رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود خدمت دوستان عزیز

پس از طوفان هفته پیش در تهران، وقتی  به منزل رسیدم دیدم که اینترنت وایمکس ایرانسل بنده قطع شده است.

تماس گرفتم با خدمات پس از فروش و پاسخ دادند که آنتن سمت منزل شما آسیب دیده و کارشناسان برای رفع مشکل به محل اعزام شدند و تا چند ساعت دیگه مشکل برطرف میشه.منم تشکر کردم از سرعت عمل شون و گوشی رو قطع کردم.صبح که از خواب پاشدم دیدم که هنوز قطع است و شب که دوباره به منزل اومدم دیدم بازم قطعه.تماس گرفتم ایرانسل و اونها گفتند هنوز داریم روش کار میکنیم، ماهم بیخیال شدیم و گفتیم شنبه دیگه درست می کنند حتما.اما شنبه هم خبری نشد پس یکشنبه دوباره تماس گرفتم و کارشناس محترم فرمودند اینترنت ما مشکلی ندارد و مشکل از دکل BTS است :eek: گفتم خب یعنی به دکل زنگ بزنم؟فرمودند که نه یعنی اینترنت مشکلی ندارد مشکل اینه که دکل مورد دارد.گفتم که اینو روز اول گفتند کارشناسای قبلی و من در جریانم، زنگ زدم ببینم چرا حل نشده فرمودن صبر داشته باشید حل میشه.و در آخرین تماس که امروز بعد از 8 روز قطعی با پشتیبانی داشتم فرمودند که ما تحریم هستیم و تجهیزات BTS رو به سختی میتونیم تهیه کنیم و برای همین هست که طول کشیده...

واین داستان هنوز ادامه دارد... ~x(

لینک به دیدگاه

درود محمد جان

خواستن بهونه بیارن، مثلا همین بندرعباس، الان چندماه سرعت وایمکس مبین نت اکثرجاها به شدت کاهش پیدا کرده، صفحه به زور بالا میاره،

تماس گرفتن پشتیبانی، گفتند اگه نمیخواین میتونین بیان مودم تحویل بدین پولتونو بگیرین.

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز چیزی به ذهنم نمی رسه بگم فقط می گم خدا بهت صبر بده

لینک به دیدگاه

من سمت بلوار فردوس هستم اینجا هم بد جوری باد گرفته بود و دکلاشان اسیب دیده بود اما یکی دو روزه درست کردن 

شانس شما اینجوری شد 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

و هنوز پاسخگو نیستند..........

لینک به دیدگاه

خوب جالب اینجاست که 4 شنبه یه باد گرفت به مدت 3 دقیقه اینترنت تا امروز قطع بود تا اینکه امروز دوباره زنگ زدم ( روز 5 شنبه هم زنگ زده بودم ) و بعد از یک گفتوگوی ملایم با خشونت بعد از گدشت 2 ساعت اینترنت دوباره وصل شد 

اولش گفتم خوب بود ولی الان نظرم برگشت 

یه شرکت خوب پیدا کردم به نام fanava که سرویس 2 مگ نامحدود میده 89 تومان سرعت دانلود 200 با محدودیت 650 گیگ  :eek:  امروز سفارش دادم تا 10 روز دیگه نصب می شه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب جالب اینجاست که 4 شنبه یه باد گرفت به مدت 3 دقیقه اینترنت تا امروز قطع بود تا اینکه امروز دوباره زنگ زدم ( روز 5 شنبه هم زنگ زده بودم ) و بعد از یک گفتوگوی ملایم با خشونت بعد از گدشت 2 ساعت اینترنت دوباره وصل شد 

اولش گفتم خوب بود ولی الان نظرم برگشت 

یه شرکت خوب پیدا کردم به نام fanava که سرویس 2 مگ نامحدود میده 89 تومان سرعت دانلود 200 با محدودیت 650 گیگ  :eek:  امروز سفارش دادم تا 10 روز دیگه نصب می شه 

سلام

شما تونستین با پشتیبانی فن آوا تماس بگیرین ؟ !!!!!

قسمت فروش که میگه پیغام بزارین کسی نیست جواب بده / بخش فنی هم که کلاً جواب نمیده !!!!!

خیلی جالبه خودش زده 2 مگ نامحدود داریم ولی الان نمایندگیش میگه سرویس نامحدود نمیدیم !!!!

ای این مملکت گل و بلبل رو برم

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

سلام

شما تونستین با پشتیبانی فن آوا تماس بگیرین ؟ !!!!!

قسمت فروش که میگه پیغام بزارین کسی نیست جواب بده / بخش فنی هم که کلاً جواب نمیده !!!!!

خیلی جالبه خودش زده 2 مگ نامحدود داریم ولی الان نمایندگیش میگه سرویس نامحدود نمیدیم !!!!

ای این مملکت گل و بلبل رو برم

من با پشتیبانی تماس گرفتم برام اکانتم رو درست کردن بعد پول رو اینترنتی پرداخت کردم بعد دوباره زنگ زدم گفتم که پرداخته شده بعد گفت که 10 روز دیگه وصل می شه سرویس 2 مگ نامحدود هم گرفتم 

لینک به دیدگاه

تنها چیزی که تواین مملکت اجرا نمیشه اسلام واقعی هست

قیمت میره بالا نمیاد پایین

جنس بنجل و دست هشتم میفروشن پس نمیگیرن

خدمات تو ایران یچ معنی نداره چه پس از فروش چه گارانتی

والا نمیدونم چطوری ت واین مملکت داریم زندگی میکنیم

خدایا دمت گرم که تا حالا سالم و سرحال نگهمون داشتی @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دیشب بالاخره وصل شد #-o

لینک به دیدگاه

برای طبقه بالا خونمون درخواست تلفن ثابت دادیم 

بعد از گذشت 105 روز وصل کردن هربار زنگ میزدم میگفتن تجهیزات نداریم 

هر 3 ماه یک بار تجهیزات وارد میشه  :(

رسما مارو س... کردند تا تلفن وصل کردن  :D

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...