رفتن به مطلب

پاور کورسیر 1050 HX بهتره یا GREEN 1275 OC

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 65
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

اقای عزیز قوانین رو رعایت کن هر 12 ساعت هر کس می تونه پست رو بالا بیاره و این کار شما مثل دادن اسپم هست 

خوب 

باتوجه به این که 1275 oc از طرف گرین با قیمت بهتر وات بیشتر می ده برای اینده  اگر می خواهید sli کنید بهتر هست البته این رو بگم که پاور 850 وات کار شما رو راه می اندازه اگر قصد مولتی کارت نداشته باشی اگر داری باید بالای 1000 بگیری و از اون جایی که با قیمت کمتر وات بیشتر می گیری 

من به شما گیرین رو پیش نهاد می دم 

ولی اگر خودم بودم چون از کورسیر ریویو دیدم و بهش اعتماد دارم اون رو بر می داشتم 

و این که تولید کننده ی هر 2 پاور یک زیر شرکت هست اما دلیل نمی شه که کیفیتش یکی باشه مگر این که ثابت بشود با تست های سنگین ریویو گر ها نه توسط مردم و حرف باید دید نمی شه الکی به حرف مردم گوش کرد ( مشورت گرفتن خوب هست اما باید درباره ی نتیجه ی نهایی مشورت اطمینان پیدا کرد بعد تصمیم گرفت ) 

نتیجه ی نهایی من پیش نهاد گرین رو می کنم ( هی می نویسم گیرین در صورتی که درستش گرین هست  =)) ) 

البته باز به شرایط اینده شما بستگی داره اگر قصد sli داری وات بالابهتر  ولی اگر نداری بی خودی پولت رو پای پاور های سنگین نده یه پاور 850 کار شما رو راه می اندازه 

البته باز هم می گم بهتره کمی بیشتر توی گوگل بگردید و بیشتر اطلاعت درباره ی هر 2 پاور جمع کنید و انتخاب نهایی رو خودتون بگیرید

( نتایج بدست امده از مشورت ها رو جمع کنید درباره ی درست بودنش تحقیق کنید بعد خرید کنید ) 

موفق باشی  @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

دوست گرامی این قیمت حدودی هستش و فکر کنم ارزونتر هم بتونید توی بازار پیدا کنید

در هر صورت تصمیم نهایی با خودتون هستش 

این هم 3 تا لینک معتبر بررسی از پاور های EVGA

http://www.techpowerup.com/reviews/EVGA/SuperNOVA_P2_1000/

http://www.techpowerup.com/reviews/EVGA/SuperNOVA_G2_1000/

http://www.techpowerup.com/reviews/EVGA/SuperNOVA_G2_850/

87447282748055789632.jpg

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوست گلم در مورد پاور کورسیر این رو بگم : (من تا حالا این پاور رو لمس هم نکردم)

بیشتر بررسی هایی که خوندم در مورد تست قطعات توی لیست سیستم تست پاور کورسیر بوده . و این نشون میده که کیفیت خوبی داره این برند .اما همون طوری که گفتن مثل اینکه این دو مدل مد نظر شما از یه کارخانه بیرون اومدن.

تجربه شخصی خودم از برند گرین :

من تموم سیستم هایی که تو این سالها بستم پاور گرین داره ما قبلا اینجا نوسان برق زیادی داشتیم واسه همین باید خیال خودم رو از پاور راحت می کردم

و خدا شکر تا حالا یک دونه خرابی نداشتم و از اونا یک کدوم خراب نشده!!!

توی سیستم اداره ما. این جا تقریبا در طول دوسالی که این قسمت هستم فقط یکدونه پاور گرین خراب داریم و یک دونه انرمکس و تا دلت بخواد برندهای مختلف (الگانس و ویرا و .....)

حداقل ما 5 مورد سرور داریم که پاور گرین دارن و توش دنیایی از خاکه دنیا به این معنی که خیلی خیلی خیلی ....

اگر افت هم داشته بلاخره حداقل توی 2 سالی که من اینجام خاموش نشده.

با همچین تجربه هایی من میگم حتی اگر روزی برند گرین خیلی خیلی گرون تر از برندهای دیگه باشه من دوست دارم روی سیستمم گرین باشه.

عزیز اگر قصد خرید داری توی مدل 1275 گرین شک نکن اینقدر خروجی داره که تموم وسایل خونه رو هم می تونی با این منبع تغذیه کنی

در مورد کیس خودمم این نظر رو دارم عزیز  :)

موفق باشی  @};-  @};-  @};-

ویرایش شده توسط Uranium
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز این نمونه از پاورهای فله هست.

شرایط کاری این پاورها بسیار سخته :)  !!!

post-10586-0-80932500-1403068488_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

بنده هم میگم پاور گرین خودم تا حالا 3 تا داشتم واسه دوستم و پسر عموم هم سیستم بستم گرین بوده دوتا از دوستای دیگه خودم هم گرین دارند چندین ساله

تا حالا هیچ کدوم مشکلی نداشتن

لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب

شب خوش

دوست گلم شرکت اصلی و تولید کننده هم دو پاور CWT میباشد.

http://www.tomshardware.com/reviews/power-supply-oem-manufacturer,2913-5.html

و هر دو پاور با کمی تفاوت تقریبا دارای کیفیت یکسانی میباشند.

پاور گرین پلاتینوم میباشد و میشه گفت بهترین پاور و گل سر

سبد پاورهای گرین میباشد که با 62ماه گارانتی بسیار خوب گرین

یک گزینه بسیار مناسب میباشد.از طرفی از پاور کورسیر هم نمی توان به سادگی عبور کرد.

انتخاب کاملا به خودتون بر میگردد اگر بحث قیمت و گارانتی مطرح باشد به نظرم گرین انتخاب مناسبتری میباشد.

1000 لایک کمه ...

پست های قبلی 10 بار اشاره کردم سازنده دو پاور مهم هست نه مارک یا برند الان مشخص شده هر دو پاور یک شرکت می سازه , ,ولی اشخاصی با تعصب سعی دارن خلاف این ثابت کنن , واقعا باید تعصب کنار بزاریم تا کاربر که راهنمایی می خواد سر درگم نشه به خاظر مارک 300 هزار تومان بیشتر کنه .

ویرایش شده توسط VR BLACK
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من مدتی هست که دارم از پاور green 1275 استفاده میکنم(حدود دو هفته) و هنوز به مشکلی برخورد نکردم ... البته هفته اینده یه تست با کانفیگ 3 تا کارت گرافیک پر مصرف بصورت SLI هم قراره بگیرم که اونم فکر نمیکنم مشکلی به وجود بیاره

پاورهای قبلی من هم Antec 1200 quattro و Enermax Rev87+ 1000w و Corsair Hx750 و Enermax platimax 1000w

نمیگم گرین بهتره یا بدتره(چون هنوز نمیدونم دقیقا") اما اگه قصد داشتید پاور گرین بخرید فقط مدل 1275 رو مد نظر قرار بدید

لینک به دیدگاه

درود

عزیز منم چند ماه پیش بین این دو مدل مونده بودم

با کلی تحقیق کورسیر خریدم از یکی از آشناهام ولی تو دقایق اول که تست گرفتم حتی پیچ هم نکردم تو بازی یهو خاموش شد و روشن میشد صدای تق میداد و خاموش میشد

متاسفانه گارانتی هم نداشت اون آشنا پاور رو برام عوض کرد و الان داره صحیح و سالم کار میکنه و کاملا راضی ام ازش و اصلا افت ولتاژ نداره....

نظر شخصی من اینه که یه جنس هر چقدر هم که خوب باشه بازم احتمال خرابی داره و خرید جنس با گارانتی معتبر خیلی بهتره

متاسفانه کورسیر تو ایران خوب پشتیبانی نمیشه (من خودم دارم الان مصرفش میکنم) بهت پیشنهاد میکنم گرین بگیری چون پشتیبانی عالی داره از لحاظ جنس قطعات هم در حده برند های یک جهانه ممکنه نقص داشته باشه (مثلا شاخه 12 ولت مرجع نداره و اکثرا توان تو 2 یا 4 شاخه تقسیم میشه ولی کورسیر رو ببینید مرجع هست)ولی ارزش خرید داره فقط به خاطر پشتیبانی نه برتری قطعات و کیفیت ساخت

امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم.

لینک به دیدگاه

درود

عزیز منم چند ماه پیش بین این دو مدل مونده بودم

با کلی تحقیق کورسیر خریدم از یکی از آشناهام ولی تو دقایق اول که تست گرفتم حتی پیچ هم نکردم تو بازی یهو خاموش شد و روشن میشد صدای تق میداد و خاموش میشد

متاسفانه گارانتی هم نداشت اون آشنا پاور رو برام عوض کرد و الان داره صحیح و سالم کار میکنه و کاملا راضی ام ازش و اصلا افت ولتاژ نداره....

نظر شخصی من اینه که یه جنس هر چقدر هم که خوب باشه بازم احتمال خرابی داره و خرید جنس با گارانتی معتبر خیلی بهتره

متاسفانه کورسیر تو ایران خوب پشتیبانی نمیشه (من خودم دارم الان مصرفش میکنم) بهت پیشنهاد میکنم گرین بگیری چون پشتیبانی عالی داره از لحاظ جنس قطعات هم در حده برند های یک جهانه ممکنه نقص داشته باشه (مثلا شاخه 12 ولت مرجع نداره و اکثرا توان تو 2 یا 4 شاخه تقسیم میشه ولی کورسیر رو ببینید مرجع هست)ولی ارزش خرید داره فقط به خاطر پشتیبانی نه برتری قطعات و کیفیت ساخت

امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم.

لینک به دیدگاه

بچه ها من خودم هم زیاد تحقیق کردم با توجه فقط و فقط چون هر دو  پاور رو یه شرکت میزنه کورسیر خریدم

البته در مورد گارانتی هم بر این باورم که پاور اگه بخواد براش مشکلی پیش بیاد که اینشا ا اینجوری نشه زبونم لال دیگه تا 2 سال براش پیش میاد اگه نیومد دیگه نمیاد

به هر خال از همه ی عزیزان ممنونم من خودم هم پاور گرین رو قبول دترم و برای دوستام خودم پاور گرین اسمبل کردم

اما به خاطر  اینکه هزینه برام مهم نبود ترجیهن برای خودم کورسیر برداشتم

تشششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششکککککککککککککککککککککککککککررررررررررررررررررررررررر

لینک به دیدگاه

مبارک باشه عزیز . امیدوارم هیچ مشکلی نداشته باشی . هیچ کس نگفت پاور بدیه . مطمئنا پاور خیلی خوبیه . خیالت راحت .

تاپیک قفل میشه .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...