رفتن به مطلب

فروش مین بورد m5a78l مخصوص اور با قیمت ارزان

اشتراک گذاری

Recommended Posts

بنام خدا
با سلام خمت دوستان گل

بفروش رفت ختم تاپیک
همونطور که از عنوان تاپیک بر میاد یک عدد مین بورد ایسوس مدل m5a78l برای فروش موجوده، مین بورد در کمال صحت و سلامت که گارانتیش همین چند وقت پیش تمام شد.. مین به همراه متعلقات و پنلش از جمله جعبه و سی دی و غیره.. این مین توانایی پشتیبانی از سوکت +AM3 و سی پی های 140 واتی هستش، بر خلاف بقیه مین های که مدل 970 هستن و دارای مدار تغذیه خوبی نیستن تا بتونن چیپست جدید رو با امکنات جانبی و قیمت کمتر ارائه بدن این مین به خاطر داشتن مدار تغذیه عالی و انواع پروفایل های موجود برای اورکلاک و قابلیت ذخیره تا 7 عدد هستش، رفیق خودم تونسته با این مین سی پی fx-8320 رو تا 5 گیگ اور کنه.. (خودم سی پی خودم رو با فن رفرنس تا 4.5 اور کردم :D )

با یه پاور 700 به بالا کارکرده تو همین رنج قیمت هم تعویض میشه
قیمت فروش: 200 تومن مفتclear.png
قیمت فروش فوری: 230 تومن

post-14065-0-68625500-1401172262_thumb.jpg

post-14065-0-67211900-1401172282_thumb.jpg

post-14065-0-68271600-1401172370_thumb.jpg

post-14065-0-06530000-1401172446_thumb.jpg

ویرایش شده توسط vampirekain
لینک به دیدگاه

سلام usb3 داره ؟

علیک سلام

داش حلال زاده ای  :D  همین الان واست تو پست خودت پی ام گذاشتم که بخونی، نه ولی میتونی با یه اسلات pci برطرفش کنی

لینک به دیدگاه

http://www.asus.com/Motherboards/M5A78L_LE/

من خودم قبلا از اینکه برم این مین رو بگیرم  تو انتخاب مدل 970 g43 از msi و 970 از گیگابایت تو شک بودم که یکی از دوستانم (جناب آقای سید معمار زاده) من ملطفت کرد که قضیه از چه قراره :cool:

لینک به دیدگاه

برای fx 6350 و پاور 600a-eu جواب میده؟ضمنا حداکثر چقدر رم رو ساپرت میکنه؟

لینک به دیدگاه

داداش واسه سی پی 8320 با اور تا 5 گیگ راحت جواب داده چطور واسه سری 6 جواب نده؟!

الان سره سیستم خودم که پاور 780 وصله اما واسه رفیقم که رفتیم بخریم یه پاور 600 از مارک enermax با یه دونه fx-8320 با مین msi 990fx خریدیم با کارت 6950 که سره سیستمش و راحت جواب داده.. تا 64 گیگ ساپورت داره .. لینکش رو گذاشتم که اگه بخوای کامل مطالعه کنی از قابلیت های دیگه شم خبردار شی

لینک به دیدگاه

ها راستی گفتم مین 990 یاده یه چیزی افتادم، بچه ها نمیدونم اسمش چیه اینکار ولی رفته بودیم مین بخریم سال پیش واسه همین رفیقم حداکثر 260 تومن داشتیم، اون موقع نمیدونستم قضیه مین های 970 چیه بعداز کلی انتخاب مین 970 ام اس ای رو انتخاب کردیم، آقا رفتیم مین بخریم که چشمم افتاد به مین 990fx اینم لینکش: http://www.msi.com/product/mb/990FXAGD65.html

بهش گفتم بیا این مین رو قیمت کنیم گفت بابا حداقل قیمتش 500 تومنه چرا قیمتش کنیم؟ کفتم خو ایراد نداره حالا نهایش از قیمتش کف بر میشیم گفت نه نمیخوام، آقا منم لج کردم گفتم آقا قیمت مین چنده؟ طرف بر گشت گفت 275 تومن :eek: !!!!!! بش گفتم آقا چی؟ گفت عزیزم 275 تومن!!! به رفیقم گفتم میگم: توام همونو میشنوی که من میشنوم؟؟؟؟ رفیقم گفت فک کنم :laughing:

بازم ازش پرسیدم چقدر؟؟؟ طرف چپ چپ نگام کرد گفت 275 تومن مقطوع!!! آقا من همون موقع اون پولو دادم بش مین روکه گرفتم دستم دیگه واسه فاکتور وای نستادم =))

یارو گفت آقا فاکتور!! بش گفتم بده دوستم من که رفتم :D

ولی بعدش فک کردیم دیدم گفتیم چطور همچین قیمتی داد این مین رو که فهمیدیم قیمتش حدود 500 تومنه!!! من به دوستم گفتم بریم پسش بدیم گفت نه اون قیمت فروخته بمون (میخواست اشتباه نکنه ما پولش رو دادیم!!!) دیگه ولی بزارش ماه بعد بازم پول جور کنم بریم باقیش رو بدیم، آقا طرفم نفهمید ولی وقتی رفتیم پیشش اول عصبانی بود :crying:  ولی بعدش کلی خوشحال شد

قصه ما بسر رسید آقا کلاغه به خونش نرسید (از این شانسا ما نداریم کههههه :(  مین 500 تومنی آخرین امکانات رو بدن بمون 275 تومن مقطوع :crying: )

لینک به دیدگاه

من پایه تا 22 خرداد خریدارم

پایه برای شما، اگه تا 3 روز دیگه کسی نبود تقدیم شما میشه

لینک به دیدگاه

الان هر وقت میریم قطعه بخریم چشممون به یچیزه قیمت بالا بیفته همرو قیمت میگیریم   :دی

لینک به دیدگاه

بکس راستی یادم رفت بگم انصافا مین نیست کهههه، انگار تو کلوپی رقص نور داره!!! نصف مین با چراغ ال ای دی آبی روشن میشه (انگار بشقاب پرنده اس :D  منظورم مین 990)

لینک به دیدگاه

راستی الان که در موردش باهاش صحبت کردم مثله اینکه طرف بهش زنگ بود که آقا بیا پولو بگیر مین رو پس بده با بد اخلاقی که رفیقم بش گفته بود من جنس رو خریدم با همون قیمت، فاکتورش هم که موجوده میخواستین اشتبا نکنی که بعد کلی بحث شده و طرف گفته میرم شکایت (رفیقم میخواست بره بده بش که وقتی دید یارو اینطوری میگه گفت بهش نمیدم تا حالش جا بیاد =))  بنده خدا)، حالا این سوال واسمون پیش اومده طرف چطور تونسته شماره رفیقم رو پیدا کنه؟؟؟؟؟؟؟ مبلغ رو کارت کشیدیم ولی چطور از طریق کارت میتونه پیدا کنه!

کسی نظری چیزی نداره؟

لینک به دیدگاه

کسی نظری چیزی نداره؟

اسم رفیقتون رو توی اینترنت سرچ کنید یا اینکه طرف رفته شعبه تقاضای شماره کرده

لینک به دیدگاه

بابا همون شب زنگ زد، اگه پسر دادستانم بود همون موقع نمیتونست گیر بیاره

به هرحال up

لینک به دیدگاه

درضمن مگه رفیق باراک اوباما که اگه اسمش سرچ کردم بیاد  =))

اگه اسمش سرچ کنم چیزی میزی اسم جونوری در نیاد خوبه :D

لینک به دیدگاه

بابا همون شب زنگ زد، اگه پسر دادستانم بود همون موقع نمیتونست گیر بیاره

به هرحال up

شما که گفتین یکماه بعد رفتین پیششش و بعدم خوشحال شد

و گفتین پول رو دادین بهش و کارت نکشیدین :دی :))

اپ

لینک به دیدگاه

وقتی که مین رو گرفتیم کارت کشیدم 275 تومن اینا (من بهش ندادم چون با مین فرار کردم :دی) بعدش باهاش تماس گرفت اونم بحث شد با بنده خدا، ولی باقی پول رو دستی دادیم

در هر حال id کاربریت تو حلقم  =))  دنیا فقط slithrein gard

لینک به دیدگاه

اقا اخرش

چند ؟ معاوضه داری؟ با مودم مبین نت یا کیس گرین ؟

آخرش که همون قیمت پایه که یکی از بچه های همین فروم و یکی از مغازه دارا خواستنش پس پیشنهاد شما باید بیشتر از قیمت پایه باشه (تا 2 روز دیگه هم به بالاترین پیشنهاد میدمش)، با مودم و کیس متاسفانه نه وگرنه قابلت رو هم نداره داداش من...

پاور بیشتر بکارم میاد اگه داشته باشی

لینک به دیدگاه

آقا شما جنوبی هستی؟

من اهوازی هستم جنوبی میشه طرفا بندر عباس اینا

ولی در کل همه میگن جنوبی چراش رو خودمم نمیدونم ولی دارم به این نتیجه میرسم که همه اونایی که به اهواز میگن جنوب احتمالا درس جغرافیارو با تک ماده پاس کردن   :دی

آدرس و مشخصات کاملهم داخل پروفایلم نوشتم تشریف بیار در خدمت باشیم داداش من @};- :x

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...