رفتن به مطلب

خریدار کارت گرافیک GTX 770 کارکرده و تمیز

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با عرض سلام خدمت همه کاربران محترم. @};-

همانطور که در عنوان تاپیک ذکر شد, خریدار یک عدد از گرافیک نامبرده هستم.نکاتی که باید توجه کرد:

از هر لحاظ سالم و تعمیر نشده و دارای گارانتی معتبر+حداقل 24 ساعت مهلت تست پس از دریافت+ اگر اورکلاک کردید محبت بفرمائید اعلام کنید

لطف بفرمائید asic quality کارت رو اعلام کنید

مدل های مورد نظرم ترجیحاً Gaming از برند msi و بعد از اون windforce 3x از برند گیگابایت هست. و کارت های ایسوس dc ii مرد نظر بنده نیست!

قیمت ها رو خودتون اعلام کنید! بنده هیچ قیمتی نمیدم! فقط این نکته رو یادآور بشم که وقتی قصد خرید کارت کارکرده دارم پس قیمت هم باید متناسب باشه, دوستانی که کارت های در حد آکبند با کارکرد 3 ثانیه و 3 دقیقه و 3 ساعت رو قصد دارند نزدیک به قیمت کارت آکبند به فروش برسانند,خدمتشون عرض کنم که کارت کارکرده با قیمت های نزدیک به کارت آکبند برای بنده منطق خرید نداره! برای خرید کالای دست دوم با توجه به میزان کارکرد ,از 25 تا 30 درصد از قیمت آکبند کم میکنم

اولویت خرید هم در تهران به صورت حضوری هست

با تشکر.منتظر پیشنهادات شما هستم

ویرایش شده توسط mm65
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستانی که کارت های در حد آکبند با کارکرد 3 ثانیه و 3 دقیقه و 3 ساعت رو قصد دارند نزدیک به قیمت کارت آکبند به فروش برسانند,خدمتشون عرض کنم که کارت کارکرده با قیمت های نزدیک به کارت آکبند برای بنده منطق خرید نداره!

سلام

انصافا این تیکه از حرفتونو خوب اومدین 

انشاالله یه کارت خنک و تروتمیز نصیبتون بشه از یک فروشنده با انصاف که این روزا کمی سخته پیدا کردنش 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

انصافا این تیکه از حرفتونو خوب اومدین 

انشاالله یه کارت خنک و تروتمیز نصیبتون بشه از یک فروشنده با انصاف که این روزا کمی سخته پیدا کردنش 

سلام بر آقا عطای عزیز @};- ممنونم

مشکلی نیست فروشنده با انصاف هم نباشه آکبندش رو میخریم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود برای 770 ایسوس این لینک رو هم میتونی بررسی کنی ..

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=29137&hl=

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما دوست عزیز من اتفاقی برای فروش کارت خود به شما بر خوردم بنده یک کارت asus gtx 770 dcii 2gb دارم 20 روز بیشتر کار نکرده اورکلاک کلا بلد نیستم اگر بلد بودم نمیکردم ترجیح میدم یکی بهتر بخرم. قیمت پیشنهادی بنده هم 1230000 هستش .  نیاز دیگه به گفتن نیست خودتون ماشالله حرفه ای هستید در صورت تمایل به خرید .پ.خ  کنید.اینم عکسها

l2y9cbzir2ae_t.jpg
mfa9tz8pbohk_t.jpg

mfa9tz8pbohk_t.jpg

ویرایش شده توسط adel_avd
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام خدمت شما دوست عزیز من اتفاقی برای فروش کارت خود به شما بر خوردم بنده یک کارت asus gtx 770 dcii 2gb دارم 20 روز بیشتر کار نکرده اورکلاک کلا بلد نیستم اگر بلد بودم نمیکردم ترجیح میدم یکی بهتر بخرم. قیمت پیشنهادی بنده هم 1230000 هستش .  نیاز دیگه به گفتن نیست خودتون ماشالله حرفه ای هستید در صورت تمایل به خرید .پ.خ  کنید.اینم عکسها

......

با سلام و تشکر از شما دوست گرامی

اگرچه در پست اول هم عرض شد کارت ایسوس با خنک کننده dc ii مورد نظرم نیست و کلاً منتفیه ولی در مورد قیمت , از آکبند کارت 25% کسر میکنم و پیشنهاداتی که کمتر از 20 درصد کم میکنن مورد بررسی قرار نمیدهم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

من موندم چرا ایسوس یکهو اینقدر رفت بالا ؟؟؟؟

همین دو ماه قبل آقای حسینی تو همین سایت 950 دسته میفروختن و نو اکبندش هم 1150 بود حالا اینقدر قیمتش بالا رفته در صورتی که میشه با این قیمت گیگا و msi گرفت که خیلی بهترن و خنک تر

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...