رفتن به مطلب

مزايده XFX R9 280X

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام بزرگوار شما که توی پرشین تولز برای تعویض با دوتا گرافیک Evga 560ti sc به بنده گفته بودین 300-350 سر بده !!!!!!!!!!!!!!!!!!  گفتین قیمت کارتتون 1.280 هست ! اون وقت کارت بنده رو دونه 250-300 حساب کردین ؟ :D! اینجام قیمت پایه رو زدین 900 ؟!

post-8960-0-30873400-1404124563_thumb.png

ویرایش شده توسط obka
لینک به دیدگاه

عزيز گفتم بين ٢٠٠-٢٥٠ سر. تو پ خ هم گفتم كارتتون بين ٤٠٠-٤٥٠ مي ارزه.

لینک به دیدگاه

عزيز گفتم بين ٢٠٠-٢٥٠ سر. تو پ خ هم گفتم كارتتون بين ٤٠٠-٤٥٠ مي ارزه.

با این قیمت که الان بعنوان قیمت پایه گذاشتی و میگی کارتهای من دونه ای 450 می ارزه که سر به سر میشه
پس بقول همین آخرین پستت 200-250 مابه التفاوت چی بود دیگه ؟( در پست قبلی شات از مبلغ سر درخواستی گذاشتم ! )

یک سوال هم هست :
 مگه این همون کارتی نیست که با قیمت پایین تری از نوید خریدی ؟
 مشکلی داره که به این سرعت به فکر فروشش افتادی؟
لینک به دیدگاه

دوست عزيز من هر كسي به من پيام داده براي تعويض اول به اون شخص مي گم شما چقدر سر مي ديد. وقتي طرف مي گه شما چقدر سر مي خوايد ديگه اين منم كه قيمت مي دم. اگر طرف موافق بود كه هيچ اگر موافق نبود خوب معامله نمي كنه. ديدي چقدر ساده بود. اين ديگه اين قدر بحث داره ؟

بله اين همون كارتي هست كه از اقا نويد خريدم. مشكلي هم نداره.

لینک به دیدگاه

دوست عزيز من هر كسي به من پيام داده براي تعويض اول به اون شخص مي گم شما چقدر سر مي ديد. وقتي طرف مي گه شما چقدر سر مي خوايد ديگه اين منم كه قيمت مي دم. اگر طرف موافق بود كه هيچ اگر موافق نبود خوب معامله نمي كنه. ديدي چقدر ساده بود. اين ديگه اين قدر بحث داره ؟

بله اين همون كارتي هست كه از اقا نويد خريدم. مشكلي هم نداره.

والا از همون اول که شما پیشنهاد تعویض تو تاپیکه من دادی میدونستم کارتو شما از کی و چند خریدی ! منتهی میخواستم ببینم تا کجا میخوای سرقیمت  پیش بری..........

در ضمن اینطور موارد تو عرف ما اسمش چیزه دیگه ایه ، حالا تو عرف  شما چطوری تعریف شده نمیدونم ....
ویرایش شده توسط obka
لینک به دیدگاه

والا از همون اول که شما پیشنهاد تعویض تو تاپیکه من دادی میدونستم کارتو شما از کی و چند خریدی ! منتهی میخواستم ببینم تا کجا میخوای سرقیمت  پیش بری..........

در ضمن اینطور موارد تو عرف ما اسمش چیزه دیگه ایه ، حالا تو عرف  شما چطوری تعریف شده نمیدونم ....

موفق باشيد دوست عزيز.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیز

مسلما اقا نوید هم کارت رو از شخص دیگه ای خریده و با سود بیشتر به دست نفر بعدی رسونده این دوستمون هم نمیخواد ضرر کنه و شاید روزیش از این طریق تامین میشه

من خودم از همین کاربر کمتر از یکماه پیش یه کارت خریدم و بدلیل اینکه خیلی عجله داشتم به خودش هم گفتم یکم کارت گرونه ولی چون خودم رضایت از خرید داشتم و این دوستمون هم پایینتر از اون قیمت براش نمیصرفید به خرید راضی شدم

تو معامله کردن همیشه رضایت دو طرف مهمه و نباید قضیه معامله کردنتون رو علنی کنید مگه اینکه بعد از خرید موردی پیش بیاد.و مطمئن باش هیچ اسم و عرفی نداره. خیلی از دوستانی که معامله کننده و کارشون این هست دارن سود میکنن و فقط مصرف کننده جنسش رو به ضرر میده میره

ببخشید دخالتی کردم

ویرایش شده توسط mehdi-gtx
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

مسلما اقا نوید هم کارت رو از شخص دیگه ای خریده و با سود بیشتر به دست نفر بعدی رسونده این دوستمون هم نمیخواد ضرر کنه و شاید روزیش از این طریق تامین میشه

من خودم از همین کاربر کمتر از یکماه پیش یه کارت خریدم و بدلیل اینکه خیلی عجله داشتم به خودش هم گفتم یکم کارت گرونه ولی چون خودم رضایت از خرید داشتم و این دوستمون هم پایینتر از اون قیمت براش نمیصرفید به خرید راضی شدم

تو معامله کردن همیشه رضایت دو طرف مهمه و نباید قضیه معامله کردنتون رو علنی کنید مگه اینکه بعد از خرید موردی پیش بیاد.و مطمئن باش هیچ اسم و عرفی نداره. خیلی از دوستانی که معامله کننده و کارشون این هست دارن سود میکنن و فقط مصرف کننده جنسش رو به ضرر میده میره

ببخشید دخالتی کردم

حرفتون متین بنده جسارتی نکردم خدمت دوستمون اخه یک حساب منطقی کنید ایشون میگن کارت بنده رو 450 حساب کردن درسته ؟ قیمت خودشونم که 900 هست ... یک پاسخ منطقی به بنده میدین مبلغ سری که ایشون فرمودن بابت چی هست ؟ ( همینطوری ؟ !!! ) ادم از این ناراحت میشه

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...