رفتن به مطلب

ارتقا بدم یا ندم ؟! مسئله این است !!

Recommended Posts

والا منم همین فکر رو میکنم .. اما یه نکته هست :

بازی بتل 4 با بالاترین کیفیت اجرا میشه اما یه گزینه داره به اسم Resolution scale  حالت عادی 100% هست و هرچی ببریش سمت بالا max = 200 فریم افت میکنه در حدی که 150 کاملا بازی رو لگ میکنه و فریم میشه 20-30 اما تغییراتی که ایجاد میکنه همین 50 درصد فوق العادس اصلا انگار یه پرده از رو بازی بر میداری و همه چی زیبا تر میشه.

ولی در کل SSD لازمه الان یه فایل 1گیگی بخوام آنزیپ کنم سیستم میخوابه کلا

دوست عزیزم من با این سیستم خودم تو مانیتور 1024*1280 همه این درصد هارو تا آخر برده بودم و همه چیز رو آلترا بود ولی بازی فریم 50-60 میداد !!!

ولی نمیدونم ماله شما ....؟؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 55
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دوست عزیزم من با این سیستم خودم تو مانیتور 1024*1280 همه این درصد هارو تا آخر برده بودم و همه چیز رو آلترا بود ولی بازی فریم 50-60 میداد !!!

ولی نمیدونم ماله شما ....؟؟

همون رزلوشن خودش کلی شرطه ..اما Resulution scale هم رو 200 درصد گذاشتین و تو مپ 64 نفره مولتی پلیر لگ نداشتین ؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من ملتی پلیر این بازی رو بازی نکردم ولی تو سینگل پلیر هیچ لگی نداشتم و بازی تو روغن کار میکرد

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان گرامی. یه راهنمایی می خواستم در مورد چند قطعه.من می خوام یه cpu خوب بگیرم که بتونم قوی ترین بازی هارو رو کیفیت خیلی خوب بازی کنم. الان این cpu fx 8350 چطوره؟ واقعا کارایی خوبی داره ؟ خیلی حرف های مختلفی دربارش زده میشه. و اینکه کارت گرافیک من gainward gtx 560 phantom2 هستش ایا برای بازی خوبه؟ و اینکه پاور بنده green 530 watt هست و نیازی به تعویض پاور دارم اگر این سی پی یو رو بخرم؟ و اینکه رم ۴ گیگ دارم ایh به ۸ گیگ ارتقاش بدم؟
قطعات دیگر کامپیوترم شامل 2.5 ترابایت هارد و دی وی دی رایتر پلکستور هستش.اگر پاور نیاز به تعویض دارد چه پاوری مناسب است

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان گرامی. یه راهنمایی می خواستم در مورد چند قطعه.من می خوام یه cpu خوب بگیرم که بتونم قوی ترین بازی هارو رو کیفیت خیلی خوب بازی کنم. الان این cpu fx 8350 چطوره؟ واقعا کارایی خوبی داره ؟ خیلی حرف های مختلفی دربارش زده میشه. و اینکه کارت گرافیک من gainward gtx 560 phantom2 هستش ایا برای بازی خوبه؟ و اینکه پاور بنده green 530 watt هست و نیازی به تعویض پاور دارم اگر این سی پی یو رو بخرم؟ و اینکه رم ۴ گیگ دارم ایh به ۸ گیگ ارتقاش بدم؟

قطعات دیگر کامپیوترم شامل 2.5 ترابایت هارد و دی وی دی رایتر پلکستور هستش.اگر پاور نیاز به تعویض دارد چه پاوری مناسب است

دوست عزیزم 

cpu زیاد برای گیم مهم نیست که بخوای فقط برای گیم 8350 بخری شما اگر این cpu رو بخرید به احتمال زیاد power  هم باید عوض شه که به صرفه نیست الان i3 intel تو گیم از 8350 داره بهتر عمل میکنه 

در مورد کارت گرافیک هم به بودجه تون وهم به انازه مانیتورتون بستگی داره اگه اینارو بگین بهتر میشه گرافیک انتخاب کرد

رم که باید 8 بشه چون تو گیم های الانی به هیچ وجه 4 جواب نمیده

ویرایش شده توسط hamedgt
لینک به دیدگاه

دوست عزیز من ملتی پلیر این بازی رو بازی نکردم ولی تو سینگل پلیر هیچ لگی نداشتم و بازی تو روغن کار میکرد

تفاوت مولتی و سینگل خیلی زیاده ... باید مولتی بازی کنین تا متوجه بشین

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...