رفتن به مطلب

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان گلم

یک عدد پاور Cooler Master 600W silent Pro PSU Used با گارانتی تا تاریخ
پاور گارانتی تا آگوست 2016 بدون جعبه به قیمت 159000 به فروش میرسه

1ozje58ntjozon92uhs.jpg

لینک به دیدگاه

آقاى حسينى يه سؤال داشتم ميخواستم بدونم شركت دريا كامپبوتر موجوديت داره؟ آخه تو شهر ما كه جمع كردن رفتن!

لینک به دیدگاه

شرکت دریا کامپیوتر جمع کرده ولی شرکت گارانتی دریا هنوز جوابگو هستش

لینک به دیدگاه

جناب حسینی مال من برادر

درود جناب شعبانی گل

واقعا شرمندم عزیز این کالا اول قابل شما رو نداره یکی از دوستان دیشب واریز کرده بود و تقریبا ساعت 18 گفته بود که مال من و از شما پوزش میطلبم و در ضمن پاور 600 گرین دارم با گارانتی اگر خواستید با قیمت مناسبی برای جبران تقدیم شما میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این سری از پاور های Cooler Master با کیفیت هستند . اونقدر اطلافشون کم هست که حتی اگه فنشون رو هم باز کنی در حالتی که سیستم زیر بار نباشه مشکلی پیش نمیاد . مبارک صاحبش باشه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود جناب شعبانی گل

واقعا شرمندم عزیز این کالا اول قابل شما رو نداره یکی از دوستان دیشب واریز کرده بود و تقریبا ساعت 18 گفته بود که مال من و از شما پوزش میطلبم و در ضمن پاور 600 گرین دارم با گارانتی اگر خواستید با قیمت مناسبی برای جبران تقدیم شما میشه

سلام و ارادت جناب حسینی عزیز

نفرمائید من خجالت زده میشم اون دوست خریدار هم از عزیزان بسیار گرامی من هستند که حاضرم در صورت انصرافشون بخرم و کادو تقدیمشون کنم تا بتونم ذره ائی از محبتاشون رو جبران کنم

اون 600 قیمتش چند هست برام پ.خ بفرمائید

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام و ارادت جناب حسینی عزیز

نفرمائید من خجالت زده میشم اون دوست خریدار هم از عزیزان بسیار گرامی من هستند که حاضرم در صورت انصرافشون بخرم و کادو تقدیمشون کنم تا بتونم ذره ائی از محبتاشون رو جبران کنم

اون 600 قیمتش چند هست برام پ.خ بفرمائید

ممنون

درود جناب شعبانی عزیز

معامله کردن با افرادی مثل شما و نوید جان همیشه برای ادم ارامش میاره

پیغام دادم بهتون

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...