رفتن به مطلب

خریدار کی بورد logitech G19

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

دوستان اگه logitech G19 دارین خریدارم! اگه دست دو تمیز باشه که چه بهتر!

ویرایش شده توسط XeniTroNwOw
لینک به دیدگاه

دوست عزیز میتونم دلیلتون رو برای خریداین مدل کیبورد بدونم...

سلام

علاقه خاصی به این مدل دارم! البته کیفیت و زیبایی هم مد نظر هست!

لینک به دیدگاه

سلام

علاقه خاصی به این مدل دارم! البته کیفیت و زیبایی هم مد نظر هست!

بله درسته کیبورد زیبایی هست...

من هم علاقه فراوانی به G510 داشتم ولی باور کنید به یکی از بدترین وسایلی شد که تو عمرم خرید...

صفخه نمایش بسیار کم کاربردو پرباگ داشت....دکمه های کیبورد اصلا حس خوبی نمیدادن و باور کنید از کیبوردa4tech  بیست تومنی هم کیفیت کلیدهاش پایین تر بود....

چرخ بالا پایین کردن صداش هم بعد مدتی ازکار افتاد....خلاصه این کیبورد بدترین خرید من بود و باور کنید دست دوم هم برای فروش نزاشتم ...شکوندمش و از دستش راحت شد...

فک نکیند این مشکلات فقط واسه من پیش اومدم...هرکدوم از مشکلاتش رو که تو فروم لاجیتک سرچ میکرم تقریبا همه این مشکل رو داشتن و یه چیز عادی شده بود!!!!

حالاg510 تو نقدها از G19 بهتر کارکرده!!!

به نظردنبال کیبوردهای مکانیال ریزر ویا استیل سریس باشین...چون کیبوردهای مکانیکال واقعا فوق العاده اند

لینک به دیدگاه

من هم علاقه فراوانی به G510 داشتم ولی باور کنید به یکی از بدترین وسایلی شد که تو عمرم خرید...

صفخه نمایش بسیار کم کاربردو پرباگ داشت....دکمه های کیبورد اصلا حس خوبی نمیدادن و باور کنید از کیبوردa4tech  بیست تومنی هم کیفیت کلیدهاش پایین تر بود....

چرخ بالا پایین کردن صداش هم بعد مدتی ازکار افتاد....خلاصه این کیبورد بدترین خرید من بود و باور کنید دست دوم هم برای فروش نزاشتم ...شکوندمش و از دستش راحت شد...

فک نکیند این مشکلات فقط واسه من پیش اومدم...هرکدوم از مشکلاتش رو که تو فروم لاجیتک سرچ میکرم تقریبا همه این مشکل رو داشتن و یه چیز عادی شده بود!!!!

به نظردنبال کیبوردهای مکانیال ریزر ویا استیل سریس باشین...چون کیبوردهای مکانیکال واقعا فوق العاده اند

درود

ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز!

لینک به دیدگاه

510 از 19 بهتر. a4tech از جفتشون بهتر ؟

واقعا یاور مقایسه رو استاد کردین .

شما a4tech با پلاستیک بازیافتی رو با لاجیتک مقایسه میکنین ؟

لینک به دیدگاه

510 از 19 بهتر. a4tech از جفتشون بهتر ؟

واقعا یاور مقایسه رو استاد کردین .

شما a4tech با پلاستیک بازیافتی رو با لاجیتک مقایسه میکنین ؟

دوست عزیز مسئله به صورت نسبی هستش.....یعنی شما 20تومن بابت A4TECHمیدی ارزش شصت تومن رو داره ولی 300 تومن بابت این مدل لاجیتک میدی ارزش 100 تومن رو هم نداره...

بعد من درمورد کیفیت ساخت نگفتم که بهتره در مورد حس و فیدبک کلیدها صحیت کردم که واقع فیدبک G510 بسیار کم هستش....

لینک به دیدگاه

سلام.

متاسفانه باید بگم تا حدودی گفته های دوستمون صحت داره. من G19 دارم و به شخصه از عملکرد این کیبورد زیاد راضی نیستم. اگر گیمر بازی هستی که اپلتش برای این کیبورد هست پیشنهاد می کنم این کیبورد رو تست کنی.

در غیر این صورت یه چیزی مثل G110 بیشتر بهت حال میده و دکمه های خیلی نرم تری هم داره. G19 دکمه هاش صفت ه خشکه به مرور زمان بدتر هم میشه. تنها نکته مثبتش نسبت به G110 که اونم دارم استفاده می کنم LCD و برق پورت های USB هست که چون آداپتر جدا داره 2 تا پورت با همدیگه هم کار کنن برق کم نمیاره. مثلا 2 تا مموری به G110  وصل کنی احتمال اینکه یکیشون کار نکنه زیاده بسته به خود قطعه شما ولی G19 خیر.

موفق باشی.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...