رفتن به مطلب

نبض قدرت،لمس دقت-نگاهی بر بهترین کنترلر های تاریخ-با بررسی جامع کنترلر XONE بر روی PC

Recommended Posts

• کاربر ویژه

آقا رضای عزیز تفاوت هدف گیری در کنترلر xbox one با xbox 360 محسوس هست ؟

به هرحال هدف گیری با موس در قیاس یا xbox 360 خیلی قوی تر بود ، آیا این فاصله کمتر شده ؟

بسیار ممنونم .

صد در صد -محسوسه-نیروی لاز م برای حرکت آنالوگ و فشار براون 25 درصد کمتر شده یعنی سریعتر شدن و سبک تر شدن و دقیق شدن-خیلی از 360 روان تر است-منتها بازی کردن  اول شخص با کنترلر به مهارت افراد و میزان کنترلر دست گرفتن هم بستگی دارد.برایی مثال من  رو ی آخرین درجه سختی با کنترلر ها کیلزون یا کال اف ای بتل یا بایو شک و یا فار کرای رو بدون مشکلی بازی میکنم  و لی دوستم ترجیح  میداد  از کیبورد وموس استفاده  کنه چون هدف گیری براش سخت بود.اون بیشتر گیمر موس و کیبورد بود -اگر خیلی با کنترلر کار نکرده باشید فرق نداره  که  کنترلر چطور عمل میکنه-باز هم دستتون روان و به  اصطلاح گرم نیست.

لینک به دیدگاه

• ارسال 75
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دوستان بنده هم امروز کنترلر xbox one رو تهیه کردم ، واقعا عالی و بی نظیره .

فقط در ابتدا شاید استفاده از Lb , Rb براتون مشکل باشه که بهش عادت میکنید .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود قیمت فکر مینم تا 230/240 هم بفروش بره

لینک به دیدگاه

بچه ها کسی تا حالا امتحان کرده ببینه headset که به زیر دسته وصل میشه روی پی سی هم کار میده یا نه؟؟

j576grcen98oun9a3iju.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه خیر وصل نمیشه اون مال لایوه ما هنوز وایر لس هم مشکل داریم و ارتباط با کابله که خوشم نمیاد-

لینک به دیدگاه

دوستان به نظر بنده واسه فوتبال دسته های 360 خوشدست تر هستند، نظر شما جیه ؟

ولی واسه بقیه بازی ها xbox one controller حرف نداره .

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
سلام دوستان من به مشکل بزرگی مواجه شدم

بنده بعد از خوندن این مقاله رفتم یه دسته ایکس باکس وان واسه لپ تاپم خریدم و درایور رو هم دانلود کردم ولی از دیروز تا حالا هرچی سعی کردم نتونستم با دسته بازی کنم یعنی در واقع دسته شناخته میشه توسط کامپیوتر ولی تو بازی ها استفاده نمیشه

لینک به دیدگاه

نمیدونم مشکل از لپ تاپه یا دسته

متاسفانه ایکس باکس وان هم ندارم دسته رو روش امتحان کنم

شک دارم دسته خراب باشه چون بصورت پلمپ و اورجینال خریدم

تا اونجایی که من اطلاع دارم وقتی دسته اتصال کامل با پی سی پبدا کنه چراغ رو دسته روشن میشه

ولی واسه من روشن نمیشه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من به مشکل بزرگی مواجه شدم
بنده بعد از خوندن این مقاله رفتم یه دسته ایکس باکس وان واسه لپ تاپم خریدم و درایور رو هم دانلود کردم ولی از دیروز تا حالا هرچی سعی کردم نتونستم با دسته بازی کنم یعنی در واقع دسته شناخته میشه توسط کامپیوتر ولی تو بازی ها استفاده نمیشه

درایور نصب کردید؟

دسته باید با کابل mini USB به سیستم وصل بشه.

میشه بگید اسم بازی چی هست؟

لینک به دیدگاه

نمیدونم مشکل از لپ تاپه یا دسته

متاسفانه ایکس باکس وان هم ندارم دسته رو روش امتحان کنم

شک دارم دسته خراب باشه چون بصورت پلمپ و اورجینال خریدم

تا اونجایی که من اطلاع دارم وقتی دسته اتصال کامل با پی سی پبدا کنه چراغ رو دسته روشن میشه

ولی واسه من روشن نمیشه

رو USB های مختلف تست کردید؟

کامپیوتر دارید دسته رو با PC تست کنید؟

لینک به دیدگاه

بله با pc دوستم هم امتحان کردم نشد

انگار اصلا درایورش ناقصه هم pc وهم لپ تاپم نمیتونه دسته رو بطور کامل شناسایی کنه

لینک به دیدگاه

به نظر من بهترین گیم پد همچنان همون دسته سگا ژاپنی چنیدن سال پیش هست که هنوز هم داره کار میکنه و من گاهی باهاش بازی می کنم :D

لینک به دیدگاه

از کابلم و درایور مطمئن هستم چون کابل واسه موبایلمه باهاش هرروز شارژ میکنم درایور هم از خود سایت اصلیش دانلود کردم

لینک به دیدگاه

الان دسته توسط کامپیوتر شناسایی شده تو device manager هست دسته ولی جلوش علامت زرد تعجب هست

لینک به دیدگاه

الان دسته توسط کامپیوتر شناسایی شده تو device manager هست دسته ولی جلوش علامت زرد تعجب هست

خب فکر می کنم درایور درست نصب نشده درایور با توجه به 32 یا 64 بیت بودن ویندوز از لینک زیر می تونید دانلود کنید

http://majornelson.com/2014/06/05/pc-drivers-for-the-xbox-one-controller-available-now/

لینک به دیدگاه

post-16935-0-20105300-1407756010_thumb.jpgpost-16935-0-20105300-1407756010_thumb.jpgpost-16935-0-20105300-1407756010_thumb.jpgاین ارور رو نوشته Windows cannot initialize the device driver for this hardware. (Code 37)

اینم عکس device manager

لینک به دیدگاه

Microsoft .NET Framework 4.5.1 رو سیستمت نصب هست؟

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

مقاله بسیار عالی بود.

انشالله قیمت هم مناسب تر بشه تا همه بتونن خرید کنن.

لینک به دیدگاه

• 8 ماه بعد...

درود دوست عزیز ایا دسته XONE با امولاتورا و شبیه سازهای

امولاتورهای میکرو سگا نینتندو پلی 1 و پلی 2 سازگاری دارن ؟ دگمه ها چطور تعریف میشن

ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله  من چند ماه پیش تست زدم اره فقط دسته هایی که با کابل وصل هستند به سیستم میشناسن ایمولاتور ها -مثلا 360 وایرلس ویندوز که  با کیت وصله و من در 100% باز ی های pc استفاده  میکنم و اصل کنترلر مایکروسافت برای Pc است توسط ایمولاتورها شناخته نیمشه- والا الان دیگه ایمولاتور ها رو ندارم پاک کردم رفت با این باز ی های  غول pc دیگه نمیشه نشست   ماریو گلکسی و پیپر ماریو بازی کرد! منتها در بخش تظنمیات کنترلر خودوشن کنترلر رو میشناختن و بعد برای هر دکمه مورد نیاز شما یک دکمه روی کنترلر فشار میدادی تعریف میشد میرفت هرچند بعضی مواقع خوب جواب نمیداد

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

بله  من چند ماه پیش تست زدم اره فقط دسته هایی که با کابل وصل هستند به سیستم میشناسن ایمولاتور ها -مثلا 360 وایرلس ویندوز که  با کیت وصله و من در 100% باز ی های pc استفاده  میکنم و اصل کنترلر مایکروسافت برای Pc است توسط ایمولاتورها شناخته نیمشه- والا الان دیگه ایمولاتور ها رو ندارم پاک کردم رفت با این باز ی های  غول pc دیگه نمیشه نشست   ماریو گلکسی و پیپر ماریو بازی کرد! منتها در بخش تظنمیات کنترلر خودوشن کنترلر رو میشناختن و بعد برای هر دکمه مورد نیاز شما یک دکمه روی کنترلر فشار میدادی تعریف میشد میرفت هرچند بعضی مواقع خوب جواب نمیداد

ممنون میشم این مورد هماهنگی دسته X1 با امولاتور سگا تست بفرمایید . چون برای گیمرهای قدیمی مثل من خیلی مهمه

امولاتورش 3 مگابایت بیشتر نیست

ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...