رفتن به مطلب

e3 اخبار سریع

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود دوستان

نمایشگاه سرگرمی هم گذشت و چون مطالب خیلی زیاد هستند و اخباربسیار متونع من اشاراتی سریع میکنم به عنوان های عرضه شده  .

مخابرات هم که با حذف تعرفه های نامحدود نشون داد چقدر پیشرفته است!!!مشکلات کا رور بیشتر کرده چون دمو های کیفیت بالای این کنفرانس ها حجمشون خیلی بالاست.

اول بریم سراغ دوست قدیمی

E3: Rise of Tomb Raider trailer

کریستال داینامیک  طلوع تامبریدر ور معرفی کرده  که در تعطیالات 2015 عرضه میشه و نسل بعدی عنوان پر فروش و منتقد پسند تامب ریدر 2013 هستش.

درول گلگر مدیر پروژه گفته:از انجایی که  د رنسخه قبلی سفر لارا مخاطره انگیز بود و اون در طول این سفر یک قهرمان شد دوباره  در این سنخه ه چند ت از خطرناک ترین مکان های موجود د رکره زمنی سفر میکنه و قدرت موتور گرافیکی ما اینجا خودش رو نشون میده-محیط های عظیم با جزییاتی خیره کننده .با هم کاملا لادینگتون د رغالب صدا گذاری و موشن کپچر لارا فرو رفته و  این بازی هم با همان فرمول بازی قبلی توسعه داده شده یعنی تقریبا اصول گیم پلی بازی قبلی استفاده شده و و عناصر جدیدی هم بهش اضافه شده.

این سه عکس آرت ورک  هم بیرون آمده:

mn2teg4q8opr9l8it54i.jpg

ydg2lo5k6iz4dyuynh6o.jpg

oxjs5lq472anqc1w7fj2.jpg

دوستان د رحال آپدیت تاپیک هستم -همین جا اخبار سریع بازی ها رو میزارم -چون فعلا جزییات  خیلی زیادی از بازی ها درز نکرده

بازی بعدی

call of duty advanced warfare

یک تاپیک عالی زده بودم برا ی معرفی بازی همه اطلاعت  مورد نیاز توی اون هست اینجا فقط عکس اضاف شده:

qjp81e1gip8oq01319o6.jpg

zgdj6s4ryu3fu5ilv81.jpg

t85kbfbn571jcbnswppe.jpg

x1j2zluyn9ew1g68be1.jpg

1fua3266ou87nl3yi846.jpg

عکس ها از داخل موتور بازی هستند---

ضمنا اخبار خاصی برای این بازی نیومده چون من تمام اخبار رو در این تاپیک زیر ارائه دادم

---------------------------------------

باز تاپیک آپدیت میشه

E3: Rainbow Six: Siege

برای امسال  و سه سال  پیاپی یوبی باز هم AAA دیگری معرفی نموده:

آخرین نسخه محبوب ار اول شخص تاکتیکی یوبی با نام siege محاصره----ایکس با کس وان و Ps4 و pc  پلتفرم های عرضه هستند و تاریخ هم 2015 اعلام شده-همون تیم زد تروریستی  معروف تام کلنسی دوباره در جلوی تروریست ها میاستند.اولین بار در سری تروریست ها مکان ها رو اشغال میکنن و اونا رو تبدیل به قلعه میکنن درو دیوار رو محکم میکنن-تله میزارن -در این سری  بازیباز ها با محیط واکنش نشون بدن محیط ها رو خراب کنن پنجره های رو بشکنن- در و دیوار رو خورد کنن و به اصطلاح بریچ انجام بدن.

به گفته کارگردان این نسخه اول شخص سری همون گیم پلی رو ارائه میده که طرفدار های رنگین کمان 6 میخواستند-گیم پلی بسیار خاص--!

yt8ftgt2zzv9yjene5.jpg

ray5objdtc67vf9pf23b.jpg

xzfvq0ubur0ztna90kbw.jpg

2bx98uioep97t1hjop2f.jpg

48ar0nu4z08z40esclh.jpg

با زهم آپدیت خواهد شد-منتها خدمات دوستان گرامی عرض کنم که بیشتر اخبار ارائه شده در کنفرانس ها به صورت ویدوئو بوده ومن هم د رحال دانلودشون هستم و هنو زسایت ها ی مورد نظر من مطالبی رو به اون صورت ارائه ندادند-یعنی بیان  مثلا پیش نمایش بنویسند که من هم مطالعه کنم و برای شما کار کنم ولی دمو رو که ببنیم باز هم صحبت ها و رو اضاف خواهم کرد--موفق باشید باز هم آپدیت خواهد شد.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...