رفتن به مطلب

قبول سفارش مادربوردهای asus p55 مدلهای ...

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود بر دوستان

امروز من یه سری قیمت از محصولات ایسوس گرفتم و مدلهای زیر رو میتونم بر طبق قیمتهای مشخص شده در کنارشون در ایران تحویل بدم . البته اینرو بدونید که ایسوس قیمتهاش برای ایران خوب نیستش مثلا همین مدل P55 deluxe در ایران با گارانتیه الماس حدودا 300 تومانه . از اینرو قیمتهای من به شرح زیر هستش و اصلا ادعایی در قیمت ندارم و اگر کسی فکر میکنه که این مادربوردها رو با قیمتهای مشخص شده میخواد اینجا بهم خبر بده .

مطمئن باشید که اگر قیمت میبیند یه جاهایی در کالاهای ما بالاست اونور بالاتر داریم میخریم و فعلا اگر شرکتهای دیگه هم وارد کنن فکر نکنید با قیمتهای خیلی پایینتر میتونن ارائه بدن .

پس دوستان روی این تاپیک فعلا یک نظر سنجی حساب کنید

خیلی دوست دارم نظرتون رو در این مورد بودنم .

M.B P7P55D Premium = 375000

P7P55 WS SuperComputer =380000

Maximus III Formula = 355000

Maximus III GENE = 295000

دوستان نظرتون رو در مورد قیمتها بهم اعلام کنید ممنون میشم .

لینک به دیدگاه

آقای حسینی یعنی اصلا از این پایینتر راه نداره ؟ چون من خریدار یه ماکسیموس 3 فرمولا هستم .

لینک به دیدگاه

آقای حسینی یعنی اصلا از این پایینتر راه نداره ؟ چون من خریدار یه ماکسیموس 3 فرمولا هستم .

رضا جان فعلا قیمتهای اونور هم خیلی پایین نیستش و ایسوس سیاستش یه مقدار فرق داره با برندهای دیگه و نمیشه با قیمت خوب و پایین ازشون خریداری کنیم .

البته در مراحل اول اینطوریه ولی در مراحل بعد کم کم ارزونتر میشن . مثلا همین P55 deluxe که مثال زدم اولش با قیمت 330 تومان اومد تو بازار و الان داره با قیمت 300 تومان ارائه میشه و بعدا کم کم پایینتر هم میادش ولی زمان میبره .

این قیمتهایی که زدیم میتونم تی 7 تا 14 روز بیارمش

لینک به دیدگاه

درسته آقای حسینی...خوب حالا تا کی سفارش میگیرید ؟

لینک به دیدگاه

درسته آقای حسینی...خوب حالا تا کی سفارش میگیرید ؟

باید ببنیم که نظر سایر دوستان چطوره و حدانحساب برسه اعلام میکنم حداقل دوست دارم که دوستان تا اخر فردا برام مشخص کنن که قیمتها چطوره بعدا اعلام میکنم که تا کی سفارش میگیرم . ولی در کل این کار رو خیلی زود انجام میدم .

لینک به دیدگاه

اقای حسینی شما چند درصد کشیدید روی این مادربرد ها مثلا اگر premium رو اگر 340 بدید من میخوام

لینک به دیدگاه

سلام اقای حسینی منم اگه قیمتتون یکم پایین تر بیاد ماکسیموس 3 رو میخوام مثلا 300 بشه قیمتش خوبه چن قیمت جهانیش حدود 220 دلاره!

لینک به دیدگاه

درود دوستان

قیمت جهانیه این کالاها و دقیقترینش در سایت newegg هستش به لینک زیر :

http://www.newegg.com/Product/ProductList.aspx?Submit=ENE&DEPA=0&Order=BESTMATCH&Description=asus++p55&x=0&y=0

که تمامی کالاهای ارائه شده توسط این سایت همگی بدونه گرانتی هستن . باقیه سایتها قیمتهای دقیقی ندارند.

سود ما کلا 5 درصد روی این کالاهای سفارشی میباشد به این دلیل که ما داریم بیعانه میگیریم و ریسک خوابیدن کالا رو از مسئله سود کم میکنیم .

این کالا هزینه میخوره و چون ما میخوایم سریع وارد کنیم هزینش یه مقدار بیشتر میشه .

در ضمن این کالاهای ما دارای گارانتی هستش .

پس به همه این نکات توجه کنید . و اینرو بگم که قولی نمیدم که بعد از واردات م شرکت دیگه ای ارزونتر نیاره و نده به بازار ولی تا وقتی که ما وارد کنیم من به همه دوستان گارانتی قیمت میدم یعنی اینکه کالا اگر ارزونتر در بازار ایران موجود بود با همون قیمت بازار میدم اگر گرونتر بود که هیچی با همین قیمتهایی که هب توافق رسیدیم ارائه میدم

لینک به دیدگاه

اختیار دارین اقای حسینی

همه بچه ها میگن منم میگم واقعا قیمت هاتون از همه جا ارزونتره

لینک به دیدگاه

من بر منصف بودن اقای حسینی هیچ شکی ندارم اما یا اقای حسینی این مدل رو گرون خریدن یا بیشتر از 5 درصد دارن سود میکنند

لینک به دیدگاه

من فکر می کنم همین الان هم قیمتهای لیون از جاهای دیگه خیلی مناسبتره

برای خرید با قیمت پایین تر باید صبر کرد

آقای حسینی اگه مقدور باشه مدل P7P55d E Premium رو هم وارد کنین که محشر میشه چون از USB 3 پشتیبانی میکنه

در ضمن جای تشکر داره که محصولات حرفه ای Asus رو دارین وارد می کنین

لینک به دیدگاه

من فکر می کنم همین الان هم قیمتهای لیون از جاهای دیگه خیلی مناسبتره

برای خرید با قیمت پایین تر باید صبر کرد

آقای حسینی اگه مقدور باشه مدل P7P55d E Premium رو هم وارد کنین که محشر میشه چون از USB 3 پشتیبانی میکنه

در ضمن جای تشکر داره که محصولات حرفه ای Asus رو دارین وارد می کنین

دوست عزیز خود asus یک کارتی داده بیرون که pcix هست که usb 3 با کارت به سیستمت میده فقط این کارت روی سریp7 خود Asus کار میکنه (شاید هم فقط روی p55 باشه):->

لینک به دیدگاه

من بر منصف بودن اقای حسینی هیچ شکی ندارم اما یا اقای حسینی این مدل رو گرون خریدن یا بیشتر از 5 درصد دارن سود میکنند

درود

دوست عزیز چند تا مطلب بگم اول . ببینید این جمله شما یعنی اینکه من دارم دروغ میگم . چون در پست قبلی گفتم دارم 5 درصد سود میگیرم .

خوب مشکلی نیست حالا شما دوست عزیز اینطور فرض کن که من دروغ میگم و یا اینکه حالت دوم دارم گرون میخرم . در هر صورت کالا گرون در میادش که به نظر من سزای گرانفروش نخریدنه . و وقتی کالا گرون در بیاد شما ضرر میکنی . همانطور که میدونید من ادم رکی هستم و به خاطر سود و پول دوز و کلک بازی نمیکنم . شما کجا رو سراغ دارید که اینجوری جنس بفروشه . این تاپیک یه نظر سنجی بود و هر کسی براش میصرفه بخره .

اگر توجه کنید قیمت کارتهای 5000 خیلی عالی بودن چون میتونستم پایینتر بدم من تزم اینه هر چی قیمت مناسبتر فروش بیشتر .

باز هم میگم اگر شما دنبال قیمت پایینتر هستید باید صبر کنید و من نمیخوام به هر قیمتی جنس بفروشم که خدای نکرده اعتبارمو خراب کنم . در پست های قبلی هم اعلام کردم اگر تا وقتی که مادربوردهای من بیاد قیمت در بازار پایینتر دادن ما هم قیمت پایینتر میدیم . همین دیروز از بازار یکی از همکاران که عمده ایسوس کار میکنه بابت قیمتهای p55 از من گله کرده ( معنی اینو بعدا متوجه میشید یعنی چی )

در کل دوستان این روش فروش که جدیدا داره انجام میشه توسط ما خیلی عالیه هم برای شما خریداران و هم برای منه فروشنده . اینجوری کسی ضرر نمیکنه . شما جنس رو ارزنتر میخرید و من هم جنس دستم نمیمونه .

قیمتهای اینها همینه و واقعا نمیتونم پایینتر بیام و اگر میتونستم حتما انجام وظیفه میکردم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

به نقل از فرمایش های آقای حسینی با کمی تغییرات برای دلخوشی خودمون :-?

درود

دوستان امروز امار گرفتم اگر خدا بخواد تا سه شنبه مادربرد ها از گمرک در میادش . شما هم دعا کنید .

به امید روزی که کالاها رو بتونم سریعتر به شما دوستان تحویل بدم

لینک به دیدگاه

به نقل از فرمایش های آقای حسینی با کمی تغییرات برای دلخوشی خودمون :confused:

:-?:confused:)

خدا بگم چی کارت نکنه رضا جان . اره عزیز مادربورد شما هم تو این کارتها هستش عزیز. اگر خدا بخواد گفتن فردا ولی من گفتم سه شنبه . راستش زو بگم اینقدر این گمرک غیر قابل پیشبینی هستش نمیشه رو هیچی حساب کرد

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام

قیمت این مادربورد چند در میاد

احتمالا 2 تا خواسته باشم

ASUS m4a785td-evo

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام

قیمت این مادربورد چند در میاد

احتمالا 2 تا خواسته باشم

asus m4a785td-evo

با تشکر

اقا سعید من قولی نمیدم که بیاد باقی بمونه برای فروش چون همکارهای تهران بیشتر بابت این روی خط ما بودن و اکثرا پیش خرید کردن از اینرو خدای نکرده به خاطر اینکه نگید ما شما رو اذیت کردیم و یا سر کار گذاشتیم رو این حساب من چیزی اعلام نمیکنم تا بیاد و موجود بشه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...