رفتن به مطلب

مزایده کارت گرافیک غول 6990 دو هسته ای

اشتراک گذاری

Recommended Posts

6.jpg7.jpg1.jpg

کارت گرافیک دو هسته ای 6990 که اگه بتونین کراس فایر کنیدش هم چنان یکی از غول ترین کارت های بازار خواهد بود
در پشت کارت سه تا فن وصل شده جهت خنک سازی بیشتر که میتونین جدا کنید ,با چسب وصل شده هر چند این کارت تا 40 سال گرانتی تضمین عمر داره و روی کارتن آن نوشته شده چون دماش تا 70 درجه بیشتر بالا نمیر
2.jpg

این کارت 2 هسته ای رو اگه کراس کنین میشه یک کارت گرافیک چهار هسته که تو بنچ مارک ضریب دو میگیره
مثلا کرایسیس 3 رو 49 فریم رو فول اچ دی میاره کراس میشه 100 فریم

3.jpg
کارت تصاویر بیانگر کامل آن هستند
 4.jpg
مزایده قیمت پایه 950
قیمت فروش فوری 1100
پله 10 تومنی
پایان مزایده 6 همین ماه

5.jpg

ویرایش شده توسط sashaelit
لینک به دیدگاه

دوست عزیز لطفا قوانین رو رعایت کنید . نام کاربری و نام فروم هم باید روی کاغذ نوشته بشه . در غیر این صورت تاپیک حذف میشه . با تشکر

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

ببخشید کارت های جدید تا 90 درجه بالا میرمن زود میسوزنن؟؟ :wacko: :eek:

موفق باشید

لینک به دیدگاه

درود

ببخشید کارت های جدید تا 90 درجه بالا میرمن زود میسوزنن؟؟ :wacko: :eek:

موفق باشید

بله

کافیه یه سر به سایت بنچمارک های درجه حرارت برید

ویرایش شده توسط sashaelit
لینک به دیدگاه

دوست عزیز لطفا قوانین رو رعایت کنید . نام کاربری و نام فروم هم باید روی کاغذ نوشته بشه . در غیر این صورت تاپیک حذف میشه . با تشکر

سلام. چشم یه فرصت بدید تا عکس بزارم...چشم

لینک به دیدگاه

سلام.دوست عزیز این حرفهای بیهوده چیه؟خوبه ادم برا محصولش تبلیغ کنه کارت شما هم کارت خوبی است اما نه در حد اینکه حرف های غیر واقعی بزنه و وارد تخیلات بشه.تو همون پست اول حرف ها غیر واقعی است دیگه تو پست بعدی در مورد r290x یه چیزی نوشتید که ادم نمی تونه هیچی نگه.کارت شما دو تا gpu داره و مدل رفرنس هم هست و یک فن درست حسابی هم نداره و اگر قرار به داغ شدن باشه این کارت جزء کارت هایی است که بیشترین دما و صدا را داره.لطفا از زدن حرف های عجیب پرهیز کنید همان طوری هم کارت فروش می رود دیگر لازم به این حرف ها نیست که تازه ادم را از خرید باز می دارد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

بله

کافیه یه سر به سایت بنچمارک های درجه حرارت برید

r290x  به 94 درجه میرسه حالا فکر کن 5 مین بازی کنی

نسوزه فکر کنم یک زد آتیش حرفه ای دستته

این کارت حد اکثر با قدرتی هم که داره 70 درجه میرسه که عمر کالا بیشتر میشه و رو خودش هم با غرور این رو نوشته

البته سری قدیمی 6990 اینجوری نیستن و به 80 هم مبپیرسن اما این مدل نه

گرامی ببخشید اینجا تاپیک خرید و فروشه من نمیخوام صحبت کنم-نه عزیز طوری شون نمیشه 10 سال هم روی 90 درجه کار کنه  مشکلی نداره -محض اطلاع گفتم -اون آستانه حرارتی شونه--موفق باشید-این کارت شما هم  مدله خوبیه -دوستان خودشون خوب و بد رو تشخیص میدن-

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

پست ها اصلاح شدند. از دوستانی که خشمگین شدند میخوام که ببخشند

لینک به دیدگاه

دوست عزیز در مورد cf کردن کارت های دو هسته ای باید بگم 

فقط تاثیر 15 الی 20 % می تونه داشته باشه 

کارت بسیار خوبیه و خود من به 6990 خیلی اتقاد دارم انشا،الله که خوب بفروشی

لینک به دیدگاه

دوست عزیز کمی دقت کنید . نام فروم داخل تصویر باید روی کاغذ نوشته شده باشه . طبق قوانین . اگر از قوانین خرید و فروش اطلاعی ندارید میتونید از توی امضای من لینکش رو باز کنید و مطالعه بفرمایید . لطفا تصویر رو هم مطابق قوانین اصلاح کنید . با تشکر

لینک به دیدگاه

دوست عزیز کمی دقت کنید . نام فروم داخل تصویر باید روی کاغذ نوشته شده باشه . طبق قوانین . اگر از قوانین خرید و فروش اطلاعی ندارید میتونید از توی امضای من لینکش رو باز کنید و مطالعه بفرمایید . لطفا تصویر رو هم مطابق قوانین اصلاح کنید . با تشکر

چشم ادمین

لینک به دیدگاه

حرااااااااااااااااججججججججججج   920 تومن. هزینه ارسال با من

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...