رفتن به مطلب

سفارش HD5850 Sapphire 1gb سافایر

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

مهندس حسینی جدی نگفتم که ، جواب نداده بودید به تاپیک شوخی کردم و اون عکس خفن رو برای همین گزاشتم :-? ... خلاصه داستان اینه که خبرای جدید دارین یا نه ؟

تشکر .

لینک به دیدگاه

مهندس حسینی جدی نگفتم که ، جواب نداده بودید به تاپیک شوخی کردم و اون عکس خفن رو برای همین گزاشتم :-? ... خلاصه داستان اینه که خبرای جدید دارین یا نه ؟

تشکر .

درود

من مخلص شمام معمولا من یه سری چیزهای رو جدی میگیرم ببخشید .

کالاتون حرکت کرده و الان تو گمرکه ایرانه و برای ترخیص داره اقدام میشه . ولی خوشم اومد قیمت خوبی زدید تو رگ . مبارکتون باشه . الان تو بازار تهران هم نیستش

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی ! ببخشید شاید جای این سوال اینجا نباشه .. شما مادربرد من رو هم همراه این کارتها سفارش دادید درسته ؟

لینک به دیدگاه

پس بالاخره رسید به ایران بعد از 21 روز :-? به نظرتون کی ترخیص میشه ؟

مهندس قابل شمارو نداره بی طارف اگر دوست دارید ور داریدش واسه خودتون ...

تشکر میکنم مهندس زحمت کشیدید ایشالا که هر چه زود تر میرسه و تحویل میدید .rose3.gif

در مورد 5850 که توی بازار تهران نیست قضیه اش اینه :

127fs2928878.gif

چون رفته که 20 دلار گرون بشه 4fvfcja.gif

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی ! ببخشید شاید جای این سوال اینجا نباشه .. شما مادربرد من رو هم همراه این کارتها سفارش دادید درسته ؟

اره رضا جان با همین کارتها هستش

مهندس قابل شمارو نداره بی طارف اگر دوست دارید ور داریدش واسه خودتون ...

نه عزیز شما حقتون هستش که ارزونتر بخرید چون روزی که ما اعلام کردیم همه داشتن استخاره میکردن که بخرن یا نخرن . بعدا که فهمیدن گرون شده همه اومدن گفتن که ما هم میخوایم . من هم گفتم شرمندم .

نتیجه اخلاقی هر وقت گفتم قیمت خوبه شک نکنید . و اگر شک داشتم تو قیمت حتما اعلام میکنم .

لینک به دیدگاه

نه عزیز شما حقتون هستش که ارزونتر بخرید چون روزی که ما اعلام کردیم همه داشتن استخاره میکردن که بخرن یا نخرن . بعدا که فهمیدن گرون شده همه اومدن گفتن که ما هم میخوایم . من هم گفتم شرمندم .

:دی

fly2.gif

مهندس جواب ندادید ! فکر میکنید یکشنبه بتونید تحویل بدید ؟

لینک به دیدگاه

:دی

fly2.gif

مهندس جواب ندادید ! فکر میکنید یکشنبه بتونید تحویل بدید ؟

مطمئن نیستم و واقعا من هم منتظرم و فعلا صبر پیشه کنید

لینک به دیدگاه

سلام به همگی

من تا اومدم سیستم رو ببندم کلی جنس گرفتم حالا از شانس بد من این مدل کلا توی بازار دیگه نیست ....

حالا چیکار کنم نمیدونم دارم دیوونه میشم.

لینک به دیدگاه

سلام به همگی

من تا اومدم سیستم رو ببندم کلی جنس گرفتم حالا از شانس بد من این مدل کلا توی بازار دیگه نیست ....

حالا چیکار کنم نمیدونم دارم دیوونه میشم.

درود

از بودنش که هست منتها دیگه اون قیمت خوب قبلش نیست توی بازار الان روی 370 هست :-?

ویرایش شده توسط MR PC
لینک به دیدگاه

درود

از بودنش که هست منتها دیگه اون قیمت خوب قبلش نیست توی بازار الان روی 370 هست :confused:

منم منظورم همین بود این چه وضعشه.:confused:(

370 ادم میده به 5850 :confused:(

فقط یه راه حل مونده ببینم اشنامون میتونه برام گیار بیاره کمتر از 340 انگاری نمیشه پیدا کرد.:-?

لینک به دیدگاه

منم منظورم همین بود این چه وضعشه.:confused:(

370 ادم میده به 5850 :confused:(

فقط یه راه حل مونده ببینم اشنامون میتونه برام گیار بیاره کمتر از 340 انگاری نمیشه پیدا کرد.:-?

دوست خوبم قیمتهای ما خیلی خوب بود و کسانی که امار داشتن و به ما اعتماد داشتن زدن تو گوشش و خریدن .

ولی شما صبر کن تا چند روز دیگه وقتی این بار اومد و ما پخشش کردیم هفته دیگه دوباره پیش فروش میشه ولی نه قیمت 315 تومان . ولی قیمت یه ذره بالاتر و قیمت خوب البته .

صبر پیشه کنید .

لینک به دیدگاه

دوست خوبم قیمتهای ما خیلی خوب بود و کسانی که امار داشتن و به ما اعتماد داشتن زدن تو گوشش و خریدن .

ولی شما صبر کن تا چند روز دیگه وقتی این بار اومد و ما پخشش کردیم هفته دیگه دوباره پیش فروش میشه ولی نه قیمت 315 تومان . ولی قیمت یه ذره بالاتر و قیمت خوب البته .

صبر پیشه کنید .

بله واقعا خوب بود ولی اون موقع اصلا چنین گرافیکی رو قصد خرید نداشتم همیشه هم سایت رو چک میکردم که شما اخرین چیزایی که اضافه کردین چی هستش ...

ولی واقعا بالای 320 تومن ارزش خرید نداره حالاما که صبر کردیم بازم صبر میکنیم انشالله که 40$ کاهش قیمت داشته باشه :-?

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

بله واقعا خوب بود ولی اون موقع اصلا چنین گرافیکی رو قصد خرید نداشتم همیشه هم سایت رو چک میکردم که شما اخرین چیزایی که اضافه کردین چی هستش ...

ولی واقعا بالای 320 تومن ارزش خرید نداره حالاما که صبر کردیم بازم صبر میکنیم انشالله که 40$ کاهش قیمت داشته باشه :-?

موفق باشید.

فعلا كه 20 دلار افزايش قيمت جهاني داشته. و تا زماني كه NVIDIA كارتهاي DX11 ش رو بيرون نده قيمتها بسيار بعيده كه پائين بياد. NVIDIA هم كه حسابي كم اورده و تو Gt300 مونده و تازه به فكر ارتقا به Dx10.1 افتاده واقعا مسخره است.

لینک به دیدگاه

این واردات جدیدتون کی هست؟ من به احتمال ۹۰٪ یکی میخوام! الان موجودی ندارید این کارت رو؟ (HD Sapphire 1GB)

هیف شد که دو هقته دیرتر با سایت‌تون آشنا شدم.

لینک به دیدگاه

دروذ

دوستان ایا شما تمایل دارید که من دوباره این کالا رو سفارش بگیرم ؟

البته اینرو اضافه کنم که الان بار قبلی خیلی زود اومد ولی تو گمرک گیر گرده و تا فردا ببینم چی میشه . ولی اگر تمایل دارید بفرمایید تا من اینجا دوباره اقدام کنم .

لینک به دیدگاه

دروذ

دوستان ایا شما تمایل دارید که من دوباره این کالا رو سفارش بگیرم ؟

البته اینرو اضافه کنم که الان بار قبلی خیلی زود اومد ولی تو گمرک گیر گرده و تا فردا ببینم چی میشه . ولی اگر تمایل دارید بفرمایید تا من اینجا دوباره اقدام کنم .

من یکی که خیلی تمایل دارم و حتما یکی میخوام! جاهای دیگه دارن این رو ۳۶۰ تا ۳۹۰ میدن!

لینک به دیدگاه

من یکی که خیلی تمایل دارم و حتما یکی میخوام! جاهای دیگه دارن این رو ۳۶۰ تا ۳۹۰ میدن!

دوست عزیزم من یه دونه الان از یکی از دوستان که به پول نیاز داشتش ازش خریدم 5850 رو اگر میخواید قیمت 340 تومانه .

و اگر شما نمیخواید هر کسی که نیاز داره بگه تا براش ارسال کنم

لینک به دیدگاه

درود

دوستان امروز امار گرفتم اگر خدا بخواد تا سه شنبه 5850 ها از گمرک در میادش . شما هم دعا کنید .

به امید روزی که کالاها رو بتونم سریعتر به شما دوستان تحویل بدم

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم من یه دونه الان از یکی از دوستان که به پول نیاز داشتش ازش خریدم 5850 رو اگر میخواید قیمت 340 تومانه .

برندش چی هست؟ آکبند هست دیگر؟

سری جدید وارد نمی‌کنید از این کارت؟

ویرایش شده توسط Sasy360
لینک به دیدگاه

برندش چی هست؟ آکبند هست دیگر؟

سری جدید وارد نمی‌کنید از این کارت؟

بله عزیزم اکبنده و سافایره یه دونه هم بیشتر نیست .

لینک به دیدگاه

درود

دوستان خدا رو شکر 5850 رسید و هر کسی که بیعانه داده میتونه مابقی رو واریز تا کالا براش ارسال بشه .

و از اینکه دو روز دیر شد ببخشید ما رو ولی من تمام سعیمو کرده بودم که زودتر کالا رو بگیرم .

باز هم شرمنده

لینک به دیدگاه

در ضمن دوستان در این کارت فکر میکنم که رمز یک بازی و یا شماره سریال دانلود باری DiRT 2 هستش . البته دوستانی که میخرن دقیتر توضیح بدن ممنون میشم . کارتهایی که در ایران موجود بود توی اونها این بازی رو ندیدم .

مبارکتون باشه

لینک به دیدگاه

با سلام...

جناب حسینی مدلی که شما وارد کردید Game Edition هست :

http://www.sapphiretech.com/presentation/product/?psn=000101&pid=286

که همراش یک کوپن دانلود بازی Dirt 2 هست که قراره دسامبر 2009 برای PC عرضه بشه. در کل با اینکه دستم خالی بود و نتوستم یکی بگیرم، اما واقعا قیمت خوبی که ارائه کردید خیلی عالی بود.

موفق و موید باشید.

ویرایش شده توسط vscoder
تصحیح تاریخ
لینک به دیدگاه

با سلام...

جناب حسینی مدلی که شما وارد کردید game edition هست :

http://www.sapphiretech.com/presentation/product/?psn=000101&pid=286

که همراش یک کوپن دانلود بازی dirt 2 هست که قراره دسامبر 2009 برای pc عرضه بشه. در کل با اینکه دستم خالی بود و نتوستم یکی بگیرم، اما واقعا قیمت خوبی که ارائه کردید خیلی عالی بود.

موفق و موید باشید.

درود

ممنونم و خدا رو شکر میکنم که این کالا رو هم تونستم با قیمت خوبی بدم و هم تونستم با یک کپن بازی بیارم .

ممنونم از اطلاعاتتون عزیز ولی دوباره میارمش نگران نباشید

لینک به دیدگاه

مهندس فکر میکنم من از همه دوستان صبور تر بودم ( در ظاهر برای شوخی شاید عجول بودم ولی توضیح دادم که اصلا عجله ندارم )

و خیلی جالب هست اینحای قضیه که 27 اکتبر سفارش دادیم 19 نوامبر رسید به دستمون !

22 روز در صورتی که 10 روزه بود ! ولی اصلا برای من مهم نبود چون 10 روز اینور اونور مهم نیست مهم اینه که جنس سالم برسه و ...

در هر صورت کارت که دستم نرسیده ولی خیلی ممنونم بابت این کارتون .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...