رفتن به مطلب

بازی Watch Dogs نسخه PC را اکنون نسل بعدی کنیم---نسخه 0.8 ارائه شد -

Recommended Posts

• کاربر ویژه

این مد نشون میده که  توسعه دهندگان بازی باید به  انجمن گیمر pc  احترام بزارن -چون نه تنها قوی ترین و انعطاف پذیر ترین پلتفرم موجوده -بلکه یک مدر باهوش میاد برای مثال با یک فایل 40 کیلوبایتی این سطح تغییرات رو ایجاد میکنه !واینقدر بازی رو از بعد ویژوال پیشرفت میده-اینها همه نشون میده که مدینگ در pc چقد رقویه و انعطاف پذیره و همین باز هم عاملی در برتری pc نسبت به  کنسولهاست-برای مثال بازی اسکایرم رو خود بنده  به چنان سطح کیفی رسوندم که  شبیه  بازی های  الانه !نه بازی مثلا چند سال پیش و این کار ها روی کنسول غیر ممکنه و اصولا کیفییت گرافیکی نسخه مد شده اسکایرم 10 برابر نسخه کنسولی خودشه!

جامعه مدر ها ی Pc کارهایی خیلی جالب میکنند که باز هم فقط با وجود پلتفرم Pc  و قدرت و انعطافش امکان پذیره و خواستگاه مدینگ و افزایش کیفیت و مد سازی  و توسعه اونهمه مینی گیم جالب از روی هالف لایف 2 یا ریمستر کردن هالف لایف یک با موتور سورس جدید یا مد فوق العاده  شگفت انگیز Misery برای بازی استالکر ندای پرپیات یا مد های عالی برای سری تومار باستانی یا مد سازی عالی برای سری souls و یا همین فیکس عالی واچ داگز که با یک تغییر کوچک گرافیک بازی رو برده ورای نسخه نسل بعدی کنسولی از خلاقیت های کوچیک این انجمن ها هستند-

با آرزوی موفقیت برای همه این عزیزان

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• ارسال 76
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

از قسمتی که گفتی با یک فایل 40 کیلوبایتی چنان تغییری ایجاد کرده خیلی خوشم اومد 

فکرشو بکنی یه نوع تعنه به یوبی حساب میشه

لینک به دیدگاه

منم واسم خیلی جالب بود این همه تغییرات با 40 کیلو پچ  :laughing:

پچ 300 مگی واسه call of duty ghosts زده بودم اما هیچی احساس نکرده بودم

لینک به دیدگاه

من همه فایلارو زدم تو اون مسیری که دوستان گفتن منتها اسماشون تکراری بود رو هم کپی شدن نمی دونم درست زدم یا نه ولی گرافیکش زیاد تغییر کرده و بهتر شده البته تو رانندگی باز بعضا باگای کوچولو میندازه

منم تو رانندگی مشکل لگ دارم که مربوط به بازیه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم تو رانندگی مشکل لگ دارم که مربوط به بازیه

سلام رفیق

شما گرافیکتون چی هست؟

اونجوری که از امضاتون مشخص هست فکر کنم از گرافیک سی پی یو دارید استفاده میکنید؟ درسته؟

اگه درسته که مسلم باید لگ داشته باشید

کارتهای قوی هم داخل این بازی لگ دارن 

ولی درکل پچی که ارائه شده بخوبی کار میکنه شما یه نگاه به تنظیماتتون بکنید یه مقدار پایین بیارید ببینید چطور میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بسیار عالی میشه گقت از بزرگ ترین تغییرات همین تاری مناظر دور و رفلکس روی ماشین ها و ایجاد سایه وقتی جلو چراغ ماشین وایمیسدی هست ولی منم تو رانندگی مشکل فریم و لگ رو دارم ، تا سوار میشم فریم میوفته روی 40

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چرا حالش خوبه منتها زورش میاد  با 45 کیلوبایت بازی فیکس شده وضمنا مدر تونسته سورس بازی رو دستکاری کنه  !!!

تازه هنوز داره یوبی تز میده!یکی نیست بگه بابا پچ رو بدی بیرون چی میگی؟

لینک به دیدگاه

فقط من امروزا به این فک می کنم که این کنسول بازای بدبخت با 30 فریم چطوری بازی می کردن؟! :wacko:

واقعا از 60 پایین عذاب آوره

لینک به دیدگاه

فقط من امروزا به این فک می کنم که این کنسول بازای بدبخت با 30 فریم چطوری بازی می کردن؟! :wacko:

واقعا از 60 پایین عذاب آوره

داداش اینو گل گفتی منم تو همین فکر بودم اصلا اصلا قابل تحمل نیست

لینک به دیدگاه

اقا رضا دستت طلا   :x  :x  :x  :x  :x مد دومی رو کمرای نورمالش رو ریختم عالی شد  

در ضمن لگ های بازی هم تا 80 درصد کمتر شد این در صورتی هست که تکستچر ها روی اولترا هست کلا همه چیز تا ته عای شد 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام به آقا رضا و همین طور باقی دوستان.

دانلود من بالاخره تموم شد :D و موفق به انجام این بازی شدم.

فقط یه سوال درباره این mod ها داشتم:

لطفا دقیق توضیح بدین که کدام فایل هارو و در کجا باید کپی کنیم؟

آیا فقط کپی کردن دو فایل patch که در پوشه Normal Camera وجود داره کافیه؟

پس اون دو پوشه دیگه یعنی Far Camera و Closer Camera برای چی هستن؟

پیشاپیش ممنون از راهنمایی هایتان.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام به آقا رضا و همین طور باقی دوستان.

دانلود من بالاخره تموم شد :D و موفق به انجام این بازی شدم.

فقط یه سوال درباره این mod ها داشتم:

لطفا دقیق توضیح بدین که کدام فایل هارو و در کجا باید کپی کنیم؟

آیا فقط کپی کردن دو فایل patch که در پوشه Normal Camera وجود داره کافیه؟

پس اون دو پوشه دیگه یعنی Far Camera و Closer Camera برای چی هستن؟

پیشاپیش ممنون از راهنمایی هایتان.

درود

اون ها میزان فاصله دوربین از کاراکتر بازی هتسند-نرمال فاصله پیش فرض-فار خیلی دور  و کلوز هم نزدیک تر از عادی -دوربین نرمال عالیه وفقط محتوای نرمال رو کپی کنید

لینک به دیدگاه

واقعا ممنون گرافیک بازی هنگام بارون عالی میشه،ماشین توی رانندگی فوق العادس،ولی بازم یه ذره توی رانندگی من گیر دارم.

این GPU MAX Buffered Frames توی تنظیمات Display چیه؟!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آپدیت ریلودد هم اومد دوستان من فردا تست میکنم فقط اینجا خبر کردم

Watch_Dogs Update v1.03.471

67 مگ میتونید از جاهای مختلف دانلود کنید من از تورنت میگیرم

سایت های داخل هم میزارن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واقعا ممنون گرافیک بازی هنگام بارون عالی میشه،ماشین توی رانندگی فوق العادس،ولی بازم یه ذره توی رانندگی من گیر دارم.

این GPU MAX Buffered Frames توی تنظیمات Display چیه؟!

درود

میزان فریمی که کارت از قبل آماده میکنه تا در ارسال /رفرش بعدی به  خروجی بفرسته-بافر کردن فریم ها اگر حافظه ویدئویی بالا باشه از لگ زدن جلوگیری میکنه و برعکس با بافر ویدئویی کم یا استاندارد باید این میزان رو بزارید  روی یک چون با حافظه کم اگر این میزان رو بزارید روی 5  برای مثال رم کارت پر میشه و سرریز میکنه و تازه لگ ها و کاهش کارایی بیشتر میشه-برای حافظهای 3 یا 4 گیگ به بالا باید این میزان افزایش پیدا کند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آپدیت ریلودد هم اومد دوستان من فردا تست میکنم فقط اینجا خبر کردم

Watch_Dogs Update v1.03.471

67 مگ میتونید از جاهای مختلف دانلود کنید من از تورنت میگیرم

سایت های داخل هم میزارن

منم دارم دانلودش میکنم.

لیست تغییراتی که درباره اش گفته شده فکر کنم دقیقا همون چیزهایی هست که خود یوبی گفته بود درسته؟

آقا رضا به نظرتون این آپدیت با مشکلاتی که برطرف میکنه بازم احتیاج به پچ های اون دوست مدرمون هست یا خیر؟

برای خنثی کردن پچ های اون دوستمون فقط کافیه اون دو فایل پچ رو از داخل پوشه بازی برداریم؟

لینک به دیدگاه

چه جالب واچ داگز هم به نکسوس پیوسته و فکر کنم 4تا مود هم براش امده 

اپدیت رو هم نصب کردم ولی به رفع لگ کمکی نکرد  :mad:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این بازی توسعه دادن یوبی با موتورهای نئو فرانس اش !!!!سردراز داره!!!یکی نیست بگه چی هی موتور عوض میکنن ؟اونم موتورهایی تا این حد پیشرفته که خودشون هم بهشون آشنایی ندارن! تازه  حالا دردسر ها ادامه دارن موتور بازی assassin iii که  انویل بود و اونقد مشکل داشت باز هم برای unity عوض شده و انویل فوق پیشرفته ای به  کار بردن که  حتی انویدیا هم از پیچیدگی هاش تعریف کرده!!!خدا به  داد کاربر برسه!!!

چند ساله دارن با موتور call of بازی میزنن!؟استادش شدن دیگه  تیم توسعه! توی کال اف گوست صورت ها چقدر خوب شده بود؟!60 فریم عالی سبک-زیر دریاش یادتونه؟!نسخه جدید کال اف هم باز همون موتوره که  به شکل وحشتناکی مودیفای شده ولی غول میدم باز 60 فریم باشه بدون کوچک ترین لگی--

یوبی سافت نباید هی مرتب موتور عوض کنه-هیچ کس برای دو تا بازی یک موتور نمیسازه!

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

انصافا گرافیک نسخه آخر ندای وظیفه خیلی پشرفت کرده بود وگیم پلی توپی داشت نمی دونم چرا نمراتش بد شدن 

ولی به نظر من بهترین موتور گرافیکی مال splinter cell black list هس که گرافیک عالی و سبک داشت حالا اسمشو نمی دونم 

یا موتور resident evil 6 و revelations هم خوب بودن و سبک بودن که من با سیستم خسته ی قبلیم با دو گیگ رم و گرافیک 9600gt راحت بازیشون کردم اما این اساسینو از نسخه 2 به بعد مشکل لگ منو کشت  :mad:

لینک به دیدگاه

این واچ داگز درسته که گرافیک خوبی داره ولی انصافا آدم رو بعد از دو سه ساعت بازی کردن خسته میکنه و ماموریت هاش تکراری میشه

تو بعضی جا ها هم که به شدت باگ به چشم میخوره که از همه مشهود ترش زمان رانندگی هستش که وقتی با سرعت زیاد به یه ماشین دیگه از بغل بخوری از توش رد میشی.

برای حل این باگ راه حلی وجود داره؟؟

ضمنا بابت پست بی نقصتون ممنون

ویرایش شده توسط erfan1376
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان من نمیدونم GTA v رو بازی کردین یا نه.

من توی کنسول با اون گرافیک زایش بازی کردم ، من نمیدونم موتور گرافیکیش چی بود اما واقعا بی نقص بود تا حدی که توی هر تاپیکی که درباره اش چیزی نوشته بودن به هیچ وجه نه مشکلی بود نه باگی.

از نظر فیزیک که اصلا واچ قابل مقایسه با اون نیست فیزیکی که ماشین های gta داشتن در حدی بود که شما کاملا احساس میکردید برخوردتون واقعیه تخریب پزیری ها ، دیالوگ و حالات صورت ها اصلا قابل مقایسه با این نیست مطمعا باشید وقتی gta بیاد هیچ کس که طرف واچ نمیاد هیچ اونایی هم که داشتنش پاکش میکنن.

دیروز که برای اولین بار داشتم بازیش میکردم با اولین برخوردم با یک کامیون تا نیم ساعت داشتیم با برادرم میخندیدیم.

اگر یوبی میخواست بیشتر از این انتشار بازیرو عقب بندازه و اگر با GTA برخورد میکرد ، ورشکستگی تیمشون ۱۰۰در صد بود.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

انصافا گرافیک نسخه آخر ندای وظیفه خیلی پشرفت کرده بود وگیم پلی توپی داشت نمی دونم چرا نمراتش بد شدن 

ولی به نظر من بهترین موتور گرافیکی مال splinter cell black list هس که گرافیک عالی و سبک داشت حالا اسمشو نمی دونم 

یا موتور resident evil 6 و revelations هم خوب بودن و سبک بودن که من با سیستم خسته ی قبلیم با دو گیگ رم و گرافیک 9600gt راحت بازیشون کردم اما این اساسینو از نسخه 2 به بعد مشکل لگ منو کشت  :mad:

نمره کال اف کم نبود 8 گرفت از گیم اسپات !عالی بود دیگه  شوتر از اون هیجان انگیز تر؟مجلات داخلی رو ول کن حرف ااشتباه  میزنن!!بلد نیستند چیزی!بهترین کال اف بود-بی صبرانه منتظر بعدی  هستم هنوز دارم گوست بازی میکنم-دمو های بین مراحل گوست و حرف هایی که برادر قهرمان با صدای عالیش میزد خودشون یک بازی فیلم میارزند.!!

موتور اسپلنتر هم انریل انجین 2.5  نسخه کاملا ویرایش شده خود یوبی هستش.

این واچ داگز درسته که گرافیک خوبی داره ولی انصافا آدم رو بعد از دو سه ساعت بازی کردن خسته میکنه و ماموریت هاش تکراری میشه

تو بعضی جا ها هم که به شدت باگ به چشم میخوره که از همه مشهود ترش زمان رانندگی هستش که وقتی با سرعت زیاد به یه ماشین دیگه از بغل بخوری از توش رد میشی.

برای حل این باگ راه حلی وجود داره؟؟

ضمنا بابت پست بی نقصتون ممنون

یکم بازی کن کم کم جا میافته- کمی پیشرفت کن کارهای توی شهر رو کامل کن-تا میتونی هک کن مخصوصا یکی ارتقا های قسمت هک که  دو شخصیت های کلیدی توی خیابان کارد مربعی می اندازه اون ها اکثرا مهم هستند و باعث آزداد سازی کراهای جالبی میشوند.-برج های قرمز  رو بجور آزاد کن (به روال همیشگی این استودیو)!!! بعد کلی کار اطرافشون ایجاد میشه-پیدا کردن جناره های کشته شده یک قتل-صندوق های گم شده اسلحه های پلیس-جستن علامت های روی دیوارها-پیدا کردن صدا هی ضبط شده و موبایل های سوخته -در کنار سفرهای دیجیتالی و عملیات های مایشن سواری مختلف یا نابودی کاروان های خلاف کاری کل گیم پلی بازی رو تشکلی میدند که  کمی باید انجام بدی تا بهشون عادت کنی -

دوستان من نمیدونم GTA v رو بازی کردین یا نه.

من توی کنسول با اون گرافیک زایش بازی کردم ، من نمیدونم موتور گرافیکیش چی بود اما واقعا بی نقص بود تا حدی که توی هر تاپیکی که درباره اش چیزی نوشته بودن به هیچ وجه نه مشکلی بود نه باگی.

از نظر فیزیک که اصلا واچ قابل مقایسه با اون نیست فیزیکی که ماشین های gta داشتن در حدی بود که شما کاملا احساس میکردید برخوردتون واقعیه تخریب پزیری ها ، دیالوگ و حالات صورت ها اصلا قابل مقایسه با این نیست مطمعا باشید وقتی gta بیاد هیچ کس که طرف واچ نمیاد هیچ اونایی هم که داشتنش پاکش میکنن.

دیروز که برای اولین بار داشتم بازیش میکردم با اولین برخوردم با یک کامیون تا نیم ساعت داشتیم با برادرم میخندیدیم.

اگر یوبی میخواست بیشتر از این انتشار بازیرو عقب بندازه و اگر با GTA برخورد میکرد ، ورشکستگی تیمشون ۱۰۰در صد بود.

درود

موتورGTA خدمتت بگم Rage هستش یا ROCKSTAR ADVANCED GRAPHIC ENGINE  این موتور چندین ساله در حال توسعه  بوده سالها روش کار شده کلی بازی بزرگ باهاش عرضه شده  که اسم هاشون GTA IV/RED DEAD /MAX PAYNE .GTAV هستش!!!!!!!!!!یعنی بهترین باز یهای این چند سال اخیر!!رسما!خوب معلومه موتور قدرتمندیه-منتها یوبی میخواد چند پلتفرمه باشه برای هر بازی اومده یک موتور ساخته-برای فار کرای برای اسسن برای واچ داگز برای ریمن برای اسپلنتر- برای CREW حتی موتور خاصی بوده!!! اینها همه باعث شلوغ بازی میشه -تمرکز روی موتور های خاص با تعداد  کمتر هم هزینه تولید رو کاهش میده هم مشکلات رو کم میکنه -ولی یوبی به خیالش خواسته  تنوع ایجاد کنه نمویدنه همه در رفتن عصبی شدن!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...