رفتن به مطلب

ویدئو مقایسه بازی Watch Dogs بر روی پلتفرم های مختلف , قضاوت با شما :دی

-OSTAD MEHRAN-
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

ucco2tb7gj2aqr037pkj.jpg

مدت زیادی از عرضه بازی Watch Dogs نگذشته است و هم اکنون گیمران مشتاق بازی٬ در حال انجام آن هستند. موردی که همواره در مورد Watch Dogs وجود داشت٬ مقایسه گرافیک نسخه های مختلف این بازی با هم یکدیگر بود. حال به تازگی وب سایت ایتالیایی Multiplayer.it بین تمام نسخه های این بازی مقایسه ای را انجام داده است که می توانید ویدیو این مقایسه را مشاهده و دانلود نمایید. این ویدیو به دلیل اختصاصی بودن در وب سایت ٬Multiplayer.it به زبان ایتالیایی می باشد اما به دلیل مقایسه ای بودن ویدیو از نظر گرافیک٬ نیاز زیادی به صدا نیست. مقایسه بین پلتفرم های PC, PlayStation 4, Xbox 360 و Xbox One می باشد. عنوان Watch Dogs در تاریخ ۲۷ می سال جاری عرضه شده است.

دانلود با کیفیت Full HD

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

ویرایش شده توسط مهران شمس کی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این مقایسه رو گیم اسپات ریل تایم انجام داده  و pc  'گرافیکی بهتر داشته ولی مشکلات موتور ودرایور نمیزارن که رتبه اول بشه-یوبی هم که کلا بیخیال پچ شده!!!

لینک به دیدگاه

این مقایسه رو گیم اسپات ریل تایم انجام داده  و pc  'گرافیکی بهتر داشته ولی مشکلات موتور ودرایور نمیزارن که رتبه اول بشه-یوبی هم که کلا بیخیال پچ شده!!!

درود

خوب رضا جان حالاکدومشون رتبه اول شده؟ هنوز معلوم نیست؟!

ویرایش شده توسط مهران شمس کی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

شما هرچی سخت افزارت قوی تر باشه خوب گرافیکت بالاتره وطبیعات PC باید اول بشه ولی اگر باگ ها بزارن!!اگر این رو با پچ فیکس کنن بهترین نسخه PC  خواهد بود.

لینک به دیدگاه

درود

شما هرچی سخت افزارت قوی تر باشه خوب گرافیکت بالاتره وطبیعات PC باید اول بشه ولی اگر باگ ها بزارن!!اگر این رو با پچ فیکس کنن بهترین نسخه PC  خواهد بود.

رضا جان حرفت کاملا منطقیه

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

شما و هر کس دیگه بیایین پیش من، پسر عمه من پی اس چهار داره، من هر دو نسخه رو بالا میارم،تفاوت این دو سیستم مثل تفاوت پلیستیشن یک با سه هستش. یعنی دقیق تر از این قیاس وجود نداره

ویرایش شده توسط sashaelit
لینک به دیدگاه

شما و هر کس دیگه بیایین پیش من، پسر عمه من پی اس چهار داره، من هر دو نسخه رو بالا میارم،تفاوت این دو سیستم مثل تفاوت پلیستیشن یک با سه هستش. یعنی دقیق تر از این قیاس وجود نداره

درود , فرق بازی ps4  با pc این قدره ؟

لینک به دیدگاه

درود , فرق بازی ps4  با pc این قدره ؟

ویرایش : تازه کارتت رو دیدم :D

لینک به دیدگاه

دوستان من همین الان این فیلم رو دیدم.

دقیقا من همین لگ ها رو داشتم.ثانیه های آخر رو ببینید....

الان من این مشکل رو ندارم.درایو رو دانگارید کنید حله.

تازه من مخالف مقایسه این فیلم هستم. این کجا و آن کجا

تازه فریم کامپیوتر روی ۶۰ با پردازنده ثابت نگه دارنده فریم ،دقیقا مثل این میشه که یک نفر با دوربین هندی کم داره پشت یک مرد دیگه تو خیابون راه میره.

کنسول ها به نظر من بازی رو ۷۲۰ هم به صورت کامل بالا نمیارن.

لینک به دیدگاه

اصلا گرافیک بازی بهینه نبود

یوبی هه ی میگه با کمک انویدیا میخواد بازی هاش رو به صورت عالی رو پی سی پورت کنه ولی اصلا چنین چیزی نیست !!

این همه تاخیر زدن پس چی کار میکردن

ویرایش شده توسط iMPACT
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...