رفتن به مطلب

فروش مانیتور ASUS VX 229H

mhmd72
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

فروخته شد

ختم تاپیک...

ویرایش شده توسط mhmd72
لینک به دیدگاه

640 میخوام  شرایط رو پ خ میکنم

ویرایش شده توسط jahfar
لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر نظر فروش دارید لطف کنید جواب بدهید چون در پرشین تولز هم نگاه کردم  بقیه جوابی دریافت نکرده اند با شرایط بنده که پ خ کردم میفروشید یا سراغ مورد دیگری بروم

لینک به دیدگاه

640 میخوام  شرایط رو پ خ میکنم

پخ شد.

فورى برا من هزينه ارسال با شما...

پ خ شد.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر نظر فروش دارید لطف کنید جواب بدهید چون در پرشین تولز هم نگاه کردم  بقیه جوابی دریافت نکرده اند با شرایط بنده که پ خ کردم میفروشید یا سراغ مورد دیگری بروم

دوستان ببخشید بنده مسافرت بودم و نتونستم جواب دوستان رو بدم.

لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب

فوری حضوری خریدارم.

ممنونم

ویرایش شده توسط Mohammad.J
لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب

فوری حضوری خریدارم.

ممنونم

بنده كه قبل شما گفته بودم فورى ولى مثل اينكه ايشون سر در گم هستند و نميدونم شايد دوس ندارن كالا رو ارسال كنن و بيشتر مايل به معامله حضورى هستن.....

لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب

فوری حضوری خریدارم.

ممنونم

سلام

پخ شد

بنده كه قبل شما گفته بودم فورى ولى مثل اينكه ايشون سر در گم هستند و نميدونم شايد دوس ندارن كالا رو ارسال كنن و بيشتر مايل به معامله حضورى هستن.....

دوست عزیز شما فرموده بودید هزینه ارسال با بنده که این فروش فوری محسوب نمیشه (چون در پست اول گفتم هزینه و مسئولیت ارسال به شهرستان با خریدار محترم هست) اگر هزینه ارسال هم با شما بود بنده مانیتور رو تقدیمتون میکردم.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما فرموده بودید هزینه ارسال با بنده که این فروش فوری محسوب نمیشه (چون در پست اول گفتم هزینه و مسئولیت ارسال به شهرستان با خریدار محترم هست) اگر هزینه ارسال هم با شما بود بنده مانیتور رو تقدیمتون میکردم.

خوب اگه مشكل سر اين شرط بود شما بفرما قبول نكردم كه راحت كنار ميومديم به هر حال موفق باشيد...

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...