رفتن به مطلب

جایی که گرگ ها جرات رفتن دارند!

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

آقا رضا بیا اینجا  :big hug:  @};-  :x

@};- @};- @};- :clapping:

لینک به دیدگاه

درود

نباید نسخه انزیپی بگیری باید اول شرط کنی!!اخه اینجا مثل هندونه بازی میفروشن!!!!باید دنبال جایی باشی که iso ریلودد رو تقسیم کنه بهت بده همین -که شما آنزیپ کردی iso بگیری -لود کنی توی daemon tools -بریتوی نصب-اینا میان iso  رو نصب میکنن بعد فایل های نصب شده توی سیستم خودشون رو rar یا exe میکنن-اسپلیت شده میزنن روی دیسک که مثلا به خیال خودشون  نصب آسون ایجاد کرده باشن-همین خرابی ها -ویروس گرفتن ها-یا آپدیت نصب نشدن همه به خاطر اینه-چون دیگه بازی که آنزیپ شده آدرس رجیستری درست و حسابی نداره!نگیر اینجور

در کل شهر ما یه مغازه هس که گیمارو فردای انتشارشون یا خیلی زود میاره و با اس ام اس بهمون خبر میده که آورده مغازه های دیگه دو 3 هفته حداقل طول می کشه تا بیارن بعدش ماین خیلی ارزون میده 11 تا دی وی دی ولف رو 15 تومن دادم خودشم اکثرا این طوری نیس بازی هاش ولی یکی دو تا میشن ایناها باز این ارورو داد  :crying:

خدایا من چیکار کنم فردا می برم سی دی رو می کوبونوم تو صورتش  ~x(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در کل شهر ما یه مغازه هس که گیمارو فردای انتشارشون یا خیلی زود میاره و با اس ام اس بهمون خبر میده که آورده مغازه های دیگه دو 3 هفته حداقل طول می کشه تا بیارن بعدش ماین خیلی ارزون میده 11 تا دی وی دی ولف رو 15 تومن دادم خودشم اکثرا این طوری نیس بازی هاش ولی یکی دو تا میشن ایناها باز این ارورو داد  :crying:

خدایا من چیکار کنم فردا می برم سی دی رو می کوبونوم تو صورتش  ~x(

خودتو کنترل نکن موهاتو!!هرچند روی ولفنساتین اررور دادن والا موکندن هم داره !! :( :( :crying: :mad: ~x(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مرسی اقا رضا  واقعا زحمت کشیدی , دست گلت درد نکنه  (*)  @};-  :x 

@};-

لینک به دیدگاه

خودتو کنترل نکن موهاتو!!هرچند روی ولفنساتین اررور دادن والا موکندن هم داره !! :( :( :crying: :mad: ~x(

آخه می دونی چیه یک ساعت طول کشیده نصبش بعد یک ساعت مرحله اولو بازی کردم حالا اون دختر پرستاره اومده منم از کما پا شدم درست تو لحظات حساس میاد بیرون  ~x(  ~x(  ~x(

فردا می رم مرتیکه رو دارش می زنم  ببینم این جای سیوش که معلوم نیس کجاس به نظرتون اگه یه بار دیگه با دی وی دی های جدید جای دیگه آنزیپ کنم و تمام فایل های موجود در virtual texture رو کپی کنم تو فاییل مشابهش تو جایی که بازی رو فتم یعنی این فایل کپی کنم کلا بازی اجرا میشه؟والا حوصله ندارم باز از اول برم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

save  رو امتحان نکردن هنوز ولی نباید مشکلی داشته باشه اگر همون نسخه است

لینک به دیدگاه

آقا رضا من رفتم دی وی دی هارو عوض کردم آوردم دوباره نصب کردم اروری نداد تا مرحله تیمارستان رفتم بعدش اون جایی که می پرید از بازی بیرون رو نپرید اما آخراش که می خواست اون دختره که رو زمین افتاده بود رو بلند کنه باز پرید بیرون شما این بازی رو اجرا کردین؟همچین مشکلی داشتین؟به نظرتون منتظر آپدیت باشم؟حل میشه با آپدیت 15 تومنمون رفت به باد  :(

ویرایش شده توسط Jang Yi Jin
لینک به دیدگاه

کار زیبایی از رضا خان عزیز بود لذت بردیم

خسته نباشید و تشکر بابت وقتی که گزاشتید

فقط دوستانی که سیستم high end دارن عکس های با کیفیت بزارند تا همه لذت ببرند

امیدوارم نسخه ی بعدی هم در کار باشد . . .

ویرایش شده توسط iMPACT
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عالی بود رضا جان

کم کم داری کار دستم میدی با معرفی این همه بازی که خدمت نرم بشینم بازی کنم :دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عالی بود رضا جان

کم کم داری کار دستم میدی با معرفی این همه بازی که خدمت نرم بشینم بازی کنم :دی

به فرجام جان احوال شما؟

نه خدمت مهمه-ولی بازی ها مهم تره!!!من سال 84 رفتم ولی اگر الان نوبتم بود و مثلا دارک سولز  2 تازه آمده بود غیبت میخوردم!!!

لینک به دیدگاه

• 10 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

iMPACT  جان این تاپیک تاریخچه ولف بوده شما گفته بودی بنده کار کردم قدیم اینو....میتونید استفاده کنید

لینک به دیدگاه

iMPACT  جان این تاپیک تاریخچه ولف بوده شما گفته بودی بنده کار کردم قدیم اینو....میتونید استفاده کنید

تشکر رضا جان !!

منتظر DLC جدید بازی هستیم !!!

لینک به دیدگاه

بسیار عالی رضا جون واقعا خاطراتو از زیر ماسه ها فراموشی در آوردی خدای نسخه بازگشت به قلعه ولفیشتاین ی چیزی دیگه بود و زمان خودش خوش گرافیک و ترسناک بود...... یادش بخیر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بسیار عالی رضا جون واقعا خاطراتو از زیر ماسه ها فراموشی در آوردی خدای نسخه بازگشت به قلعه ولفیشتاین ی چیزی دیگه بود و زمان خودش خوش گرافیک و ترسناک بود...... یادش بخیر

ممنونن 100% درسته این تاپیک رو موقعی ایجاد کردم که داشت wolf 2014 میآمد-خاطراتی داریم بااین Bj

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

امیر این تاپیک خوراک تو است !!

لینک به دیدگاه

Wolfenstein: The Old Blood

این نسخه کامل هست یا روی نسخه قبلی نصب میشه

لینک به دیدگاه

با اینکه گرافیکم مالی نیست ولی با این نسخه اخر حال کردم جزییات عالی بود 

به امیدا خدا نسخه جدیدش رو با یک گرافیک حسابی بازی میکنم 

لینک به دیدگاه

Wolfenstein: The Old Blood

این نسخه کامل هست یا روی نسخه قبلی نصب میشه

جدا هست

-----

ای کالش یک نفر که نسخه بازگشت به قلعه رو از اون جایی که به قطب شمال فکر کنم بود رفتیم و برای اولین بار با ربات ها جنگیدیم رو یادش باشه و همین جا بگه چی میشه بعدش :crying: :crying:

نشد تا اخر برم :(

و همین طور دوستان یه خبر

شب گذشته، کمپانی Bethesda ، ناشر عنوان Wolfenstein: The New Order ، با انتشار یک تیزر ویدیویی از بسته الحاقی Wolfenstein: The Old Blood ، حضور نازی های زامبی در این بازی را تایید کرد.

ما می دانیم که این DLC شامل اسرار کهن و محرمانه متعددی است بنابراین این جایی است که ما به قصد کشتن چند تن از نازی های زامبی شکل را خواهیم کشت! برای مشاهده تیز کلیک کنید.

لازم به ذکر است که عنوان Wolfenstein: The Old Blood در روز سه شنبه، 15 اردیبهشت ماه، برای پلتفرم های PC / PS4 / PS3 / Xbox One / Xbox 360 منتشر خواهد شد.

منبع: پردیس*گیم

خدا کنه مثل بازگشت به قلعه باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون  از شما پاسخ دادن  اون یک بسته مکمل ماننده ولی stand alone است یعنی خودش به خودی خود یک بازی است

لینک به دیدگاه

سلام به همه @};-  @};-  @};- دوستان لطفا کمک کنید

من 3 نسخه از Wolfenstein: The New Order تهیه کردم 2تا رو از بازار خریدم یکی رو هم دانلود کردم اما با هر 3 تا یه چند تا مشکل مشابه برخوردم

1 _ صدای بطور کامل قطع هست بجز صدای حرف زدنشون صدای دیگه ای نمیاد

2 _ محیط گرافیک خیلی بدی داره حتی روی اخرین تنضیمات

3 _ همه جا بیش از حد سیاهه

روی لپتاپ گیمینگ Asus G750JX بازیش میکنم با مشخصات زیر

cpu i7 4700HQ _ ram 16GB 1600 _ VGA GTX 770 3GB _ SSD 256 _ HDD 1.5 TB _ Windows 8 PRO

چند تا عکس هم از محیط قرار دادم نگاه کنید  :(  :(

q98fjhj2d8dm48bmovv8_thumb.jpg

pxmp4ld7zkainbhrxcej_thumb.jpg

c07ss4rriyhogn8vwz5p_thumb.jpg

5cj2rgbw7k3vx2lvzir9_thumb.jpg

درایور گرافیک رو هم عوض کردم واخرین ورژن رو نصب کردم _ ویندوز هیچ مشکلی نداره چون 7 تا بازی سنگین دیگه روشه و اونا هیچ مشکلی ندارن _ 

ویرایش شده توسط Aventador J
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام به همه @};-  @};-  @};- دوستان لطفا کمک کنید

من 3 نسخه از Wolfenstein: The New Order تهیه کردم 2تا رو از بازار خریدم یکی رو هم دانلود کردم اما با هر 3 تا یه چند تا مشکل مشابه برخوردم

1 _ صدای بطور کامل قطع هست بجز صدای حرف زدنشون صدای دیگه ای نمیاد

2 _ محیط گرافیک خیلی بدی داره حتی روی اخرین تنضیمات

3 _ همه جا بیش از حد سیاهه

روی لپتاپ گیمینگ Asus G750JX بازیش میکنم با مشخصات زیر

cpu i7 4700HQ _ ram 16GB 1600 _ VGA GTX 770 3GB _ SSD 256 _ HDD 1.5 TB _ Windows 8 PRO

چند تا عکس هم از محیط قرار دادم نگاه کنید  :(  :(

q98fjhj2d8dm48bmovv8_thumb.jpg

pxmp4ld7zkainbhrxcej_thumb.jpg

c07ss4rriyhogn8vwz5p_thumb.jpg

5cj2rgbw7k3vx2lvzir9_thumb.jpg

درایور گرافیک رو هم عوض کردم واخرین ورژن رو نصب کردم _ ویندوز هیچ مشکلی نداره چون 7 تا بازی سنگین دیگه روشه و اونا هیچ مشکلی ندارن _ 

شما اینقدر کار کردی  و.....ولی اصل کاری رو انجام نداردی ؟؟اگرگفتی چی؟

این بالایی ها که گفتی هیچ کدوم به کار نمیاد باید نسخه ریلودد رو دانلود میکردی بعد تمام پچ های ریلودد رو که برای بازی عرضه شده و حجم بالایی هم دارند میزدید مش کل صدا و تکسچر استرینیگ حل میشد.اصلا کار رو انجام ندادی

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

:-?  :-?  :-?  :-? ؟؟؟؟   *dry#  *dry#  *dry#  *dry# !!!!  ^_^  ^_^  ^_^  ^_^  @};-  @};-  @};-

برم این رو هم امتحان کنم  :)  :)  :)

اما اونی رو که دانلود کردم نزدیک 20 گیگ بود و نوشته بود فول DLC و فول Update  :wacko:  :wacko:

این سایت ها چقدر دروغ گو شدن ... فقط به خاطر این که دانلود سایت شون بالا بره ملت رو سرکار میزارن :mad:  :mad:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

:-?  :-?  :-?  :-? ؟؟؟؟   *dry#  *dry#  *dry#  *dry# !!!!  ^_^  ^_^  ^_^  ^_^  @};-  @};-  @};-

برم این رو هم امتحان کنم  :)  :)  :)

اما اونی رو که دانلود کردم نزدیک 20 گیگ بود و نوشته بود فول DLC و فول Update  :wacko:  :wacko:

این سایت ها چقدر دروغ گو شدن ... فقط به خاطر این که دانلود سایت شون بالا بره ملت رو سرکار میزارن :mad:  :mad:

چی دانلود کردید؟

لینک به دیدگاه

چی دانلود کردید؟

والا هنوز دانلود نکردم گذاشتمش برای شب 

http://www.game2dl.com/1393/04/wolfenstein-the-new-order-update-1/

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...