رفتن به مطلب

حافظه های DDR4 از سوی G.Skill ارائه شدند.

Recommended Posts

• کاربر ویژه

در نمایشگاه Computexیک سری از حافظه های فوق سریع DDR4 توسط این بزند قدیمی کار ارائه شدند.

Computex 2014 --در کنار غرفه G.SKILL که بودیم توانستیم نگاهی به  نمونه های آماده به عرضه DDR 4 بی اندازیم  که قرار است سال آینده  همراه با مادربرد های نسل بعدی X99 اینتل عرضه شوند.د رحالی که کمی ظاهر کیت ها خشک و خالی به نظر می رسید شک نداریم که وقتی کیت ها عرضه شدند  شبیه سری معروف TridentX نباشند!

956hs7l6z02hbwpx9xh.jpg

اگر چه اطلاعات حول محور چیپست های اینتل خیلی محدود است ،شما متوجه خواهید شد که  کیت ها از سرعت 2133 تا 2666 در سایزهای 4 و 8 گیگابایتی ارائه شده اند.شرکت ها  همه باز هم سعی میکنند که ما را متوجه کنند که  خودشان هم نمیدانند حافظه های DDR4  از لحاظ کارایی چه مسیری را طی خواهند کرد -هر چه باشد اینتل حسابی همه چیز را ساکت نگه داشته است.البته شکی نیست که بیشتر و بیشتر در سال آینده اخباری درباره چیپست مرموز اینتل خواهیم شنید و البته نمی توانیم که انکار کنیم بحث درباره  چیپ X99 خیلی کمتر است-زیرا شرکت ها به چیزی اشاره نمیکنند.

رضا قاسمی

منبع:tweaktown

لینک به دیدگاه

با این تبلیغاتی که در باره رم d4 میشه فک کنم با قیمت نجومی هم وارد بشه!!!!

نمیدنم اولین ورود رم d3 یادتون هست  یا نه  حدود 500 تومن قیمت داشت (حلا یادم نیست یه 2 گیگش بود یا 2 تا 2 گیگ)اونم چه موقع؟ موقع دلار ارزونی!!!

انفورماتیک گستر اورده بود اوسی زد گلد.

یادمه اون موقع میشد سیتم نو با مانیتور crt بست کل قیمتش 400 تومن!!

اونوقت این رم به تنهایی حدود 500 تومن قیمت داشت.

تجربه ثابت کرده چیزایی که روش مانور زیادی  میدن و یه نو اوری جدیده قیمتاشم با اولین وردش قیمتهای نجومی هست!!

ویرایش شده توسط mehrxad
لینک به دیدگاه

من سوال دارم سی پی یو نسل جدید تا چه باسی رو ساپورت خواهند کرد؟ 

و یه سوال دیگه هم داشتم این که چرا تو کارتای گرافیک ddr5 هستش اما این نسل رم به صورت مجزا تولید نمیشه تازه دارن 4 شو می سازن؟

لینک به دیدگاه

من سوال دارم سی پی یو نسل جدید تا چه باسی رو ساپورت خواهند کرد؟

و یه سوال دیگه هم داشتم این که چرا تو کارتای گرافیک ddr5 هستش اما این نسل رم به صورت مجزا تولید نمیشه تازه دارن 4 شو می سازن؟

حافظه ی گرافیک ها با رم سیستم فرق داره. GDDR5 هست. ربطی بهم ندارن.

در مورد باس رم هم فکر نمیکنم اینتل هنوز خبری بیرون داده باشه

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...