رفتن به مطلب

Recommended Posts

پیشرفته ترین فن ساخت شرکت زالمن وارد بازار جهانی شد. فن 12 سانتیمتری ZM-DF12 مجهز به دو پروانه، قادر است در گردش های پایینتر قدرت باد دهی بیشتری تولید کند.

l3ht6xtomiwhbduj5n6d.jpg

این فن دو پروانه مجهز به یک موتور گردشگر نانوپلیمر است که در حین کار گرمای کمتری تولید می کند و در نتیجه در قیاس با فنهای بلبرینگی مایع در دراز مدت حالت فن دفرمه نمیشود.

c0g0urp4lvboyfjrjbk.jpg

فریم فن همچنین به صورت معکوس تعبیه شده است تا از پشت هاب فن را نگه دارد. قسمت پشتی فن ثابت است و در آن کنترلر سرعت فن قرار دارد که می تواند در سه حالت 800، 1200 و 1600 دور در دقیقه تنظیم شود.

1mab6z5s4nvym0go1loq.jpg

کانکتور فن 3 پین است و در حداکثر دور قادر است 63.76CFM با نویز 33dBA تولید کند.

4kdyaxy6huz8mf1cncoe.jpg

منبع: Techpowerup

مترجم: آرمین ابیشی

ویرایش شده توسط ARMIN 2012
لینک به دیدگاه

اینو پسندیدم @};-

قیافه اش رو یا پرفورمنسش رو؟

لینک به دیدگاه

قیافه اش رو یا پرفورمنسش رو؟

هر دو + کیفیت عالیشو

لینک به دیدگاه

اقا فوق العادس

چه طراحی جالب و خشنی داره.

بیشتر از ظاهرش خوشم اومد و اون ارمی که وسطش روشن میشه.

بیگ لایک چون هنوز مجوز دسترسی ندارم!!! :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

ببخشید "هوشمند" بودن این فن چیه؟

حتی منبع هم "Smart" رو بکار برده

ویرایش شده توسط helenjoon
لینک به دیدگاه

سلام

ببخشید "هوشمند" بودن این فن چیه؟

حتی منبع هم "Smart" رو بکار برده

درسته، واقعیتش اینه که فقط طراحی این فن جالبه. هیچ چیز خاصی نداره.

اینکه فن رو معکوس درست کردند، مثل این میمونه فن رو سرو ته ببندی،

اینکه فن کنترلر روش داره، سالهاست شرکت Enermax ولوم تغییر سرعت روی فنهاش میگذاره،

اینکه طراحیش متفاوته باعث میشه نتوانید به هر سمتی نصبش کنید چون اون کنترلر توپولی اجازه نمیده فن از طرف اون رو به دیوار نصب بشه.

اینکه 63CFM ناقابل ارائه میده، برای یک فن 20 دلاری واقعا" ضعیفه، من نمیدونم کجای دو پروانه بودن این فن به دمندگی اون کمک کرده. فن Cougar Vortex با 70CFM باددهی بیشتری داره نسبت به این.

فقط ظاهر این فن جذابه.

شرکت زالمن این اواخر اغلب تولیداتش همینطوری بوده. قطعات با طراحی های خیلی یونیک و بی نظیر با Performance های معمولی داره تولید میکنه. چیزی که من نمیدونم اینه، آیا درامد این شرکت هزینه ی این طراحی های صفر تا صد قطعاتش رو میده؟ یا بالاخره این شرکت با پرفورمنس پایین محصولاتش زمین میخوره.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام

خسته نباشی

ممنون بابت وقتی که برای نوشتن این مقاله گذاشتی

فک کنم قیمتش حداقل 120 تومنی دربیاد

موفق باشی @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز به نظرتون تایپیک خوبی رو برای شوخی کردن انتخاب کردین ؟  کمی مراعات کنید 

ویرایش شده توسط ATA_SE7EN
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نمی دونم واقعا چرا زالمن به این روز افتاده! ی زمانی محصولاتش واقعا خلاقانه و کاربردی بودن الان انگاری فقط یه تیم طراحی عالی استخدام کرده مسائل فنی رو گذاشته به امان خدا

البته بعضی از شرکتهای دیگه هم دارن همین رویه رو پیش میگرن

حتی فن های 28 دلاری Corsair SP120 هم بیشتر از اینکه کاربردی باشن ظاهر قشنگی دارن فقط

مثلا باددهی همین مدل SP120 هم 62.74 CFM هست اونم با دور فن 2350 !!

مقایسه کنید با Cougar Vortex که توی دور فن 1500 تا 70.5cfm باددهی داره اونم با قیمت 16 دلار فقط !

همه شرکت ها دارن به سمت محصولات نمایشی پیش میرن :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز به نظرتون تایپیک خوبی رو برای شوخی کردن انتخاب کردین ؟  کمی مراعات کنید 

سلام

ابتدا بابت وجه منفی ماجرا  پوزش می طلبم @};-

جناب عطاء عزیز؛ در کنار اینهمه مطلب ناب و زحمت دوستان چه اشکالی داره از1000پست با محتوا 1پست هم شوخی باشه؟

جسارت نباشه اما اینجا انجمنه و نه وبسایت رسمی یک مجله-البته میدونم هرجایی قوانین خاص خودش رو داره .حتی در cnetوsoftpediaاز این شوخی ها هست.

شما کاربر topی هستین و بحثی نیست اما چرا ما جماعت ایرونی با ساده ترین مسئله بحث رو سیا30 میکنیم.حتی ویدئو هست که دانشمندانNASA حین تحقیقات علمی و میلیون دلاریشون در خارج از جو زمین شوخی میکنن.

در هر صورت از جناب آرمین و همه عزیزان و به ویژه ازفن عاقل شرکتZALMAN و هم از  "تاپیک" محترم بابت مطلبم عذر خواهی میکنم،امیدوارم تک تک مشکلات حل بشه.

این فن خودش عاقله و اشتباه بنده رو درک میکنه.

ویرایش شده توسط helenjoon
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

ابتدا بابت وجه منفی ماجرا  پوزش می طلبم @};-

جناب عطاء در کنار اینهمه مطلب ناب و زحمت دوستان چه اشکالی داره از1000پست با محتوا 1پست هم شوخی باشه؟

جسارت نباشه اما اینجا انجمنه و نه وبسایت رسمی یک مجله-البته میدونم هرجایی قوانین خاص خودش رو داره .حتی در cnetوsoftpediaاز این شوخی ها هست.

شما کاربر topی هستین و بحثی نیست اما چرا ما جماعت ایرونی با ساده ترین مسئله بحث رو سیا30 میکنیم.حتی ویدئو هست که دانشمندانNASA حین تحقیقات علمی و میلیون دلاریشون در خارج از جو زمین شوخی میکنن.

در هر صورت از جناب آرمین و همه عزیزان و به ویژه ازفن عاقل شرکتZALMAN و هم از  "تاپیک" محترم بابت مطلبم عذر خواهی میکنم،امیدوارم تک تک مشکلات حل بشه.

این فن خودش عاقله و اشتباه بنده رو درک میکنه.

دوست عزیزم هر انجمنی قوانین خاص خودش رو داره و باید با توجه به محیط و نگرش کاربرانش رفتار کنین 

اشکالی هم نداره شما شوخی کنین ولی جای خودش و تایپیک خودش نه اینجا که آرمین جان دارن با شما جدی حرف میزنن و مطالب رو براتون موشکافی میکنن

و باید شمام جدی باشین / در ضمن اینجا ناسا نیست و ما هم دانشمند یا فضا نورد نیستیم ولی مطمئن باشین اگر غیر این بود و منم تو ناسا 

یا یوری گاگارین بودم اولین کسی بودم که برای لحظه ای رهایی از سخت ترین کارهای روزمره و چند دقیقه استراحت و لبخند شوخی میکردم یا جک میگفتم !! 

پس اونجارو با اینجا یکی نکنید / بنده هم کاربر تاپی نیستم و اینجا هم بحث سی یا سی نشده که میفرمایین سی یا سی میکنیم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیزم هر انجمنی قوانین خاص خودش رو داره و باید با توجه به محیط و نگرش کاربرانش رفتار کنین 

اشکالی هم نداره شما شوخی کنین ولی جای خودش و تایپیک خودش نه اینجا که آرمین جان دارن با شما جدی حرف میزنن و مطالب رو براتون موشکافی میکنن

و باید شمام جدی باشین / در ضمن اینجا ناسا نیست و ما هم دانشمند یا فضا نورد نیستیم ولی مطمئن باشین اگر غیر این بود و منم تو ناسا 

یا یوری گاگارین بودم اولین کسی بودم که برای لحظه ای رهایی از سخت ترین کارهای روزمره و چند دقیقه استراحت و لبخند شوخی میکردم یا جک میگفتم !! 

پس اونجارو با اینجا یکی نکنید / بنده هم کاربر تاپی نیستم و اینجا هم بحث سی یا سی نشده که میفرمایین سی یا سی میکنیم 

درود مجدد

اوکی،هدف فقط عذرخواهی بود. @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

جالب بود ولی فنی که باد دهی کم داشته باشه به هیچ وجه توجیح پذیر نیست خریدش(حداقل برای من که اینجور هستش)

فن به نظرم  همین کوگار برای کامپیوتر خوب هستش

اگه بیشتر کسی میخواد باید حتماً توی پاساژ امجد یه دوری بزنه و مدل هایی که پیدا میکنه رو یادداشت کنه بعد اقدام به خرید کنه

فن های حرفه ایی پیدا میشه با مشخصات عالی و قیمت خوب، فقط باید گشت و حتماً تحقیق کرد توی نت راجع به مدل ها

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...