رفتن به مطلب

باز هم دوست قدیمی تا سال بعد تاخیر خورد!!!

Recommended Posts

• کاربر ویژه

.

آپدیت شماره 2 ویندوز 8.1 احتمالا آن آپدیتی نخواهد بود که   استارت منوی افسانه ایی را بازیابی کند!این خبر را ZDNetاعلام کرده است.

خبر رسمی نیست ولی بلاگر مایکروسافت Mary Jo Foley  از طریق اشاره به چند منبع آگاه ؛که ادعا کرده کاملا نسبت به تغییرات  روی سیستم عامل ویندوز آگاه هستند ،از این خبر پشتیبانی کرده است.

0ay88im2tqxpjf2h94.jpg

دوست قدیمی باز هم تاخیر خورد؟؟!!

انتظار میرفت نسخه ای از استارت منوی افسانه ای ! در آپدیت های ویندوز امسال عرضه شود-اما منابع Foley به اوگفته اند که  تا سال بعد این آپدیت به تعویق افتاده است-این آپدیت مرموز که معلوم نیست آپدیت ویندوز 8.1 است یا ویندوز9!

Terry Myerson از مایکروسافت ،گفته:"استارت منو راه خود را به نسل بعدی سیستم عامل باز خواهد کرد!ولی هنوز معلوم نیست که این یک آپدیت ساده باشد یا یک تغییر گسترده.

در هر حال این همه  شایعه و پچ پچ درباره بازگشت استارت منو حاکی از حس نوستالژیکی است که  این دکمه گوشه -نشین گرد کهنه کار همه فن حریف دارد!!!!!

رضا قاسمی

منبع tweaktown

لینک به دیدگاه

درست میگی رضا جان من ویندوز 8.1 اورجینال دارم که یه آپدیت 900 مگابایتی براش اومد ونصب کردم که منو استارت هم برنگشت (البته من با نرم افزار Stardock Start 8 این کار انجام دادم که خیلی نرم افزار خوبیه) البته مایکروسافت گفته یه آپدیت دیگه تو پاییز امسال میاد که شاید منو استارت تو این آپدیت برگرده

ویرایش شده توسط alireza_6345
لینک به دیدگاه

درست میگی رضا جان من ویندوز 8.1 اورجینال دارم که یه آپدیت 900 مگابایتی براش اومد ونصب کردم که منو استارت هم برنگشت (البته من با نرم افزار Stardock Start 8 این کار انجام دادم که خیلی نرم افزار خوبیه) البته مایکروسافت گفته یه آپدیت دیگه تو پاییز امسال میاد که شاید منو استارت تو این آپدیت برگرده

نرم افزار فول هست؟ یعنی با پسورد و فول امکاناته؟

لینک به دیدگاه

آره آرمین جان - من این ویندوز 230 تومن خریدم که تو بسته بندیش دو تا دیسک ویندوز داره یکی 64bit و یکی 32bit هستش - وقتی میخوای ویندوز نصب کنی فقط باید شماره سریال وارد کنی وگرنه اصلا ویندوز نصب نمیشه - شماره سریال این ویندوز برای یکسال آفیس 2013 فعال میکنه - اینم عکسهای بسته بندیش

post-15536-0-60382900-1401883118_thumb.jpg

post-15536-0-10616100-1401883137_thumb.jpg

post-15536-0-24743400-1401883159_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب پس من رسما فردا بر میگردم به ویندوز 7 و منتظر ویندوز 9 می مونم

لینک به دیدگاه

به نظر من که همین استارت منوی ویندوز 8.1 خیلی هم خوبه! البته تا وقتی که سیستم Desktop نباشه!

من خودم دو تا سیستم دارم، یه سیستم Desktop که با Windows 7 کار میکنه و یه HT-PC که با Windows 8.1 استفاده میکنم.

روی سیستم های Desktop ویندوز 7 خیلی بهتر کار میکنه و استارت منو هم واقعاً بیشتر به درد میخوره، ولی روی تبلت و HT-PC قضیه کاملاً فرق میکنه و Modern UI هم قشنگ تره، هم کارایی لازم رو داره و هم راحت تر قابل استفاده است.

لینک به دیدگاه

آره آرمین جان - من این ویندوز 230 تومن خریدم که تو بسته بندیش دو تا دیسک ویندوز داره یکی 64bit و یکی 32bit هستش - وقتی میخوای ویندوز نصب کنی فقط باید شماره سریال وارد کنی وگرنه اصلا ویندوز نصب نمیشه - شماره سریال این ویندوز برای یکسال آفیس 2013 فعال میکنه - اینم عکسهای بسته بندیش

علیرضا جان، منظور من نرم افزار Stardock Start 8 بود؟

لینک به دیدگاه

علیرضا جان، منظور من نرم افزار Stardock Start 8 بود؟

ببخشید آرمین جان منظورتو اشتباه فهمیدم - این نرم افزار ازهرجهت کامله این نرم افزار یه سری تنظیمات داره که احتیاجی به توضیح نداره - تو بخش Style میتونی ظاهر استارت منو وخود دکمه استارت منو تغییر بدی - بخش Confiure شبیه تنظیمات منو استارت ویندوزه مثل اضافه کردن Run - بخش Control هم برای تنظیمات محیط مدرن هستش - این نرم افزار از لینک زیر میتونی دانلود کنی - این نرم افزار کرک شده است وحجمش 4 مگابایته

http://dl2.soft98.ir/soft/Stardock.Start8.1.41.exe

پسورد فایل : soft98.ir

عکسی از محیط نرم افزار - این عکس از سیستم خودمه

post-15536-0-88865100-1401889811_thumb.jpg

ویرایش شده توسط alireza_6345
لینک به دیدگاه

به چه درد میخورد اون دکمه مسخره؟!!!

شنیدی میگن ترک عادت مورد مرضه؟، برای من که دقیقاً همینطوره، کلیک های متوالی رو اون دکمه ی به اصطلاح مسخره شده یه عادت، روی دسکتاپ آیکون My Computer هست ولی بازم روی اون کلیک میکردم بعد می رفتم سراغ مثلاً فولدر Documents که توی همون دکمه ی مسخره بود، آیکون یه برنامه ی نمونه روی دسکتاپ بود، ولی بازم روی اون start کلیک می کردم بعد مجدد آیکونش رو اجرا می کردم، داستانیه این دکمه ی استارت...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببینید بحث اینکه استارت منو باشه یا نه باشه خیلی هم مهم نیست من خودم فکر مکیردم که اصلا نمیتونم بدون استرات منو کار کنم لی کم کم عادت کگردم--ویندوز 8.1 ویندوز خوبیه و از هر لحاظی به 8 و 7 برتیر داره -فکر میکنم یکی از اساسی ترین سیستم های عامل مایکروسافت بوده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...