رفتن به مطلب

amd fx 8350 یا i7 4770k ?????

Recommended Posts

سلام

من نزدیک به 10 ملیون خرج کردم و دو تا 7990 رو میخوام کراس کنم.

بهم گفتن برای اجرای کارهای سنگین مولتی تسک و چندین برنامه هم زمان cpu  های ای ام دی خیلی عالی هستن.

اما برای کارهای تکی و تک پنجره ای اینتل عالی عمل میکنه.

حالا منی که میخوام با این دو کارت بازی کنم. آیا این دو پردازنده روی سیتم فرقی ایجاد میکنه؟

هر چی باشه اون هشت و آن یکی چهار هسته هستش

لطفا نظر بدید

لینک به دیدگاه

عزیز اگر برای بازی میخوای بدون شک 4770 بهتره . هیچ بازی ای نمیتونه از 8 هسته استفاده کنه . حتی از 4 هسته هم استفاده نمیکنن . برنامه های خیلی محدودی هم هستن که میتونن از 8 هسته استفاده کنن . خیلی خیلی محدود .

لینک به دیدگاه

X79 بخر با سی پس یو 4930K از همه بهتره 3930K هم اگه گیر بییاری خوبه در غیر این صورت همون 4770K بهتره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من به شخصه طرفدار AMD هستم منتها برای اینکار(بازی) و مخصوصا استفاده از کانفیگِ مولتی کارت فقط و فقط intel رو پیشنهاد میکنم و البته انتخابتون جز 4770k میتونه از سوکت 2011 و مدل 4930k باشه 

لینک به دیدگاه

x79  چی هست؟ اولین باره میشنوم.

دکمه تشکر رو پیدا نمیکنم تشکر کنم دوستان. از پاسخ های عالیتون ممنونم و چیزای جدیدی دارم یاد میگیرم. بعضی از دوستان به نظر کارشناسای حرفه ای میان اما چرا خلاصه جواب میدین؟

الان بین این سه سی پی یو  4930k 4770k  و  3930K  کدوم بهتره و کارایی بالا تری داره؟ تو گلوگاه ها کم نمیاره !

قیمتشون چنده؟ لطفا بگید تا همه روشن شن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

x79 همون سوکت 2011 هست که 4930k و 3930k از زیر مجموعه هاش هستند(این 2 مدل 6 هسته واقعی و در کل 12 رشته پردازشی)

z87 هم سوکت 1150 هست که 4770k جزئشه(4770 هم 4 هسته واقعی و در کل 8 رشته پردازشی) 

وقتی پای استفاده از 2 تا گرافیک 2 هسته ای در میون باشه قطعا انتخاب پردازنده 4930k و 3930k منطقی تره 

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

اگه محدودیت مالی ندارید X79 انتخاب کنید با 4930 قطعا چند سالی با توجه به کارتی هم که انتخاب کردید بی نیاز از به روز کردن سخت افزار خواهید بود

ای ام دی هم چیزی کمتر از اینتل نداره ولی اگه فقط برای بازی می خواهید اینتل پیشنهاد می شه , در ضمن X79 می تونه تا 64 گیگ ساپورت رم داشته باشه در حالی که Z87 بیشتر از 32 گیگ نیست

لینک به دیدگاه

خیلی خیلی ممنونم و کاملا روشن شدم دوستان

سپاس و احترام

لینک به دیدگاه

سلام

تمام سایت های معروف تست سخت افزار برای تست کارت های گرافیک از پلتفرم اینتل استفاده میکنن.چون پلت فرم اینتل کارایی کارت گرافیک رو تو حالت ماکزیمم قرار میده.

در مورد 4770 میتونی به راحتی 20 الی 25 درصد فریم بیشتری بگیری نسبت به 8350

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...