رفتن به مطلب

کم شدن سرعت کامپیوتر بعداز اور کردن

مهراز
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من سیستممو اور کردم با راهنمیایی یکی از دوستان سرعت سیستم خوب بالا رفته بود اما بعد دوهفته سرعتش خیلی افت کرد ویندوز عوض کردم هم جواب نداد و رفتم تو باوس تنظیمات اولیه رو زدم بازم جواب نداد میتونید کمکم کنید مین بردم p41و cpu e5500

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز ممکنه اصولی اور نکردی و قطعات دچار مشکل شدن

یک ریست کلی بکنید ببینید درست میشه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من سیستممو اور کردم با راهنمیایی یکی از دوستان سرعت سیستم خوب بالا رفته بود اما بعد دوهفته سرعتش خیلی افت کرد ویندوز عوض کردم هم جواب نداد و رفتم تو باوس تنظیمات اولیه رو زدم بازم جواب نداد میتونید کمکم کنید مین بردم p41و cpu e5500

براى اووركلاك تغيير ولتاژ داده بودى دوست خوبم؟

لینک به دیدگاه

در ادامه فرمایشات دوستان، دماهای قطعات مثل پردازنده رو هم چک کردید؟ معمولاً یا کمبود ولتاژ یا بالا رفتن بیش از حد دما هم باعث کاهش سرعت سیستم خواهد شد. 

لینک به دیدگاه

در ادامه فرمایشات دوستان، دماهای قطعات مثل پردازنده رو هم چک کردید؟ معمولاً یا کمبود ولتاژ یا بالا رفتن بیش از حد دما هم باعث کاهش سرعت سیستم خواهد شد. 

این هم به این دلیل ه که افزایش دما باعث افزایش مقاومت هادی ها خواهد شد. ;)

احتمالا خمیر سیلیکون شما که در دمای بالا کارکرده کاراییش رو از دست داده و الان خوب گرما رو انتقال نمیده.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...