رفتن به مطلب

مشکل نور اضافی در مانیتور asus mx239h

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.

دوستان یک مانیتور ایسوس واسه یکی خریدم که البته خودش راضیه ولی یه چیز زننده ای برای من داشت نشت نور به نسبت زیادی از گوشه پایین سمت چپ مانیتور بود.

میخواستم ببینم دوستان دیگه ای که این مانیتور رو دارند هم همینطوره یا نه ؟

ممنون

[تصویر

تصویر

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk

لینک به دیدگاه

برا من یک مدل دیگه است ولی متاسفانه همینجوریه

اذیت میکنه

برای شما vx هست؟؟؟یعنی ah-ips هست؟

محلش همون پایین سمت چپ هست؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام.

دوستان یک مانیتور ایسوس واسه یکی خریدم که البته خودش راضیه ولی یه چیز زننده ای برای من داشت نشت نور به نسبت زیادی از گوشه پایین سمت چپ مانیتور بود.

میخواستم ببینم دوستان دیگه ای که این مانیتور رو دارند هم همینطوره یا نه ؟

ممنون

[

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk

سلام

عزیز این ایراد یا پدیده یا حالا خر چی اسمش رو بزاری یه اسم داشت نمیدونم الان دقیق.. اما تو برخی مدل های ایسوس هست..نگران نباشید چیز خاصی نیست..و فقط تو صفحه مشکی خودشو نشون میده و مشکلی براتون بوجود نمیاد.

از مانیتورتون لذت ببرید

لینک به دیدگاه

سلام

عزیز این ایراد یا پدیده یا حالا خر چی اسمش رو بزاری یه اسم داشت نمیدونم الان دقیق.. اما تو برخی مدل های ایسوس هست..نگران نباشید چیز خاصی نیست..و فقط تو صفحه مشکی خودشو نشون میده و مشکلی براتون بوجود نمیاد.

از مانیتورتون لذت ببرید

بله میدونم طبیعیه مثلا مانیتور خودم t1900 سامسونگ منم داره از هر چهار طرف ولی کمه و تو نور معمولی اصلا پیدا نیست.

ولی این فقط یه گوشه ش این طوریه که تو نور روز هم پیداست و بقیه گوشه هاش عالین...

خودم هم میخوام این مانیتور رو بخرم ولی به حدی بود که دو به شک شدم که یه مانیتور به این گرونی اینجوری کیفیت ساختش پایین باشه...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

این پدیده معروف به back light bleeding هست.کاملاً طبیعیه. بین مانیتورهای ایسوس اکثریت غریب به اتفاق که من باهاشون کار کردم back light bleeding داشتند. مدل های Super LED ال جی هم بعضاً دارند.

جای نگرانی نیست!

لینک به دیدگاه

بله میدونم طبیعیه مثلا مانیتور خودم t1900 سامسونگ منم داره از هر چهار طرف ولی کمه و تو نور معمولی اصلا پیدا نیست.

ولی این فقط یه گوشه ش این طوریه که تو نور روز هم پیداست و بقیه گوشه هاش عالین...

خودم هم میخوام این مانیتور رو بخرم ولی به حدی بود که دو به شک شدم که یه مانیتور به این گرونی اینجوری کیفیت ساختش پایین باشه...

این حالت فقط وقتی مشخص هست که صفحه سیاه باشه و تو کار و فیلم و بازی اصلا مشخص نمیکنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...