رفتن به مطلب

فروش گرافیک قدرتمند R9 290 4GB 512BIT BF4 EDITION با قیمت بینظیر در ایران

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوست عزیز این جا کاملا توضیح داده شده 

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=30315&hl=

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

1065

1065

1065

1065

1065

1065

:eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :eek: 

یک عدد هم SAPPHIRE R9 290X BF4 EDITION موجوده با گاانتی الماس ایران
بسیار تمیز با کارتن و متعلقات

قیمت پایه 1379 clear.pngclear.pngclear.pngclear.pngclear.png

در همین فروم , وفروم های همسایه  دوستان دارن بالای 1450 میفروشن
ویرایش شده توسط navid_ati
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با 7970 دوال ایکس دو ماه کار کرده تعویض دارین?

متاسفانه تعویض فقط با کارتهای 

770 GAMING MSI

770 ASUS

760 ASUS . MSI GIGA

780 REFRENCE

280X DCU II TOP

280X GAMING MSI 

99i1cwidurxn5b00m4i5.jpg

ویرایش شده توسط navid_ati
لینک به دیدگاه

سلام آقا نوید من قراره بخرم ولی خیلی جاها دیدم این کارت مشکل دما و black screen داره حتی با تنظیم دستی دور فن بالای 70% حقیقت داره؟ توی گوگل r9 290 black screen سرچ زدم بالای 100 مورد از این قضیه بود که مشکل داشتن.. اگر تایید میکنید که همچین مشکلی پیش نمیاد به هیچ وجه من بخرم کارت رو....

ویرایش شده توسط shayan.vampire
لینک به دیدگاه

آقا نوید من قراره بخرم ولی خیلی جاها دیدم این کارت مشکل دما و black screen داره حتی با تنظیم دستی دور فن بالای 70% حقیقت داره؟ توی گوگل r9 290 black screen سرچ زدم بالای 100 مورد از این قضیه بود که مشکل داشتن.. اگر تایید میکنید که همچین مشکلی پیش نمیاد به هیچ وجه من بخرم کارت رو....

دوست عزیز بنده 290 دارم این بلک اسکرین چی هست بیشتر توضیح بدید

لینک به دیدگاه

وقتی کارت پردازش سنگین میکنه مثلا تو بازی... دمای گرافیک بالا میره و سیستم هنگ میکنه یا ریست میشه... توی فروم های خارجی سرچ کنید متوجه میشید...

لینک به دیدگاه

وقتی کارت پردازش سنگین میکنه مثلا تو بازی... دمای گرافیک بالا میره و سیستم هنگ میکنه یا ریست میشه... توی فروم های خارجی سرچ کنید متوجه میشید...

دوست عزیز بنده چند تا ویدیو دیدم که مربوط به بلک اسکرین 290 و 290x بود که موقع بازی و یا کار عادی یک دفعه مانیتور خاموش میشد و میبایستی سیستمو خاموش و یا ریست کنی تا درست بشه البته کارت بنده خوشبختانه اینجوری نبود البته اینم بگم کارتمو از اقا نوید گرفتم 

لینک به دیدگاه

این بلک اسکرین ربطی به مدل کارت نداره، من یه asus 670 dcu II oc دارم تو یکی دوتا گیم اینجوری میشه. کارت های R9 داغ هستن ولی مشکلی از این بابت ندارن، هر چند 100% هر وسیله الکترونیکی تو دمای پایینتر بهتر کارمیکنه ...

لینک به دیدگاه

بلک اسکرین !!!!! میتونه مشکل از هر چیزی باشه.اما این کارت  r9 290 گرم هست اما چنین مشکلی نداره.عیب رو جنس نزارید.

لینک به دیدگاه

بلک اسکرین !!!!! میتونه مشکل از هر چیزی باشه.اما این کارت  r9 290 گرم هست اما چنین مشکلی نداره.عیب رو جنس نزارید.

باشه من همینجا از همه معذرت میخوام که الکی عیب روی جنس گذاشتم.. از شما هم معذرت میخوام evrin جان.... عیدتون هم مبارک باشه...

من میخوام این کارت رو خریداری کنم حقم هست که بدونم مفتی قرار نیست بهم کارت رو بدن دارم پول میدم...

48041972308827951371.jpg

این تازه فقط 1 صفحشه بیشتر جا نیست 100 موردی که دیدم رو بزارم... و اینکه فقط در جواب دوستمون این رو میزارم و از استارتر معذرت میخوام.. همینجا میگم اگه اطمینان پیدا کنم کارت مشکل نداره همون موقع میخرمش... بعدشم جناب اروین این مشکل وقتی از هر چیز دیگه ای باشه واسه این همه آدم پیش نمیاد... من فقط 100تاشو حوصله داشتم دیدم...

35441686857609257419.jpg

بازم معذرت میخوام از همه ی دوستان عزیز...

لینک به دیدگاه

سلام اقا نوید 

موجوده هنوز ؟؟ در حد نو ؟؟؟ 

من یکم در مورد کارت های amd اطلاعاتم ضعیفه دیگه ، میشه بگین چقدر ضعیف تر از 780ti هست ؟؟؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوستان هر کارتی به دوستان فروخته بشه با مهلت تست و به شرط سلامت هست

و بنده در قبال جنسی که میفروشم تا‌مدت 24 ساعت که مهلت تست تایین میکنم مسئول هستم

و هر مشکلی داشته باشه مرجوع میکنم بدون هیچ گونه قید وشرط

دو عدد موجوده گارانتی تا sep.2015

دوستانی که قصد خرید دارند پیغام‌خصوصی بدن تا مشخصات ارسال بشه براشون

لینک به دیدگاه

عید شما هم مبارک اقا شایان. اقا نوید از فروشندگان معتبره و به شما مهلت تست میده.با نرم افزار FurMark یه تست بزنی دیگه .به نظر من این قیمت عالیه..... اگر من کارت نگرفته بودم دوتاش میگرفتم کراس میکردم.....  :(

این عبارت هم برای هر چیزی بنویسی برات پیدا میکنه

مثلا : 

http://www.tomshardware.com/answers/id-1951863/asus-dc2-gtx-780-crashing-black-screen-weird-noise-gaming-desktop.html

http://forums.evga.com/New-GTX-780-will-POST-but-not-boot-Black-Screen-B2-m2038228.aspx

http://forums.techarena.in/monitor-video-cards/1472920.htm

http://www.google.com/?hl=fa#hl=fa&q=gtx+770+black+screen

یا سرچ کن سیب زمینی بلک اسکرین  :D  بازم برات پیدا میکنه.... @};-

24 ساعت مهلت تست بهتون میدن با خیال راحت تست کنید.فروشنده هم که در پرشین تولز بیش از 500 امتیاز بازارچه داره و فوق العاه قابل اعتماد. خرید خوبی داشته باشی @};-

ویرایش شده توسط evrin1941
لینک به دیدگاه

دوستان خریدار حقشه که هر سوالی خواست در مورد جنس بپرسه! البته بهتر بود این مورد رو توی پیام خصوصی میپرسیدن! ولی اگر هم چیزی پرسیدن خود آقانوید جوابشونو میده! بنده خدا رو از سوال کردن پشیمون نکنید!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سپاسگذارم از دوستان گلم 

یک عدد فروخته شد به دوست خوبم    kamali66

یک عدد فروخته شد به دوست عزیزم pkasra 

موجودی SAPPHIRE R9 290 4GB 512 BIT یک عدد 

گارانتی تا سپتامبر 2015 کارکرد کمتر از 3 ماه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خریدارم اگه هنوز موجوده... پیغام خصوصی دادم خدمتتون

درود پاسخ دادم خدمتتون

لینک به دیدگاه

ماین چه قدر درامد داره؟حتما باید سیستم قوی داشت؟

لینک به دیدگاه

درود دوستان... یک عدد sapphire r9 290x 4GB 512Bit از آقا نوید گل خریداری شد... خداییش هرچی از معرفتشون و اخلاقشون بگم کم گفتم... از همینجا ازتون تشکر میکنم نوید جان یک دنیا ممنون.... @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سپاسگذارم آرش جان

مبارکتون باشه عزیز

انشالله سالهای سال براتون کار کنه

موجودی فقط یک عدد

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...