رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید TV تا سقف 2 تومن.

TV Selection For 2MIRR  

16 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدوم بهتره؟؟؟

• Samsung 40F6350
    • X.Vision LE-42K3DS200
    • Sony KDL-40R450
    • Samsung 40F6450

Recommended Posts

سلام

به صوت کلي در 90 در صد تلويزيون هايي که 42 و 47 اينچ هستند از پنل ال جي و در 90 درصد تلويزيون هايي که 40 و 46 هستند از پنل سامسونگ استفاده شده ، به نظر من اگر روي ال جي هم تمرکز کنيد بد نيست ، در محدوده 40 اينچ دو اينچ از سامسونگ بزرگتره و در محدوده 46 اينچ يک اينچ از سامسونگ بزرگتر هست .

نکته مثبتي که ال جي داره خدماتش هست ( گارانتي گلديران ) يکي از بهترين شرکت هايي هست که خدمات در زمينه تلويزيون ميده ، الان اگر در تعميرگاه هايي که خدمات گارانتي ارائه مي کنند نگاهي بندازيد خيلي کم تلويزيون ال جي با گارانتي گلديران مي بينيد که گارانتي داشته باشه و در تعميرگاه باشه ، دليلش هم اين هست که تعميرکار موظف هست در مدتي که دستگاه گارانتي داره اونو در محلي که مشتري داره استفاده ميکنه تعمير کنه و به همين دليل تلويزيون ال جي با خدمات گلديران در تعميرگاه پيدا نميشه يا خيلي کم پيدا ميشه ! حتي اگر پنل خراب باشه ، تعميرکار مجبور هست پنل رو داخل منزل مشتري عوض کنه ، اما سوني و سامسونگ اينطوري خدمات نميدن ، مخصوصا سوني که هم قيمت خدماتش بعد از اتمام گارانتي خيلي بالاست و قيمت خود تلويزيون هم به نسبت همون کيفيت در کنار يک برند ديگه خيلي بالاتر هست .....

لینک به دیدگاه

دستش درد نکنه هر کی منفی داد؛ @};-

بقول داش سعید خودمون: از گرفتن  منفی نترس و برای رشد خودت ازش استفاده کن 

اونیکه منفی داده اگه بخاطر اینه که حرفم اشتباه بود میتونه به لینک زیر مراجعه کنه:

http://www.sony.com.au/productcategory/tvp-lcd-tv

//////////////////////////////////////

خب من هنوز نفهمیدم که سه بعدی براتون مهمه یا نه؟؟

اگه جوابتون اوکی هست،از سامسونگ بیا بیرون...دلیلش رو هم تو تاپیک مربوطه نوشتم

http://lioncomputer.ir/forum/index

نیازی هم نبود گزینه ی جدیدی به لیستتون اضافه کنید،چونکه 6350 همون 6450 هستش با این تفاوت که 200 هرتز در انطباق تصویر با هم اختلاف دارن و زیاد تو فیلم های معمولی به چشم نمیاد.

دوست عزیز برای من در درجه اول کیفیت مهمه و در درجه دوم امکانات.

ببینید 3D از دیدگاه من یک نوع امکانات جانبی هست حالا چرا؟

از اونجایی که من صرفا برای TV بودن این قطعه رو میخوام و قراره در محیط خانواده قرار بگیره و با توجه به محدود بودن فیلم های 3D و گرانقیمت بودن اونها پس 3D نگاه کردن یک امکانات جانبی جهت نوعی تفریحه که توی کارکرد اصلی TV نقشی نداره!

میدونم که حرف هام یه خورده پیچیده شد ولی منظورم اینه که من نمیخوام کیفیت و کارایی و کیفیت تصویر رو فدای امکانات جانبی کنم ولی با این حال 3D برام مهم هست و اگه باشه بهتره ولی درصورتی که صد راه نباشه برای بقیه المنت ها.

سلام

به صوت کلي در 90 در صد تلويزيون هايي که 42 و 47 اينچ هستند از پنل ال جي و در 90 درصد تلويزيون هايي که 40 و 46 هستند از پنل سامسونگ استفاده شده ، به نظر من اگر روي ال جي هم تمرکز کنيد بد نيست ، در محدوده 40 اينچ دو اينچ از سامسونگ بزرگتره و در محدوده 46 اينچ يک اينچ از سامسونگ بزرگتر هست .

نکته مثبتي که ال جي داره خدماتش هست ( گارانتي گلديران ) يکي از بهترين شرکت هايي هست که خدمات در زمينه تلويزيون ميده ، الان اگر در تعميرگاه هايي که خدمات گارانتي ارائه مي کنند نگاهي بندازيد خيلي کم تلويزيون ال جي با گارانتي گلديران مي بينيد که گارانتي داشته باشه و در تعميرگاه باشه ، دليلش هم اين هست که تعميرکار موظف هست در مدتي که دستگاه گارانتي داره اونو در محلي که مشتري داره استفاده ميکنه تعمير کنه و به همين دليل تلويزيون ال جي با خدمات گلديران در تعميرگاه پيدا نميشه يا خيلي کم پيدا ميشه ! حتي اگر پنل خراب باشه ، تعميرکار مجبور هست پنل رو داخل منزل مشتري عوض کنه ، اما سوني و سامسونگ اينطوري خدمات نميدن ، مخصوصا سوني که هم قيمت خدماتش بعد از اتمام گارانتي خيلي بالاست و قيمت خود تلويزيون هم به نسبت همون کيفيت در کنار يک برند ديگه خيلي بالاتر هست .....

گارانتی مهمه مخصوصا برای کالایی گرانقیمت مثله TV ولی خوب همینجور که قبلا هم تو یه تاپیکی عنوان کرده بودم من اول میبینم که کالای مدنظرم آیا راحت هست برام و کارم رو راه میندازه و بعد از اون میرم سراغ گارانتیش پس اول برای من کیفیت تصویر قرار میگیره و بعد از اون گارانتی.

من در مورد پنل ها اطلاعی ندارم ولی چیزی که میخوام و میتونم از اون سر در بیارم اینه که میخوام یه TV بگیرم تو رنج 2 تومن حالا هرکی از هرکی زد ولی کار بهتری رو ارائه داد منه مشتری همون رو میخرم.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز برای من در درجه اول کیفیت مهمه و در درجه دوم امکانات.

ببینید 3D از دیدگاه من یک نوع امکانات جانبی هست حالا چرا؟

از اونجایی که من صرفا برای TV بودن این قطعه رو میخوام و قراره در محیط خانواده قرار بگیره و با توجه به محدود بودن فیلم های 3D و گرانقیمت بودن اونها پس 3D نگاه کردن یک امکانات جانبی جهت نوعی تفریحه که توی کارکرد اصلی TV نقشی نداره!

میدونم که حرف هام یه خورده پیچیده شد ولی منظورم اینه که من نمیخوام کیفیت و کارایی و کیفیت تصویر رو فدای امکانات جانبی کنم ولی با این حال 3D برام مهم هست و اگه باشه بهتره ولی درصورتی که صد راه نباشه برای بقیه المنت ها.

گارانتی مهمه مخصوصا برای کالایی گرانقیمت مثله TV ولی خوب همینجور که قبلا هم تو یه تاپیکی عنوان کرده بودم من اول میبینم که کالای مدنظرم آیا راحت هست برام و کارم رو راه میندازه و بعد از اون میرم سراغ گارانتیش پس اول برای من کیفیت تصویر قرار میگیره و بعد از اون گارانتی.

من در مورد پنل ها اطلاعی ندارم ولی چیزی که میخوام و میتونم از اون سر در بیارم اینه که میخوام یه TV بگیرم تو رنج 2 تومن حالا هرکی از هرکی زد ولی کار بهتری رو ارائه داد منه مشتری همون رو میخرم.

دوست عزیز شما یا بزار یا بردار؟؟

اولا دیدتون نسبت به 3D اشتباه هستش؛الان تمام TV ها در خط تولید بزرگترین معیار و فاکتورشون همین تکنولوژی سه بعدی هستش و اصلا نمیشه 3D رو نادیده گرفت.البته مطلب بنده رو در آینده متوجه میشین.

بزار خیالتو راحت کنم،بنده هم فروشنده لوازم خانگی هستم و هم کار 3D انجام میدم و اکثر TVهارو از همه نظر تست زدم.

بنابراین اگه قصدت خرید TV گارانتی دار و با در نظر گرفتن اینکه سه بعدی برات مهم نیست و محدودیت های جنابعالی هیچ انتخابی شما بجز سامسونگ 6350 که زیر 2 تومان قیمتش باشه ندارید.

ولی اگر محدودیت مالی تا حدود 2600 ندارید و گارانتی هم براتون مهم نیست بنده فقط و فقط TV پاناسونیک مدل  42ET5R رو بهتون پیشنهاد میکنم و هرگز از این انتخاب پشیمان نخواهی شد.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

تجربه اي كه من از سامسونگ و سوني در يك رنج قيمت دارم اينه

سامسونگ نسبت به سوني امكانات بيشتري رو در اختيار شما ميزاره اما كيفيت تصويرش بعد حدود يكسال كاهش پيدا ميكنه

سوني اما درسته امكانات كمتري داره اما كيفيتش اصلا تعغير نميكنه

موفق باشيد

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما یا بزار یا بردار؟؟

اولا دیدتون نسبت به 3D اشتباه هستش؛الان تمام TV ها در خط تولید بزرگترین معیار و فاکتورشون همین تکنولوژی سه بعدی هستش و اصلا نمیشه 3D رو نادیده گرفت.البته مطلب بنده رو در آینده متوجه میشین.

بزار خیالتو راحت کنم،بنده هم فروشنده لوازم خانگی هستم و هم کار 3D انجام میدم و اکثر TVهارو از همه نظر تست زدم.

بنابراین اگه قصدت خرید TV گارانتی دار و با در نظر گرفتن اینکه سه بعدی برات مهم نیست و محدودیت های جنابعالی هیچ انتخابی شما بجز سامسونگ 6350 که زیر 2 تومان قیمتش باشه ندارید.

ولی اگر محدودیت مالی تا حدود 2600 ندارید و گارانتی هم براتون مهم نیست بنده فقط و فقط TV پاناسونیک مدل  42ET5R رو بهتون پیشنهاد میکنم و هرگز از این انتخاب پشیمان نخواهی شد.

موفق باشید

من حرف کلیم اینه اگه منظورم رو درست متوجه نشدید :

گارانتی مهم است ولی در صورتی که همون کالای مدنظرم هم باگارانتیش هست و هم بی گارانتیش خوب من باگارانتی رو میگیرم(به هر حال همه ما انسانیم و انسان هم مسلما از بیمه و حفاظت خوشش میاد)

لینک به دیدگاه

سامسونگ نسبت به سوني امكانات بيشتري رو در اختيار شما ميزاره اما كيفيت تصويرش بعد حدود يكسال كاهش پيدا ميكنه

موفق باشيد

:O :O

این مورد فقط در تلویزیون های پلاسما دیده شده و هیچ ربطی به سازنده تلویزیون نداره!هر تلویزیون پلاسمای تو محیط پرنور کیفیت تصویرش افت میکنه...ولی ال ای دی ها اینجوری نیستند...ربطی هم به برند نداره.

پ.ن: منفی رو من داده بودم....چرا باید بیخیال سامسونگ شد؟سامسونگ از دیرباز یکی از بزرگترین تولید کننده پنل های صفحه نمایش دنیا بوده و غلظت رنگی که داره هیچ تلویزیونی تو رنج خودش نداره!

لینک به دیدگاه

:O :O

این مورد فقط در تلویزیون های پلاسما دیده شده و هیچ ربطی به سازنده تلویزیون نداره!هر تلویزیون پلاسمای تو محیط پرنور کیفیت تصویرش افت میکنه...ولی ال ای دی ها اینجوری نیستند...ربطی هم به برند نداره.

پ.ن: منفی رو من داده بودم....چرا باید بیخیال سامسونگ شد؟سامسونگ از دیرباز یکی از بزرگترین تولید کننده پنل های صفحه نمایش دنیا بوده و غلظت رنگی که داره هیچ تلویزیونی تو رنج خودش نداره!

استقرا زدم نتيجه كلي در اومد :)

كي گفت بايد بيخياله سامسونگ شد من گفتم تجربه اي كه من داشتم اينجوري بوده

هر دو دستگاه هم lcd بودند.

لینک به دیدگاه

استقرا زدم نتيجه كلي در اومد :)

كي گفت بايد بيخياله سامسونگ شد من گفتم تجربه اي كه من داشتم اينجوري بوده

هر دو دستگاه هم lcd بودند.

شما فرض رو ننوشته ی...چه جوری ثابت شد؟ :D

لینک به دیدگاه

سلام 

ایکس ویژن در پست اول گفتم خوب نیست به نظرم کلا جنس هایی که ایران رو مونتاژش نظارت داره مشکلات زیاد دارند

سامسونگ هم برند شناخته شده ایی هست بد نیست

اگه پولش دارید سونی خریداریی کنید اولین تجربه شما در خرید هست بعد دچار پشیمونی نشید و از خرید خودتون لذت ببرید

400 بالا یا پایین ارزششو داره چون یک عمری میخاد براتون کار کنه

موفق باشید

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

سلام

در نمونه هاي پلاسما ممکن هست بعد از گذشت مدتي از استفاده کيفيت تفاوت کنه اما در ال سي دي و ال اي دي در همه برندها اين موضوع منتفي هست ، بهتر هست بدونيد اکثر پنل هاي استفاده شده در تلويزيون هاي سوني از برند سامسونگ يا S-LCD هستند / موفق باشيد .

موفق باشيد

لینک به دیدگاه

دوستان هرچی پیشنهاد 40 اینچی داشتن با من به اشتراک بزارن ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

با توجه به استقبال بی سابقه دوستان مشاوره برای سانس دوم هم تمدید شد.
=))

لینک به دیدگاه

داداش شما هم می خوای یه تی وی بخری ، 6 صفحه تاپیک زدی . دیگه با این توضیحات دوستان و با توجه به محدودیت شما در هزینه ،  چند مورد بیشتر حق انتخاب ندارید که در تاپیک مشخص شده .  

در ضمن دوستمون حامد که از مدیران خوب و شایسته فروم هستند ، فک می کنم بتونند در این زمینه راهنماییتون کنند . موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...