که خانوادش رو از دست خلافکار ها نجات بده و تسویه حساب شخصی  :D  باید ضد خلافکار باشه و بخاطر هکر بودن حرفه ای هر جا و هر کسی رو میتونه هک کنه شما کاری به مردم عادی نداشته باش :D

2-در موردفیزیک که قبول وسیله ای که خودت میرونی رو تخریب پذیریش کار نکردن و مصنوعی جلوه میکنه ولی از تخریب پذیری و انفجا رو اتش و اتمسفرش به حق نباید گذشت بارون زیبا اب رودخانه فوق العاده و عکس از رفلکت بازی که گفتی نداره 

post-12892-0-79434000-1401874586_thumb.jpg

3-با اینکه میگی داستان کوتاهه موافق نیستم هر بازی رو بشینی بکوب یکی دو روزه تموم میشه ولی با روزی 3/4 ساعت دست کم یه هفته ای وقت میخواد 

4-دلیل یهو پا رو گاز گذاشتن مردم حین رانندگی که هک کردن چراغ راهنماست وگرنه تو حالت عادی که مثل ادم رانندگی میکنن

5- رو درجه نرمال سختی بازی, بعض ماموریت ها عرق ادم رو در میاره جاهایی که پلیس قاطی ماموریتها میشه شاید شما خیلی حرفه ای هستی ولی تو بازی های درایوری حریف ندارم :D

6-در مورد این گزینه حق با شماست ولی میشه بهش توجه نکرد..یه مورد رو هم نقل قول از کاربر دیگه میکنم وجود موتور در جاهای مختلف شهر ولی نبود حتی یک موتور سوار :D

7-بگزریم

8-خونه و مخفیگاه که داری اون علامت دوتا فلش زرد رنگ . اگه منظورت ویلا یا اپارتمان هست که بدبخت یه جا رو داشت بهش حمله شدو نابود.به چه چیزهایی گیر دادی قراره مگه این بازی رو با gta مقایسه کنیم.

در کل یکی از مهمترین مسایل بازی داستان و فیلمنامه بازی هست که من در حد قابل قبولی میبینمش .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برا من خبری از این عکس نیست!!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو تنظیمات قسمت رفلکت دارهمیتونی زیادش کنی که ماشینها هم رفلکت میگیره

لینک به دیدگاه

٣- داستان اصلي بازي خيلي كوتاه هست.

٤- تصادف مردم تو خيابون رو دقت كردي ؟ يهو بي دليل طرف پاشو مي ذاره رو گاز مي زنه به جلويي.

٥- بازي رو اخرين درجه ي سختي هم باز زياد سخت نيست.

٦- هلي كوپتر ها به صورت عمودي مي تونند اسنايپت كنند. اقا اين شما اين اسنايپ اين هلي كوپتر من دقيقا زير شما. شما چجوري من رو اسنايپ مي كني؟

٧- اين يكي خيلي ايراد نيست. يه عده هستند كه دوست دارن بازي رو ١٠٠٪ كنند. من هم دوست دارم ١٠٠٪ كنم( البته حالت تك نفره ) يه بازي شطرنج هست توي the loop يه جا هست همه شطرنج بازي مي كنند. يه نفر تو اين جا survival بازي مي كنه. اقا من stage ١٠ اين رو جدي مي گم ٤-٥ ساعت وقت گذاشتم حل نشد. اخر سر رفتم يو-توب ديدم اصلا حركتي كه طرف مي كنه تو كنسول متفاوت با pc هست. از دوستان اگه راه اين رو كسي بلد هست خيلي خوش حال مي شم كمك كنه.

٨- يه خونه درست حسابي تو بازي نداري خوب اين تو شخصيت سازي بازي تاثير داره. اين كار شخصيت رو كاملا بدبخت جلوه مي ده.

٩- من تنها كاري كه با پولام مي تونم بكنم اينه كه در راستاي شخصيت سازي بازي پول هام رو به سازمان خيريه شهر بدم كه اميد وارم دوباره نرم سازمان خيريه رو هك كنم.

اين ها ايراد هايي بود كه الان يادم هست. اگه يه هفته پيش بود ٢-٣ تا ديگه هم بود. البته بازي خوبي هاي خودش هم داره مثلا من از ماشين سواري طرف تو اول شخص خيلي خوشم مياد اگر درايور سانفرانسيسكو رو بازي كرده باشين عين همونه. اصلا من فكر كنم ماشين سواري اين بازي براي اول شخص بهينه شده. يا مثلا اگه تو بازي بارون بياد كه نگو !! يا مثلا take down ها خيلي خوب كار شده ( البته من رضايت كامل ندارم چون جريان اون انتن ماشين رو كه ايدن باهاش مردم رو مي زنه خيلي نمي فهمم ولي خوب خوب كار شده) صدا گذاري اسلحه ها خوب هست ( من بشخصه بخاطر علاقه ام به كلت ١٩١١ ( همون silver barrel هيتمن ) اگر تو بازي اين كلت باشه كل بازي رو با اين مي رم و صدا گذاري اين اسلحه برام خيلي مهم هست كه تو اين بازي عالي بود). داستان بازي قشنگ بود و البته نكات جالب توجه زيادي داشت. خلاصه خوبي كم نداشت ولي خوب ايراد هم داشت. واقعا به gta ايراد به زور مي توني بگيري. اين بازي رو خيلي ها يكي از شانس هاي goty مي دونستند ولي الان به نظر من ١٪ هم شانس نداره. بيچاره gta كه هر سال به خاطر همزمان عرضه شدنش با بازي هاي بزرگ goty نمي شه.

من با اکثر حرف های این دوستمون مخالفم و 90% احتمال میدم ایشون یه ps باز متعصب است و به خاطر این که از gta حمایت کنه این حرفارو می زنه  *dry#

لینک به دیدگاه

برا من خبری از این عکس نیست!!!!

ماله من هم همینطور !!!

:wacko:  :wacko:  :wacko: 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو تنظیمات قسمت رفلکت دارهمیتونی زیادش کنی که ماشینها هم رفلکت میگیره

هرچی بودش زدم مهدی/ یعنی به کل نمیشه همچین چیزی برا من :I Do not Know: :I Do not Know:

شایدم از نسخه بازی باشه که من دارم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...