رفتن به مطلب

گرفتن سرعت 150mbps از مودم Dlink 2730u

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

مودم 2730u مشکی رنگ دارم با سرعت wifi 150mbps

ولی وقتی با گوشی HTC one xl بهش وصل میشم link speed رو 65mbps میزنه

حتی من گوشی رو نزدیک مودم هم گرفتم که بازم فرقی نکرد.

لینک به دیدگاه

پسورد گذاشتین برای مودم؟ اگه آره حتما باید از نوع wpa2 باشه تا سرعت رو محدود نکنه

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام دوست من

جسارتا شما wireless Type رو چه مدی گذاشتید ؟11b,gn,n یا mixed؟

اگر تمام دستگاهایی که به این مودم وصل میشوند از استاندارد 802.11n پشتیبانیی میکنند بهتر بذارید رو حالت 11n 

مورد دیگه این هست که گوشی اندرویدی نمیتونه ملاک تست سرعت مودم باشه چون خود دستگاه هم از لحاظ سرعت انتقال اطلاعات بروی مموری و حافظه داخلی محدود هست برای سنجش سرعت واقعی مودم باید از دانگ وایرلس n150 یا N300 آن هم بر روی یک PC با  یک پردازنده متوسط رو به بالا ویک عدد هارد نسبتا پرسرعت استفاده کنید 

لینک به دیدگاه

سلام دوست من

جسارتا شما wireless Type رو چه مدی گذاشتید ؟11b,gn,n یا mixed؟

اگر تمام دستگاهایی که به این مودم وصل میشوند از استاندارد 802.11n پشتیبانیی میکنند بهتر بذارید رو حالت 11n 

مورد دیگه این هست که گوشی اندرویدی نمیتونه ملاک تست سرعت مودم باشه چون خود دستگاه هم از لحاظ سرعت انتقال اطلاعات بروی مموری و حافظه داخلی محدود هست برای سنجش سرعت واقعی مودم باید از دانگ وایرلس n150 یا N300 آن هم بر روی یک PC با  یک پردازنده متوسط رو به بالا ویک عدد هارد نسبتا پرسرعت استفاده کنید 

روی 802.11ng هست

لینک به دیدگاه

گوشی ها اینطوری هستن نمی تونن بیشتر از این بگیرند هر گوشی هم فرق داره یکی کمتر یکی بیشتر و گوشی های اپل از همه بیشتر میگیرند

ویرایش شده توسط pc gamer69
لینک به دیدگاه

من الان گوشی خودم رو چک کردم برای من نوشته ۵۴ مگابیت در ثانیه. مودمم سری 150n هست و سرعت انتقال از کامپیوترم به گوشیم حدود ۱۰-۱۲ مگابایت هست، یعنی سرعت استاندارد برای 150n

پس زیاد به اون link speed توجه نکنین.

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

برای استریم کردن ویدئو باید حداقل سرعت 150mbps باشه

من چطوری به این سرعت برسم

لینک به دیدگاه

برای استریم کردن ویدئو باید حداقل سرعت 150mbps باشه

من چطوری به این سرعت برسم

من خودم رو tv خونه با dlna پخش ميكنم انقدم سرعت لازم نداره اول تست كن اگه قطعي داشت كه فكر نكنم بعد يه فكري بر ميداريم (تلويزين با وايرلس وصله )

اگرم خواستي رمز رو ور داري از mac filter استفاده كن ولي امنيتت مياد پايين

اگه گوشيت دانگل ميخوره ميتوني وايرلس بزني اما رو شارژ تاثير ميزاره

http://www.wi-fiplanet.com/tutorials/7-tips-to-increase-wi-fi-performance.html اينم بخون شايد به دردت خورد

لینک به دیدگاه

مشکل اصلی اینه که چرا نمیشه باند وید رو روی 40mhz برای مودم 2730u/c1 گذاشت؟؟؟

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

منم اتفاقا همین مشکل رو دارم

مودم n300 دارم. همه تنضیماتم تست کردم، بدون پسور و 11n و... ولی موفق ترنسفر پیشتر از 6 مگابایت نمیگیرم یا ارسال نمیکنم. در صورتی که با مودم های مختلف با همین گوشی تا 18مگابایت هم رفته.

گوشی نسخه  LTE هست و از بابت سرعت هارد مطمعنم.

خیلی سوال شده برام، با یه مودم سی تومنی خیلی بیشتر از dlink n300 میگیرم.

ویرایش شده توسط pKasra
لینک به دیدگاه

فکر کنم به نوع گوشی هم بر میگرده من همین مدل مودم شما رو دارم ولی سفیدشو و گوشیم هووای میت هست و همون 150 هست.تو مشخصات وافای گوشی هم دو باند نوشته.شاید بهمین خاطر از تمامی ظرفیتش استفاده میکنه.

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA, Wi-Fi hotspot

ویرایش شده توسط Ghosts
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

گوشی تا لینک اسپید 130mbps هم تست شده

و مشکلی از این بابت نداره.

ولی بحث سر این موضوع هست که مودم 2730u مشکی باند وید 20mhz رو داره در حالی که سفید رنگش با قیمت ارزون تر و چیپ خیلی ضعیف تر باند وید 40mhz داره.

لینک به دیدگاه

من همین مشکلو با Wireless N 150 High-Gain USB Adapter و 

150Mbps Wireless N Access Point TL-WA701ND که هر دو 150 مگابیت رو پشتیبانی میکنن دارم  اکسس پوینت رو گذاشتمش روی 11n only ولی بازم تو کامپیوتر نگاه میکنم از 72 مگابیت بالاتر نمیره تو کامپیوتر هم تنظیمات خاصی نداره برای این وایرلس یو اس بی مشکل از کجاست؟
لینک به دیدگاه

والا چی بگم.

این جور که پیداست خیلی ها با این مساله مشکل دارن

کاش مدیران توجه بیشتری میکردن و از بچه های شبکه کمک میگرفتن تا این مشکل ها حل بشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...