رفتن به مطلب

فروش کارت گرافیک Asus 650 Ti Boost تمیز کم کارکرد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به دوستان،
کارت فوق‌العاده تمیز هست و مشابه اکبند
حدود 1 ماه کار کرده
تا برج 11 / 2016 گارانتی ویستا داره
مشخصات:
ASUS GTX 650 Ti Boost Direct CU II OC 2 GB
core clock: 1020mhz
boost clock: 1085mhz
cuda: 768
memory clock: 6008
memory bus width: 192 bit

فروخته شد

67785099943846281062_thumb.jpg  54776785655636542465_thumb.jpg

ویرایش شده توسط F216
لینک به دیدگاه

سلام میشه بگی علت فروشش چیه؟ و اینکه مشکل خاصی نداره کارتت...پاور مورد نیازش در حد 530 گرین هست دیگه؟ من اهواز هم هستم اگه میتونید کامل در مورد کارتت توضیح بدید ممنون میشم...و اینکه قیمت هم ثابته یا میتونی پایین ترم بیاری....

ویرایش شده توسط mehdizoza
لینک به دیدگاه

سلام میشه بگی علت فروشش چیه؟ و اینکه مشکل خاصی نداره کارتت...پاور مورد نیازش در حد 530 گرین هست دیگه؟ من اهواز هم هستم اگه میتونید کامل در مورد کارتت توضیح بدید ممنون میشم...و اینکه قیمت هم ثابته یا میتونی پایین ترم بیاری....

سلام ،

دوست عزیز علت فروش عدم استفاده هست تو اون یک ماه هم کلا یک بازی باهاش انجام شده.

نه کارت هیچ مشکلی نداره.

بله پاور 530 کافی هست.

توضیحات کلی تو پست اول هست اگه چیز خاصی میخواید بدونید بفرمایید تا بگم.

قیمت رو هم خیلی خوب گفتم دیگه پایین تر شرمنده هستم.

ویرایش شده توسط F216
لینک به دیدگاه

شما کدوم شهر هستید؟ واسه خرید و نحوه ارسال و ...هم بگید ممنون میشم ببخشید زیاد میپرسم ضمانتش تو خود اهواز هم هستش اگه یه درصد مشکل پیش اومد یا نه چطوره ....ممنون

لینک به دیدگاه

شما کدوم شهر هستید؟ واسه خرید و نحوه ارسال و ...هم بگید ممنون میشم ببخشید زیاد میپرسم ضمانتش تو خود اهواز هم هستش اگه یه درصد مشکل پیش اومد یا نه چطوره ....ممنون

خواهش میکنم، من تهران هستم. 

نحوه ارسال با پست پیشتاز یا تیپاکس هست.

در مورد ضمانتش نمیدونم گارانتی ویستا تو اهواز نمایندگی داره یا نه ولی اگه مشکلی پیش بیاد

به عهده خودتون هست که کارت رو به نمایندگی برسونید.

سوالی بود درخدمتم.

لینک به دیدگاه

در مورد نحوه پرداخت پولش چطور؟ مهلت تست داره؟ اول باید واریز کنیم بعد ارسال میکنید چطوریه؟ من چون گزینه هام 460 و 550 و 560 و 650 هستش بین این گزینه ها فعلا مردد هستم واسه همین فعلا میپرسم بعدش صلاح مشورتی کنم جواب بدم بهت دوست عزیز بابت جواب هات هم متشکرم:)

لینک به دیدگاه

در مورد نحوه پرداخت پولش چطور؟ مهلت تست داره؟ اول باید واریز کنیم بعد ارسال میکنید چطوریه؟ من چون گزینه هام 460 و 550 و 560 و 650 هستش بین این گزینه ها فعلا مردد هستم واسه همین فعلا میپرسم بعدش صلاح مشورتی کنم جواب بدم بهت دوست عزیز بابت جواب هات هم متشکرم :)

جواب رو براتون پ.خ کردم

لینک به دیدگاه

كارت خوبي هس من خودم دنبالش بودم ولي كسي نداشت كه هفته پيش كارت asus gtx 580 خريدم
ايشالا خوب بفروشي

لینک به دیدگاه

كارت خوبي هس من خودم دنبالش بودم ولي كسي نداشت كه هفته پيش كارت asus gtx 580 خريدم

ايشالا خوب بفروشي

آره کارت خوبی هست خودم اگه بازی میکردم نمیفروختمش.

مرسی دوست گلم.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز لطفا قوانین رو رعایت کنید . نام فروم باید روی کاغذ نوشته بشه و در تصویر باشه . در غیر این صورت تاپیک حذف میشه . با تشکر

لینک به دیدگاه

دوست عزیز لطفا قوانین رو رعایت کنید . نام فروم باید روی کاغذ نوشته بشه و در تصویر باشه . در غیر این صورت تاپیک حذف میشه . با تشکر

چشم، فعلا با یکی از دوستان به توافق رسیدم امروز کارت رو حضوری ببره. اگه منتفی شد حتما عکس اضافه میکنم.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...