رفتن به مطلب

گارانتی هارد اکسترنال سازگار

saja
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان.

من یکسال و نیم پیش یه هارد اکسترنال از نوع  WD MY PASSPORT  خریدم و این هارد تا یکی دو ماه پیش به خوبی کار میکرد اما یهو دچار مشکل شد و تو لود اطلاعات و همچنین نمایش اطلاعات مشکل داشت و وقتی کابل اتصال رو به USB  کامپیوتر میزدم اطلاعات گاهی نشون داده میشد و کاهی نه تا جایی که طوری شد که اصلا بالا نیومد( بر اساس نرم افزار های که من روش تست کردم از جمله HDD Regenerator مشاهده شد که هارد بد سکتور داره و حتی من 3 روز برای رفع اون وقت گذاشتم دیدم پیش روی خاصی نداره) و بردم گارانتی و بعد از سه هفته ای رفت و برگشت هارد رو با یه دونه هارد تازه و آک از همین مدل برام تعویض کردن  اما مسئول گارانتی به من گفت تاریخ پایان گارانتی این هارد  تاریخ پایان گارانتی همون هارد قبلی هست یعنی تا NOV 2014  منم چیزی نگفتم ،اما رو برگه گارانتی که روی بسته هارد هست تاریخ گارانتی رو زده 26/6/2016   اما روش با ماژیک به جای 2016 همون تاریخ NOV 2014 رو نوشته. آیا شما هم با این موضوع برخورد کردین آیا این موضوع عادیه یا مشکلی هست؟

چون من قبلا یه موس بی سیسم از نوع E-Blue داشتم با گارانتی فورتیم این شرکت دوبار بنا به دلایلی این موس خراب شد بدون مشکلی برام تعویض کرد و هربار گارانتی اصلی اون باارایه موس جدید تا سه سال دیگه پابرجا بود اما این هارد اینطور نیست و اگر چه هارد که مشکل داشت رو برام  تعویض کرده اما گارانتیش تا 5 ماه دیگه تموم میشه.

دوستان اگر اطلاع دارم در این خصوص راهنمایی کنن

ممنون.

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان.

من یکسال و نیم پیش یه هارد اکسترنال از نوع  WD MY PASSPORT  خریدم و این هارد تا یکی دو ماه پیش به خوبی کار میکرد اما یهو دچار مشکل شد و تو لود اطلاعات و همچنین نمایش اطلاعات مشکل داشت و وقتی کابل اتصال رو به USB  کامپیوتر میزدم اطلاعات گاهی نشون داده میشد و کاهی نه تا جایی که طوری شد که اصلا بالا نیومد( بر اساس نرم افزار های که من روش تست کردم از جمله HDD Regenerator مشاهده شد که هارد بد سکتور داره و حتی من 3 روز برای رفع اون وقت گذاشتم دیدم پیش روی خاصی نداره) و بردم گارانتی و بعد از سه هفته ای رفت و برگشت هارد رو با یه دونه هارد تازه و آک از همین مدل برام تعویض کردن  اما مسئول گارانتی به من گفت تاریخ پایان گارانتی این هارد  تاریخ پایان گارانتی همون هارد قبلی هست یعنی تا NOV 2014  منم چیزی نگفتم ،اما رو برگه گارانتی که روی بسته هارد هست تاریخ گارانتی رو زده 26/6/2016   اما روش با ماژیک به جای 2016 همون تاریخ NOV 2014 رو نوشته. آیا شما هم با این موضوع برخورد کردین آیا این موضوع عادیه یا مشکلی هست؟

چون من قبلا یه موس بی سیسم از نوع E-Blue داشتم با گارانتی فورتیم این شرکت دوبار بنا به دلایلی این موس خراب شد بدون مشکلی برام تعویض کرد و هربار گارانتی اصلی اون باارایه موس جدید تا سه سال دیگه پابرجا بود اما این هارد اینطور نیست و اگر چه هارد که مشکل داشت رو برام  تعویض کرده اما گارانتیش تا 5 ماه دیگه تموم میشه.

دوستان اگر اطلاع دارم در این خصوص راهنمایی کنن

ممنون.

درود

گارانتی توی سیستم اونا الان تا 2014 ثبت شده و کارت مهم نیست

لینک به دیدگاه

ممنون از پاسختون  یه سوال دیگه آیا بخوام این هارد رو به یه فروشنده بدم و با یه هارد دیگه تعویض کنم آیا قبول میکنن؟

اونم به همون دلیلی که گفتم هارد آک هست اما گارانتیش تا NOV 2014  هستش.

مثلا به دلیل اینکه گارامنتیش 5-6 ماه دیگه تموم میشه از مبلغ هارد کم کنم تا قبول کنه ،آیا امکان پذیره؟

لینک به دیدگاه

به نظر شما چقدر بگم مبلغ رو برای تعویض که خودمم ضرر نکنم طوری که هم من راضی باشم هم مغازه دار؟

نظر شما چیه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...