رفتن به مطلب

پاور کورسیر 1050 HX بهتره یا GREEN 1275 OC

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

آقایان محترم سایت لطفا جواب بهم بدین به خدا بد جور گیر کردم بین این پاورها

لینک به دیدگاه

• ارسال 65
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

سلام 

خب قاعدتا پاور گرین بهتره و دارذای گارانتی معتبری هم نسبت به تخت جمشید داره . من خودم قاعدتا پاور گرین برنیمدارم خوشم نمیاد و پاور کورسیر رو ترجیح میدم اما اگه براتون گارانتی خیلی مهمه پاور گرین رو بردارین . 

لینک به دیدگاه

سلام

آقایان محترم سایت لطفا جواب بهم بدین به خدا بد جور گیر کردم بین این پاورها

نه گارانتی برام مهم نیست فقط کیفیت و راندمانه پاور برام مهمه چیکار باید کنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر میخاین پاورتون دارای بهترین سطح کیفی باشه من پاور کورسیر رو پیشنهاد میدم دوست گلم . 

لینک به دیدگاه

سلام 

خب قاعدتا پاور گرین بهتره و دارذای گارانتی معتبری هم نسبت به تخت جمشید داره . من خودم قاعدتا پاور گرین برنیمدارم خوشم نمیاد و پاور کورسیر رو ترجیح میدم اما اگه براتون گارانتی خیلی مهمه پاور گرین رو بردارین . 

نظر خود شما چیه پاور هم بهم معرفی کنید خوبه نظر اصلی من رویه کورسیر 1050 هست تعریفش رو هم در خارج و هم در ایران شنیدم خوبه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کیفیتی که پاورهای کورسیر دارن هیچ وقت پاور های گرین ندارند و نخواهند داشت . 

لینک به دیدگاه

اگر میخاین پاورتون دارای بهترین سطح کیفی باشه من پاور کورسیر رو پیشنهاد میدم دوست گلم . 

ای ولا دست درد نکنه یه سوال کوچیکه دیگه اگه جواب بدین ممنون میشم

لینک به دیدگاه

ای ولا دست درد نکنه یه سوال کوچیکه دیگه اگه جواب بدین ممنون میشم

جوابم رو گرفتم دست درد نکنه موفق باشی کاری داشتی در خدمتیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جوابم رو گرفتم دست درد نکنه موفق باشی کاری داشتی در خدمتیم

:) خواهش میکنم 

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز اگه راندمان براتون مهمه پاور گرین 1275 با استاندارد 80Plus Platinum مطمئنا راندمان بهتری از HX1050 با استاندارد 80Plus Gold  داره.

لینک به دیدگاه

بر چه اساسی همچین حرفی میزنی عزیز ؟ چون خوشت نمیاد ؟ یا دلیل منطقی داری ؟

پاور 1275 گرین استاندارد پلاتینیوم داره . پاور HX1050 کوسیر استاندارد سیلور داره . راندمان کورسیر حداکثر 88 درصده ، راندمان گرین 91-94 درصد .این فقط یکی از موارد برتری پاور گرینه . البته بین این دو مدل عرض میکنم .  شما فکر میکنی پاور گرین رو تو ایران میسازن ؟ یه نگاه به سازنده همین مدل بکن . سازنده مدل 1275 گرین channel well technology هست . فکر میکنی کورسیر خودش میسازه ؟ کورسیر هم برنده . مثل گرین . سازنده اصلی یکی دیگه هست . منتها نمیگه . ولی گرین میگه . از کجا معلوم سازنده هر دو پاور channel well technology نباشه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همه چیز اقا حامد اعداد بالا روی کاغذد نیست اصل اونه پاور عمر خوبی داشته باشه تو مدت استفاده کاراییش کاهش پیدا نکنه وان کارایی روز اولشو داشته باشه از لحاظ کیفیت صد در صد پاور های کورسیر برترن اینو من بدون هیچ شک و تردیدی میزنم ولی درسته قیمت پاورهای گرین بسیار خوبه و دارای گارانتی معتبر تری هم هست . 

ولی کیفیت کورسیر حرف اول رو میزنه . 

مثلا شما اس اس دی کوزرسیر نوشته روی کاغذ 500 سرعت ریدشه و 500 هم سرعت رایتش ایا تو عملم همینجوریه؟؟؟؟ هیچ وقت اینجوری نیست اصل اونه تو کارایی به اون رقمی که روی کاغذه نزدیک باشه نه اینکه فقط بگین راندمان این پلور بهتر از اون یکیه 

لینک به دیدگاه

كاملا موافقم البته من خودم كيفيت را بيشتر ترجيح ميدم

ولي گرين توي پاور هاش واقعا خوبه ولي چكار كنيم حقيقت را بايد گفت

لینک به دیدگاه

همه چیز اقا حامد اعداد بالا روی کاغذد نیست اصل اونه پاور عمر خوبی داشته باشه تو مدت استفاده کاراییش کاهش پیدا نکنه وان کارایی روز اولشو داشته باشه از لحاظ کیفیت صد در صد پاور های کورسیر برترن اینو من بدون هیچ شک و تردیدی میزنم ولی درسته قیمت پاورهای گرین بسیار خوبه و دارای گارانتی معتبر تری هم هست . 

ولی کیفیت کورسیر حرف اول رو میزنه . 

مثلا شما اس اس دی کوزرسیر نوشته روی کاغذ 500 سرعت ریدشه و 500 هم سرعت رایتش ایا تو عملم همینجوریه؟؟؟؟ هیچ وقت اینجوری نیست اصل اونه تو کارایی به اون رقمی که روی کاغذه نزدیک باشه نه اینکه فقط بگین راندمان این پلور بهتر از اون یکیه 

کورسیر پاورش ها کدوم شریک تجاریش می سازه ؟ اگه بررسی کنید به شرکت های سازنده برسی اون موقع نتیجه گیری می کنید کدوم پاور ها کیفیت بهتری داره

گرین در بدترین حالت با پاوری که مورد نظر استارتر هست برابر هست(ار نظر کیفیت ) ولی برتری اینجا هست 5 سال گارانتی تعویض داره یعنی خراب شده می بری یکی تو پک دریافت می کنید .

یک مشکلی دیگه هست شما هزینه پرداختی با جنس دریافتی نمی خونه پاور 200 دلاری رو نزدیک یک میلیون باید پول پرداخت کنید این هم یک دلیل برای گزینه 2 بودن پاور کورسیر در ایران هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کورسیر پاورش ها کدوم شریک تجاریش می سازه ؟ اگه بررسی کنید به شرکت های سازنده برسی اون موقع نتیجه گیری می کنید کدوم پاور ها کیفیت بهتری داره

گرین در بدترین حالت با پاوری که مورد نظر استارتر هست برابر هست(ار نظر کیفیت ) ولی برتری اینجا هست 5 سال گارانتی تعویض داره یعنی خراب شده می بری یکی تو پک دریافت می کنید .

یک مشکلی دیگه هست شما هزینه پرداختی با جنس دریافتی نمی خونه پاور 200 دلاری رو نزدیک یک میلیون باید پول پرداخت کنید این هم یک دلیل برای گزینه 2 بودن پاور کورسیر در ایران هست

عزیز ، ایشون گفتن گارانتی مهم نیست 

دلیل اینکه پاورهای گرین ارزونمه فراونی اوناست چون اکثر گرین میخرن ارزونه دیگه کورسیر ، انرمکس ووو پاورهای خاصه و کمتر کسی استفاده میکنه 

لینک به دیدگاه

درود دوستان

درسته کورسیر گرونتره وشاید مدلهای خاصیش گارانتی نداشته باشه، ولی در کل نسبت به گرین کورسیرخیلی بهتره،وعملکرد بهتری داره،

لینک به دیدگاه

عزیز ، ایشون گفتن گارانتی مهم نیست 

دلیل اینکه پاورهای گرین ارزونمه فراونی اوناست چون اکثر گرین میخرن ارزونه دیگه کورسیر ، انرمکس ووو پاورهای خاصه و کمتر کسی استفاده میکنه 

درود دوستان

درسته کورسیر گرونتره وشاید مدلهای خاصیش گارانتی نداشته باشه، ولی در کل نسبت به گرین کورسیرخیلی بهتره،وعملکرد بهتری داره،

بر اساس کدوم معیار و تست کورسیر از گرین بهتر هست ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

معیاری نداره عزیز ، پاورهای گرین براساس تستی که من انجام دادم خودم بعد از مدتی راندمانشون افت میکنه اون کارایی روز اولشونو ندارن چون کیفیت نداره که اینجوری ولی اصلا پاورهای کورسیر اینجوری نیست بدلیل کیفیتشون . 

لینک به دیدگاه

معیاری نداره عزیز ، پاورهای گرین براساس تستی که من انجام دادم خودم بعد از مدتی راندمانشون افت میکنه اون کارایی روز اولشونو ندارن چون کیفیت نداره که اینجوری ولی اصلا پاورهای کورسیر اینجوری نیست بدلیل کیفیتشون . 

والا شما یک چیزی می گید هیچ دلیلی براش نمی یارید تست شخصی شما رو نه کسی دیده نه چیزی ثابت می کنه , چیزی به اسم پاور گرین یا کورسیر نیست شما باید بگردید کدوم شرکت های تجاری برای این دو برند پاور می سازن

دقیقا باید مشخص بشه کدوم معیار مشخص می کنه گرین بهتر یا کورسیر روش مشخصات اعلامی شرکت سازنده باشه گرین بهتره بخواهیم به صورت عملی به این نتیجه بریم کورسیر بهتره یا گرین هیچ تست عملی موجود نیست .

فقط مارک رو می بینیم مطمین باشید همین پاور گرین کورسیر قاب عوض کنه با رنگ بیرونی به مشتری بگی این دو پاور یکی هست مارک فرق می کنه خیلی ها کورسیر می خرن چون مارک زده هستن خیلی ها وقتی می گی چرا فلان پاور خوب هست دلیلی نمی یارن چون چیزی ثابت نشده هست

ویرایش شده توسط VR BLACK
لینک به دیدگاه

شما یه لطفی بکن هم گرین وهم کورسیرو بخر و تست کن که معیار بیاد دستت اینجوری به نظر من خیلی بهتره؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا شما یک چیزی می گید هیچ دلیلی براش نمی یارید تست شخصی شما رو نه کسی دیده نه چیزی ثابت می کنه , چیزی به اسم پاور گرین یا کورسیر نیست شما باید بگردید کدوم شرکت های تجاری برای این دو برند پاور می سازن

دقیقا باید مشخص بشه کدوم معیار مشخص می کنه گرین بهتر یا کورسیر روش مشخصات اعلامی شرکت سازنده باشه گرین بهتره بخواهیم به صورت عملی به این نتیجه بریم کورسیر بهتره یا گرین هیچ تست عملی موجود نیست .

فقط مارک رو می بنیم مطمین باشید همین پاور گرین کورسیر قاب عوض کنه با رنگ بیرونی به مشتری بگی این دو پاور یکی هست مارک فرق می کنه خیلی ها کوریسیر می خرن چون مارک زده هستن خیلی ها وقتی می گی چرا فلان پاور خوب هست دلیلی نمی یارن چون چیزی ثابت نشده هست

نه عزیزم اینجوری که شما فکر میکنین کاملا یه فکر بچه گانه هست و اصلا جنبه ی منطقی نداره پاور هر دو رو باز کنین ببینید ازر چه چیزهای با کیفیتیس تو پاورهای کورسیر به کار رفته که یه ذره از اونا تو پاور های گرین یافت نمیشه این فکر رو نکنین جعبه ی پنیر که نیست اسم تغییر بدن و رنگ اینا چه فکره 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همه ی چیزا عزیزم ثابته و این کاملا مشهوده که کورسیر بهتره ما برین همون گرین خودتونو بگیرین 

لینک به دیدگاه

همه ی چیزا عزیزم ثابته و این کاملا مشهوده که کورسیر بهتره ما برین همون گرین خودتونو بگیرین 

نه عزیزم اینجوری که شما فکر میکنین کاملا یه فکر بچه گانه هست و اصلا جنبه ی منطقی نداره پاور هر دو رو باز کنین ببینید ازر چه چیزهای با کیفیتیس تو پاورهای کورسیر به کار رفته که یه ذره از اونا تو پاور های گرین یافت نمیشه این فکر رو نکنین جعبه ی پنیر که نیست اسم تغییر بدن و رنگ اینا چه فکره 

منطق شما بچه گانه هست شما بدون یک دلیل می گید کورسیر بهتر هست بر اساس کدوم فاکتور آزمایشگاهی (مشخصات اعلامی شرکت سازنده) و یا تست عملی کورسیر بهتر هست ؟ غیر این هست شما مارک زده هستید فقط همین جمله تکرار می کنید کروسیر بهتر هست ؟ بر اسا س کدوم دلیل و منطق و یا تست  ثابت شده بهتره  ؟

شما در نوشته های من دقت نمی کنید فقط چشم بسته جواب می دید کورسیر پاور نمی سازه یک شریک تجاری داره این پاور ها توسط اون شرکت ساخته می شه .

ویرایش شده توسط VR BLACK
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منطق شما بچه گانه هست شما بدون یک دلیل می گید کورسیر بهتر هست بر اساس کدوم فاکتور آزمایشگاهی (مشخصات اعلامی شرکت سازنده) و یا تست عملی کورسیر بهتر هست ؟ غیر این هست شما مارک زده هستید فقط همین جمله تکرار می کنید کروسیر بهتر هست ؟ بر اسا س کدوم دلیل و منطق تست بهتره  ؟

شما در نوشته های من دقت نمی کنید فقط چشم بسته جواب می دید کورسیر پاور نمی سازه یک شریک تجاری داره این پاور ها توسط اون شرکت ساخته می شه .

عزیز شما اینجوری فکر کنین :) ااین هیچ عقل سالمی قبول نداره حتی اورلاکر های خیلی حرفه ای اصلا از پاورهای گرین استفاده نمیکنن چون قدرتی نداره بیشتر تو سیستم های گیم گرین استفاده میشه که زیاد فشار روی پاور نیست . 

قصد ادامه دادن ندارم و اینقدم بیکار نیستم بیام بشینم تو این تایپک به نوشته های بی ارزش نگاه کنم 

یا حق

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

دوستان همه میدونیم که 5 سال گارانتی گرین کاملاً .. هستش و به اسم تعویض میاد و یه پاور که معلوم نیست چقدر زیر فشار بوده و خراب شده رو تعمییر میکنه، بعد با پاور خراب شما تعویض میکنه

کلاً از گرین براحتی بگذر دوست گرامی من خودم گرین دارم که دارم این حرف رو میزنم اصلاً روی 12 ولت استیبل نیستش

به نظر من اگه میخواهی برو همون کرسیر رو بگیر و اگه هم حوصله داری یه کوچولو اگه بازار رو بگردی تو تهران براحتی میتونی پاور های شرکت معظم EVGA رو توی بازار که به تازگی وارد شده و سازنده اصلی اون هم یکی از بهترین پاور سازهای دنیا هست یعنی سوپر فلاور  رو پیدا کنی، مدل 1000 وات رو حدود 1 تومن میتونی بخری و با خیال راحت استفاده کن

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...