رفتن به مطلب

GTX 690 sli یا GTX 780 ti sli؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

من تو سیستم فعلیم gtx 690 دارم،میخوام ارتقا بدم ولی نمی دونم sli کنم یا بفروشم و ۲تا gtx 780 ti بگیرم،اگه میشه راهنماییم کنین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیز 

بنظر من هیچکدام چون سری جدید کارتهای گرافیک 880 و ... در راهه و خرید این کارتا دیگه ارزش نداره . فعلا شما با غول خودتون یعنی 690 کار کنین چون کارتون که راه میندازه تا این کارتای جدید بیاد . 

و ابنکه اگرم بصرفه بود خریدش دو تا 780 یا دو تا 690 معنی نداره چون باید روزلوشن مانیتور بالای 1920*1080 باشه و اگه بالاتر نباشه ارزش نداره و هزینه ی الکیه باید 3 مانیتور داشته باشید پولتونو بزارید تو جیبتون حیفه ;)

لینک به دیدگاه

ممنون از راهنماییتون

ویرایش شده توسط faster
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون از راهنماییتون ولی من الان 3 تا مانیتور 1080p دارم و می خوام اگه بشه با یه مانیتور 3d یا ASUS MX299Q AH-IPS Ultra-wide Monitor تعویض کنم

خب اگه شما اگه الان یه مانیتور تعویض کنین تو همه بازی ها با یه کارت 690 فریم بالای 60 میگیرین به نظر من الان زمان مناسبی برای ارتقاء کارت گرافیک نیست

لینک به دیدگاه

سلام

من تو سیستم فعلیم gtx 690 دارم،میخوام ارتقا بدم ولی نمی دونم sli کنم یا بفروشم و ۲تا gtx 780 ti بگیرم،اگه میشه راهنماییم کنین

درود

در صورتی که رزولوشنی که استفاده می کنید، حداقل 1440x2560 هست و یا از چند مانیتور استفاده می کنید صرفه خرید داره. و به نظر بنده، دو تا GTX 780 Ti بهتره. چون 4 تا GPU بسیاری از اوقات عملکرد مناسبی نداره.

به CPU هم دقت کنید که ایجاد گلوگاه نکنه.

crysis3_1920_1080.gif

لینک به دیدگاه

راستش می خوام سیستم خودمو ارتقاع بدم،می خوام cpu رو 4930k یا 4770k بکنم،مانیتورم 3d یا ultra wide

لینک به دیدگاه

راستش می خوام سیستم خودمو ارتقاع بدم،می خوام cpu رو 4930k یا 4770k بکنم،مانیتورم 3d یا ultra wide

اگه فقط براي بازي ميخواي 4770k بخر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیز 

بنظر من هیچکدام چون سری جدید کارتهای گرافیک 880 و ... در راهه و خرید این کارتا دیگه ارزش نداره . فعلا شما با غول خودتون یعنی 690 کار کنین چون کارتون که راه میندازه تا این کارتای جدید بیاد . 

و ابنکه اگرم بصرفه بود خریدش دو تا 780 یا دو تا 690 معنی نداره چون باید روزلوشن مانیتور بالای 1920*1080 باشه و اگه بالاتر نباشه ارزش نداره و هزینه ی الکیه باید 3 مانیتور داشته باشید پولتونو بزارید تو جیبتون حیفه ;)

جناب احسان جان

میتونم بپرسم تاریخ ورود کارتهای جدید 880 دقیقا چه تاریخی هست که شما اینقدر مطمئن هستین و خرید ایشون رو به عقب میندازین ؟ البته ببخشیدا 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جناب احسان جان

میتونم بپرسم تاریخ ورود کارتهای جدید 880 دقیقا چه تاریخی هست که شما اینقدر مطمئن هستین و خرید ایشون رو به عقب میندازین ؟ البته ببخشیدا 

درود عطا جان 

چند ماه دیگه نهایتا وارد میشه و با توجه به اونکه کارت ایشون کاملا قوی هست و تا اون تاریخ هم قوی میمونه پس نتیجه میگیریم دلیلی برای تعویض نمیمونه مگر اینکه بخان ولخرجی کنن و الکی پول خودشونو هدر بدن که اون امریه دیگه جدا 

ویرایش شده توسط Zalman1313
لینک به دیدگاه

من تو بازی watch dogs با gtx 690 و cpu 2700k و 8g ram 2133 تو 4x txaa و تنظیمات ultra فقط 24 فرم گرفتم به نظر شما بازم نیاز به ارتقاع نیست؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من تو بازی watch dogs با gtx 690 و cpu 2700k و 8g ram 2133 تو 4x txaa و تنظیمات ultra فقط 24 فرم گرفتم به نظر شما بازم نیاز به ارتقاع نیست؟؟؟؟

خب وقتی تمظیمات رو روی 4x txaa  میزارین خیلی عجیب نیست گرفتن فریم 24 ! در این تکنیک فقط شما افت فریم رو شاهد هستید این تستیه که انجام دادم اصلا این تکنیک لازم نیست چون هیچ تفواتی رو در بر نداره و فقط افت فریم رو تحویلتون میده 

لینک به دیدگاه

نظرتون برا من قابل احترامه ولی این تکنیک کاملا محسوسه و تاثیرگذار،حتی اگه سیستم تواناییشو داشته باشه و بشه 8x msaa رو فعال کرد که شاهکار میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نظرتون برا من قابل احترامه ولی این تکنیک کاملا محسوسه و تاثیرگذار،حتی اگه سیستم تواناییشو داشته باشه و بشه 8x msaa رو فعال کرد که شاهکار میشه

ولی تاثیری روی گرافیک بازی نداره و فقط شما روی کاغذ میگین من روی بالاترین سطح گذاشتم همین !! 

به هر حال هر طور راحتید اما وقتی 880 و ... وارد بازار بشه فروش کارتای پایینتر امثال 780 و 690 ووو کار اسانی نخواهد بود . به این حرفم صد در صد و یقینا میرسین ;)

ویرایش شده توسط Zalman1313
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود عطا جان 

چند ماه دیگه نهایتا وارد میشه و با توجه به اونکه کارت ایشون کاملا قوی هست و تا اون تاریخ هم قوی میمونه پس نتیجه میگیریم دلیلی برای تعویض نمیمونه مگر اینکه بخان ولخرجی کنن و الکی پول خودشونو هدر بدن که اون امریه دیگه جدا 

پس باید تو این مدت معرفی شده باشه / میتونم لینک یا وب سایت معتبری که این خبر رو تایید میکنه رو ازتون بخوام ؟ 

لینک به دیدگاه

خوب به نظر شما باید چیکار کنم؟در هر صورت بخوام ارتقاع بدم باید بفروشم،من این کارت وقتی خریدم که شاید تعداد کل ۶۹۰ تو ایران ۴،۵ نمی شد،ولی الان موندم چیکار کنم

لینک به دیدگاه

خوب به نظر شما باید چیکار کنم؟در هر صورت بخوام ارتقاع بدم باید بفروشم،من این کارت وقتی خریدم که شاید تعداد کل ۶۹۰ تو ایران ۴،۵ نمی شد،ولی الان موندم چیکار کنم

اگه مشکل مالی ندارید برای ارتقای سیستم  شکن نکن تا بخواد 880 بیاد برسه به ایران قیمت در بازار جهانی متعادل بشه و.....

بستن دو تا کارت غیر منطقی هست سری  بلک رو گیر بارید بخرید کارایی بهتری خواهید داشت البته قیمت بالایی هم داره حدود 1000 دلار هست

نظر من خرید 290x هست هم قیمت کمتری داره  و در بازی ها کارایی هم خیلی نزدیک هست

لینک به دیدگاه

سلام من کارت گرافیک gtx titan black را پیشنهاد میکنم.تو هیچ چیز کم نمیاره.برای بازی های که کارت گرافیک زیاد هم میخواد خوبه

لینک به دیدگاه

ااول بگم ک از کرک watch dogs ک کم فریم میده..اگه دقت کرده باشین شما توی lowبذارین یاultra یک فریم یکسان میگری...اگ اورجینالشو بازی کرده باشی میبینی ک راحت تا 80 فریم بهت میده...شما نگران نباش...تا 4 سال دیگ همه ی بازی ها رو میتونی رویultraیاhighبازی کنی ...

لینک به دیدگاه

برای مولتی مانیتور یا رزولیشن های خیلی بالا تو سطح 4K چیزی بهتر از تایتان گیر نمیاد

درسته 780ti پردازنده قویتری داره اما تایتان زیر فشار بالای مولتی مانیتور بهتر جواب میده

لینک به دیدگاه

برای مولتی مانیتور یا رزولیشن های خیلی بالا تو سطح 4K چیزی بهتر از تایتان گیر نمیاد

درسته 780ti پردازنده قویتری داره اما تایتان زیر فشار بالای مولتی مانیتور بهتر جواب میده

موافق تایتان خیلی بهتره.به صاحب تایپینگ کارت تایتان رو پیشنهاد میدم مودل بلکش

ویرایش شده توسط pc gamer69
لینک به دیدگاه

به نظر بنده هم احتمالا مشکل از کرک باشه و کارت شما بسیار قوی هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...