رفتن به مطلب

*** هزینه ارسال به روستاها و شهرهای کوچک کشور رایگان شد ***

Recommended Posts

درود دوستان عزیز

برای رفاه حال عزیزانیکه در روستاها و شهرهای بسیار کوچک ( شهرهایی که کمتر از 15000 نفر حمعیت دارند ) کشور که از ما خرید بالای 500000 تومان دارن هزینه ارسال رایگان شد .

لیون کامپیوتر در شروع کار اهداف زیادی رو داشت و داره . یکی از این اهداف این بوده که  مشتریان و هموطنان عزیز کشورمون که در مکانهای دور و یا مکانهایی که زیاد به قطعات دسترسی ندارن راحت بتونن خرید کنن و قطعات کامپیوتر در دسترسشون باشه . متاسفانه به دلایل مختلف روستاها و شهرهای کوچک زیادی داریم که از این امکان برخوردار نیستن . لذا ما بر ان شدیم برای اولین بار این امکان رو فراهم کنیم تا این عزیزان به خواسته هاشون حداقل در خرید کامپیوتر و قطعاتش تبلت و نوت بوک دست پیدا کنن .

و امیدواریم این عزیزان خدمت کوچک ما رو پذیرا باشن .

لینک به دیدگاه

درود

بسیار کار پسندیده ای است و انشاء الله روز به روز شاهد موفقیت شما باشیم...

@};-  :x

لینک به دیدگاه

با تشكر از شما آقاي حسيني عزيز با اين طرحتون خيلي ما را خوشحال كرديد

اميدوارم موفق باشيد

لینک به دیدگاه

درود

واقعا خبر خوبی بود جناب حسینی. واقعا فروشگاه لیون عزیز در دادن اپشن های مختلف ودادن مشاوره عالی ودقیق واسه مشتریانش نسبت به سایر فروشگاه ها پیشتازه.این هم یکی دیگه از اون سورپرایزهاست که بسیار جای تشکر داره @};- @};- @};-

ویرایش شده توسط hamid5566
لینک به دیدگاه

طرح جالبی هست 

البته کاربرای انجمن یکی از دلایل پیشرفت لیون کامپیوتر هست چون بیشتر وقتشون در انجمن لیون هستن

این یک نکته مثبت برا لیون هست از هردستی بدیی از همون دست پس میگیریی  :)

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

به به به چه خبر خوبی 

این طوری که خیلی خوبه

واقعا ممنون از شما آقای حسینی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عالی بود جناب حسینی پس شامل منم میشه تو کویر دارم زندگی میکنم :D

لینک به دیدگاه

بسیار حرکت خوبیه

درود بر شما @};-

قزوین هم ایشالا شامل بشه :D  نبیینین چسبیده به تهران، هیچی توش پیدا نمیشه بابا!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اره این محمد راس میگه قزوینم هیچی نیست مثل طبس ما هست :D البته اقای حسینی برا من اکثرا با اتوبوس مبیفرستن :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اره این محمد راس میگه قزوینم هیچی نیست مثل طبس ما هست :D البته اقای حسینی برا من اکثرا با اتوبوس مبیفرستن :D

لینک به دیدگاه

واثعا کار خوب و پسندیده ای کردید.از تمام مدیران سایت و فروشگاه بابت این کار تشکر میکنم

و ان شاالله که هرچه زودتر بتونم از فروشگاه لیون خرید کنم و هزینه پست هم ندم :دی

لینک به دیدگاه

در ضمن شما دوستان میتونید به این عزیزان که در روستاها هستن کمک کنید کالایی رو اگر میخوان اینجوری تحویل بگیرن .

محاسباتی که ما کردیم به این نتیجه رسیدیم که بعضی وقتها امکان داره اصلا سودی برای ما نداشته باشه بلکه ضرر هم بکنیم ولی با این حال موردی نداره و ما کاملا در خدمتیم

از تمام شما عزیزان که ما رو همیشه حمایت کردید تشکر میکنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بر بزرگ مرد لیون و بازار تهران

همیشه بینظیر بودی و هستی

لینک به دیدگاه

سلام.ملاکتون برای انتخاب شهر کوچک چیه؟برای مثال الان خود من از شهرستان دشتی توی استان بوشهر هستم.اینجا پیشرفته ترین مادربوردی که یه خریدار میتونه تهیه کنه سوکت 775 و h61 هست.رم 1600 به زور گیر میاد.

ویرایش شده توسط ali hidden
لینک به دیدگاه

سلام.ملاکتون برای انتخاب شهر کوچک چیه؟برای مثال الان خود من از شهرستان دشتی توی استان بوشهر هستم.اینجا پیشرفته ترین مادربوردی که یه خریدار میتونه تهیه کنه سوکت 775 و h61 هست.رم 1600 به زور گیر میاد.

درود دوست عزیز

ملاک ما اینه که این شهرها بسیار غریب واقع شدن و کم جمعیت هستن و توجهی بهشون در این زمینه نمیشه . و کمتر از 15000 نفر جمعیت دارن .

شهر شما شهر کوچکی نیست . و حتی در شهرهای بزرگتر هم خیلی از کالاهای هایند موجود نیست و کاربران مجبور به خرید از تهران میشن . و ملاک ما این نیست اصلا و ملاک ما اینه که بتونیم به شهرهای بسیار کوچک و روستاهایی که اصلا دسترسی ندارن کمک کنیم

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B4%D9%87%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86_%D8%AF%D8%B4%D8%AA%DB%8C

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

ملاک ما اینه که این شهرها بسیار غریب واقع شدن و کم جمعیت هستن و توجهی بهشون در این زمینه نمیشه . و کمتر از 15000 نفر جمعیت دارن .

شهر شما شهر کوچکی نیست . و حتی در شهرهای بزرگتر هم خیلی از کالاهای هایند موجود نیست و کاربران مجبور به خرید از تهران میشن . و ملاک ما این نیست اصلا و ملاک ما اینه که بتونیم به شهرهای بسیار کوچک و روستاهایی که اصلا دسترسی ندارن کمک کنیم

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B4%D9%87%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86_%D8%AF%D8%B4%D8%AA%DB%8C

راسیتش توی اینترنت و ویکی پدیا و چنتا عکس نمیشه محرومیت یک شهرستان رو متوجه شد ولی در کل کار خوب و خداپسندانه ای هست.انشالله که موفق باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

انشاالله که کسب و کار برا شما و همکاراتون  پربرکت تر بشه

آمین

لینک به دیدگاه

راسیتش توی اینترنت و ویکی پدیا و چنتا عکس نمیشه محرومیت یک شهرستان رو متوجه شد ولی در کل کار خوب و خداپسندانه ای هست.انشالله که موفق باشید

اگر در توانمون بود مطمئن باشید که هزینه بار چیزی نیست خیلی کارها میکردیم عزیز ولی فعلا گفتیم از اینجا شروع کنیم تا یه سری مشکلات هموطنانمون کم بشه

لینک به دیدگاه

بسیار حرکت خوبیه

درود بر شما @};-

قزوین هم ایشالا شامل بشه :D  نبیینین چسبیده به تهران، هیچی توش پیدا نمیشه بابا!

تایید میشه

من هر موقع چیزی خواستم پیدا نشد و مجبور شدم بکوبم برم تهران ~x(

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

آقای حسینی آدرس دقیق فروشگاه شما کجا می تونم پیدا کنم ؟

آدرس: تهران ، خیابان ولیعصر ، نرسیده به میدان ولیعصر ، روبروی سفارت عراق ، مجتمع کامپیوتر ولیعصر ، همکف پلاک 36

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...