رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد خرید مادربرد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت همه دوستان

خواستم بگم من یه مین دارم مدل asus p8b75-v که دو سال گارانتی داره میخوام بفروشم جاش msi z77a-g43 بگیرم بودجم حداکثر 400 تومنه

واسه اورکلاک سی پی یو میخوام

نظر دوستان چیه؟ مادربردش خوب و با کیفیت هست؟ میتونه با برند asus و giga برابری کنه؟

سوال بعدیم اینه من کولر تونیک تاور 120 اکسترم گرفتم و گرافیکم gtx 760 giga هستش. کولینگم به جایی از هیتسینک های مادربرد و یا حتی خود رم گیر نمی کنه؟ با کولر فاصله تا گرافیکم چقده؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مادربردهای msi  تو کیفیت چیزی از ایسوز و گیگا کم ندارن

اون مادربرد مورد نظر شما هم خوب هست نصبت به قیمتش

کولرها با گرافیک مشکل ندارن معمولا فقط با رمها به مشکل میخورن

اگر از دو رم استفاده میکنید فکر نکنم به مشکل بخورید

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت همه دوستان

خواستم بگم من یه مین دارم مدل asus p8b75-v که دو سال گارانتی داره میخوام بفروشم جاش msi z77a-g43 بگیرم بودجم حداکثر 400 تومنه

واسه اورکلاک سی پی یو میخوام

نظر دوستان چیه؟ مادربردش خوب و با کیفیت هست؟ میتونه با برند asus و giga برابری کنه؟

سوال بعدیم اینه من کولر تونیک تاور 120 اکسترم گرفتم و گرافیکم gtx 760 giga هستش. کولینگم به جایی از هیتسینک های مادربرد و یا حتی خود رم گیر نمی کنه؟ با کولر فاصله تا گرافیکم چقده؟

اگر اورکلاک در حد معمولی میخوای بکنی خوبه . ولی اگر میخوای اور سنگین انجام بدی بهتره که بورد بهتری از نظر کیفیت و مدار تغذیه تهیه کنی .

به هیتسنک مادربورد و گرافیک که نمیگیره . ولی رم رو نمیشه گفت . اگر هیت سینک رم بلند باشه ممکنه بگیره بهش . البته روی خانه آخر نزدیک پردازنده ممکنه اینطوری بشه . بهتره رم با هیت سینک کوتاه تهیه کنی.

لینک به دیدگاه

رم هام Corsair XMS3 4GB 2x2GB 1600 DDR3 هست

به گرافیکم برخورد نمی کنه؟

راستی با این کولینگ وقتی بازی های سنگین اجرا می کنم دمای سی پی یو میره رو 60 درجه (بدون اور) به نظرتون طبیعیه؟

ویرایش شده توسط Hassan_007
لینک به دیدگاه

رم هام Corsair XMS3 4GB 2x2GB 1600 DDR3 هست

به گرافیکم برخورد نمی کنه؟

راستی با این کولینگ وقتی بازی های سنگین اجرا می کنم دمای سی پی یو میره رو 60 درجه (بدون اور) به نظرتون طبیعیه؟

مشکلی نیست . نمیگیره .

حداکثر 60 درجه دمای خوبیه . مشکلی نداره . اگر خمیر بهتر بزنی ، شاید 1-2 درجه پایینتر بیاد که نیازی نیست .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...