رفتن به مطلب

هشدار:نسخه کرک شده Watch Dogs حاوی بدافزاری مختص بازی خورهاست!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

هزاران بازی خوری که نسخه کرک شده شاهکار2014 ویدئو گیم  Watch Dogs  را دانلود نموده اند به بدافزاری مختص گیمرها آلوده شده اند.

wd.jpg

گزارشها حاکی از آلودگی کرک این بازی با عنوان تیم محبوب کرکینگ SKIDROW  میباشد.در حال حاضر پیش بینی میشود که بیش از 40000تورنت آلوده دریافت شده باشد.
متاسفانه این نسخه از بازی همراه با بد افزار Bitcoin mining malware طراحی شده است تا به سیستم های با قدرت پردازش بالای گیمینگ به منظور اهداف خود دست یابد.
مدت کمی پس از انتشار نسخه غیر قانونی این شاهکار در بسیاری از انجمن ها کاربران از کندی شدید سیستم های قدرت مندشان خبر داده اند،بزودی برنامه ای مخرب با نام winlogin.exe که باعث گیجی کاربر در مقابل پردازه ویندوز به نام winlogon.exe میشود شروع به فعالیت میکند .این پردازه  بیش از 25 درصد منابع سیستم را به کار خواهد گرفت اما کاربر به دلیل تشابه با پردازه ویندوز ممکن است آن را نادیده بگیرد.
این بد افزار توان پردازشی سیستم های قدرتمند گیمرها را به منظور Cryptocurrency بکار میگیرد.

تهدید زمانی جدی تر میشود که اکثر بازی خورها به منظور حفظ کارایی سیستم خود از هیچ برنامه امنیتی استفاده نمیکنند و حتی اگر با هشدار امنیتی مواجه شوند آن را به حساب غیرقانونی بودن کرک و تشخیص اشتباه توسط برنامه امنیتی میگزارند.

به منظور حذف این بد افزار سعی کنید پردازه ltc.exe وwinlogin.exeرا متوقف و در مسیر زیر فایلهای داخل پوشه  OaPja را حذف کنید،سپس با BitDefender یا KasperSky اسکن کنید،به Eset دل نبندین چون هنوز نمیتونه شناسایی کنه.در صورتی که فایلها و پردازه های نامبرده در سیستم شما موجود نبود فعلا خوش شانس هستید!

c:\users\username\AppData\Roaming\OaPja

منبع:

http://blog.emsisoft.com/2014/06/04/watch-dogs-تورنت-infected-with-bitcoin-mining-malware/

ویرایش شده توسط helenjoon
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از SKIDROW بعید بود !!!!!!!

این که گند زد به اعتبارش !

دوست عزیز کسانی پیش دستی کردن و قبل از SKIDROW  این گیم رو کرک کردن اما با نام این گروه به همراه بدافزار نامبرده منتشرش کردن.

از نسخه قانونی kaspersky استفاده میکنم و  با هشدار آلودگی سیستم مواجه شدم،خلاصه بعد پیگیری های زیاد متوجه جریان شدم!

:D اکثرا اگه آنتی ویروس یه برنامه کرک شده رو تشخیص بده به حساب نفهمی این موجودات بیچاره میزاریم و بهشون کتبا میگیم:زر زیادی نزن!(Ignore) :D

لینک به دیدگاه

همچین شاهکاری هم نبود، من که اینقدرا باهاش حال نکردم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همچین شاهکاری هم نبود، من که اینقدرا باهاش حال نکردم.

هر شخصی نظر خودش رو داره،اما به صورت کلی شاهکار به حساب میاد مگه اینکه به مسائل کم اهمیت  گیر بدیم.

یه گیم خوب حسابی باعث آزاد شدن نوروترانسمیترهای مغز میشه !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...