رفتن به مطلب

بازی Watch Dogs نسخه PC را اکنون نسل بعدی کنیم---نسخه 0.8 ارائه شد -

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود خدمت دوستان---تاپیک آپدیت شده بعد از مطالعه این بخش پاسخ یک تاپیک رو بخونیدو فایل جدید مد را از انجا دانلود کرده و استفاده  کنید.

اول نسخه 0.6 بعد 0.7 پایین در اولین پاسخ و در دنباله همین صفحه هم ورژن 0.8  ارائه شد --

حل مشلات لگ  در بازی واچ داگز و بهبود جلوههای گرافیکی---

با زهم یک گیمر /مدر pc   در حل کردن مشکلات  بازی از خود استودیو سازنده  جلو زد!!!

همانطور که میدانید بازی واچ داگز در نمایشگاه های E3 سالهای پیش  از گرافیکی به مراتب بالاتر  برخوردار بود و با نزدیک شدن به زمان عرضه کم کم از ابهت گرافیکی بازی کاسته شد.شاید مشکلات تکنیکی و نیاز به اجرای روی یک فریم قفل شده  و ثابت دلیل  کاهش بعضی از افکت های پراسسینگ بود -نمیدانم ولی اکنون هم که بازی با مشکل لگ و stuttering   دسته و پنجه نرم میکند -دقت کنید دوستان گرامی مشکل لگ زدن بازی با اینکه  یک بازی کلا فریم مطلوبی نده کاملا فرق داره و بیشتر از مشکلات تکنیکی خود موتور بازی هستش-شما برای مثال یک بازی رو اجرا میکنید و به دلیل مثلا رم پایین-cpu کند یا گرافیک پایین تر از حد نیاز با vram پایین یا حتی هارد دیسک نه چندان سریع و یا  مشکلات درایور کلا فریم مطلوبی نمیگیرین و این کلی هستش ولی در مورد لگ زدن قضیه فرق دارد -بر ای مثال بنده بازی واچ داگز رو با آخرین حد تنظیمات گرافیکی و آنتی الیزاینگ temporal smaa  بازی میکنم و تمام طول بازی 45 تا 55 فریم میگیرم که برای بازیی که  حتی ایکس وان وPs4 هم در اجرای با رزلوشن های بالا مشکل دارن خیلی خوبه و ضمنا Res من 1080 هستش -حالا لگ زدن موتور باید توسط سازنده  حل بشه  که  همونطور که شاهد هستید یوبی 6 سال تبلیغ بازی رو کرد الان قایم شده  و یک پچ نمیده  بیرون!!مرتب تیم فنی بازی وعده میدهند که آپدیتی برای Pc   عرضه خواهد شد.د رحالی که  خیلی ها عملا بازی رو تمام کردند !!!!ضمنا من در یک بلاگ معتبر خوندم که تیم سازنده  گفتن ما حتی قبل از عرضه نسخه  Pc از مشکل لگ خبر داشتیم.!!!

همانظور که میدونید بنده هم علاقه ای  دارم بازی ها رو دستکاری  کنم و اسکایرم و dark souls  رو عملا پوستشون  رو کندم و نسخه های اسکایرم من عملا نسخه های نسل بعدی بازی هستند!!!

انویدیا در آخرین درایورش قابلیتی اضاف کرد که اجازه  میداد  شیدر های  استریم شده در بازی واچ داگز  رو روی هارد ذخیره کنه تا عملا هنگام لود مجدد در موتور بازی این فرایند سرعت بخشیده بشه-من که در انتظار اپدیت یوبی و درایور بعدی انویدیا بوده ام تا اینکه  خبری چند ساعت پیش در  اینترنت  پخش شد مبنی براینکه  یک شخصی مدری به نام the worse  که از کاربران سایت guru هستش مدی داده بیرون که تا حدی هم مشکل لگ و استاترینگ رو دربازی حل میکنه هم زیبایی فوق العاده بالای به بازی میده هم  به یوبی درس  میده  که  عجله کن وگرنه مثل  مود دورانته برای بازی Drak soul روی pc آبروش  مثل fromesoftwear میره!!

اصولا مد این آقا به این صورت عمل میکنه که میاد با تزریق افکت Bloom بلوم یا تار بودن  بخشی از سیستم ترسیم مسافت بازی رو از کار میاندازه  چون همون طور که میدونید ترسیم مسافت توی بازی های open world یم معضل بزرگه - هر چه مسافت دید بیشتر باشه و ابجکت های سه بعدی و سایه  و نور  و ....د رعمل معلوم باشن و نیاز به  رندر داشته باشن تاثیر روی GPU load خیلی زیاده و عملا این draw distance روی کارت گرافیک استرس  بالای ایجاد میکنه-حالا این دوستمون آمده با کمک افکت بلومی که  در نسخه های بازی در سال ها ی پیش در نمایشگاه های e3 ساله های گذشته نشون داده  شده بود هم بازی رو زیبا کرده  هم بر روانی بازی افزوده-من  خودم شاهد کاهش مقداری  از لگ زدن های بازی بودم  و الان با همون تنظیمات قبلی دارم گیم پلی ثابت تر و روان تری رو تجربه میکنم-

ضمنا این مد نسخه  یک هستش و نسخه بعدی این مد شامل تغییرات زیادی از جمله افزایش جمعیت   در خیابان -لنز برای نور ها-سایه های  ریل تایم شب- بافت های آنکمپرس بهتر و ... چند تا تغییر  دیگه خواهد بود. و البته اون در نسخه خودش  از sweetfx که بنده در تاپیکی عملکردش ور توضیح دادم  در همین فروم -استفاده کرده،  بنده  در کنار مد ایشون sweetfx  کار کردم  ولی فعلا برای شما پیشنهاد نمیدم شما فقط از مد ایشون استفاده  کنید.

حالا مد به چه  صورت هستش اب خوردن---فقط کافی هست فایلی رو که  گذاشتم دانلود کنید آنزیپ کنید و  و  فایل های داده شده  رو بریزید توی مسیر پوشه  بازی در داخل پوشه data_win64 بازی-همین-ضمنا این مد فقط روی high و ultra  جواب میده-

دانلود              TheWorseMod(lol) TEST.rar

حالا عکس های خودم از این مد

4770k 4.3 ghz

16 gig حافظه

GTX 770 DC II OC  2gb

nvidia 337.88 داریور

اول تنظیمات من--به افکت بلوم یا تاری درپس زمینه که  دید رو محدود میکنه و یک حس سینمایی خاصی میده دقت کنید-ضمنا این  بلووم در هنگام  ماشین سواری به  مسافت دور تری منتقل میشه تا دید بیشتری ایجاد کنه  -ضمنا در هنگام شلیک و مسلح بودن هم کاملا برداشته میشه تا جلوی دید رو نگیره-

البته کلا واچ داگز خوب یک بازی نسل بعدی هستش و برای اجرا روی این حالت های گرافیکی کلا سیستم قوی میخواد ولی با این مد  از لگ ها خیلی کاسته میشه---

ضمنا اینها عکس هستند  هنوز هم کیفیت نهایی  در آنها مشخص نیست باید حتما تجربه کنید تا متوجه بشید -حالا اگر شد ویدئویی هم کپچر میکنم میزارم  منتها اگر بخواهم از کیفیت واقعی بازی فیلم بگیرم  حجم میشه   اندازه  خود بازی !!!ضمنا با fraps نمیشه با بازی کار کرد چون کرش میکنه خود بازی، ولی با afterburner میشه  د رهر فرمتی از بازی کپچر گرفت-ضمنا تمام عکس ها با  کپچر تولز afterburner گرفته شده منتها حجم خیلی بالا بوده  برای هر عکس و بنابراین کمی افت کیفیت رو بخاطر دست کاری بنده برای کاهش حجم  حتما داریم- و با زهم گرافیک واقعی بازی که من تجربه کردم با این مد ورای تصوره-

خلاصه دموی Gta نسخه pc  من رو وادار کرد که  این بازی رو نسل بعدی کنم!!!!

vlxny6mxfl48t8jlfk6.jpg

bdi3qf1yq74ru080ukg.jpg

e3kz02bppwn7su80ff2s.jpg

idl6tzga5ob7xia5d0p.jpg

lc0kfo99qwk8p50kwc.jpg

88kb57ocsodjr92ojzu7.jpg

plkgaq7jex2msrb3465.jpg

j4oaj9rfnn07ombte22.jpg

cq143jtzftvp9t7n86kd.jpg

t8l6i5k5mhply1oqk6ny.jpg

xwifpeztajnjn9aab9w7.jpg

نسل بعد؟؟؟؟؟ عکس زیرین؟؟!!!

uhzves3ssjwtzane88mp.jpg

uolwid6717xhrnk6mu.jpg

9yjsc981n2v8mg6b7c5.jpg

عکسها همه  از گیم پلی د رحال بازی خودم گرفته  شده اند.

همانطور که  در تصاویر بالا مشاهده میکنید  به کمک یک افکت  bloom  تا حد زیادی بر زیبایی بازی افزوده شده و با کاهش محدوده رندر  مسافت  از لگ زدن بازی جلوگیری شده-نسخه بعدی مد را  همینجا اضاف خواهم کرد و درباره آن بحث خواهم کرد. البته اول خودم تست اش خواهم کرد بعد شما عزیزان را رو د رجریان قرار خواهم داد.

همانطور که بالا گفتم فیلم برداری کیفیت بالا حجم های بالایی ایجاد میکنه و قابل جابجایی نیستند -یک کپچر چند دقیقه ای با 60 فریم و مشابه خود بازی بیش از  4 گیگ حجم دارد که  قابل جابجایی یست و کاهش کیفیت اش هم فایده ای ندارد-چند ویدئو کوتاه با after burner  کپچر کردم در حالت الترا با این مد که  کاهش لگ توشون کاملا محسوسه-ضمنا همین  فایل ها هر کدام 500 مگ حجم داشته اند!!! ولی با کانورتور کاهش دادم طوری که  قابل دیدن باشن هرچند 50 درصد کیفیت بازی رو هم نشون نمیدون ولی کاهش لگ  در اجرا ها  محسوسه-ضمنا یان دمو ها به صورت 30 فریم کپچر شدن -- در حالی که من نرخ فریم اجراییم 60 بوده-

کپچر یک 

کپچر دو

کپچر سه

رضا قاسمی

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• ارسال 76
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

درود بر همه--دنباله متن نسخه 8 ارائه شده

اپدیت جدید مدی که  بالا معرفی کردم توسط همون مدر معرفی شده و خیلی بهبود پیدا کرده -در شرایطی که  یوبی هی لیست تغییرات ارائه  میده و خود پچ رو عرضه نمیکنه -من این مدد رو تست کردم و تونستم بازهم حتی روی الترا افزایش کارایی ببنیم.

لینک دانلودTheWorse Mod (0.7+Fix) for Watch_Dogs.rar

تغییرات شامل :
-Changes to the default fog values
-Enabled bokeh DOF for the main cameras
-Stuttering Improvements
-E3 2012 Bloom
-Performance Improvements
-Enabled Headlight Shadows
-LoD Changes
-Reflection changes
-Added 3 new cameras to the game(closer, normal, further)
-Rain changes(High quality rain drops, properly reacting to light, etc)
-LensFlares(WIP)
-Lighting changes(TESTING AND WIP)
-Civilians density changes

تغییر در کیفیت مه بازی-dof با کیفیت بدون افت کارایی-بهبود لگ(واقعا ایجاد شده)افزایش کارایی کلی بازی-تغییرات در سیستم لود مسافت و سطح کیفی انعکاسات و یک سری تغییرات کلی دیگه-عالیه هست حتما دانلود کنید و استفاده  کنید  و منتظر مد ها ی خود گیمر ها باشید بهتره تا یوبی--چالبه توی بیانیه یوبی اعلام شده که پچ جدیدی که قراره بده بیرون مشکلات رو در حالت Low medium رفع میکنه !!!!یعنی باز هم روی های و الترا احتمالا لگ خواهیم داشت درحالی که  این فیکس کاربر خیلی از مشکلات رو حل کرده!

دانلود کنید انزیپ کنید-سه نسخه کمرا دوربین هست -نزدیک دور عادی هر کدوم رو خواستید انتخاب  کنید و بعد فایل های درون هر پوشه رو که  خواستید  رو کپی کنید توی پوشه data_win64

موفق باشید

لینک خود مدر در گوروhttp://forums.guru3d.com/showthread.php?t=390114     

درود خدمت دوستان نسخه 0.8---اوا در صفحه 7 این توضیحات رو ارائه کردم حالا منتقل شد  همین جا صفحه یک که راحت باشید و کل تاپیک انسجام داشته باشه---

چشمان خود رو نوازش کنید !!!با زیبایی خیره کننده نسل بعدی !!!

o4umxblv6nac4ja2mo9a.jpg

نسخه جدید مد the worse منتشر شده اینبار تیم مدر اومده  مد نسخه جدید رو که ورژن 0.8 هستش با کلی تغییرات اساسی  ارائه کرده و ضمنا این مد با اپدیت ورژن 1.3 یوبی  که تازگی عرضه شد و نصبش باعث از کار افتادن پچ /مد نسخه 0.7 میشد سازگاره!

این نسخه حجمش بالاست در حد 900 مگ ولی کلی تغییرات درش انجام شده و یکی از مهمترین هاش استفاده از مد تکسچر پک maldo هستش که اجازه  میده بازی با تکسچر الترا روی بافر 2 گیگ لود بشه بدون شاترینگ و لگ خاص !!ضمنا خود The worseکلی تنظیمات جدید اضاف کرده مثل:

استفاده از بافت های خاص با کیفیت به جای بی کیفیت ها-

استفاده از سه نسخه  بلوم سنگین  که در e3 سال های پیش به  کار رفته بود-متوسط  و دیفالت

استفاده  از دپ توفیلد قابل تنظیم

استفاده از لنز های نوری اتمسفریک در شکل های مختلف

تکسچر پک با سیستم زد لگ !!!

الگو های نوری جدید برای افزایش زیبایی و کاهش فشار روی Gpu

سایه های شب جدید

سیستم باد و آب هوای e3 سال های پیش

افزایش مه و بخار در خیابان بدون افت کارایی

یکپارچگی و ساز گاری با پچ جدید یوبی

و فیکس Hdr و یک سری تغییرات دیگر

در کل این نسخه خیلی عالی عمل کرده و  نصبش هم راحته بعد از دانلود  هر جا خواستید آنزیپ کنید و بعد این فایل WDT_Data/config/WDTConfig.cfg رو باز کنید و بعد آدرس محل نصب بازی رو برای مثال C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Watch_Dogs\  رو داخلش اضاف کنید و بعد save کنید و ببنیدید -

بعد فایل WDTooL.exe روباز کنید تنظیمات مورد نظر رو انجام بدید با زدن تیک کنارشون بعد ذخیره کنید -اگر چیزی گیر کرد دکمه وسط موس رو بزنید تا همه چی ریسست بشه -اگر همه چیز رو درست انجام بدید باید در پوشه data_win64 بازیتون یک فایل به اسم path.dat ایجاد بشه-

بازی رو اجرا کنید و لذت ببرید

تغییرات ایجاد شده باعث میشه تجربه بهتر و واقع گرایانه تری در بازی داشته باشید.

69pf3k6256brcilmg5e.jpg

لینک دانلودمستقیم از Guru3d قرار دادم پایین همین پیچ  که باز میشه دو نسخه 0.6 و 0.8 هست شما 0.8 رو با حجم دقیق 848.12 مگ دانلود کنید.ضمنا قبلش آپدیت یوبی رو نسخه  ریلودد نصب کرده باشید -دقن کنید بازی من نسخه  ریلودد 22 گیگی هست ستاپ اصلی یوبی و آپدیت 67 مگی ریلودد هم روش نصبه-روی نسخه های دیگه  بازی من کار نکردم و تضمین نمیدم کار کنه!یا مشکلی نداشته  باشه!

موفق باشید فردا اگر سوالی داشتید در توان بود حتما پاسخ میدم -

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام رضا جان خسته نباشی

تست کردم عالی بود 

ممنون

ویرایش شده توسط mehdi-gtx
لینک به دیدگاه

آقا رضا عزیز واقعا دستتون درد نکنه ازتون خیلی سپاس گذارم که دارین انقدر زحمت میکیشن

من تا همین الان می خواستم بازی رو پاک کنم ولی شما با قرار دادن این مد نظرم رو 180 درجه عوض کردین

باز هم با تشکرات فراوان

لینک به دیدگاه

پسر چی شد :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :Peace Sign: :Peace Sign: :Peace Sign: :Peace Sign: :Peace Sign:

ویرایش شده توسط danyal-s2
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واقعا تفاوت پیدا کرده با این پچ

به نظرم تازه داره میشه شبیه تبلیغاتی که شده بود قبل از ورودش به بازار 

نگاه به عکسهایی که اقا رضا گذاشتن بکنید درست شبیه تبلیغاتی که شده بود شده

ایجاد مه خوب . محو شدگی دوردست . افزایش فلور نورها بطوری که اگه نور ماشینی مستقیم داخل چشم بیافته همون لحظه حس واقعیت به ادم میده انگار که چیزی رو نمیشه دید جز نور 

برای من با این پچ بشدت لگ بازی هم کاهش پیدا کرد.میتونم بگم نزدیک صفر 

بازم ممنون  اقا رضا 

ویرایش شده توسط mehdi-gtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رضا جان شما هنگام بازی اطلاعات گرافیک با برنامه after burner رو داخل صفحه داری؟

برای من که با برنامه evga هم اطلاعات رو نمیده

فکر میکنم کلا بازی با این برنامه ها سازگار نیست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود ببخشید دسترسی تا شب به نت ندارم -میایم نظرات خوبتوتن رو میخونم-با تشکر از همه-

بله این مد رو من تازه نسخه  قابل ویرایش اش رو بدست آوردم-میخوام خودم هم ویرایش کنم تا لگ رو به صفر برسونم-البته  نسخه های درایور های کارت گرافیک  متفاوت بین کاربر ها واقع کار رو سخت میکنه-شما برای انویدیا و amd همه  از آخرین نسخه اصلی غیر بتا استفاده  کنید. با مدر the worse در تماسم -ایشون هم خیلی خوشحالن که  توستن این مد رو کار کنن -تازه این سه حالت دوربین رو هم دوستشون بهشون کمک کرده --البته نسخه بعدی فعلا نداره ولی میگه اگر کاربرها فیدبک بدن و ایرادی چیزی بجورن سعی میکنه رفع کنه-کار خیلی سختیه .دقت کنید هنوز یوبی خودش پچ نزده رسمی برای بازی -اینم بنده خدا یک نفره!!!دو هفته دور دستکاری  کانفیگ های بازی بوده تا تونسته پچ رو ایجاد کنه-

خدمات مهدی جان-بنده از afterburner نسخه جدید که  چند روزه میشه اومده دارم استفاده  میکنم-نسخه  3.0.1 هستش و بخش rive tuner  اش هم کار میده-

اگر خبری شد با زهم تاپیک ور آپدیت میکنم-منتظر باشید به  دوستاتون هم که  شاید این تاپیک رو رد کنن نجورن یا متوجه نشن خبر بدید که  این تاپیک رو حتما بررسی کنن و بتونن از بازی لذت ببرن چون خیلی ها رو دیدم به خاطر مشکلات بیخیال بازی شدند.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

برا اینکه اون جدیدتره رو بریزیم (TheWorse Mod (0.7+Fix) for Watch_Dogs.rar   44.53K   ) اول باید اون 52کیلوبایتیه رو داشته باشیم و اون2تا فایل رو فقط جایگزین کنیم

یا فقط جدیدتره رو بگیریم و کپی کنیم ؟؟

لینک به دیدگاه

تاثیر چشم گیری داشت ممنون از شما @};-

چیزی که شاهد بودم رم سیستم من 4 گیگه و حین بازی کلا 3 گیگ مموری استفاده شده ولی قبل نصب پچ 3.6 گیگ مصرف میشد

ویرایش شده توسط Assass1n
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

هر کدوم رو زدم / بازی دیگه اجرا نشد!! :-? :-?

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

برا اینکه اون جدیدتره رو بریزیم (TheWorse Mod (0.7+Fix) for Watch_Dogs.rar   44.53K   ) اول باید اون 52کیلوبایتیه رو داشته باشیم و اون2تا فایل رو فقط جایگزین کنیم

یا فقط جدیدتره رو بگیریم و کپی کنیم ؟؟

نه احتیاجی به قبلی نیست

لینک به دیدگاه

آقا چطوری نصبشون کنیم چیکار کنیم؟

2 فایل 

patch.dat

patch.fat

کپی کنین در فولدر زیر

C:\Program Files (x86)\Watch Dogs\data_win64

لینک به دیدگاه

2 فایل 

patch.dat

patch.fat

کپی کنین در فولدر زیر

C:\Program Files (x86)\Watch Dogs\data_win64

تو فایلی که گذاشتن 3 تا فایل هس تو هر کدوم این فایلایی که میگین هستش همشونو بزنم؟رو هم بزنم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بر همه دستان من دسترسی به نت نداشتم -دوستان اونی دوستی رو که  مشکل داشت راهنمایی کنن ممنون-نه خیر فقط بخش دوم رو که  آپدیت کردم استفاده  کنید اون قدیمی رو دیگه نمیخواد اون افکت Bloom مشکل داشت-دومی رو فقط استفاده  کنید.

عطا جان این فایل رو من روی 5 سیستم تست کردم بعد گذاشتم برای دوستان -شاید مشکلی داشته  بازیت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خدمت دوستم سوال  پرسیده بود برای gamerprofile نه خیر نمیخواد دستکاری کنید همون ا زتوی اپشن های بازی هر تنظیمی دوست دارید انجام بدید-اون فایل Gameprofile  از نوع read only هستش اول باید خصیصه رو بردارید بعد ویرایش کنید -هیچ فرق نداره از توی همون اپشن راحت تره هر جند با سخت افزاری روی به قوی  با این مد میشه راحت روی اخرین حد بازی کرد-عکس گذاشتم بالا - الان الترا 50 فریم به بالا میگیرم تازه با انتی الیاز txsaa 2x که سنگینه و توی 1080 میشه با fxaa هم کار کرد و نزدیک به فریم قفل بازی کرد-

لینک به دیدگاه

خدمت دوستم سوال  پرسیده بود برای gamerprofile نه خیر نمیخواد دستکاری کنید همون ا زتوی اپشن های بازی هر تنظیمی دوست دارید انجام بدید-اون فایل Gameprofile  از نوع read only هستش اول باید خصیصه رو بردارید بعد ویرایش کنید -هیچ فرق نداره از توی همون اپشن راحت تره هر جند با سخت افزاری روی به قوی  با این مد میشه راحت روی اخرین حد بازی کرد-عکس گذاشتم بالا - الان الترا 50 فریم به بالا میگیرم تازه با انتی الیاز txsaa 2x که سنگینه و توی 1080 میشه با fxaa هم کار کرد و نزدیک به فریم قفل بازی کرد-

من همه فایلارو زدم تو اون مسیری که دوستان گفتن منتها اسماشون تکراری بود رو هم کپی شدن نمی دونم درست زدم یا نه ولی گرافیکش زیاد تغییر کرده و بهتر شده البته تو رانندگی باز بعضا باگای کوچولو میندازه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من همه فایلارو زدم تو اون مسیری که دوستان گفتن منتها اسماشون تکراری بود رو هم کپی شدن نمی دونم درست زدم یا نه ولی گرافیکش زیاد تغییر کرده و بهتر شده البته تو رانندگی باز بعضا باگای کوچولو میندازه

ان دو تا فایل پچ توی خود فایل های بازی وجود ندارند-شما شاید قبلا کپی کردید -مشکلی نیست اوررایت هم بشه-درایور اخر انویدیا رو نصب کنید نه بتا  اخری340.43 - این 337.88 رو نصب کنید-اون بتا دیروز آمده ولی برای بازی واچ داگز و کلا عناوین مهم کار خاصی انجام نمیده من هم تاپیک  گیمر بشتاب رو آپدیت نکردم! فعلا همین 337.88 با همین مد فیکس میکنه تا حد زیادی -البته کرش و باگ های دیگر در حیطه این مد نیست و انها رو خود یوبی باید فیکس کنه!که  فعلا هی لیست فیکس  و تغییرات میده وپچ نمیده !!! در واقع شعاره!

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

چند عدد سوال با اجازه خیلی مهم هست 

من هر 2 مود رو اضافه کردم

1 - این عادی هست که محیط 10 متر جلو تر خیلی بلوری یا تار  می شه 

2 - من هنوز اون مشکل لگ زدن توی بازی دارم مخصوصا توی ماشین ( مموری کارت گرافیک تا ته پر می شه کارت من 3 گیگ داره ( gtx 780 ) که همش پر می شه و دوباره لگ می گیره ) می خواستم ببینم شما این مشکل رو هم دارید یا خیر 

3 - شما از کدوم نسخه ی کرک شده استفاده می کنید یه لینک دانلود بدید دقیقا همونی که دانلود کردی ( اگر مشکل هست پ.خ کنید ) 

4 - می خواستم ببینم این watch dogs و dark souls 2 هر دو مثل بازی fallout یا skyrim سایتی خاص مثل www.nexusmods.com دارن برای دنلود مود یا خیر 

5 - ایا نیاز به اپدیت خاصی هست برای بهتر اجرا شدن مود یا خیر 

درکل مشکل لگ هنوز هست و مموری کارت تا ته پر می شود تنظیمات هم در اخرین حد ممکن هست ( همه چیز ) و فرم بازی بین 55 تا 73 می چرخه و ثابت نیست و بعد از یه مدت بازی ( 20 دقیقه ) یک دفعه بازی به 10 فرم می رسه و دیگه درست نمی شه ( قبلا این جوری نبود ) 

ممنون می شوم به این سوالات پاسخ دهید  @};-

لینک به دیدگاه

سلام. ممنون بابت پست جالبتون...

سوال من اینه که بعد از ریختن مود اگه نتیجه رضایت بخش نبود میشه بازی رو به حالت اول برگردوند (چطوری؟) یا باید دوباره بازی رو نصب کنیم؟

این مات شدن بیش از حد از لذت بازی کم نمیکنه؟ نمیشه محدودش رو کم و زیاد کرد؟

این لینکی که تو پست هست اصلاح شده؟ یا همون مود bloom هست که گفتید مشکل داره؟

ویرایش شده توسط Amir751
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

قبل از اینکه فایل های پچ رو جایگزین کنی دقیقا همون فایل های روکه داخل پوشه هستن رو یکجا ذخیره کن و اگه بعد از جایگزین کردن از بازی خوشت نیومد میتونی فایلهایی رو که ذخیره کردی رو دوباره جایگزین کنی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

هر دو دوستی که  دو سوال آخر رو پرسیدید

من فکر میکنم شما مد بخش یک رو دانلود کردید -اگر دقت کنید توی صفحه یک تاپیک اولین پاسخ به  تاپیک اصلی  مد نسخه دو گذاشته شده!اون بخش اصلی تاپیک فایل اولی نسخه یک هستش و بتا بوده ولی فایل دو توی بخش دوم تاپیک که تازه اضاف شده فایل اصلی هستش و هیچ کدم از مشکلات شما را نداره-برای نفر اول با رم سه گیگ 780 باید بگم شما در بخش display باید texture رو بزارید روی high نه الترا!چون اون بخش الترا متاسفانه برای کنسول با  اونهمه  vram طراحی شده ولی یوبی نتونسته پورت رو برای الترا خوب انجام بده و از آنجایی که بافر 3 گیگ هم سریز میکنه مشکل لگ شدید میشه!بنابراین همه اون بخش تکسچر رو بزارن روی high اونوقت تمام تنظیمات گرافیکی رو میشه گذاشت روی الترا-مثل عکس های تنظیمات من در اول تاپیک--

برای دوستم که  میگه تاره-گفتم فایل نسخه 2 رو بگیر! اون افکت Bloom رو به جای 20 متر به 50 متری برده و هیچ مشکلی در محدود کردن دید نیست-

dark  soul 2 , watch dogs هنوز به طور رسمی به  نکسوس نپیوستند ولی اگر آمار مد هاشون بره بالا ممکنه بپیوندن-البته واچ داگز که  موتورش  ادیتور نداره و اینهایی که هم ما داریم کار میکنیم درواقع مد نیستند بیشتر کانفیگ هستند-دسترسی در سطح گسترده برای واچ داگز ممکن نیست -این پچ هم  یک بخشی از تنظیمات موتور رو ویرایش کردند  و تنظیمات جدید رو در غالب یک پچ اضاف کردن موتور بازی موقع لود این کانفیگ ها رو لود میکنه بجای پیش فرضش-همین

برای پاک کردن هم هیچ احتیاجی به نصب دوباره نیست فقط دو تا فایل پچ کپی شده رو پاک کنید همین-البته از save همیشه بک آپ بگیرید چون اینها بالاخره مودیفای غیر استاندارد هستن ممکنه روی یک سیستمی باعث خرابی بازی بشن-هرچند من شاید 12 بار روی مال خودم پاک کردم نسخه های متفاوت زدم هیچ مشکلی نداشته است-ضمنا پیشنهاد میدم نسخه جدید رو بزنید و پاک نکنید چون واچ داگز بدون این پچ خیلی اذیت میکنه

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...