رفتن به مطلب

گارانتی رم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام... من این رم هارو دیروز خریداری کردم از لیون ولی غیر از برچسب روی خود رم ها چیز دیگری همراهش نبود به عنوان گارانتی و روی برچسب ها هم چیزی قید نشده در صورتی که گارانتی مادام العمر داره این رم... خواستم سوال کنم چکار باید بکنم آیا گارانتی همین برچسب هاست که هیچ چیز خاصی روش نوشته نشده ؟ و در فاکتور هم نیومده چیزی به عنوان گارانتی...

f549ab6ca669282d2.jpg

ویرایش شده توسط shayan.vampire
لینک به دیدگاه

سلام...

دوست عزیز اون برچسب ها مشخصات و پارت نامبر رم هاست

فکر کنم این سری از رم ها به صورت سریالی گارانتی شدند

لینک به دیدگاه

ممنون حامد جان شما نمیدونی از کجا باید چکشون کنم؟ چون بدون کارت یا برچسب ممکنه بعدا زیر بار نرن چون توی فاکتور ذکر شده که بدون برچسب یا کارت گارانتی تحویل گرفته نمیشود.....

لینک به دیدگاه

سلام مجدد

اگر سریالی باشه که شما نمی تونید چک کنید لزومی هم نداره و تو سیستم شون ثبت شده !

گارانتی سریالی بدون لیبل و کارت هست

لینک به دیدگاه

دوست عزیز میتونید به لیون زنگ بزنید و شرکت گارانتی و مدتش رو بپرسید حتما پاسخ میدن بهتون

لینک به دیدگاه

دوستان خیلی ممنون از راهنماییتون مشکل حل شد ... همونطور که حامد جان گفتن گارانتی سریالی بودش... تماس گرفتم بلاخره موفق شدم سوال کنم وقتتون بخیر یا حق... @};-

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

بعضی وفتها بعضی از تاپیکها دیده نمیشه لطفا یه سری سوالاتی که میخواید سریع به جواب برسید به فروشگاه زنگ بزنید و یا برای مدیران پیغام کنید .

این رمها سریالی هستن و بر طبق فاکتور خرید گارانتی میشن .

مادام العمر در ایران یعنی اینکه تا وقتیکه اون رم تولید بشه . مثلا الان کسی رمهای DDR1 رو گارانتی نمیکنه و قبول نمیکنه اگر از خیلی وقت خریداری شده باشه . یا خیلی از رمهای DDR2 رو هم همینطور .

لینک به دیدگاه

بله درست میگید 1ساعت قبل از خرید من تماس گرفتم با لیون به من گفتن گارانتی مادام العمر تا زمان تولید هستش.. الان زنگ زدن میگن نه 1سال گارانتیش... اگر من میدونستم اینجوریه حداقل vengeance میخریدم که گارانتی بیشتر داره... حالا من چون ازتون زیاد خرید داشتم جدی نگرفتم ولی کس دیگه ای بود جدی میگرفت این قضیه رو چون به من حرف دیگه ای زدن الان چیز دیگه ای میگن... @};- حالا فدای سرشون اشتباه شده پیش میاد... هیچ اشکالی هم نداره ولی از لیون با این همه سابقه حرفه ای بعید هست ... بازم معذرت میخوام وقتتون رو گرفتم....

لینک به دیدگاه

بله درست میگید 1ساعت قبل از خرید من تماس گرفتم با لیون به من گفتن گارانتی مادام العمر تا زمان تولید هستش.. الان زنگ زدن میگن نه 1سال گارانتیش... اگر من میدونستم اینجوریه حداقل vengeance میخریدم که گارانتی بیشتر داره... حالا من چون ازتون زیاد خرید داشتم جدی نگرفتم ولی کس دیگه ای بود جدی میگرفت این قضیه رو چون به من حرف دیگه ای زدن الان چیز دیگه ای میگن... @};- حالا فدای سرشون اشتباه شده پیش میاد... هیچ اشکالی هم نداره ولی از لیون با این همه سابقه حرفه ای بعید هست ... بازم معذرت میخوام وقتتون رو گرفتم....

اول اینکه بسیار ممنونم این حرفتون رو اینجا زدید و کسانیکه حرفهاشون رو به هر نحوی به ما میزنن دوست ما هستن و بنده به شخصه دستشون رو میبوسم :‌

همین الان رمهاتون رو پیگیری کردم :‌

1 - رمتون گارانتی مادام العمره و بابت این ناهماهنگی ازتون عذر میخوام . این رم رو چند نفر دارن و اون کسی که به ما گفته بود یکساله گارانتی داره ما ازش خرید نکردیم و رم شما از وارد کننده و تامین کننده ای خریداری شده که مادام العمر به ما گارانتی داده ( یعنی تا وقتیکه این رم تولید بشه )

2 - به خاطر این ناهماهنگی بنده حاضرم بهاش رو بدم و اگر از رمتون خوشتون نیومده میتونید بفرستید و رم کورسیر بگیرید . ( اگر چنین کاری خواستید بکنید حتما تا شنبه انجام بدید )

در کل در خدمتیم و تصمیم با شماست @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

واقعا ازتون ممنونم که اینقدر شما فهیم با شعور و پیگیر هستین ای کاش همه ذره ای اخلاق شمارو داشتن... من دستتون رو میبوسم که بزرگواری کردین و به این قشنگی جواب من رو دادین که به شخصه هیچوقت هیچ جایی ندیدم... من حتی اگر رم ها گارانتی هم نداشتن واسم ذره ای اهمیت نداشت... فقط چون تاحالا ندیده بودم سوال کردم که فهمیدم گارانتی سریالی هستش... میدونید یه عده هستن که کافیه یه بهانه ی این شکلی بدین به دستشون و داغ دلشون رو پیش شما خالی کنن... فقط بخاطر سابقه حرفه ای شما که باعث افتخار ما ایرانی هاست دوست داشتم که در جریان باشید اگرنه همچین جسارتی نمیکردم... بازم ممنونم ازتون جناب حسینی عزیز... @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

لیون حرف نداره چند بار خرید کردم اسیرش شدم جای دیگه نمی تونم خرید کنم  :)

مدیریت خوبی داره @};-

لینک به دیدگاه

واقعا ازتون ممنونم که اینقدر شما فهیم با شعور و پیگیر هستین ای کاش همه ذره ای اخلاق شمارو داشتن... من دستتون رو میبوسم که بزرگواری کردین و به این قشنگی جواب من رو دادین که به شخصه هیچوقت هیچ جایی ندیدم... من حتی اگر رم ها گارانتی هم نداشتن واسم ذره ای اهمیت نداشت... فقط چون تاحالا ندیده بودم سوال کردم که فهمیدم گارانتی سریالی هستش... میدونید یه عده هستن که کافیه یه بهانه ی این شکلی بدین به دستشون و داغ دلشون رو پیش شما خالی کنن... فقط بخاطر سابقه حرفه ای شما که باعث افتخار ما ایرانی هاست دوست داشتم که در جریان باشید اگرنه همچین جسارتی نمیکردم... بازم ممنونم ازتون جناب حسینی عزیز... @};- @};- @};-

ما اینها رو وظیفه خودمون میدونیم و از تمام دوستان خودم میخوام اگر چنین مشکلاتی پیش اومد و حرفی داشتن توی این زمینه ها حتما حتما با من در تماس باشن . این شماره رو گذاشتیم برای همین مسئله 09019193736 این شماره طی ساعات کاری و زمانیکه بنده در فروشگاه هستنم روشنه که به مشکلات و انتقادات شما دوستان رسیدگی بشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...