رفتن به مطلب

مشکل لرزش تصویر مانیتور VX229H

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام..دوستان چند روز پیش یه سیستم از لیون خریدم امروز به دستم رسید مانیتور vx229hلیون موجود نداشت از جا دیگه خریدم..یه نیم ساعتی با سیستم کار میکردم دیدم نوشته های رو پنجره و سربرگ ها میلرزه اولش کابل vgaمانیتور رو به vgaمادربرد وصل کرده بودم.کابل vgaرو در اوردم از داخل کارتن مانیتور کابل HDMIرو برداشتم یه سرشو به سوکتHDMIمانیتور زدم یه سرشو هم به HDMIمادربرد.مانیتورو روشن کردم چند دقیقه کار کردم دیدم نوشته ها دیگه نمی لرزه.یه نکته دیگه من فعلا کارت گرافیک ندارم .پردازندم I5‎ ‎4440هست .اسپیکرها هم بغل مانیتور هست از این هم میتونه باشه ? بنظرتون مشکل از چیه ? در ضمن تو تاپیک ها دیدم یه آقایی چند ماه پیش مشکل لرزش تصویر تو همین مانیتورvx229hرو داشته اینم لینک http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=24502&page=1

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

نگران نباشید فکر نمیکنم مشکل حادی باشه چون برای من هم چند ماه پیش همچین مشکلی پیش اومده بود که پس از اینکه مانیتور به مدت 5 دقیقه از برق کشیدم درست شد و از اون موقع تا حالا موردی نداشته :)

(اطراف مانیتور من مودم ، اسپیکر و سایر وسایل تولید کننده نویز هم وجود نداره! و از کارت گرافیک مجزا (GTx670-770 ) استفاده می کردم.

ویرایش شده توسط OverExtreme
لینک به دیدگاه

ممنون از جواباتون..اسپیکرو کمی حدود یه متر از مانیتور دور گذاشتم بعد دوباره تست کردم با کابل vgaاین لرزش روی نوشته ها بازم هست اما با کابل hdmiدو سه ساعت کار میکنم اون لرزش دیگه نیست..بنظرتون مشکل از کابله ? کابل اکبند از توی جعبه مانیتور برداشتم..وقتی گرافیک خریدم باید به vgaبزنم کابلو ? با hdmiنمیشه کار کرد?بازی و اینا

ویرایش شده توسط Ragner
لینک به دیدگاه

سلام

ربطي به اسپيکر نداره ؟ مگه مانيتور CRT هست که با اسپيکر مشکل براش پيش بياد .

احتمال 90% از اسپیکره چون نویز زیادی تولید میکنن

لینک به دیدگاه

پس مشکل از چی میتونه باشه? دوستان ففط نوشته های رو سربرگ و اینا میلرزن.تو فیلم تصویر نمیلرزه

لینک به دیدگاه

سلام

از قسمت Monitor Settings سعي کنيد Screen Refresh Rate رو روي آخرين حالت قرار بديد ......

پس مشکل از چی میتونه باشه? دوستان ففط نوشته های رو سربرگ و اینا میلرزن.تو فیلم تصویر نمیلرزه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز مرسی از راهنمایی.rafresh rateرو 59بود گذاشتم تو آخریش 60مشکلم حل شد..فقط یه سوال داشتم قرار گرفتن اسپیکر و سابوفر دقیقا کنار این مانیتور مشکلی ایجاد میکنه ? اگه نه بزارمش کنار مانیتور

لینک به دیدگاه

سلام دوسته عزیز نگران نباش احتمال خیلی زیاد مشکلی مانیتورت نداره

من همیشه از اسپیکر خود مانیتور دارم استفاده میکنم هیچ مشکلی نداره

سعی کن سریعتر یه کارت جور کنی چون به این پردازنده سی پی و اعتباری نیست، سه روز پی یه 19 اینچ دیگه گرفتم چون تبدیل dvi نداشتم وصل کردم به مادربورد و اصلا حال نمی داد.....

سعی کن یه کارت بگیری با hdmi تصویر بدی به مانیتور 

لینک به دیدگاه

سلام دوسته عزیز نگران نباش احتمال خیلی زیاد مشکلی مانیتورت نداره

من همیشه از اسپیکر خود مانیتور دارم استفاده میکنم هیچ مشکلی نداره

سعی کن سریعتر یه کارت جور کنی چون به این پردازنده سی پی و اعتباری نیست، سه روز پی یه 19 اینچ دیگه گرفتم چون تبدیل dvi نداشتم وصل کردم به مادربورد و اصلا حال نمی داد.....

سعی کن یه کارت بگیری با hdmi تصویر بدی به مانیتور

داداش یه ماه دیگه کارتو تهیه میکنم..اسپیکر خود مانیتور که ضعیفه نمیشه موزیک اینا گوش کرد.اسپیکر خودمم میگن نباس کنار مانیتور باشه نویز ایجاد میکنه.اسپیکر و سابوفرو گذاشتم کمی دور.میخواستم بدونم اگه کنار مانیتور بزارم مشکلی ایجاد میکنه‏?در ضمن مال شما هم پشتش مدی این چین زده ‏‏?‏‏! ‏
لینک به دیدگاه

سلام داداش یه ماه دیگه کارتو تهیه میکنم..اسپیکر خود مانیتور که ضعیفه نمیشه موزیک اینا گوش کرد.اسپیکر خودمم میگن نباس کنار مانیتور باشه نویز ایجاد میکنه.اسپیکر و سابوفرو گذاشتم کمی دور.میخواستم بدونم اگه کنار مانیتور بزارم مشکلی ایجاد میکنه‏?در ضمن مال شما هم پشتش مدی این چین زده ‏‏?‏‏! ‏

لینک به دیدگاه

واسه منم چینیه، نمیدونم  راستش تخصص می خواد بکی اثر داره یانه < ولی من که دارم استفاده می کنم هیچ مشکلی نداشته

تازه این مانیتور دومیه سامسونگ تازه گرفتم کنار این خیلی تفاوت کیفیتشون محسوسه

لینک به دیدگاه

مرسی از جواب..داداش شما با کابل HDMIتصویر میگیری ? مادربردم خروجی HDMI.VGA.DVIداره. اگه کیفیت hdmiخوبه با اون تصویر بگیرم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...