رفتن به مطلب

راهنمايي در مورد خريد كيس

اشتراک گذاری

Recommended Posts

يه كيس ميخواستم حل و حوش 200 تومن كه ارزش خريد و خنك كنندگي خوبي داشته باشه ( مثلا x3  از x1 ارزش خريد بيشتري داره چون اگه بخواين همن فنا رو به x1 اضافه كنين قيمتش همون قد ميشه ) 

با تشكر

لینک به دیدگاه

همون X3 هست عزیز  .فکر نکنم بهتر از اون گیر بیاری .

لینک به دیدگاه

نظر خودمم همينه

ولي خيلي از كولر ها توش جا نميشه

تو اين رنج قيمتي كيسي كه از اين نظر بهتر باشه موجوده؟؟؟

لینک به دیدگاه

Cooler Master USP100 هست که 235 تومانه . البته فقط 1 فن روشه و باید 3 تا فن دیگه براش بذاری . از X3 امکانات کمتری داره . تو این رنج کیس دیگه ای تو این مایه ها نیست .

لینک به دیدگاه

سلام

ميخاستم بدونم داخل كيس هاي x5 dragon pro x6 حداكثر ارتفاع Cpu cooler چقده؟

لینک به دیدگاه

همچنين براي كيس  RaidMax Case Raptor حداكثر ارتفاع و نظرتون در مورد اين كيس رو ميخواستم

لینک به دیدگاه

سلام

ميخاستم بدونم داخل كيس هاي x5 dragon pro x6 حداكثر ارتفاع Cpu cooler چقده؟

همچنين براي كيس  RaidMax Case Raptor حداكثر ارتفاع و نظرتون در مورد اين كيس رو ميخواستم

کیس X6 دارای عرض 26.8 سانت هست و کولرهایی تا ارتفاع 22 رو به راحتی میشه توش جا داد .

کیس رپتور 24.7 سانت عرض داره و میشه کولر تا حدود 20 سانت رو توش نصب کرد .

البته کولرهایی تا این ارتفاع نداریم . اکثر کولرهای بازار ارتفاع تا 16 سانت دارن .

کیس X6 بهتر از راپتوره . هم از نظر تهویه و هم از نظر امکانات .

لینک به دیدگاه

كيس x5 و dragon pro رو نفرموديد

این دو کیس تولید قدیم هستن دربرابر ایکس 6 ارزش خرید ندارند البته به نظر من این طور هست 

لینک به دیدگاه

زیادم به عکس ها داخل سایت ها توجه نکنید کیس برید بازار از نزدیک ببینید آواز دوهول از دور خوش است 

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

كيس x5 و dragon pro رو نفرموديد

X5 فضای کمتری داره . فکر کنم کولرهای تا 15 سانت توش نصب میشن . دراگون پرو فضای زیادی داره . ولی دیگه تولید نمیشه . اگر هم تو بازار باشه ارزش خرید نداره . قدیمی شده و امکانات پایینی به نسبت قیمتش داره .

لینک به دیدگاه

سلام کدوم کیسای بازار عمقشون بالای۱۷ سانته کولرهای ۱۷سانتی تو کدوم کیسا جا میشن؟!!!

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با سلام

من اقعا نميدونم چيكار كنم

يه كولر خوب و به صرفه ميخواستم macho رو بهم معرفي كردن

حالا يكي بايد پيدا بشه واسه اين يه كيس پيدا كنه خيييلي بزرگه

فقط ميخوام كيسه حداقل رو درس جاي vga جاي فن داشته باشه و اين كلر توش جا بشه 

هر كيس مناسبي با اين تفاسير بالاي 300 

كمك كنيد قيمتش برام مهمه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام رفیق

اگه بتونی بودجه رو بیشتر کنی این کیس هم زیبایی داره و هم بروز هست 

http://lioncomputer.ir/product/3959/%20Green%20X4%20HEXAGON%20Case/

لینک به دیدگاه

كلا كيس هاي perfect به نظرم مدلاي بدي نبودن ولي اطلاعات بدرد بخوري ازشون بدست نياوردم كولرا تا جه ارتفاعي جا ميشه؟؟

به نظرم كارايي كولري كه فرمودين در ازاي ٢٠ تومن خيلي كمتر از macho باشه و كيس هم دوباره رسيديم به ايكس شش

خيلي قيمتش زياده

لینک به دیدگاه

green x4 همه فن هاش 3 پین هستن و تبدیل 3 به 4 پین نداره.برای استفاده حتما fan controller می خواهد .یا تبدیل 3 به 4 پین 4 تایی یه خاطر صرفه جویی در تعداد 4 pin molex که این کابل تو بازار ایران نیست کلن.و خیلی ها هم چنین چیزی فکر نکننم تا حالا دیده باشن.حر کی می خواهد همون x7 بگیره بهتره براش!تو بخش نظرات کیس green x4 هم توی سایت گفتم.کلن green تو فکر کردن معیوب هستن از پایه.

لینک به دیدگاه

کیس x5 وکولرTrue Spirit 120M گزینه خوبیه من خودم برای مشتری بستم نسبتا کارایی خوبی داشته وکامل تو کیس جا شده بدون هیچ مشکلی، به نظر من این کولر بهتر از macho است.

لینک به دیدگاه

اكه بخوام كولر ١٢٠ بخرم همون x3 برام كافيه اخه بيس x3 , x5 يكيه و فضاي داخلشون برابره

ولي درمورد اينكه از macho بهتره شك دارم اينطور باشه

لینک به دیدگاه

اينطوري به نتثجه خاصي نميرسيم

گرافيك ، مادربرد و سي پي يو و رمهاي انتخابي من ايناست

4690k

powercolor 280x

http://lioncomputer.ir/product/3967/ASRock%20FATAL1TY%20Z97%20Killer%20LGA1150%20Z97%20MB/

http://lioncomputer.ir/product/3941/Gskill%20TridentX%208GB%204GBx2%202400Mhz%20DDR3/

لطفا يه كيس و كولر تا حدود 400 تومن معرفي كنين 20-30 تومن بالا پايين كه جريان هواي خوبي تو كيس باشه ( ميخام گرافيكم خنك بمونه ) و اگر شد روبرو گرافيك فن داشته باشه 

كولر هم احتمالا بعدا ميخوام تا 4.5 حداكثر اور كنم

با تشكر

لینک به دیدگاه

کیس برو green x4 رو بگیر اما فن پایین و روبروی محفضه هارد رو خودت باید نصب کنی..299 هزار تومان

فن cpu هم thermaltec macho-hr2 بگیر راحت تا 4.5 میتونی اور کلاک کنی.اما برو روی پولت 42 هزار تومان بزار.قیمت 142 هزار تومان

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...