رفتن به مطلب

درخواست راهنمایی در مورد مانیتور و یکی از تکنولوژیهای مربوطه

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با عرض سلام و درود و خسته نباشید خدمت دوستان گل و عزیز لیونی / امیدوارم هر جا که هستین سلامت باشین

دوستان و سروران عزیز بنده تصمیم دارم طی چند روز آینده اقدام به خرید مانیتورسه بعدی اینچ بالا کنم / لذا مانیتور بنده همینک مدل 24 اینچ سامسونگ 

میابشد ( BX2485PLUS  که  BX2450  هم گفته میشود ) این مانیتور یکی از بهترین مانیتورهایی هست که من تا حالا داشتم

و یکی از با کیفیت ترین مدلهایی بود که من ازش لذت بردم و همچنان هم میبرم / مدل 27 اینچ ایسوس هم دارم که زیاد باهاش

کار نمیکنم بنا به دلایلی / خب این مدل سامسونگ که بیشتر بهش علاقه دارم یک ویژگی داره که اون خاصیت هم خیلی خیلی

برام مهم هست که اونم ویژگی ( MAGIC ECO ) میباشد که معنیش هم ( کنترل دستی و سه حالته نور تصویر هست ) 

که راحت میشه نور تصویر رو در سه حالت %100 یا 75% و یا 50% تنظیم کرد که خیلی به کارم میاد و اصلا اجازه

نمیده چشم انسان خسته بشه و راحت میشه با لمس سنسور تا 50% نور رو کم کرد و تصویری مطابق با محیط و چشم رو

به وجود اورد / از انجا که بنده هم به چشمان زیبایم ! ارزش قائلم و دوست ندارم حتی در کمترین زمان استفاده از مانیتور

کوچکترین اسیبی به چشمها برسه از وقتی که از این مانیتور استفاده میکنم بیشتر مواقع روی 75% درصد بوده و این کار 

هم باعث به وجود اومدن یک فضای تصویری ملایم میشد تصمیم گرفتم در صورت خرید مانیتور به این نکته مهم توجه

بیشتری بکنم و از دوستانی که اطلاعات خوب و تکمیلی دارن در این مورد لطف کنن و برندهایی که چنین حالت یا ویژگی 

در خود دارن البته با اسم دیگر بهم معرفی کنن مثلا در مانیتورهای ال جی با نام ENERGY SAVING شناخته میشه

که خیلی ناقص هست و فقط میتونین نور رو کم و زیاد کنین و یا حالت مصرف کمتر رو فعال کنین که اصلا ربطی به 

اون ویژگی بالا نداره و یا ناقص و یا مثل مانتور ایسوسی که دارم با مودش تغییر میکنه و اصلا خوشایند و جالب نیست

در مانیتورهای ایسوس هم اگر اشتباه نکنم بهش ENERGY STAR میگن و یه اسم دیگه هم داشت که دقیقا مطمئن نیستم

هدف اینه که این ویژگی که بهش ( MAGIC ECO ) گفته میشه و مختص مانیتورهای سامسونگ هست رو در مانیتور

دیگری همچون ( DELL , BENQ , AOC , NEC , ) و دیگر برندها پیدا کنیم البته با نامهای انحصاری دیگر ولی

همون کارایی و ویژگی حالا بهینه تر و بهتر / البته یه تعداد تکنولوژیهای دیگری هم هست که نمیزاره به چشم زیاد اسیب 

وارد بشه که بنده کمو بیش اطلاعاتی دارم در موردشون ولی مهم این تکنولوژی هست که من مد نظرم هست 

حالا باز هر اطلاعات کاملی داشتین خوشحال میشم ازشون استفاده کنم در رابطه با همین معقوله و موضوع 

21609231331073085660.gif

ویرایش شده توسط ATA_SE7EN
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان و عزیزان نیازمند اطلاعات ارزشمندتون هستیم 

لینک به دیدگاه

اقا عطا شما که خودت حرفه ای هستی. . . . .

لینک به دیدگاه

سلام

اين مطلبو بخونيد شايد به دردتون بخوره ........

Tailor your monitor settings with the Samsung Magic features.rar

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا عطا شما که خودت حرفه ای هستی. . . . .

درود

این نظر لطف شماست دوست بزرگوار ولی من بی سوادترین فرد این مجموعه هستم 

سلام

اين مطلبو بخونيد شايد به دردتون بخوره ........

attachicon.gifTailor your monitor settings with the Samsung Magic features.rar

سلام / ضمن تشکر

من که بالا همین مطالب رو توضیح دادم دوست گرانقدرم و همونطور که گفتم با مانیتورهای سامسونگ مشکلی

نداریم و اون مورد بالا رو هم دارن و مختص و انحصار همین شرکت هست 

هدف من اینه که ببینم چنین تکنولوژی در بقیه برندها هم هست یا نه ؟ 

اکثر مطالب مربوط به همه برندهای تولید کننده مانیتور رو خوندم ولی دقیقا نمیدونم و مطمئن نیستم که همون تکنولوژیه 

لینک به دیدگاه

اتفاقا من چند وقت پیش یه مانیتور بزرگتر گرفتم از برند LG مدل 2262TQ .

اونم یه قابلیتی داره بنام smart package که سنسوری که جلوی مانیتور گذاشتن با توجه به نور محیط میزان روشنایی صفحه رو کم و زیاد میکنه.

غیر فعال هم میشه ولی وقتی فعال باشه بنظرم تصویر بهتری میده مخصوصا زمانی که نور توی محیط نباشه.

وقتی هم که نور بهش برسه روشناییش رو به وضوح میبینی که کم میشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اتفاقا من چند وقت پیش یه مانیتور بزرگتر گرفتم از برند LG مدل 2262TQ .

اونم یه قابلیتی داره بنام smart package که سنسوری که جلوی مانیتور گذاشتن با توجه به نور محیط میزان روشنایی صفحه رو کم و زیاد میکنه.

غیر فعال هم میشه ولی وقتی فعال باشه بنظرم تصویر بهتری میده مخصوصا زمانی که نور توی محیط نباشه.

وقتی هم که نور بهش برسه روشناییش رو به وضوح میبینی که کم میشه.

بله کاملا درسته و در جریانش هستم ولی خب این سنسور هم برای خودش نواقصی داره 

و 100% دستی نیست و محدودیت داره / این سنسوری که تو برند سامسونگ هست کاملا manual  هست و 

همه چی تو اختیار کاربر هست و اونه که تصمیم میگیره نه سیستم که این به نوع خودش مزیت هست 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همچنان در حسرت ..... 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...