رفتن به مطلب

فروش سورس کد نرم افزار جامع مدیریت کافی نت،گیم نت

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

67962888946162529522.png

درود

امروز قصد واگذاری یه پروژه کامل و جامع برنامه نویسی رو دارم.

این پروژه رو دوران هنرستان شروع کردم که 2 سال میانگین روزی 5 ساعت وقت صرفش کردم.

پروژه کاملا مهندسی شده میباشد و صرفا کدنویسی دانشجویی نیست(کنترل خطای بسیار کارآمد،بهینه سازی مفید).

شما پس از خرید حق مالکیت میتوا نید  به نام خودتان در مقیاس بزرگ به فروش برسانید،بسیار مناسب برای پروژه های دانشجویی دوران کارشناسی و ارشد(اصول برنامه نویسی حرفه ای کاملا رعایت شده و برنامه بسیار پایدار و تحمل پذیر است).

این برنامه کاملا قابل قیاس با نرم افزار مدیریت کافی نت Seven Net میباشد که میتوانید به منظور کسب بازار آن را به قیمت پایینتری به فروش برسانید.

این نرم افزار تاکنون هیچ نشری نیافته و سورس کد آن 100درصد در اختیار فقط اینجانب میباشد.

زبان اصلی:VB

سایر زبان های بکار رفته:VB.net &C sharp

اکثر نامهای استفاده شده در کد نویسی انگلیسی میباشد و کد بسیار قابل فهم است.(بازم تاکید میکنم کاملا مهندسی شده).

قیمت واگذاری مالکیت 500 هزار تومان

تصاویر برنامه گویای امکانات میباشد.

88528336069239366849.png

48896266070004282999.png

91099219093417220889.png

86411646910752581447.png

61156089030924210595.png

04961337741371603618.png

88641117457399592236.png

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

67962888946162529522.png

درود

امروز قصد واگذاری یه پروژه کامل و جامع برنامه نویسی رو دارم.

این پروژه رو دوران هنرستان شروع کردم که 2 سال میانگین روزی 5 ساعت وقت صرفش کردم.

پروژه کاملا مهندسی شده میباشد و صرفا کدنویسی دانشجویی نیست(کنترل خطای بسیار کارآمد،بهینه سازی مفید).

شما پس از خرید حق مالکیت میتوا نید  به نام خودتان در مقیاس بزرگ به فروش برسانید،بسیار مناسب برای پروژه های دانشجویی دوران کارشناسی و ارشد(اصول برنامه نویسی حرفه ای کاملا رعایت شده و برنامه بسیار پایدار و تحمل پذیر است).

این برنامه کاملا قابل قیاس با نرم افزار مدیریت کافی نت Seven Net میباشد که میتوانید به منظور کسب بازار آن را به قیمت پایینتری به فروش برسانید.

این نرم افزار تاکنون هیچ نشری نیافته و سورس کد آن 100درصد در اختیار فقط اینجانب میباشد.

زبان اصلی:VB

سایر زبان های بکار رفته:VB.net &C sharp

اکثر نامهای استفاده شده در کد نویسی انگلیسی میباشد و کد بسیار قابل فهم است.(بازم تاکید میکنم کاملا مهندسی شده).

قیمت واگذاری مالکیت 500 هزار تومان

تصاویر برنامه گویای امکانات میباشد.

88528336069239366849.png

48896266070004282999.png

91099219093417220889.png

86411646910752581447.png

61156089030924210595.png

04961337741371603618.png

88641117457399592236.png

سلام

نرم افزار شما را مهندس خریدارم

شماره تماس من 09109269447

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

سلام

سلام

کليه توضيحات 100درصد درسته.

در طراحي ان پروژه کليه قواعد برنامه نويسي حرفه اي رعايت شده(از رمزنگاري تا بهينه سازي و تحمل خطاي بسيار قدرتمند)

کدها بسيار خوانا و واضح اند،از شئ گرايي،Dll ,ocx به منظور کاهش کد و اجراي سريعتر بهره  بردم،سازگار با اکثر نسخه هاي ويندوز.

نکاتي در طراحي مورد توجه قرار گرفته که يه برنامه نويس حرفه اي پس از چندين سال بهش ميرسه،پيشبيني هاي در زمينه خطا شده که شايد اکثر افراد رو حيرت زده بکنه،اين برنامه بارها اصلاح و بهينه شده و با جرات ميتونم بگم که در حد برنامه اي که توسط يک تيم حرفه اي طراحي شده است.

همچنين داراي امکان قفل سخت افزاري(رجيستر کردن برنامه بر اساس شناسه سخت افزار)و بروزرساني آنلاين.

و ده ها امکان ديگه که  بدليل اينکه 1 سالي هست به اين پروژه دست نزدم يادم نيست.

خلاصه حرفه اي بودن پروژه رو ضمانت ميکنم

پخ دادم.

ویرایش شده توسط helenjoon
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...

سلام دوست عزیز

شما اگر میتونید پروژه رو تکمیل کنید، چون مطمئنا بیشتر از قیمت مدنظرتون ، درامد گیرتون میاد. خودم گیمنت دارم و میدونم این نرم افزارها بسیار کمیاب هستند و میشه گفت نرم افزار جامع و خوبی نداریم. طوری که مجبوری از اسمارت لانچ استفاده می کنیم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیز

شما اگر میتونید پروژه رو تکمیل کنید، چون مطمئنا بیشتر از قیمت مدنظرتون ، درامد گیرتون میاد. خودم گیمنت دارم و میدونم این نرم افزارها بسیار کمیاب هستند و میشه گفت نرم افزار جامع و خوبی نداریم. طوری که مجبوری از اسمارت لانچ استفاده می کنیم.

درود

تقریبا کامله و تست شده؛اما دیگه وقتش &انگیزه اش رو ندارم-زمانی شروع به نوشتنش کردم هنوز7نت مطرح نبود-بادانشگاه رفتن ازش دور شدم و اینطوری موند.

از قیمتها مطلعم

لینک به دیدگاه

درود

تقریبا کامله و تست شده؛اما دیگه وقتش &انگیزه اش رو ندارم-زمانی شروع به نوشتنش کردم هنوز7نت مطرح نبود-بادانشگاه رفتن ازش دور شدم و اینطوری موند.

از قیمتها مطلعم

۷ نت مطرح نیست.

خودمون تست کردیم که مشکل داشت و استفاده نکردیم.

شما تکمیل کن و شروع به فروش. خیلی زود این پول مدنظرتون جمع میشه و صد در صد بیشتر

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...

تحت VB6 هستش !؟؟ خیلی زیبا :دی خوشم اومد ! کمتر کسی هست که بتونه با وی بی کلاسیک شاهکار درست کنه ! یاد یکی از نرم افزارهام افتادم :دی عکسش:

pfx036x44zzlesblvmy.jpg

گرافیکش یکم جای کار داره ... اگه بتونی از PNG استفاده کنی به جای Gif خیلی بهتره ! البته وی بی 6 به صورت اولیه امکان لود کردن PNG رو نداره ولی با PNG برنامه شیکتر میشه ! به هر حال خوشم اومد :دی (Y) امیدوارم خوب فروش بره !

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

تحت VB6 هستش !؟؟ خیلی زیبا :دی خوشم اومد ! کمتر کسی هست که بتونه با وی بی کلاسیک شاهکار درست کنه ! یاد یکی از نرم افزارهام افتادم :دی عکسش:

گرافیکش یکم جای کار داره ... اگه بتونی از PNG استفاده کنی به جای Gif خیلی بهتره ! البته وی بی 6 به صورت اولیه امکان لود کردن PNG رو نداره ولی با PNG برنامه شیکتر میشه ! به هر حال خوشم اومد :دی (Y) امیدوارم خوب فروش بره !

درود دوست خوبم،ببخشید الان پست شمارو دیدم،بله بیسش VB6 هست.شاید جالب باشه که بدونید این برنامه رو دوران هنرستان یعنی سال دوم و سوم نوشتم! ^_^ البته بنده برای ده ها اداره و شرکت خصوصی برنامه نوشتم،از تعمیرگاه تا فروشگاه.

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

درود دوست خوبم،ببخشید الان پست شمارو دیدم،بله بیسش VB6 هست.شاید جالب باشه که بدونید این برنامه رو دوران هنرستان یعنی سال دوم و سوم نوشتم! ^_^ البته بنده برای ده ها اداره و شرکت خصوصی برنامه نوشتم،از تعمیرگاه تا فروشگاه.

عالیه ! امیدوارم همیشه در زندگیتون سالم و موفق باشین ! حتماً ادامه بده :دی زنده باد وی بی بازان

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...
  • 11 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...