رفتن به مطلب

مشکل خیلی ضروری

Recommended Posts

System Information
------------------
Time of this report: 12/31/2001, 23:09:36
       Machine name: FARDIN-PC
   Operating System: Windows 7 Ultimate 32-bit (6.1, Build 7601) Service Pack 1 (7601.win7sp1_gdr.130828-1532)
           Language: English (Regional Setting: English)
System Manufacturer: System manufacturer
       System Model: System Product Name
               BIOS: BIOS Date: 05/29/07 20:33:53 Ver: 08.00.14
          Processor: Intel(R) Celeron(R) CPU          430  @ 1.80GHz, ~1.8GHz
             Memory: 2048MB RAM
Available OS Memory: 2048MB RAM
          Page File: 1160MB used, 2934MB available
        Windows Dir: C:\Windows
    DirectX Version: DirectX 11
DX Setup Parameters: Not found
   User DPI Setting: Using System DPI
 System DPI Setting: 96 DPI (100 percent)
    DWM DPI Scaling: Disabled
     DxDiag Version: 6.01.7601.17514 32bit Unicode

مشخصاتش اینان

دوست عزیز شما جعبه مادربوردتون رو دارید ؟ اگر دارید از روی اون مدل و اسمش رو بگید . در هر صورت پردازنده های 775 فقط به بورد شما میخورن . برای اینکه بدونید کدوم مدلها رو میتونید استفاده کنید ، باید مدل دقیق مادربورد رو بگید .

لینک به دیدگاه

خب عزیز جان مدل برد رو زود تر بگو همه سر کار رفتیم هر چند از اول پیدا بود سری 775 هست

الان سی پی یو جدید گرفتی چی روش نوشته؟ دقیقا عین خط اول روی روکش فلزیشو رو بنویس اینجا

لینک به دیدگاه

این پردازنده به هیچ وجه با برد شما ست نیست باید یه برد دیگه براش جور کنی

ادامه این i3 چی نوشته؟ تا بگم برد میخوای بگیری دقیقا چیا بهش میخوره؟

لینک به دیدگاه

من اینو می تونم برگردونم

چه cpu می توان متناسب با این مادل بورد میشه خرید

لینک به دیدگاه

من اینو می تونم برگردونم

چه cpu می توان متناسب با این مادل بورد میشه خرید

بهترین پردازنده هایی که میتونید برای این بورد بگیرید Core 2 Duo E6700 ، Core 2 Duo E6600 ، Core 2 Duo E6400 ، Core 2 Duo E6300 . بهتر از اینها نمیتونید بگیرید . قبل از اینکه پردازنده رو تعویض کنید بایوس مادربورد رو بهتره آپدیت کنید . اگر خودتون نمیتونید انجام بدید ، ببرید به یک مرکز خدمات کامپیوتر تا براتون انجام بده  .

لینک به دیدگاه

cpu Q9550 حدودا درحد همین سی پی یو هست به قیمت حدودا 250 البته باید دید مینتون جوابگو هست یاخیر

لینک به دیدگاه

مثلا بازی pes 2013 و در این سطح رو اجرا کنه

این بازی cpu قدرتمند نمیخواد.تمام cpu هایی که حامد جان گفتند قدرتشودارند.حتی cpu های پایینتر مدل e5300 و...

لینک به دیدگاه

پس رو بیارید به Core 2 Duo و Core 2 Quad

البته مدل برد رو تو گوگل سرچ کنید و لیست پردازنده های قابل پشتیبانی رو هم چک کنید

لینک به دیدگاه

این مادربورد از پردازنده های Core 2 Quad پشتیبانی نمیکنه . از همه Core 2 Duo ها هم پشتیبانی نمیکنه . مثلا 7300 یا 8300 نمیشه بست روش . بهترینها همون مدلهایی بود که گفتم .

لینک به دیدگاه

مدلها رو عرض کردم :

یکی از اینها : Core 2 Duo E6700 ، Core 2 Duo E6600 ، Core 2 Duo E6400 ، Core 2 Duo E6300

قیمت زیادی هم ندارن . بین 70 تا 100 تومان گیر میاد . البته دست دوم باید بخرید .

لینک به دیدگاه

شما یه E6700 گیر بیاری کافیه برای این بازی

دوهسته با فرکانس 2.66 پردازنده مناسب برای 2014 هم هست

لینک به دیدگاه

پس باید چی بخرم

دوست عزیز مشخصه دیگه. سی پی یو های مدل 5000 و 6000

لینک به دیدگاه

از راهنماییتون متشکرم :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

لینک به دیدگاه

تمام دوستانی که استارتر رو به تمسخر گرفتن ، بابت هر پستی که تمسخر آمیز بود یک منفی از من دریافت کردن . همه ما از اول در مورد کامپیوتر همه چیز رو نمیدونستیم . کم کم یاد گرفتیم . چرا فکر میکنید هر کسی که اطلاعات کمی داره باید مسخره کرد ؟ این بار فقط با یک منفی گذشتم . ولی اگر تکرار بشه ، برخوردهای شدیدتری خواهید دید . فرقی هم نمیکنه کی باشه . حتی خود آقا حسینی که صاحب سایته ( البته هیچ وقت این کار رو نمیکنه ) باشه همین برخورد رو باهاشون میکنم . تمومش کنید پس . اگر میتونید کمک کنید . اگر نمیتونید شخصیت فروم رو پایین نیارید .

حامد عزیز

شما که به پست های تمسخر آمیز منفی دادی پس به پست هایی که من و دوستان کمک به رفع مشکل کردیم هم مثبت بدید.

ما هم وقت گذاشتیم عزیز مشکل استارتر هم جوری بود که تشخیص بین شوخی و جدیش واقعا سخت بود جدیدا هم این مورد های سرکار گذاشتن رو زیاد دیدیم.

منم پستم نوشته نبود فقط شکلک بود ویرایش شد.

سپاس

لینک به دیدگاه

پس باید چی بخرم

من هم یه پیشنهاد بدم.

شما که سی پی یو رو که گرفتی .(اینی که گرفتی خیلی سرعت خوبی داره )و احتمال داره چون بازش کردی دیگه پسش هم نگیرن!

اگه بازم میتونی هزینه کنی مادر بورد و یه رم 4 گیگ هم بگیر براش(حتما از دوستان  برا مدل مادر بورد مشاوره بگیر) و از سرعت نسل جدید لذت ببر!(برات حدود  400 تایی فک کنم هزینه داشته باشه)

البت باید چک کنی هاردت یا درایوت ide نباشه که دیگه ارتقاع کلی میشه و هزینش زیاد!

میتونی قطعات خودتم بفروشی .

اون سی پی یوهایی که حامد عزیز گفتن خیلی هم راحت گیر نمیان (البت اگه گیر بیاری که قطعا به صرفه ترین ارتقاع هست مخصوصا e6600 یا e6700 )

البت به مادر بوردت Pentium D 945    وPentium D 960 هم میخوره که اگه تحویه کیست خوب باش گزینه های بدی نیستن(فقط خیلی زود داغ میکنن)

گیر اوردنش بسته به شهر هم  هست مثلا تهران باشی راحت تر گیر میاد ولی مثلا من که بوشهرم اون سی پی یو ها خیلی کم واتفاقی گیر میاد!!!(چون تو کار خرید و فروش دست 2 هستم میدونم)

ویرایش شده توسط mehrxad
لینک به دیدگاه

راستی فردین جان تو یه تاپیک دیدم میخای e7300 بخری !!

اگر برا این مادر بورت هست باید بگم به مادر بوردت نمیخوره.

همونایی که حامد جان گفتن Core 2 Duo E6700 ، Core 2 Duo E6600+ اون Pentium D 945 وPentium D 960 به مادر بوردت میخوره و گزینهای برتر برای خرید شما هستن.

دقت کن دچار مشکل نشی.

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز باید مواظب سوکت هاش باشی من این کار رو برای دستگاه سانترال شرکتمون کردم، خیلی حساس هستن

مواظب باش سوکت هاش اسیب نبیته

موفق باشی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...