رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید مانیتور برای GAME

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام

در ایران باشه برا خرید/ 24 تا 32 اینچ :x :x

مانیتورهای 1600*2560 با  G-Sync و بدون این تکنولوژی ، قیمت چند ؟؟ چه برندی ؟؟

مانیتورهای 4K با  G-Sync و بدون این تکنولوژی ، قیمت چند ؟؟ چه برندی ؟؟

@};- @};- @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

عطا جان فکر کنم بگی از اونور برات بیارن بهتر باشه :D اینجا گیر نمیاد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عطا جان فکر کنم بگی از اونور برات بیارن بهتر باشه :D اینجا گیر نمیاد

:-?  پس باز بنازم .... :laughing: :laughing:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جدا 4k برای گیم؟ گرافیک کم نمیاری؟

1 سال دیگه گرافیک جدید میاد/

با این گرافیکم زیاد رو آپشن ها مانور نمیدم / ( باز کم بیاره یکی دیگه میخرم )

لینک به دیدگاه

1 سال دیگه گرافیک جدید میاد/

با این گرافیکم زیاد رو آپشن ها مانور نمیدم / ( باز کم بیاره یکی دیگه میخرم )

همینو بگو! تعجب کردم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بر عطای عزیز 

اقا طوفان کردی برادر این اینده نگریت منو متحیر کرده / منم دنبال مانیتورم و خیلی وقته دارم بررسی میکنم و خیلی مطالب مفید و مستندات بدست اوردم 

ولی خب من نهایتا بتونم یه 27 اینچ معمولی در حد 1440 تهیه کنم ولی خب بحث شما که 4k معظم باشه فرق میکنه و کمی قضیه حساستر میشه 

چند مدل رو که بدون چیپ هستند معذفی میکنم شاید به دردتون خورد / البته اینم بگم پارسال که با جمعی از دوستان رفته بودیم ترکیه چند مدل مانیتور رو 

تو چندتا از فروشگاهاشون دیدم که این وسط مانیتورهای شرکت بزرگ  SELL  واقعا کف مارو بریده و از نگاه کردنشون هم سیر نمیشدیم هم زیبا هم خوش ساخت 

هم با کیفیت اونم کیفیت ریل واقعی هم امکانات و چندین مزیت دیگر رو به یدک میکشیدن که واقعا کار هر شرکتی نیست /البته لازم به گفتنه که قیمتهاشونم دود از سر ادم بلند 

میکردن ولی خب چون جنابعالی از لحاظ مالی مشکلی ندارین بهتون در وحله اول پیشنهاد میکنم از مدلهای این شرکت دیدن کنید بعد سراغ دیگر برندهای بزرگی همچون 

سامسونگ و ایسوس و آ او سی و بنکیو برین که بزرگترین تولید کنندگان صفحه های نمایش هستند البته برندهای دیگر هم هست مثل ال جی و وایوسونیک و اچ پی و ایزر 

که به مانند برندهای قبلی بزرگ و قدرتمند هستند ولی بنده طبق بررسیهایی که انجام دادم چند برندی که اول گفتم پر فروشتر و پر طرفدارترند از گروه دومی ولی نمیگیم 

مشکلی یا چیزی دارن اصلا به هیچ وجه ولی خب طبق بررسی میخوایم حرف بزنیم 

این چند مدل رو بررسی بکنید که جزو بهترینها هستند : / پیشنهاد منم اینه که برای بازی نهایتا 27 اینچ انتخاب بکنید 

مدل گرون قیمت ایسوس که فورکا هست با قیمت 2400 دولار ناقابل که بیشتر به درد ویترین میخوره 

PQ321QE

مدلهای پیشنهادی ( مدل زیاده ولی چندتاشونو میزارم )

Dell U2713HM-IPS-LED

Dell 28 Ultra HD Monitor - P2815Q

Samsung 28-Inch Ultra HighU28D590D

BenQ XL2720Z

ASUS VG278HE Black

ASUS PB Series PB278Q

البته برخی عوامل هستند که مانع انتظار ما مبشن مثل زمان پاسخدهی پیکسلها یا پنل یا رزولوشین و ... که مانع انتخاب رخی مدلها میشه علی رغم بهترین بودن

محدودیت 1600 هم تو مانیتورهای ایسوس احساس میشه ولی خب چیز خاصی هم نیست چون طرفداراشم کمه نسبت به 1440 و 1200 و 1080 هم هنوز طرفداراشو حفظ کرده 

که اینجا قضیه قیمت همه چی رو توضیح میده . 

ماشاالله اونقدر مدل و برند هست که باید یک سال بشینی قشنگ بررسی کنی و اگر عمری باقی بود یک از خوباشو انتخاب کرده و خریداری کنی 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...