رفتن به مطلب

FX 8350 به تنهایی اینتل را نابود کرد!!!!

Recommended Posts

http://www.overclock.net/t/1362591/gamegpu-crysis-3-final-gpu-cpu-scaling

اینم یه لینک دیگه که نشون میده هر 8 هسته چه جالب درگیر بازی هستن .

حالا اینتل رو ببینید!!!!!!

همشون تو این لینک هستبا توجه به این که بازی های نصل جدید تنها با پردازنده های 8 هسته ای خود را تمام و کمال نشان میدهند بهترین انتخاب میتواند دو گزینه برای پردازنده باشد

از آنجایی که پردازنده اینتل آخرین مدل خوب آن 6 هسته میباشد که خیلی گران است بهترین انتخاب میتواند ای ام دی باشد

fx 8350 یا fx 9590 ?

خودتون میدونید چی بخرید اما چرا؟

مثلا بازی crysis 3 یک بازی هستش که به گفته خود سازندگانش نیاز به 8 هسته داره و خبر اینکه ای ام دی یک درایو عرضه کرده که هر 8 هسته رو در بازی های قدیمی درگیر میکنه

البته میدونیم که از بازی کریسیس به بعد بازی ها همگی 8 هسته میخوان

از جمله عاملی که به 8 هسته بودن بازی میشه اشاره کرد بازی مترو آخرین نور هستش که گزینه sass یک هشت هسته ای میخواد تا براتون کار کنه.

خوب حالا برین اینتل بخرید 2 ملیون 6 هسته ای یا 600 تومن بدید ای ام دی 8350 بخرین.

اینم لینک بنچ مارک که نشون میده بازی هایی که نصل جدید هستن و 8 هسته میخوان چه جوری اینتل رو نابود میکنن و هر دو لینک نشون میده که باید اینتل گرون رو تو ایران گذاشت کنار.

من شخصا 4770k رو فروختم و 9590 خریدم. البته دیگه گیر نمیاد چون طلا نایاب شده.

http://www.pcgameshardware.de/Crysis-3-PC-235317/Tests/Crysis-3-Test-CPU-Benchmark-1056578/

http://www.overclock.net/content/type/61/id/1302789/width/350/height/700/flags/LL

دادا آخه مجبور بودی تاپیک بزنی 

هم به ضرر خودت داره پیش میره هم عصابه ملت داره داخون میشه !!!

لینک به دیدگاه

اینم مقایسه 8350  با 3770K

http://www.youtube.com/watch?v=0LPsyc0FFyI

همانطور که میبینید فیلم مجددا آپلود شده

و با درایو جدید تست شده

ببینید:  اگه این چیزی که من میبینم تو این فیلم شما هم میبینید . من که نمیتونم 500 تومن بیشتر بدم برای این پردازنده...... 8350 گنج به حساب میاد با این قیمت.

نمیدونم چرا شما برای پردازنده هایی که این طوری گرونن و چند درصد قوی تر هستن این طور رفتار میکنین

حرف اول رو پول میزنه. و این فیلم هم همه چیز رو میگه

ویرایش شده توسط sashaelit
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

ترجیح میدم فقط از تهه دل لبخند بزنم و بگم کاشکی این مطلب حقیقت داشت...

چون این مطلب شاید برای یک طرفدار AMD که خودش تجربه عملی مقایسه AMD و اینتل رو نداشته خیلی جالب به نظر بیاد

اما برای کسی که تجربه استفاده هم بصورت 24/7 هم برای اورکلاک هم گیم رو داشته با سری AMD Phenom II با 8150 با 8350 و از اونطرف هم انواع محصولات اینتل رو داشته فقط باعث خنده اون شخص میشه...

دیگه کسی نیست ندونه که AMD با معماری سری Phenom II داشت واقعا خوب پیش میرفت و معماری سری FX برای دسکتاپ یک شکست کامل برای اون کمپانی بود... 8150 و 8450 در فرکانس مساوی که چه عرض کنم حتی 1 گیگاهرتز بالاتر هم نسبت به یک AMD Phenom II x6 1090BE در 70 درصد تست ها پایینتر هستند....اگر AMD به جای معماری سری FX همون معماری قبلی رو بهبود میداد نتیجه بهتری میگرفت .... رقابت با محصولات رده بالای اینتل پیشکش... با محصولات قبلیه خودشون هم نمیتونن رقابت کنن در اکثر زمینه ها.. من صد در صد طرفدار AMD هستم و در این فروم اینو خیلیا هم میدونن اما جز اون طرفدارایی نیستم که بخوان از هر طریقی چیز اشتباه رو درست جلوه بدن

این مطلب بر میگرده به بیش از یکسال پیش که همون موقع هم اشتباه بودنش ثابت شده (مخصوصا" به وسیله همون یوزرهایی که خودشون رفتن اون پردازنده ها رو خریدن و توی بازیهای مختلف تست کردن و از کرده خود پشیمون شدن)مگرنه تا همین الان بحثش ادامه پیدا کرده بود ...

فقط در بحث گیمینگ با یک عدد GPU هست که پردازنده AMD میتونه تا حدی به کارایی پردازنده اینتل برسه و خریدش یک مقدار ارزش پیدا میکنه چون ارزونتره اما در بحث دوال کارت یا بیشتر استفاده از CPU ساخت AMD فقط ساختن یه جوک بی مزست که به منه طرفدار AMD هم بر میخوره!

اما مسئله اینه : وقتی یک نفر توی ذهن خودش به یک نتیجه رسیده و دوست داره فقط موارد ثابت کننده اون تفکر رو در نظر بگیره نمیشه نظرش رو عوض کرد و بحث کردن هم بی فایدست

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

خب طبیعیه فرجام... هر کسی اطلاعاتی داره. برداشتی از منبعی کرده و تصورش این هست که درسته. غافل از اینکه ممکنه درست نباشه! بخصوص تو سن های پایین تر این موضوع بیشتر صدق می کنه که انتخاب و تصمیم گیری ها بیشتر مبتنی بر احساسات هست تا منطق. خودم تو همین شرایط بودم همیشه. اینکه آدم با چند تا تست و بنچمارک انتخابش رو کلاً تغییر بده به نظرم کفایت نمی کنه!

حالا از این موارد که بگذریم تفاوتشون بعید می دونم خیلی محسوس باشه. حداقل برای کاربران حرفه ای چون جنابعالی شاید محسوس باشه. اما برای یک گیمر حتی در سطح نیمه حرفه ای، خیلی اهمیت بالایی نداره. چه بسا اینکه تاثیر خود پردازنده هم در گیم ها جزو اولویت های سوم به بعد به حساب میاد!

البته خب بحث نسبت قیمت به کارایی جداست. طرفداران AMD و Intel هم دقیقاً سیاست همین دو کمپانی رو دارن.

اون هم چیزی به نام "ادعا". طرفدار AMD ادعا می کنه که AMD برتره. طرفداران اینتل هم مدعی هستن خب اینتل بهتره.

این بحث و گفتگو سرانجامش به بیراهه میره. چون تا پایان زندگی بشریت، این ادعا ها ادامه داره. وای به روزی که کمپانی سومی هم همچون Snapdragon Qualcomm مثلاً به جمع AMD و اینتل در بخش PC ها بپیونده! :D

ویرایش شده توسط Hessam II
لینک به دیدگاه

سلام

تا جايي که من ميدونم پردازنده هاي اينتل براي بازي از پردازنده هاي اي ام دي بهتر هستند ، فکر مي کنم يکي دو روز پيش بازي Watch Dogs عرضه شد ، بهتر اينو هم ببينيد ، يک Core i5 2500K از يک FX9590 بهتر عمل کرده ........

attachicon.gifWatch Dogs.jpg

بله این چیزی که شما میفرمایید تو همه زمینه ها وگیم ها صدق نمیکنه    در خوب بودن اینتل شکی نیست ولی تکنولوؤی ساخت amd خیلی به روز وپیشرفت چشمگیرتری داشته

البته فقط نمیدونم چرا سری fx خیلی نتونست موفق باشه 

ویرایش شده توسط mehdidolaty
لینک به دیدگاه

دوستی که اومد گفت بازی واتچ داگ

باز بورو سر بزن با درایو جدید ببین ...

8350 با 4770K  برابر شده

http://www.techspot.com/review/827-watch-dogs-benchmarks/page5.html

قیمت بماند....

ویرایش شده توسط sashaelit
لینک به دیدگاه

جالب توجه طرفداران AMD 

شما که میگید اگه AMD نبود INTEL قیمتاش خیلی از وضع الانی وحشتناک تر میشد؟؟

چرا از این ور قضیه نگاه نمیکنید ؟؟؟؟
من هم میگم اگه INTEL نبود AMD قیمتش وحشتناک میشد

اصلا با هرکی که AMD داره بحث میکنی میگه اگه این نبود اونکی قیمتش این طوری میشد ؟؟؟؟؟
بابام قیمت گذاری باید رقابتی باشه این مسله کاملا طبیعی هست و AMD هیچ لطفی در حق قیمت نکرده 

لینک به دیدگاه

دوستی که اومد گفت بازی واتچ داگ

باز بورو سر بزن با درایو جدید ببین ...

8350 با 4770K  برابر شده

http://www.techspot.com/review/827-watch-dogs-benchmarks/page5.html

قیمت بماند....

شما خودتون اینو چرا نمیگید که پرداذنده متوسط اینتل مثل 4130 اومده و داره 8350 رو میگیره ؟؟؟ که قیمت این کجا و اون کجا

بعدشم این بازی دیگه به حد آخر نیاز CPU ش رسیده و هر چه قدر هم CPU رو قوی کردن تاثیری تو فریم نداشته یعنی دیگه 4670 کاقی بوده برای بازی 

اگه یه بازی دیگه بیاد که از این هم سنگین تر باشه اونوقت تفاوت CPU ها پیش تر معلوم میشه!

لینک به دیدگاه

خود سایت TECHSPOT نوشته که پردازنده های APU از AMD در برابر بازی WATCH DOGS شانسی ندارن!!! (در ادامه لینکی که ایشون قرار دادن)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام به دوستان

من که میگم مقایسه دو تا قطعه در صورت برابر بودن سطح  قدرت و زیر تست قرار دادنشون تو ازمایش های مختلف و در نهایت لحاظ قیمت صحیح هست اون موقع میشه بینشون قضاوت کرد

اگه 8350 از 4770 قوی تر باشه حتی تو یه سری موارد اونموقع میشه گفت که اینتل رو به خاک و خون کشیده چون از لحاظ قیمت خیلی پایینتر هست و توان خوبی از خود نشون داده

الان 8350 هم قیمت فکر کنم i5 4670k اینتل باشه پس مقایسه این دو منطقی هست حالا هر کدوم قوی تر باشن توجیح خرید داره 

تعداد هسته در زمان استفاده شخصی مهمه ولی به لحظه مقایسه که برسه باید فاکتور قیمت هم مورد توجه قرار بگیره

استارتر هم فکر کنم منظورشون بیشتر ,,,کارایی نسبت به قیمت باشه وگرنه بر کسی پوشیده نیست که قویترین سی پی یو amd هنوز توان مقابله با سی پی یو های رده بالای اینتل رو نداره

ویرایش شده توسط mehdi-gtx
لینک به دیدگاه

سلام به دوستان

من که میگم مقایسه دو تا قطعه در صورت برابر بودن سطح  قدرت و زیر تست قرار دادنشون تو ازمایش های مختلف و در نهایت لحاظ قیمت صحیح هست اون موقع میشه بینشون قضاوت کرد

اگه 8350 از 4770 قوی تر باشه حتی تو یه سری موارد اونموقع میشه گفت که اینتل رو به خاک و خون کشیده چون از لحاظ قیمت خیلی پایینتر هست و توان خوبی از خود نشون داده

الان 8350 هم قیمت فکر کنم i5 4670k اینتل باشه پس مقایسه این دو منطقی هست حالا هر کدوم قوی تر باشن توجیح خرید داره 

تعداد هسته در زمان استفاده شخصی مهمه ولی به لحظه مقایسه که برسه باید فاکتور قیمت هم مورد توجه قرار بگیره

استارتر هم فکر کنم منظورشون بیشتر ,,,کارایی نسبت به قیمت باشه وگرنه بر کسی پوشیده نیست که قویترین سی پی یو amd هنوز توان مقابله با سی پی یو های رده بالای اینتل رو نداره

دقیقا منظور من همینه

وقتی کارت با 600 تومن خوب راه میوفته چرا هزینه کنی؟!

یه کارت شاخ بخرین.مثلا 1500 دارین. روی پردازنده پولتون رو خرج نکنین بزارین رو کارتتون یه کارت 2 تومنی بخرین ببینید چی میشه

لینک به دیدگاه

دقیقا منظور من همینه

یه کارت شاخ بخرین.مثلا 1500 دارین. روی پردازنده پولتون رو خرج نکنین بزارین رو کارتتون یه کارت 2 تومنی بخرین ببینید چی میشه

خوب دوست عزیز میرم با صرف هزینه 350 تا 400 تومن یه i3 سوکت 1155 به بالا می گیرم که کاراییش تو گیم در همون حده...

الان به نظر خودت این Best Price Performance تر نیست .

در ضمن نیاز به کولر و صرف هزینه اضافه ندارم . تنوع بردهایی که میتونم تهیه کنم بیشتره و قیمتشم مناسب تره و در آخر قابلیت اطمینان سیستم

هم بالاتره ... ...

جای تعجب داره که شما تا الان با صحبتهای دوستان قانع نشدی................

ویرایش شده توسط Sha-hab
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دقیقا منظور من همینه

و اینکه اون 600 تومن هم باید این کارت 2 تومنی رو ساپورت کنه با نه !!!!

لینک به دیدگاه

دوستان انقدر نفرین کردین و نمره منفی دادین که کارت 6990 یک دفه سیاه میشه و کلا اعصابمو خورد کرد

بیخیال .

حق با شماست و حرف حق جواب نداره و کلا این تاپیک اطلاعات زیادی از کارشناسان عزیز رو کرد

نتیجه گیری کلی این شد که اینتل گرون و عالی و پر قدرت

ای ام دی ارزون قوی در پهنای بزرگ اما به اندازه اینتل تیز و سریع نیست ,اما خوب کار آدم رو راه می اندازه

نظر شما چیه از این نتیجه گیری؟

لینک به دیدگاه

خوب دوست عزیز میرم با صرف هزینه 350 تا 400 تومن یه i3 سوکت 1155 به بالا می گیرم که کاراییش تو گیم در همون حده...

الان به نظر خودت این Best Price Performance تر نیست .

در ضمن نیاز به کولر و صرف هزینه اضافه ندارم . تنوع بردهایی که میتونم تهیه کنم بیشتره و قیمتشم مناسب تره و در آخر قابلیت اطمینان سیستم

هم بالاتره ... ...

جای تعجب داره که شما تا الان با صحبتهای دوستان قانع نشدی................

دیگه انقدر بی انصاف نباش

بابا با یک پردازنده i3  چهار هسته ای نمیشه افتر افکت چند لایه باز کرد

اما 8350 تا 10 تا لایه رو با هم رندر میکنه. حی میخوام چیزی نگم تموم کنم باز یه چیزی میگین که آدم احساس میکنه amd  مال باباشه باید ازش دفاع کنه.

خدایی خونم سوخت اینو خوندم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز 

چه ربطی به رندر داره بازی آخه

شما 4130 بهترین فریم رو توبازی ها نسبت به قیمت میگیری که همون طور که لینک داده بودید دیدید داشت با 8350 مقابله میکرد

اگه باور نمیکنین 

بنده با سیستم خودم یه بنچ مارک از PASSMARK قرار میدم که 8350 با همین گرافیک پیش سیستم من با I3 3240 نابود شده

لینک به دیدگاه

و اینکه اون 600 تومن هم باید این کارت 2 تومنی رو ساپورت کنه با نه !!!!

مرد حسابی. داره خبرایی درز میکنه از اینکه به زودی سیستمی قراره به روز رسانی بشه که پردازنده های amd  با کارت های گرافیکی amd موازی سازی بشن. بعد میگی پردازنده 8350 یا هر پردازنده دیگه ای از amd  اصلا نمیتونه کارت گرون قیمتی مثل 7990 رو تحمل کنه؟!

اگه دستم بود میدادم تحریمت کنن هر چی amd  داری ازت بگیرن بری nvidia  و intel  تنها بگیری حالت جا بیاد

ببخشید البته. یکم اعصابم خورد شد. آخه خیلی amd   رو دارین حقیر میکنین. انگار درباره یه سلرون  داریم حرف میزنیم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز 

چه ربطی به رندر داره بازی آخه

شما 4130 بهترین فریم رو توبازی ها نسبت به قیمت میگیری که همون طور که لینک داده بودید دیدید داشت با 8350 مقابله میکرد

اگه باور نمیکنین 

بنده با سیستم خودم یه بنچ مارک از PASSMARK قرار میدم که 8350 با همین گرافیک پیش سیستم من با I3 3240 نابود شده

من بودم میدادم یه فیلم تمام اچ دی رو یکی تو سیستم شما یکی تو سیستمی که 8350 داره هم زمان تبدیل کنیم. اون وقت ببینیم کدوم نتیجه زود تری میده.

البته نه یک تسک

من منظورم 4 تسک هم زمان یعنی 4 تا فیلم سنگین هم زمان تبدیل بشن ((خوب همیشه بازی ملاک نیست ,تازه بازی رو اونجور بالا نمیارن که نتونی بازی کنی))

ببخشیدا میترسم پردازندتون منفجر بشه

لینک به دیدگاه

شما آخر معلوم نشد بازی ملاک قرار میدید یا رندر رو اول تاپیک بازی رو مطرح کردین الان دارین در مورد رندر بحث میکنین!!! :wacko:  :wacko:

بعدشم ببخشیدا cpu های ما با کولر استوک یخچالن شما نگران amd باشین که اگه کولرش یه وقت master cooler نشه دیگه بقیشو خدا نکنه!!

لینک به دیدگاه

برادرا چرا انقدر به این بنده خدا منفی میدید 

ایشون فقط نظرشون رو دارن میگن 

همین 

دیگه جرا ایشون رو بی اعتبار میکنین؟؟؟

البته اختیار دست خدتونه ولی دیگه ...

بنده به عنوانه برادر کوچیک عرض کردم!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مرد حسابی. داره خبرایی درز میکنه از اینکه به زودی سیستمی قراره به روز رسانی بشه که پردازنده های amd  با کارت های گرافیکی amd موازی سازی بشن. بعد میگی پردازنده 8350 یا هر پردازنده دیگه ای از amd  اصلا نمیتونه کارت گرون قیمتی مثل 7990 رو تحمل کنه؟!

اگه دستم بود میدادم تحریمت کنن هر چی amd  داری ازت بگیرن بری nvidia  و intel  تنها بگیری حالت جا بیاد

ببخشید البته. یکم اعصابم خورد شد. آخه خیلی amd   رو دارین حقیر میکنین. انگار درباره یه سلرون  داریم حرف میزنیم

من اصلاً اسمی از AMD نبردم

پول گفتی منم پولی جواب دادم

منکه کلاً اینتل و انویدیا دارم رو سیستم :D :D

نه بابا راحت باش / منم بعضی وقتها عصبانی میشم

این منفی ها هم براساس لج بازی نیست هیچ موقع اینجوری قضاوت نکن/ @};- @};- @};-

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

سلام

تو فروم کافی یکی یه حرفی بزنه که اکثریت خوششون نیاد یا حرفش بر خلاف نظر اکثریت باشه.اون وقته که سیل منفی ها سرازیر میشه.

به جایه اینکه منفی ها رو فقط بخاطر این بدیم که حرفش مخالف نظر ماست،به تحلیل یا اطلاعاتی که در اختیار میزاره یا حتی به اطلاعاتی که کاربرا رد و بدل میکنن و در حالت کلی بدون تعصب امتیاز بدیم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

تو فروم کافی یکی یه حرفی بزنه که اکثریت خوششون نیاد یا حرفش بر خلاف نظر اکثریت باشه.اون وقته که سیل منفی ها سرازیر میشه.

به جایه اینکه منفی ها رو فقط بخاطر این بدیم که حرفش مخالف نظر ماست،به تحلیل یا اطلاعاتی که در اختیار میزاره یا حتی به اطلاعاتی که کاربرا رد و بدل میکنن و در حالت کلی بدون تعصب امتیاز بدیم.

سلام

خیلی کم میشه که به خاظر سلیقه شخصی منفی بدن بچه ها

ولی

اگه باز در مورد پستی ، تاپیکی براتون یا برا کسایی که همچین چیزی اتفاق اقتاده ( یعنی هامش پست یا تاپیک مفید ، اطلاعات درست و .... بوده ) میتونین به مدیریت اطلاع بدین و پیگیر میشن @};- @};-

لینک به دیدگاه

یه کاری کردین که دیگه نشه چیزی تو این وب سایت نوشت

حتی جنس هم نمیشه فروخت

دیکتاتوری اینتل

با این نمره های  منفی من شدم دروغگو کلاه بردار

لینک به دیدگاه

یکی گفت کبریت به انبار باروت زدم. کاش همون موقع میشد این کبریت رو خاموش کرد. چون من قصد فوت کردن این رو داشتم اما بد تر آتیشش گر گرفت

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...