رفتن به مطلب

msiياASUS تنها مسئله اين است!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود

نكته اي باعث تعجبم شدا،چرا مادربرد هاي ايسوس نسبت به هم رده هاي MSIياASROCKاينقدر گرونتر اند؟با پول ايسوس ميشه يه سري بالاتر ام اس آي گرفت_مثلا با پول H81-plus ايسوس ميشه H87 يا حتيB85ام اس آي و ازراك گرفت_آخه رقابت تا اين حد؟شخصا چندين مين برد و لپ تاپ ايسوس داشتم اما تفاوتي رو با رقيبان هم سطح حس نكردم_عزيزان لطفا راهنمايي فرماييد

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نظر شخصي ام اينه كه وارد كنندگان و فروشندگان از خوش نامي asusبه منظور كسب سود بيشتر استفاده كردن و يه مين برد Xدلاري رو با احتساب دلاري 4هزار تومن به دست مشتري مي رسونند_

لینک به دیدگاه

مبحث سر اسم و تبلیغات و اپشنهای اضافی و سابقه کارشون تو بازار هست!

اسوس از قدیم تا به حال خوب درخشیده  ولی ام اس ای یه دوره بد داشته (خرابی زیاد)و همون شد تا الان مجبور بشه کاری کنه که به مرور برگرده تو گردونه!(قیمت کمتر و اپشنها و انتخواب  مناسب تر)

و گرنه msi از برندهایی بسیار پیشرو بوده!

و خوب هر دو برند اپشنهایی برای سخت افزار خودشون میزارن که روش هم خیلی مانور میدن و تبلیغ میکنن همینن میشه که طرفدار پیدا کنن!(خوب فعلا جایگاه اسوس تو این گزینها بالاتر از اوناس)

تو این بازار حرف اول رو خرابی یا کیفیت نمیزنه (حرف اول مال تبلیغاته)

من خودم زیاد سیتم بستم کمترین مادربوری که خرابی داشتم الایت گروپ بوده و لی اصلا تو گردونه نیست حتی خرابی مادر بوردهای msi هم کمتر از asus بوده ولی اسوس دیگه اسوسه همه دوستش دارن!

متاسفانه ازراک هم خیلی کار نکردم که اماری ازش داشته باشم.

ویرایش شده توسط mehrxad
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بابت ابراز نظرتان سپاسگزارم_واقعا منم قبول دارم ايسوس كارش درسته اما چرا پا به دنياي ماجراجويي نزاريم_شخصا ديروز ايسوس گرفتم!البته بنده زياد با مادربردهاي غير گيگا و ايسوس سروكار نداشتم اما خداييش نسبت بي قيمت هميشه ام اس اي و ازراك رو توصيه كردم_قيمت ايسوس اصلا منطقي نيست هرچند امسال 2بار خودم ايسوس گرفتم_مادربرد70دلاري بايد فوقش 230تومن باشه نه 280_

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همين خود توجيهي هامون باعث ميشه بگيم فقط اينتل فقط!شخصا چرا بجاي I3يه AMDشيش هسته اي نگيرم؟اگه آدم كمي فكر كنه خيلي راحت انتخاب درستي ميكنه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

محصولات  با کیفت تر معمولا گرون تر هستند-

لینک به دیدگاه

ام اس ای خوب پیشرفت کرده قبلا تو تولید مادربورد کمی عقب بود

اما الان رقیب سرسختی هست برای سایر برندها

ازراک قدیم دو مین بورد ازش داشتم خیلی برند معتبری هست و با سابقه 

حدود 7 سال پیش مادربورد ازش داشتم 

همیشه از ایسوز ارزون تره دلیلش هم سیاست کاریشون هست

سری گیمینگش حرف ندارند

لینک به دیدگاه

من به شخصه msi رو به برند Asus  و گیگابایت ترجیح می دم. 

آیا کسی هست که بگه مثلا کارت های گرافیک سری lightning بد هستن 

یا مادربرد های سری gaming یا سری m و x 

از نظر لپ تاپ هم سری های Gaming چیزی از رقبا کم ندارند

کارت های گرافیکش از بهترین و خنک ترین های بازار هستند و با برد های سری military به نظر من کاملا قابل اطمینان هستند. 

بنده به شخصه هیچ تجربه بدی از این برند نداشتم و با اطمینان به بقیه توصیه می کنم. 

لینک به دیدگاه

من به شخصه msi رو به برند Asus  و گیگابایت ترجیح می دم. 

آیا کسی هست که بگه مثلا کارت های گرافیک سری lightning بد هستن 

یا مادربرد های سری gaming یا سری m و x 

از نظر لپ تاپ هم سری های Gaming چیزی از رقبا کم ندارند

کارت های گرافیکش از بهترین و خنک ترین های بازار هستند و با برد های سری military به نظر من کاملا قابل اطمینان هستند. 

بنده به شخصه هیچ تجربه بدی از این برند نداشتم و با اطمینان به بقیه توصیه می کنم. 

موافقم......

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بابت نظرات از همه عزيزان سپاسگزارم،متاسفانه با موبايل نميشه+داد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در مورد تفاوت اساسي مابين برندها در سري هاي حرفه اي كاملا موافقم و توي تاپيك انتخاب بهترين برند مادربرد هم شخصا ايسوس ROGرو انتخاب كردم و پست زدم در رده مياني تفاوت چشم گير نيست_

لینک به دیدگاه

درود

من سیستم با مین آزراک زیاد بستم از مبتدی تا حرفه ای.

توی رده پایین فرقی ندارن با سایر برند ها ولی تو سیستم های حرفه ای گیگا و ایسوس یه سر و گردن بالا ترن.من به شخصه برای سیستم شخصی خودم گیگا رو ترجیح دادم و ازش کاملا راضی ام

جدیدا ام اس آی هم خیلی برد های شاخی میزنه.اگه کسی تجربه عمده فروشی و وارد کنندگی ام اس آی رو داره ممنون میشم در مورد درصد مرجوعی و سود این برد اطلاعات بهم بده @};-

ویرایش شده توسط amir.na
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بابت به اشتراك گزاري مشاهدات ارزشمندتان سپاسگزارم_در رده مياني ميشه با همون پول چيپ ست بالاتر و آپشن هاي بيشتري در اختيار مصرف كننده گذاشت،قطعا اين يه استراتژي رقابتيه از سوي msi و طبعا به نفع مشتري_ام اس آي كاملا باكيفيته و شكي درش ندارم.

لینک به دیدگاه

من اگه باشم msi رو انتخاب میکنم

چون خاطره خوبی از asus ندارم       یه برد asus داشتم به راحتی به فنا رفت ولی الان چند سال هست که msi دارم بدون ذره ای مشکل

لینک به دیدگاه

من اگه باشم msi رو انتخاب میکنم

چون خاطره خوبی از asus ندارم       یه برد asus داشتم به راحتی به فنا رفت ولی الان چند سال هست که msi دارم بدون ذره ای مشکل

عزیز منم برد ایسوس داشتم مشکل دار شد

ولی الان که گیگا دارم راضی ام.ام اس آی هم جدیدا واقعا برد های با کیفیتی میزنه

ایسوس جدیدا داره افت میکنه

لینک به دیدگاه

من چون خودم asus دارم اصلا از پشتیبانی نرم افزاریش رازی نیستم

چون الان صفحه مربوط به مادربرد منو بیاری اصلا از لحاظ نرم افزاری و درایور به روز نمیشه انگار حالا که مادربرد قدیمی داریم باید بندازیمش دور یک مادربرد جدید بگیریم

ویرایش شده توسط vzsoft
لینک به دیدگاه

محصولات  با کیفت تر معمولا گرون تر هستند-

این معمولا رو خوب اومدی.

چون همیشه این طور نیست!

گرونی خودش یه نوع تبلیغ  برا فروش هست که برا بعضی برندها خیلی جواب داده!!

نه اینکه کیفت نداشته باشن و گرون باشن نه!کیفیت با قیمت تناسب نداره!!

معمولا اغلب افراد تو خرید تو محدود رنج قیمتی که در نظر دارن اونی که از همه گرون تره میخرن به امید بهتری!(حالا اگه حتی کمی گرون تر باشه)

یادمه یه دسته بازی تو مغاز بود (یه کم قیافش و پکیجش خاص بود)فقط از اون مدلش یه دونه مونده بود !

که چون زمان ماندگاریش تو مغازه زیاد شده بود صاحب مغازه  قیمتشو از همه دستها ارزون تر گذاشته بود ولی فروش نمیرفت(پکیجشم داشت از قیافه می افتاد)

دید فایده نداره فروش نمیره اومد قیمتشو از اونای دیگه گرون تر کرد (سریع فروش رفت)

لینک به دیدگاه

asus و msi رو با هم نکنید یکی.من مادربوردم asus هست از خازن های ultra life ساخته شده با امکاناتی از قبیل epu و turbo v evo و غیره...گرونیش هم بدلیل مارکشه هم بدلیل کیفیتش.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در مورد ساپورت نرم افزاري سعي كنيد مدل مشابه گيگابايت مادربوردتون رو پيدا و از درايورهاي اون استفاده كنيد_گيگا خيلي آپديت تره و هيچ بروزرساني رو محدود به مدل جديد نميكنه.هرچند بروز رساني از طرف سازندگان چيپ هاست اما گيگا زود قرار ميده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...