رفتن به مطلب

قبول سفارش HD5770 , hd5750 , HD4890 sapphire

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

جناب حسینی عزیز

خبری از 5770 نشد ؟

تا امروز 11 روز گذشته ، راستش کارم گیر کرده خیلی منتظرم

لینک به دیدگاه

من نمیدونم بالاخره این کارت ati 5770 بعد از 12 روز انتظار به ایران رسید یا نه ؟؟؟؟!!!!!

لینک به دیدگاه

آقای حسینی 13 روز گذشت و شما گفتید 14 روزه بم میرسه یعنی فردا میرسه ؟؟؟/

خیلی لازم دارم عزیز

اینم پستی که حدودا 12 روز پیش دادید :: توی صفحه دوم موجوده

ولی در کل من این کارتها رو قول 7 تا 14 روز رو میدم و امکان داره 7 روز طول بکشه امکان داره 14 روز طول بکشه ولی بیشتر از این نمیشه البته از اخر فردا محاسبه میشه زمان . چون تا فردا فقط سفارش میگیرم چون به سایر دوستان قول دادم .
ویرایش شده توسط amirsss
لینک به دیدگاه

آقای حسینی 13 روز گذشت و شما گفتید 14 روزه بم میرسه یعنی فردا میرسه ؟؟؟/

خیلی لازم دارم عزیز

اینم پستی که حدودا 12 روز پیش دادید :: توی صفحه دوم موجوده

درود

امیر جان شما پست 22 منو بخونید . لطفا .

3 نوامبر بوده که من گفتم 14 روز از امروز مهلت میخوام درسته . ؟ یعنی میشه 12/8/88 و امروز 23 هستش و 11 روز گذشته .

در ضمن اگر خیلی عجله دارید شماره حسابتون رو بدید تا من پولتون رو با ضرر و زیان بهتون بگردونم .

دوستان هر کسی که فکر میکنه که وقتش داره گرفته میشه سریع شماره حساب بده تا من مبلغ رو به حسابش واریز کنم . چون من وقتی دارم این کار و میکنم دوست ندارم با اینجور مشکلات مواجه بشم .

مثلا همین امیر اقای گل ما برای من مدرک رو میکنه که من فلان حرفو زدم . من هنوز زیر حرفم نزدم و جای دیگر هم گفتم که اگر کالاتون خیلی در دیر اومد تو قیمتش جبران میکنم ولی مثل اینکه هر کسی حرفهای به نفع خودشو میبینه .

لینک به دیدگاه

عزیز جان

موضوع مبلغ نیست من حاضرم به جای 205 تومن 220 تومن بدم ولی همین الان دستم باشه

در کل من آدم مقرراتی هستم و از شما بعیده بگید مدرک رو کنم ، آخه منو چه به مدرک !

و قصدم از زدن اون پست تاکید بود و شما هم متاسفانه گفتید ماکسیمم 14 روز ولی چند روز پیش دیدم سفارشهای کارت 5850 و مادربورد رو وارد کردید (قبل از 14 روز ) و از کارت 5770 هنوز خبری نیست

بهرحال اگه مزاحم شدم عذر میخوام و 100 بیعانه ارزشی نداره که بخوام براش مدرک رو کنم

لینک به دیدگاه

عزیز جان

موضوع مبلغ نیست من حاضرم به جای 205 تومن 220 تومن بدم ولی همین الان دستم باشه

در کل من آدم مقرراتی هستم و از شما بعیده بگید مدرک رو کنم ، آخه منو چه به مدرک !

و قصدم از زدن اون پست تاکید بود و شما هم متاسفانه گفتید ماکسیمم 14 روز ولی چند روز پیش دیدم سفارشهای کارت 5850 و مادربورد رو وارد کردید (قبل از 14 روز ) و از کارت 5770 هنوز خبری نیست

بهرحال اگه مزاحم شدم عذر میخوام و 100 بیعانه ارزشی نداره که بخوام براش مدرک رو کنم

درود

امیر جان مثل اینکه شما بد متوجه شدید و اصلا فکر میکنم شما اینقدر عجول هستید برای خودتون مطالب رو تجزیه و تحلیل میکنید و یا اینکه میخواید چیزهای بگید که خدای نکرده باعث مشکلات در فروم بشید .

جمله زیر جمله منه کجاش نوشتم که شما مدرک رو کنید ؟ منظورم اینه که شما جملات منو بر میدارید و میگید فلان تاریخ فلان حرفو زدید . اره زدم و رو حرفم هستم و جای دیگه هم گفتم که اگر دیرتر از 14 روز شد یه جوری دوستان رو راضی میکنم .

مثلا همین امیر اقای گل ما برای من مدرک رو میکنه که من فلان حرفو زدم

در ضمن کی گفته که 5850 اومده ؟ شما امیر جان این خبرها رو از کجا میارید ؟

اقا من سرم خیلی شلوغه و لطفا بیشتر دقت کنید .

لینک به دیدگاه

ببین دوست عزیز من اصلا قصد خرابی جو رو ندارم نمیدونم شما چطور به این نتیجه رسیدی

والا من این تاپیک رو الان سه بار چک کردم و شما توی این تاپیک هیچ حرفی در رابطه با اینکه اگه کالا دیرتر برسه یه جوری کابرا رو راضی نگه میدارید نزدید

توی تاپیک زیر هم گفتید کارت 5850 توی گمرک ایرانه و فقط مونده ترخیصش ، تازه یکی از خریداران تو پست بعدش گفته که کالا بالاخره رسید به ایران و شما هم ازش تشکر کردی یعنی تاییدش کردی

من از خودم حرفی در نمیارم ولی مثل اینکه شما با عجله تایپ میکنی !

اینم لینک که 5850 رسیده (پستای شماره 28 و 29 ) البته اینم میدونم که اون دوستمون به شوخی گفته بعد از 22 روز ولی بعد از 11 روز کارتشون ایرانه و از این جهت خوبه : http://www.lioncomputer.ir/forum/showthread.php?t=3518&page=3

حالا منم کاری به حرفهای قبلی که زدم ندارم و معذرت هم خواستم

الان حرف من اینه که آیا تا سه شنبه کالای منو تحویل میگیرید و آیا تا 5 شنبه به دستم میرسه ؟ یا وقت بیشتری لازمه

ویرایش شده توسط amirsss
لینک به دیدگاه

ببین دوست عزیز من اصلا قصد خرابی جو رو ندارم نمیدونم شما چطور به این نتیجه رسیدی

والا من این تاپیک رو الان سه بار چک کردم و شما توی این تاپیک هیچ حرفی در رابطه با اینکه اگه کالا دیرتر برسه یه جوری کابرا رو راضی نگه میدارید نزدید

توی تاپیک زیر هم گفتید کارت 5850 توی گمرک ایرانه و فقط مونده ترخیصش ، تازه یکی از خریداران تو پست بعدش گفته که کالا بالاخره رسید به ایران و شما هم ازش تشکر کردی یعنی تاییدش کردی

من از خودم حرفی در نمیارم ولی مثل اینکه شما با عجله تایپ میکنی !

اینم لینک که 5850 رسیده (پستای شماره 28 و 29 ) البته اینم میدونم که اون دوستمون به شوخی گفته بعد از 22 روز ولی بعد از 11 روز کارتشون ایرانه و از این جهت خوبه : http://www.lioncomputer.ir/forum/showthread.php?t=3518&page=3

حالا منم کاری به حرفهای قبلی که زدم ندارم و معذرت هم خواستم

الان حرف من اینه که آیا تا سه شنبه کالای منو تحویل میگیرید و آیا تا 5 شنبه به دستم میرسه ؟ یا وقت بیشتری لازمه

درود

ببنید امیر جان ایشون گفت رسیده ایران !!!! بله کالای 5770 و 5850 و یه تعداد مادروبرد ایسوس p55 رسید ایران ولی کجای ایران ؟ گمرک عزیزم گمرک . الان این کالاها همشون با هم اومدن و تو گمرکن و در حال ترخیص هستن و ترخیص کالاها هستش که طول میکشه وگرنه کالا هفته پیش رسیده ایران

لینک به دیدگاه

درود

ببنید امیر جان ایشون گفت رسیده ایران !!!! بله کالای 5770 و 5850 و یه تعداد مادروبرد ایسوس p55 رسید ایران ولی کجای ایران ؟ گمرک عزیزم گمرک . الان این کالاها همشون با هم اومدن و تو گمرکن و در حال ترخیص هستن و ترخیص کالاها هستش که طول میکشه وگرنه کالا هفته پیش رسیده ایران

دوست عزیز دیدید شما عجله میکنید ، منم از اینکه مرتب پیام دادم میخواستم ببینم کالا فقط رسیده ایران یا نه ، در صورتیکه اگه خوب پستام رو میخوندید متوجه میشدید چون میدونم علاوه بر اون 14 روز حداقل 2 روز هم مدت زمان لازمه تا پست کالا رو برسونه به دستم یعنی جمعا 17-18 روز طول میکشه و اگه کالا تا الان به ایران نرسیده بود یعنی حداقل 30-35 روزه کالا بدستم میرسید ولی الان که میگید کالا ایرانه خیالم کمی راحت شد.... بهرحال امیدوارم تا سه شنبه که میشه 14 روز بتونید تحویل بگیرید و حداکثر تا یکشنبه آینده بم برسونید چون خیلی بش احتیاج دارم .... و بالاخره سعی کنید یه جوری من هم راضی نگه دارید ! :-?

شما هم به جای اینکه خیلی بیمورد به من بگید که قصد خرابی جو رو دارم یکم وقت بیشتری واسه رسیدگی به امورات ما مشتریها بذار

بهرحال من غیر از شما کسی رو نمیشناسم که مشکلم رسیدگی کنه ،

ویرایش شده توسط amirsss
لینک به دیدگاه

دوست عزیز دیدید شما عجله میکنید ، منم از اینکه مرتب پیام دادم میخواستم ببینم کالا فقط رسیده ایران یا نه ، در صورتیکه اگه خوب پستام رو میخوندید متوجه میشدید چون میدونم علاوه بر اون 14 روز حداقل 2 روز هم مدت زمان لازمه تا پست کالا رو برسونه به دستم یعنی جمعا 17-18 روز طول میکشه و اگه کالا تا الان به ایران نرسیده بود یعنی حداقل 30-35 روزه کالا بدستم میرسید ولی الان که میگید کالا ایرانه خیالم کمی راحت شد.... بهرحال امیدوارم تا سه شنبه که میشه 14 روز بتونید تحویل بگیرید و حداکثر تا یکشنبه آینده بم برسونید چون خیلی بش احتیاج دارم .... و بالاخره سعی کنید یه جوری من هم راضی نگه دارید ! :-?

شما هم به جای اینکه خیلی بیمورد به من بگید که قصد خرابی جو رو دارم یکم وقت بیشتری واسه رسیدگی به امورات ما مشتریها بذار

بهرحال من غیر از شما کسی رو نمیشناسم که مشکلم رسیدگی کنه ،

امیر جان بیشتر از جواب بدم .

من پاسخ شما رو در پیغام عمومی دادم - در پیغام خصوصی دادم - در این تاپیک دادم . حالا شما بفرمایید دیگه چقدر وقت بابت شما بگذارم عزیز ؟

لینک به دیدگاه

سلام بر آقای حسینی

راستش میدونم من خیلی پیام دادم و لی اگه شما یه بار پیغام شماره یکی از پیامها رو کاملا میخوندید منم اینقدر مزاحم نمیشدم

بهرحال منم قصور داشتم که مرتب پیام دادم و باید منظم تر و با حوصله رفتار میکردم

بهرحال امیدوارم اطلاع رسانی در این سایت بهتر بشه تا کسایی مثل من به مشکل بر نخورن

به امید همکاریهای بیشتر .

لینک به دیدگاه

درود دوستان

5770 ها رو امار گرفتم و اگر خدا بخواد تا سه شنبه از گمرک در میادش

لینک به دیدگاه

سلام اقای حسینی

خوبی عزیز؟

اگه 3 شنبه از گمرک در بیاد اونوقت کی میرسه مشهد؟

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام اقای حسینی

خوبی عزیز؟

اگه 3 شنبه از گمرک در بیاد اونوقت کی میرسه مشهد؟

ممنون

فعلا بگذارید برسه دست ما بعد بهتون اعلام میکنم و مابقی رو واریز کنید و با تیپاکس حدودا 24 ساعته تو مشهده

لینک به دیدگاه

درود

دوستان خوبم خدا رو شکر کالاها ترخیص شدن و الان تو دفترمون هستن و من تا همین الان منتظر موندم که کالاها رو تحویل بگیرم . و واقعا خیلی دردسر کشیدم .

کسانیکه لطفا کردن و بیعانه دادن مابقی مبلغ کارتها رو واریز کنن و ادرس و تلنف رو برام پیغام خصوصی بگذارن .

ایندفعه دو روز دیر کردیم و ما رو ببخشید . ولی دفعات بعدی ما برای کسانی کالا میاریم که صبر و تحمل داشته باشن و مسائل کشور رو درک کنن .

واقعا مطالبی برای من نوشتن که خیلی برام جالب بود .

لینک به دیدگاه

درود دوستان

یه سوال داشتم . لطفا بدونه رودربایسی بگید ممنون میشم .

ایا قیمت 205 تومان برای این کارت 5770 قیمت بدی بوده ؟

و اگر نظری دارید بفرمایید .

واقعا خیلی سختی کشید م ایندفعه فقط به خاطر اینکه قول داده بودم زود بیاد .

لینک به دیدگاه

سلام

نه اقای حسینی قیمت بدی نبوده

حدودا 25 تومان زیر قیمت بازار گفتین شما

اما واسه کارت 5850 شما حدود 55 تومان زیر قیمت گفتین

یعنی اینکه قیمت 5850 نسبت به 5770 خیلی بهتر بود

اگه کسی هم ناراضی بوده واسه اینکه بیشتر از اینا از لیون انتظار داشته

به هر حال

من که اصلا پشیمون نشدم از اینکه از شما خرید کردم

حتی اگه یه هفته دیگه هم تاخیر میخورد مشکل خاصی نبود چون میدونم این تاخیر خوردنا دست کسی جز گمرک نیستش

فقط یه سوال

این کارت 2 نوع از برند سافایر داره

9rjsl1owhjyc267jv3wl.jpg

یکی با نام SAPPHIRE HD5770 1GB GDDR5 PCIE هست

و یکی با نام

SAPPHIRE HD5770 1GB GDDR5 PCIE (New Edition) شناخته میشه

v2n60zsvqg2j1ebtfmrh.jpg

که اولی با اینکه قدیمتره بهتره و سریال بازی دیرت رو واسه دانلود داره

میشه بگین کدوم یکی از اینا هست؟

سپاسگزارم

لینک به دیدگاه

سلام

امروز کارت رسید دست من

از نوع اولی بود

و الانم دارم استفاده میکنم به خوبی کار میکنه

فقط یه چیزی جناب حسینی ایا هزینه پست با من بوده؟

چون من 5500 تومان به مامور تیپاکس دادم

اگه با شما بوده هم مهم نیس چون

فقط میخواستم بدونم

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

امروز کارت رسید دست من

از نوع اولی بود

و الانم دارم استفاده میکنم به خوبی کار میکنه

فقط یه چیزی جناب حسینی ایا هزینه پست با من بوده؟

چون من 5500 تومان به مامور تیپاکس دادم

اگه با شما بوده هم مهم نیس چون

فقط میخواستم بدونم

ممنون

درود وحید جان و ممنونم از خریدتون و امیدوارم که مبارکتون باشه . و امیدوارم که از خریدتون راضی باشید . چون رضایت شما بیشتر هر چیزی برام اهمیت داره البته بلانسبت شما همیشه نمیشه همرو راضی کرد ولی ما تمام سعیمون رو میکنیم .

در مورد هزینه معمولا با خریدار هستش عزیز . ولی اگر فکر میکنید که مشکلی هستش من در خرید بعدی براتون جبران میکنم .

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
سلام آقای حسینی سی پی یو q9650 می خواستم اگه ممکنه قیمت رو هم اعلام کنید.ممنون

درود دوست گلم جای این سوال در این تاپیک نیستش ولی این مدل 9650 موجود نیستش

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...