رفتن به مطلب

باز و تمیز کردن سیستم و نمایش ندادن در ماینتور

اشتراک گذاری

Recommended Posts

بنده قیمت رو بر این اساس گفتم 

http://lioncomputer.ir/product/3828/%D8%AC%DB%8C%20%D8%AA%DB%8C%20%D8%A7%DB%8C%DA%A9%D8%B3%20750%20%D8%AA%DB%8C%20%D8%A7%DB%8C%20%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA%20%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%81%D9%88%D8%B1%D8%B3%202%20%D8%A7%DB%8C%DA%A9%D8%B3%202%20%DA%AF%DB%8C%DA%AF/

اگه 40 تومن اختلاف باشه که 750ti بهتره!

اینم اصلاح کنم که منظور من از نانومتر این بود که 750ti کارت نیست که نانومتر ش فرق کنه 

بخاطر همین تو پرفومنس و حرارت و .. زیاد تفاوتی با کارت های دیگه نداره

البته به دلیل بهینه سازیش مصرفش کم تر شده 

ولی هدف از زدن این کارت این نبود که انویدیا نسل جدید رو معرفی کنه هدف فقط به دلیل بالا بودن قیمت های کارت های سری 700 نسبت به سری r-200 می خواست بازدن کارت متوسط مشتری مداریشو جلب کنه!!

ویرایش شده توسط hamedgt
لینک به دیدگاه

• ارسال 124
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

بنده قیمت رو بر این اساس گفتم 

http://lioncomputer.ir/product/3828/%D8%AC%DB%8C%20%D8%AA%DB%8C%20%D8%A7%DB%8C%DA%A9%D8%B3%20750%20%D8%AA%DB%8C%20%D8%A7%DB%8C%20%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA%20%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%81%D9%88%D8%B1%D8%B3%202%20%D8%A7%DB%8C%DA%A9%D8%B3%202%20%DA%AF%DB%8C%DA%AF/

اگه 40 تومن اختلاف باشه که 750ti بهتره!

اینم اصلاح کنم که منظور من از نانومتر این بود که 750ti کارت نیست که نانومتر ش فرق کنه 

بخاطر همین تو پرفومنس و حرارت و .. زیاد تفاوتی با کارت های دیگه نداره

البته به دلیل بهینه سازیش مصرفش کم تر شده 

ولی هدف از زدن این کارت این نبود که انویدیا نسل جدید رو معرفی کنه هدف فقط به دلیل بالا بودن قیمت های کارت های سری 700 نسبت به سری r-200 می خواست بازدن کارت متوسط مشتری مداریشو جلب کنه!!

منظور  Eric 2

این بود

http://lioncomputer.ir/product/3823/%DA%AF%D8%A7%D9%84%D8%A7%DA%AF%D8%B3%DB%8C%20%D8%AC%DB%8C%20%D8%AA%DB%8C%20%D8%A7%DB%8C%DA%A9%D8%B3%20750%20%D8%AA%DB%8C%20%D8%A7%DB%8C%202%20%DA%AF%DB%8C%DA%AF%20%D8%A7%D9%88%D8%B1%DA%A9%D9%84%D8%A7%DA%A9/

اینی که شما گفتید با لینک بالایی چه فرقی داره؟

لینک به دیدگاه

ببینید بلاخره کدومو بگیرم؟

اگر 40 تومن بیشتره و کمتر باشه اشکالی نداره

جورش میکنم

فقط میخوام بتونم بازی های روز رو بازی کنم با گرافیک متوسط به بالا

لینک به دیدگاه

در اینکه 750ti نسبت  260x بهتره حرفی نیست اما در مورد برند گلگسی بازهم برای شما که اورکلاک نمی کنی فرق زیادی  با گیگابایت نداره فقط گیگابایت اورکلاک شده که 5 درصد فرق میکنه و مدار تغذیه بهتری داره که اونم برای شما که اورکلاک نمی کنی کاربرد نداره

اما 260x شما حداقل پاور پیشنهاد شده رو نداری باید تبدیل بزنی تا کار کنه وهمچنین هر اتفاقی بیفته مقصر شمایید چون پاور تهیه نکردید

هنوز روی اون حرفم هستم که معماری پردازنده 260x مال 2 سال پیشه معماری 750ti مال سال بعد

در کل من خودم هیچ موقع یک کارت قویتر کم مصرف تر وسردتر رو که 750ti باشه با 260x عوض نمی کنم

لینک به دیدگاه

دادا این کارت کجا این قیمت هست 

این کارت وقتی که اومد ایران 800 تومن بود که الان شده 590 تومن !!!

اینیکه شما نشون دادید برند زیبا گالاکسی هست

تا حالا اینجوری ندیده بودم !!!!

قیافش  از رفرنسش هم کوچیک تره  :laughing:

اگه دوستاشدید می تونید برید 260x سافیر رو نخرین و به 750ti گالاکسی روی آورید !!!

و یدونم کارت 750ti قابلیت sli نداره و این ایراد بزرگی هست 

power ایشون حتما میشکه و هیج خرابی رو بدنبال نخواهد داشت

بنده با 430w کارت گرافیک 4890oc و cpu q9400 را انداختم 

اینم که 380w هست که 100% با گرافیک 115w و cpu 55 واتی که کاملا مناسبه

یه توضیحی هم در مورد این مدل بدید 

post-12468-0-68206600-1401457688_thumb.jpg

ویرایش شده توسط hamedgt
لینک به دیدگاه

ولی آقا محمد عزیز پول برای شماست و شما مختار ولی

شما باید کولر و کیفیت ساخت و فاز های به کار رفته و عمر گرافیک و ... رو در نظر بگیرین و بعد خرج کنین همه چی که پرفومنس نیست مثلا معلوم نیست این گالاکسی فن کوچیک فنش بعد دو روز به صدا در اومدن افتاد و .... اتفاقات دیگه 

در کل بازم میگم به خاطر 3 فریم که یعنی شما برای هر فریم بیش از 10 هزار تومن دارین خرج می کنین تازه اگه رفرنس 750ti بود بازم یه چیزی !!(البته برند گالاکسی یکی از معروف ترین برتد های دنیا هست )

شما آزاد هستید که اینو انتخاب کنین

post-12468-0-11277500-1401458658_thumb.jpg

post-12468-0-28072900-1401458686_thumb.jpg

یا اینو 

post-12468-0-85027400-1401458717_thumb.jpg

post-12468-0-23546800-1401458750_thumb.jpg

به این هم یه نگاهی بندازین

http://www.hwcompare.com/17288/geforce-gtx-750-ti-vs-radeon-r7-260x/

ویرایش شده توسط hamedgt
لینک به دیدگاه

http://www.anandtech.com/bench/product/1044?vs=1130

این بنچ مارک نشون میده که 260x همچین هم ضعیف نیست

برای خرید این دو به سلیقه خودتون بر می گرده اگه فقط می خوای بازی کنی و فاز و کیفیت و کولر و ... برات مهم نیست گالاکسی عالیه 

اگه نه چند درصد اختلاف رو بزاری کنار و به برند  و کیفیت و .. اهمیت بدی 260X خوبه

لینک به دیدگاه

محمد عزیز به نظرم شما 260X رو بگیر واینو بدون برند و کیفیت برد و قطعات به کار رفته مهم ترین اصل هست و اگه از قطعه ای که بابتش هزینه میکنی انتظار عمر بالا و پایداری رو داری باید به کیفیت توجه کنی.

از نطر من انویدیا خیلی بهتره هم خنک تر هم کم مصرف تر ولی از برند معروف مثه ایسوس و گیگا و ام اس آی نه گلکسی

برند های معروف طی این چند ساله خوشون رو اثبات کردن و نیازی به توضیح نیست

بهترین انتخاب با بودجه شما 260x هست

لینک به دیدگاه

فرق این دو هم گالاسی سری slim هست که کوچک ترش کرده همین !

1 پس الان شما میگید سافیر 260x بهتر از  750ti گالاکسی درسته؟

2  اونوقت کدومشون برای بازی بهتره؟

3 و برای پاور اگر من پاور 430  یا 480 گزین تهیه کنم مشکلی پیش نمیاد؟

4 والان این گرافیک هایی که معرفی کردید با سی پی یوی من سازگاری داره یا نه؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز 

فرمایشای آقا امیر رو یه بار دیگه بخونین 

ایشون میگن به دلایل مختلف 260x سافایر از گالاکسی 750ti بهتره 

پاور هم همین 380 کافیه ولی اگه بهتر کنین چه بهتر ولی اگه آینده نگر می خواید باشید یه 650 corsair بخر 250 تومنه 

که اگر بعدا بخوای قطعات رو عوض کنی دیگه دچار مشکل نشین 

بابت cpu هم نگران نشین قبلا هم عرض کردم  cpu رو فعلا دست نگه دارین زیاد برای شما مشکلی ایجاد نمی کنه و اگر هم ناراضی بودین بعدا میرین یه کارش مکنین 

ولی اگه الان cpu بخرین دیگه بازی هم نمیتونین بکنین

لینک به دیدگاه

1 پس الان شما میگید سافیر 260x بهتر از  750ti گالاکسی درسته؟

2  اونوقت کدومشون برای بازی بهتره؟

3 و برای پاور اگر من پاور 430  یا 480 گزین تهیه کنم مشکلی پیش نمیاد؟

4 والان این گرافیک هایی که معرفی کردید با سی پی یوی من سازگاری داره یا نه؟

اصلا شک نکن که 260X بهتره از گلکسی

برای بازی هم زیاد بین این دو کارت تفاوتی حس نمیکنی

پاور رو فعلا دست نرن اگه بودجه فراهم شد عوض کن و زیر 600 وات برند معروف مثه گرین و corsair نگیر

cpu رو هم باید کارت رو بگیری بندازی ببینی فکر نکنم زیاد مشکل ساز شه

لینک به دیدگاه

البته اینا نظر ها و استدلال های ماست 

شما می تونید از اساتید همین فروم مثل آقا نوید و آقا فرجام و آقا بهمن و آقا بهزاد و... که تجربه زیادی دارن مشورت بگیرین

این ها فقط استدلال های من از این  کارت گرافیک ها بود گفتم شاید این اساتید نظری بهتر از من داشتن به خاطر همین از اینها هم کمک بگیرین

لینک به دیدگاه

پس من اگر 260X رو بخرم بازی های سگ نگهبان و call of duty ghosts رو میتونم بازی کنم درسته؟

فقط با 260X گرافیک این بازی ها برای من در چه حد هست؟

راستی مثلا با این گرافیک اگر شب ها هم بزنم برای دانلود شبانه و در کل روزی 15 ساعت روشن باشه زود خراب میشه؟

عمر متوسطش چقدر هست؟

لینک به دیدگاه

اقا اون عکسی که گذاشتی این یا این خود گواه بر برتری 750ti هست هیچ وقت انویدیا نمی اید به شرکت در پیت مجوز ساخت کارت هاش بده با این کار اسم خودش خراب کنه این هم طرح مرجع انویدیا هست نیازی به هیت سینک بزرگ ودوتا فن نداره چون خود کارت سرده

اگه به هیت سینک می خواهی پول بدی خوب معلومه 260x چون بالاخره اون حررارت رو یجوری باید سرد کنن یه هیت سیینک بزرگ داره دو تا فن هم داره تا بتونه کار کنه

اینم یه لیست از رتبه کارتهای مختلف : http://www.videocardbenchmark.net

در آخر من هم amd رو دوست دارم چون اگر نبود اینتل وانویدیا پوست ملت می کند

ویرایش شده توسط Eric 2
لینک به دیدگاه

دادا شما یه حساب کتاب کنید میبینید که همه ی برند ها حتی خود گالاکسی داره این کارت و دوال فن میزنده 

ولی 260X یه دونه فن داره 

لینک به دیدگاه

پس من اگر 260X رو بخرم بازی های سگ نگهبان و call of duty ghosts رو میتونم بازی کنم درسته؟

فقط با 260X گرافیک این بازی ها برای من در چه حد هست؟

راستی مثلا با این گرافیک اگر شب ها هم بزنم برای دانلود شبانه و در کل روزی 15 ساعت روشن باشه زود خراب میشه؟

عمر متوسطش چقدر هست؟

دادشم شما یه مشورت بگیری از بزرگا بهتره والا بنظر من این گرافیک اگه مانیتورت زیاد بزرگ نباشه بازی watch dogs رو تو حالت های فکر کنم بتونی را حت بازی کنی 

این سافایر انقدر بهش اتقاد دارم می تونم بگم اگه تا صبح روشن بمونه هیچی نمیشه 

اصلا شما بگرافیکاش نگاه کنین داره داد میزنه من با کیفیتم!!!

لینک به دیدگاه

اقا اون عکسی که گذاشتی این یا این خود گواه بر برتری 750ti هست هیچ وقت انویدیا نمی اید به شرکت در پیت مجوز ساخت کارت هاش بده با این کار اسم خودش خراب کنه این هم طرح مرجع انویدیا هست نیازی به هیت سینک بزرگ ودوتا فن نداره چون خود کارت سرده

اگه به هیت سینک می خواهی پول بدی خوب معلومه 260x چون بالاخره اون حررارت رو یجوری باید سرد کنن یه هیت سیینک بزرگ داره دو تا فن هم داره تا بتونه کار کنه

اینم یه لیست از رتبه کارتهای مختلف : http://www.videocardbenchmark.net

در آخر من هم amd رو دوست دارم چون اگر نبود اینتل وانویدیا پوست ملت می کند

عزیز پس 750ti برند گیگا وایسوس و ام اس آی الکی دو کیلو هیتسینک گذاشتن روش؟!!

من خودم طرفدار سرسخت انویدیا هستم ولی شما با این حرفات داری استارتر رو سر دوراهی قرار میدی

به خاطر 3 فریم ارزش نداره برند گلکسی رو انتخاب کنن

ولی اگه 650 بدن برند گیگا بخرن قوی تر هست ولی بازم 3 فریم ارزش نداره دوست گلم

نظر شما هم کاملا محترمه ولی قصد من هدایت آقا محمد عزیز به یک مسیر مطمئن هست

سپاس

لینک به دیدگاه

قبلا هم گفته بودم فرق گیگا با اینو گیگابایت اورکلاک شده پس باید هیت سینک بزرگتر بذاره این نسخه مرجع هست یعنی به طراحی انویدیا دست نزده نیاز به هیت سینک بزرگتر نداره

در مورد سافایر هم اگر ریویوهای نیواگ و امازون رو بخونی می بینی که مشکل با درایورش خیلی زیاده

یجوری میگی انگار من قصد فریب مردم رو دارم چه سافایر بخره چه گلگسی برای من فرقی نداره 

لینک به دیدگاه

قبلا هم گفته بودم فرق گیگا با اینو گیگابایت اورکلاک شده پس باید هیت سینک بزرگتر بذاره این نسخه مرجع هست یعنی به طراحی انویدیا دست نزده نیاز به هیت سینک بزرگتر نداره

در مورد سافایر هم اگر ریویوهای نیواگ و امازون رو بخونی می بینی که مشکل با درایورش خیلی زیاده

یجوری میگی انگار من قصد فریب مردم رو دارم چه سافایر بخره چه گلگسی برای من فرقی نداره 

عزیز سوء تفاهم نشه گفتم که نظر شما محترمه

انتخاب نهایی رو استارتر میکنن

سپاس

لینک به دیدگاه

دوست عزیز به عنوان یک گیمر پیر عرض میکنم دوستان گیمر هم اینو قبول دارن برای بازی طرف Ati amd نرو افت فریمش وحشتناکه مثلن تو یه صحنه شلوغ ی دفعه فریم از 40 به زیر ده سقوط میکنه همش ارزو میکنی کاش انویدیا خریده بودم...

ویرایش شده توسط mad4tex
لینک به دیدگاه

دادا بنده از فروردین سال 92 تا الان 7 تا کارت گرافیک عوض کردم از 

hd 4670 تا 4890 و 5870 و 560ti و 6750و 660 و 670 (همه ی گیم های خوب و سنگین دنیا رو بازی کردم)

تا حالا برای اولین باره که از شما این رو میشنوم !!!!

5870 واسه خودش غول بود !! اصلا این حرفا رو نداشت 

به ملت چرا دارین از خودتون حرف می گین!!!

تازه از لحاظ مشخصات گرافیکی همیشه amd سر تره اگه  انویدیا بازیاشو قرار دادی نکنه به هیچ وجه انویدیا به گرد پاش نمیرسه 

مثلا بازی metro 2033 کارت گرافیک های amd میشه گفت همه رزولوشن ها کارت گرافیک های انویدیا توش باختن !!!
والا آدم یه چیزایی میشنوه نمیدونه چی بگه

آخه الان قدیم نیست تو اینترنت avg فریم رو قرار میدن !!! نه بالا پایین شو

لینک به دیدگاه

دادا بنده از فروردین سال 92 تا الان 7 تا کارت گرافیک عوض کردم از 

hd 4670 تا 4890 و 5870 و 560ti و 6750و 660 و 670 (همه ی گیم های خوب و سنگین دنیا رو بازی کردم)

تا حالا برای اولین باره که از شما این رو میشنوم !!!!

5870 واسه خودش غول بود !! اصلا این حرفا رو نداشت 

به ملت چرا دارین از خودتون حرف می گین!!!

تازه از لحاظ مشخصات گرافیکی همیشه amd سر تره اگه  انویدیا بازیاشو قرار دادی نکنه به هیچ وجه انویدیا به گرد پاش نمیرسه 

مثلا بازی metro 2033 کارت گرافیک های amd میشه گفت همه رزولوشن ها کارت گرافیک های انویدیا توش باختن !!!

والا آدم یه چیزایی میشنوه نمیدونه چی بگه

آخه الان قدیم نیست تو اینترنت avg فریم رو قرار میدن !!! نه بالا پایین شو

عزیز منم تجربه کار با AMD رو دارم کارت گرافیک هاش خیلی خوبن و پر قدرت فقط مصرف و تولید گرمای بالایی دارن

آدم چه چیز ها که نمیشنوه ها :wacko:

لینک به دیدگاه

دادا چه فریبی ولی 

با انصاف هم باید گفت 

گالاکسی اون کارتش تازه over شده حتی از گیگا هم پیش تر ولی با این حال نمیدونم چرا اینطوری در اومده شما اگه دقت فرمایید 

کلاک گیگا1033-1111 ولی ماله گالاگسی1072-1150 حتی از گیگا هم بیش تره ولی 

گیگا به قول دوستمون 2 کیلو هیتسینک کار کرده روش ولی galaxy حتی از مرجع هم اندازش کوچیک تره و به slim معروفه 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...