رفتن به مطلب

آیا دسته بازی Xbox One برای کامپیوتر فعال میشه؟

Recommended Posts

دوستان عزیز با سلام - می خواستم بپرسم که دسته بازی xbox one برای کامپیوتر کار میکنه یا نه ؟ این کنترلر بی سیم هستش چه جوری با کامپیوتر ارتباط برقرار می کنه؟ البته من الان کنترلر xbox 360 که با سیم هستش دارم و کاملا با ویندوز مچه وهمه بازی ها رو میشه باهاش بازی کرد (البته هکرها یه نرم افزار برای این کار طراحی کردند که نمی دونم کار می کنه یا نه)

ویرایش شده توسط alireza_6345
لینک به دیدگاه

• ارسال 76
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

هنوز مایکروسافت رسما اعلام نکرده -البته فکر میکنم -چون اگر بخواد کار کنه خود شرکت یک نسخه مخصوص ویندوز هم باید ارائه بده! حالا یا وایرلس یا با سیم-

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

هنوز مایکروسافت رسما اعلام نکرده -البته فکر میکنم -چون اگر بخواد کار کنه خود شرکت یک نسخه مخصوص ویندوز هم باید ارائه بده! حالا یا وایرلس یا با سیم-

پس باید یه کنترلر مخصوص PC بیاد دیگه نه ؟

لینک به دیدگاه

Is my Xbox One Wireless Controller compatible with my PC?

Xbox One Wireless Controller compatibility

The Xbox One Wireless Controller is not currently compatible with your PC.

If you want to use an Xbox controller with your PC, you can use an Xbox 360 Controller for Windows. Or, you can use an Xbox 360 Wireless Controller together with an Xbox 360 Wireless Gaming Receiver for Windows.

منبع : http://support.xbox.com/en-US/xbox-one/accessories/controller-pc-compatibility

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

Is my Xbox One Wireless Controller compatible with my PC?

Xbox One Wireless Controller compatibility

The Xbox One Wireless Controller is not currently compatible with your PC.

If you want to use an Xbox controller with your PC, you can use an Xbox 360 Controller for Windows. Or, you can use an Xbox 360 Wireless Controller together with an Xbox 360 Wireless Gaming Receiver for Windows.

منبع : http://support.xbox.com/en-US/xbox-one/accessories/controller-pc-compatibility

مرسی دوست عزیز پس به این معنیه که فعلا این دسته برای کامپبوتر کار نمی کنه

لینک به دیدگاه

آره من فیلم آموزشی اینو دیدم نمی دونم حتما کار می کنه یا نه؟

لینک به دیدگاه

البته مایکروسافت گفته که در تاریخ 24 June یعنی همین ماه یه درایور ارائه میده که کنترلر Xbox One برای PC فعال بشه لینک زیر نگاه کنید

http://www.techtimes.com/articles/7612/20140528/microsoft-confirms-support-for-xbox-one-controller-on-windows-pc.htm

لینک به دیدگاه

اين دسته هاى بى سيم اكس باكس هم خيلى خوبن تعريفشو از دوستان زياد شنيدم حالا اگه هم عجله دارين از همينا تهيه كنيد اگه نه كه انتظار ورود دسته هاى جديد رو بكشيد

لینک به دیدگاه

اين دسته هاى بى سيم اكس باكس هم خيلى خوبن تعريفشو از دوستان زياد شنيدم حالا اگه هم عجله دارين از همينا تهيه كنيد اگه نه كه انتظار ورود دسته هاى جديد رو بكشيد

آره دوست عزیز این کنترلر ایکس باکس خوش دست و ارگونومیک هستند

لینک به دیدگاه

خبر جديد و بالاخره دستهاى اكس باكس وان توسط مايكروسافت براى PC درايواش عرضه شد و از همكنون ميتونيد اين دسته ها رو به سيستمهاتون وصل كنيد و حالشو ببرين لينك دانلود اين درايوها:

http://majornelson.com/2014/06/05/pc-drivers-for-the-xbox-one-controller-available-now/

لینک به دیدگاه

انفاقا دوستان من چند وقت پیش توی یکی از سایت ها یه برنامه دیدم که هر دسته ای رو وصل میکردین به pc اون رو نرم افزاری تبدیل به جوی استیک xbox میکرد و راحت توی همه بازی ها کار میکرد!!!

ویرایش شده توسط mustanggt
لینک به دیدگاه

خبر جديد و بالاخره دستهاى اكس باكس وان توسط مايكروسافت براى PC درايواش عرضه شد و از همكنون ميتونيد اين دسته ها رو به سيستمهاتون وصل كنيد و حالشو ببرين لينك دانلود اين درايوها:

http://majornelson.com/2014/06/05/pc-drivers-for-the-xbox-one-controller-available-now/

دوست عزیز با تشکر صمیمانه خیلی خبر خوبی بود دسته رو خریدم تستش می کنم خبرش بهتون میدم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با تشکر

کسی تست کرده ببینه روی ویندوز 8.1 چطور کار میکنه؟

دسته xbox one به صورت جداگانه هم در بازار فروخته میشه؟ با چه قیمتی؟

لینک به دیدگاه

با تشکر

کسی تست کرده ببینه روی ویندوز 8.1 چطور کار میکنه؟

دسته xbox one به صورت جداگانه هم در بازار فروخته میشه؟ با چه قیمتی؟

آره دوست عزیز به صورت جداگانه می فروشن قیمتشم 215 تومنه - البته ویندوزم 8.1 هستش دسته خریدم و تستش کردم خبرش میدم

لینک به دیدگاه

اومده ولی هنوز بازار ایران نرسیده

ویرایش شده توسط VR BLACK
لینک به دیدگاه

دوستان عزیز کسی خبر نداره دسته Xbox One چجوری به کامپیوتر وصل میشه چون این دسته بی سیم هستش؟

لینک به دیدگاه

اومده ولی هنوز بازار ایران نرسیده

یعنی نسخه مخصوص ویندوز می خواد منظورم اینه که دسته Xbox One به کامپیوتر وصل نمیشه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وایرلسش بدرد می خوره ، سیمیش که حال نمیده . تازه فقط هم با Watch Dogs کامل مچ میشه . مثلا GTA IV با دسته X360 به راحتی کار میکرد ولی با دسته های دیگه نه به اون صورت ، این بلا الان سر دسته Xone هم میاد . یعنی هرچی بازی از الان بیاد به دسته Xone میخوره ، به قبلش 50/50 هست .

لینک به دیدگاه

وایرلسش بدرد می خوره ، سیمیش که حال نمیده . تازه فقط هم با Watch Dogs کامل مچ میشه . مثلا GTA IV با دسته X360 به راحتی کار میکرد ولی با دسته های دیگه نه به اون صورت ، این بلا الان سر دسته Xone هم میاد . یعنی هرچی بازی از الان بیاد به دسته Xone میخوره ، به قبلش 50/50 هست .

درود دوست عزیز

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

البته مایکروسافت گفته در اپدیت بعدی ویندوز هم خود درایور کنترلر رو عرضه میکنه و دیگه درایور هم نمی خواد ضمنا من مسخه وایرلیس رو دارم و گیرنده 360 میتونه با گیرنده Xone هم کانکت کنه که خودش خیلی خوبه  و تمام باز یهایی که میشد با  کنترلر 360 باز ی کرد رو میشه با کنترلر جدید بازی کرد این هم عین جمله مقام مسئول!!!

According to Microsoft, the PC drivers will let you use the Xbox One controller “with any game that featured gamepad support for the Xbox 360 controller.” You need only download and install the drivers, then plug your Xbox One controller into the computer using its micro-USB cable.

من دارم برای خرید اقدام میکنم اگر دستم رسید حتما تست میکنم وخبرتون میکنم .یک بررسی جامع هم د رچند روز آینده از این کنترلر ایجاد میکنم .

لینک به دیدگاه

البته مایکروسافت گفته در اپدیت بعدی ویندوز هم خود درایور کنترلر رو عرضه میکنه و دیگه درایور هم نمی خواد ضمنا من مسخه وایرلیس رو دارم و گیرنده 360 میتونه با گیرنده Xone هم کانکت کنه که خودش خیلی خوبه  و تمام باز یهایی که میشد با  کنترلر 360 باز ی کرد رو میشه با کنترلر جدید بازی کرد این هم عین جمله مقام مسئول!!!

According to Microsoft, the PC drivers will let you use the Xbox One controller “with any game that featured gamepad support for the Xbox 360 controller.” You need only download and install the drivers, then plug your Xbox One controller into the computer using its micro-USB cable.

من دارم برای خرید اقدام میکنم اگر دستم رسید حتما تست میکنم وخبرتون میکنم .یک بررسی جامع هم د رچند روز آینده از این کنترلر ایجاد میکنم .

درود دوست عزیز

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان سلام

کسی دسته ایکس باکس وان رو با این درایور تست کرده ببینه کار میکنه یا نه ممنون اگه زودتر بگید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان سلام

کسی دسته ایکس باکس وان رو با این درایور تست کرده ببینه کار میکنه یا نه ممنون اگه زودتر بگید

مگر میشه کار نکنه؟عزیز مایکروسافت رسما اعلام کرده درایور عرضه کرده -شما با کابل مینی usb داخل جعبه اتصال می دید و درایور رو نصب می کنید همین-خبر رسمی و معتبره -من بررسی کردم -

لینک به دیدگاه

فقط این نکته رو هم در نظر داشته باشید که خودتون باید کابل micro usb جداگانه براش بگیرید.

هر کس تست کرد همینجا خبرش رو بذاره

مچکر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...