رفتن به مطلب

وارد کردن یک عدد مانیتور مشکلی دارد در فرودگاه؟؟

captain_7
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با درود به همه ی بچه های خوب سایت لیون

من یک ماه دیگه یک مسافرتی در پیش دارم

میخواستم در سفرم یه مانیتور 27 یا 28 اینچ بگیرم ...

حالا سوالم اینه که این مانیتور رو با کارتونش داخل یه چمدون بزرگ بزارم یا داخل یه کارتون بزرگتر از خودش(برای امنیت در ضربه خوردن در بار)

1.در فرود گاه مبدا اشکال میگیرن ؟ ... اگر اشکال میگیرن چه جور اشکالی هست

2. در فرود گاه ایران چه طور

اگر لطف کنید راهنمایی بفر مایید

لینک به دیدگاه

کاپیتان،

دستت بگیر تو یه کیسه با خودت بیار. اگر لوازم الکترونیکی به این سایز رو داخل چمدون قرار بدی، امنیت پرواز ممکنه چمدون رو بشکنه، و چک کنه. این بلا سر من اومده. یعنی توی فرودگاه از X-Ray رد کردم و بازرس چک کرد و اوکی داد اما در فرودگاه مقصد من یک چمدون شکسته به همراه وسایلم که همه ریخته و کثیف شده بوده تحویل گرفتم. وقتی دلیلش رو پرسیدم این بود که پیش از سوار شدن به هواپیما بازهم چمدونها چک میشه و در صورت شک بازرس چمدون "به هر صورتی" بازمیشه و کنترل میشه.

مطمئنا" نمیخوای این بلا سرت بیاد؟ پس، یا دستت بگیر و داخل کیسه با خودت On-Board بیار تو هواپیما بگذار بالای سرت، یا اگر جعبه اش بزرگتر از 50 در 75 هست - جزو لوازم شکستنی به همراه چمدونها تحویل ایرلاین بده تا به صورت جداگانه و با دقت در بخش مخصوص شکستنی ها قرارش بدن تا آسیبی نبینه. (در صورت تحویل به عنوان شکستنی حتما" بسته بندی حبابی بکن تو فرودگاه، این دو تا علامت رو هم از الان روی کاغذ A4 کنار هم دو سه تا پرینت بگیر همراهت داشته باش دو طرف بسته بندی حبابی با نوار چسب پهن بچسبون که قشنگ تو چشم باشه.

post-10228-0-21491100-1403249815_thumb.jpgpost-10228-0-03322100-1403249809_thumb.jpg

در ایران گمون نکنم مشکلی باشه و دیگه مثل قبل گیر نمیدن. من امسال دو بار اونجا بودم و در بخش ورودی کنترل گمرکی برای وسایل وجود نداشت و مسافرین راحت وسایلشون رو می آوردن. البته اگر تو کیسه "تابلو" نباشه. یعنی مشخص نباشه که این مانیتوره. بالاخره یک درصد ممکنه مامور بخواد چک کنه.

ویرایش شده توسط ARMIN 2012
لینک به دیدگاه

کاپیتان،

دستت بگیر تو یه کیسه با خودت بیار. اگر لوازم الکترونیکی به این سایز رو داخل چمدون قرار بدی، امنیت پرواز ممکنه چمدون رو بشکنه، و چک کنه. این بلا سر من اومده. یعنی توی فرودگاه از X-Ray رد کردم و بازرس چک کرد و اوکی داد اما در فرودگاه مقصد من یک چمدون شکسته به همراه وسایلم که همه ریخته و کثیف شده بوده تحویل گرفتم. وقتی دلیلش رو پرسیدم این بود که پیش از سوار شدن به هواپیما بازهم چمدونها چک میشه و در صورت شک بازرس چمدون "به هر صورتی" بازمیشه و کنترل میشه.

مطمئنا" نمیخوای این بلا سرت بیاد؟ پس، یا دستت بگیر و داخل کیسه با خودت On-Board بیار تو هواپیما بگذار بالای سرت، یا اگر جعبه اش بزرگتر از 50 در 75 هست - جزو لوازم شکستنی به همراه چمدونها تحویل ایرلاین بده تا به صورت جداگانه و با دقت در بخش مخصوص شکستنی ها قرارش بدن تا آسیبی نبینه. (در صورت تحویل به عنوان شکستنی حتما" بسته بندی حبابی بکن تو فرودگاه، این دو تا علامت رو هم از الان روی کاغذ A4 کنار هم دو سه تا پرینت بگیر همراهت داشته باش دو طرف بسته بندی حبابی با نوار چسب پهن بچسبون که قشنگ تو چشم باشه.

attachicon.gif71Eqrw-rqYL.jpgattachicon.gifCapture.JPG

در ایران گمون نکنم مشکلی باشه و دیگه مثل قبل گیر نمیدن. من امسال دو بار اونجا بودم و در بخش ورودی کنترل گمرکی برای وسایل وجود نداشت و مسافرین راحت وسایلشون رو می آوردن. البته اگر تو کیسه "تابلو" نباشه. یعنی مشخص نباشه که این مانیتوره. بالاخره یک درصد ممکنه مامور بخواد چک کنه.

مرسی ارمین جان دمت گرم

ارمین جان من ارش هستم

لینک به دیدگاه

وقت بخیر

دقت کنید تو فرودگاه مبدا گاهی اوقات پیش میاد هیچ اضافه باری قبول نمیکنن یعنی به عنوان مثال پرواز های امارات که 32 کیلو میتونید حمل کنید اگر اضافه بار نداشته باشید که احتمالا قبول میکنن ( اگر اضافه بار داشتید ولی فرودگاه مبدا قبول نکرد مجبورید بندازید سطل اشغال چون دیگه راه برگشتی ندارید یا کسی پیدا بشه مقداری از لوازم بگیره با خودش بیاره تو پاسپورت اون شخص ثبت کنن ) وقتی هم فرودگاه ایران رسیدید بدون شک به بستتون گیر میدن که حتی برای منم پیش اومده مانیتور 24 اینچی دستم بود که نیرو انتظامی ورداشت صورت جلسه کردن رفت برای ارزیابی گمرک کلی کاغذ بازی دادگاه واسه یه مانیتور اگر خدایی نکرده این مورد پیش بیاد هزینه خیلی سنگینی باید پرداخت کنید , من یه بار این کار انجام دادم واسه یه مانیتور چند هفته کالای قاچاق دادگستری گمرک بدو بدو میکردم تا با جریمه تونستم در بیارم

در کل همه مشکلات از فرودگاه های همین جاست که نیرو انتطامی کمین کرده تیغ بزنن مردم وگرنه فرودگاه های مبدا هرزگاهی پیش میاد اگر چندین گوشی موبایل داشته باشید میگن باز کنید ببینیم چی توشه ! مثلا سری قبل برای من سر تبلت و بازی ps4 و گوشی موبایل پیش اومد که خانومه گفت Show Me ! گفتم والا این تبلته اینم بازی اینم موبایل گفت نه راه نداره باید باز کنی بسته ها رو ورنداز کرد گفت ببندش برو , در کل اینو میخوام بگم مشکل اصلی از فرودگاه های اینجاست که مامورا به هر روشی میخوان پول زور بگیرن از ملت در کل شانسیه اگر گرفتن ازتون کاری میکنن که از خرید مانیتور پشیمون میشید

در ضمن اگر وسیله زیادی هم دارید سعی کنید تو چند تا کیف جا بدید پخش کنید زیر دستگاه هم 2 , 3 تا در میون بندازید تا خیلی تابلو نباشه ( فرودگاه اینجا رو میگم )

ویرایش شده توسط S.A.M.U.R.A.I
لینک به دیدگاه

در ضمن حمل بار بزرگ مثل مانیتور یا چمدون اینا هم به داخل هواپیما ممنوعه اجازه نمیدن , کیف دستی , سامسونتی , کوله پشتی اینا مشکلی نداره

لینک به دیدگاه

داداش بیخیال شو  از همینجا بگیر...به ریسک و دردسرش اصلا نمیارزه.

لینک به دیدگاه

در ضمن حمل بار بزرگ مثل مانیتور یا چمدون اینا هم به داخل هواپیما ممنوعه اجازه نمیدن , کیف دستی , سامسونتی , کوله پشتی اینا مشکلی نداره

مرسی

لینک به دیدگاه

سایز و ابعاد جعبه چقدره ؟

سایز خود مانیتور باجعبه 75x55

لینک به دیدگاه

داداش بیخیال شو  از همینجا بگیر...به ریسک و دردسرش اصلا نمیارزه.

والا ببینم دنگو فنگ داره بیخیال میشم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...