رفتن به مطلب

پیشنهاد شما برای بهتر شدن فروشگاه

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود خدمت همه دوستان عزیز.

خوب من دیدم بخشی هست با نام

پیشنهاد شما برای بهتر شدن فروم

ولی بخش برای "پیشنهاد شما برای بهتر شدن فروشگاه" نیست!!(من خودم الان پیشنهادی برا فروشگاه دارم)

پس این تایک برای پیشنهاد های دوستان برای بهتر شدن  و روان تر شدن و کاربر پسند تر شدن و بهبود مشکلات سایت یا همون فروشگا ایجا شده.

حالا تشخیص  درست بود یا نادرست بود تاپیک به عهد مدیران محترم باشه و در صورت عدم نیاز به همچین تاپیکی پاک بشه.(این متن قرمز شده در صورت مفید بود تاپیک پاک شود)

اولین پیشنهاد هم خودم میدم (البت شاید در سایت جدید لیون این مشکل حل شده باشه)

ویرایش شده توسط mehrxad
لینک به دیدگاه

یکی از مشکلاتی که من با بخش فروشگاه لیون دارم لیست بندی کالا ها هست!!

مثلا من میخام لیستی از گرافیکها رو از همه مدلها و از هر دو شرکت سازنده چیپ داشته باشم که برا اثاث یک سری فیلترها که مورد نیاز منه ببینم مدلها و برندها چی برا گفتن دارن و نقاط قوتشون چیه!!

ولی در فروشگا وارد قسمت گرافیک میشم اول به 2 دسته تقسیم میشن AMD و NVIDIA بهد برندها جدا میشن بد وارد یک برند میشی میبینی فالان برند موجودی یا قیمت نداره!(و تا به یه نتیجه دلخواه بخای برسی کلی دردسر داری)

خوب اگه بشه همه برندها و همه چیپها رو یه جا ببینی و بر اثا نیازهات فیلترش کنی خیلی عالی میشه.(نمیدونم شاید راه داره و لی من نمیدونم)

ویرایش شده توسط mehrxad
لینک به دیدگاه

یکی از مشکلاتی که من با بخش فروشگاه لیون دارم لیست بندی کالا ها هست!!

مثلا من میخام لیستی از گرافیکها رو از همه مدلها و از هر دو شرکت سازنده چیپ داشته باشم که برا اثاث یک سری فیلترها که مورد نیاز منه ببینم مدلها و برندها چی برا گفتن دارن و نقاط قوتشون چیه!!

ولی در فروشگا وارد قسمت گرافیک میشم اول به 2 دسته تقسیم میشن AMD و NVIDIA بهد برندها جدا میشن بد وارد یک برند میشی میبینی فالان برند موجودی یا قیمت نداره!(و تا به یه نتیجه دلخواه بخای برسی کلی دردسر داری)

خوب اگه بشه همه برندها و همه چیپها رو یه جا ببینی و بر اثا نیازهات فیلترش کنی خیلی عالی میشه.(نمیدونم شاید راه داره و لی من نمیدونم)

درود عزیز

برای این کار در قسمت بالای صفحه گزینه لیست قیمت رو انتخاب کن

بعدش از لیست نمایشی، که به صورت پیش فرض روی CPU قرار داره،VGA رو انتخاب میکنی و بعدش هم ارسال

تمام گرافیک های موجود از همه برند ها و همچنین هر دو شرکت AMD و Nvidia نمایش داده میشه

از جستجوی پیشرفته هم میشه استفاده کرد

لینک به دیدگاه

درود عزیز

برای این کار در قسمت بالای صفحه گزینه لیست قیمت رو انتخاب کن

بعدش از لیست نمایشی، که به صورت پیش فرض روی CPU قرار داره،VGA رو انتخاب میکنی و بعدش هم ارسال

تمام گرافیک های موجود از همه برند ها و همچنین هر دو شرکت AMD و Nvidia نمایش داده میشه

از جستجوی پیشرفته هم میشه استفاده کرد

اره استفاده کردم!

جالب بود ولی به دلیل بی دقتی من و ناواردی من  این گزینه رو استفاده نکرده بودم!(زیاد تو توجه نیست)

و اینکه زیاد روان نبود!!(خیلی کلی بود)

بهتره تو هر محصول مثلا برا VGA فیلترها تنوع بیشتر و بهتری داشته باشن !

همون لیست بندی هم خوبه ولی مثلا با انخاب vga بتونی همون اول وارد همه مدلها  و چیپها و برندها بشی و اگه دوست داشتی با"+" وارد شاخه ها بشی نه به اجبار بهد از انتخواب VGA وارد شاخه شرکت سازنده چسیپ بشی بهد به اجبار وارد برندها!!

ویرایش شده توسط mehrxad
لینک به دیدگاه

مراحل خرید شبیه دیجی کالا دوست دارم خیلی جالبه هرچند دیجی کالا کامپیوتر نداره به کار من نمیاد کلا فقط خرید ها کوچک ازش انجام میدم

اما لیون این طور نیست در حال حاظر یک فروشگاه کامپیوتر دیگم خرید کردم اسم نبرم تبلیغش نشه کلا اتوماتیک بود مراحل خرید اما مشکل

کوچیک داشتن گرون فروش بودن  :D قیمت ها لیون بهتر هست در کل

لینک به دیدگاه

به نظر من چقدر خوب بود برای همه قطعات مثل سی پی و مادربرد... نقد و بررسی میذاشتن تا انتخاب بهتری داشته باشیم 

و دوم در هر خرید اگر تخفیفی هم بهمون تعلق می گرفت عالی بود مثل دی جی کالا که دی جی بن میده

و این فروشگاه در بیشتر اوقات روز اصلا پشتیبانی انلاین نداره و این خیلی بده من تا با پشتیبانی سایت ارتباط برقرار نکنم اصلا نمی تونم خرید بزنم!

و چهارم اینکه بیشتر قطعات  این فروشگاه ناموجوده و یک جورایی ادم مجبور میشه قعطعاتی که موجود مونده رو بخره.....

لینک به دیدگاه

این تاپیک رو مدیران باید ایجاد میکردند !

دقیقا"

لینک به دیدگاه

این تاپیک رو مدیران باید ایجاد میکردند !

دقیقا"

حالا من یا مدیران موردی نداره این تاپیک پاک شه یکی از مدیران تاپیکو بزنه اتفاقا دست مدیران باشه هم بهتره!(تازه اشاره هم کردم مدیران رسیدگی کنن)

فقط لازم بود باشه که نبود!!(چون واقعا یک سری مشکلات یا نواقصی بود )

یا یک سری ایده ها هست که باعث بهتر شدن سایت میشه یا یه سری امکانات سایتهای دیگه دارن نه من بلکه دوستانم از اون امکانات خوششون میاد!

یا مثلا سر نداشتن کد پستی در ادرس سایت من امروز مونده بودم که اینو تو پیشنهادات فروم مطرح کنم یا تو انتقاددات تند تیز!

که به هیچ کدوم هم ربط نداشت و در اخر در انتقادات مطرح کردم که کد پستی هم به ادر س فروشگاه اضافه شه در صورتی درخواست من پیشنهاد بود نه اتقاد!(خودم جوری جلوه دادم شبیه انتقاد هم باشه)

ویرایش شده توسط mehrxad
لینک به دیدگاه

مهم ترین انتقاد وارده به فروشگاه این ه که :

طراحی واسه عهد بوووووق ه و سایت اصلا کارآمد نیست!

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

بسیار ممنونم از محبتتون فقط چند روز صبر کنید ;)

و تمام این مشکلات حق با شماست .

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی

خسته نباشید

درخواست دارم رو برند های corsair,cooler master,ocz و samsung ssd بیشتر تمرکز کنید،الان اکثرشون زده ناموجود

مخصوصا تو بخش پاور و کیس و رم وssd

لینک به دیدگاه

----------------ویرایش--------------------

ویرایش شده توسط mehrxad(مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

----------------ویرایش--------------------

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

یه پیشنهاد هم من برای قسمت فروشگاه دارم

قسمت جستجو برای مادربرد اگه برای قسمت های SATA 6Gb/s و SATA 3Gb/s و USB 3.0 هم گزینه های بله و خیر رو اضافه کنید شاید یه نفر تعداد واسش مهم نباشه و داشتن این قابلیت ها رو مادربرد واسش مهم باشه

لینک به دیدگاه

درود

سایت جدیدتون خیلی بهتر شده

یه پیشنهاد اگه تو سایتتون امکان پرداخت آنلاین فراهم بشه خیلی خوب میشه ایجوری نیازی به تماس تلفنی برای هماهنگی نیستش مثل سایت دیجی کالا

ویرایش شده توسط alireza_6345
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام 

قبلا با گوشی راحت میشد کارکرد الان نه 

مثلا باید تو گوشی برای مکث کردن رو گزینه های اولیه باید راست کلیک کرد یعنی انگشت رو,روی گزینه نگه داشت که منو (مربوط مرورگر)ظاهر بشه که بشه گزینه ها بیاد و دو سه ستون داره برای تعیین کردن گزینه های قطعات که ستون چپ که مثلا مین برده رو میزنم گزینه ی راست که مثلا مانیتور هست انتخاب میشه خلاصه اینجوری نمیشه توضیح داد فکر نکنم منظورمو متوجه بشید خودتون با گوشی به سایت برید میبینید مشکلاتش زیاده که قبلا خیلی کمتر بود!!!

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

درود

من یه پیشنهاد دارم که فک کنم خیلیها به این مورد علاقه دارن.

من زمانهایی هست که تو فروشگاه میخام  چند برند رو با هم ببینم (مثلا همراه با msi بتونم asus و xfx  رو هم داشته باشم)

که متوجه بشم قیمت یه r9270 تو این برندها چطوریه!ولی فیلتر جوریه که امکان انتخاب فقط یک برندو میده!!

اما پیشنهاد :

به جا اینکه برندها از منوی کشویی انتخواب شن براشون چک باکس بزارین تا برندها طبق نیاز من یا دوستان فیلتر بشه(جا برند ها هم به گروه کاری تبدیل بشه)

مثلا از این حالت که مال فروشگاه هست

8rz71f9cta4h2dz7k22.png

تبدیل به این حالت بشه( یا حالتی که خودتون  طراحی میکنید فقط به صورت چک باکس باشه)

irpc2brk6vblkr4mkok4.png

حتی اگه بشه تو همن منوی کشویی برندها هم دارای چک باکس باشن و محدود با انتخاب یه برند نشن هم خوبه.(مثل این)

q84w4uk5a01l595ndwv5.png

ویرایش شده توسط mehrxad
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درود

من یه پیشنهاد دارم که فک کنم خیلیها به این مورد علاقه دارن.

من زمانهایی هست که تو فروشگاه میخام  چند برند رو با هم ببینم (مثلا همراه با msi بتونم asus و xfx  رو هم داشته باشم)

که متوجه بشم قیمت یه r9270 تو این برندها چطوریه!ولی فیلتر جوریه که امکان انتخاب فقط یک برندو میده!!

اما پیشنهاد :

به جا اینکه برندها از منوی کشویی انتخواب شن براشون چک باکس بزارین تا برندها طبق نیاز من یا دوستان فیلتر بشه(جا برند ها هم به گروه کاری تبدیل بشه)

مثلا از این حالت که مال فروشگاه هست

8rz71f9cta4h2dz7k22.png

تبدیل به این حالت بشه( یا حالتی که خودتون  طراحی میکنید فقط به صورت چک باکس باشه)

irpc2brk6vblkr4mkok4.png

حتی اگه بشه تو همن منوی کشویی برندها هم دارای چک باکس باشن و محدود با انتخاب یه برند نشن هم خوبه.(مثل این)

q84w4uk5a01l595ndwv5.png

درود

شما میتونید بجای برند GPU رو انتخاب کنید و برندهای مختلف که از یک نوع GPU برخوردار هستن رو مشاهده کنید عزیز

لینک به دیدگاه

درود

شما میتونید بجای برند GPU رو انتخاب کنید و برندهای مختلف که از یک نوع GPU برخوردار هستن رو مشاهده کنید عزیز

ممنون که جواب دادید.

اقا حسینی خوب چند برند یا 2 برند مجزا یه مزیت داره که میشه گرافک های بالا پایین مثلاr9270 رو هم دید

شاید تو گرافیکها نسل قبل تر باشه گرافیکی که قیمته بهتری داشته باشه وقدرت بالاتری(به دلیل قدیمی بودنش)

مثلا  5870 گیگا با قدرت مناسب از خیلی از هم قیمتاش بهتره پس جدا سازی برندها فک کنم چیز جالبی باشه

باز هر جور صلاح میدونید.

لینک به دیدگاه

به دلیل جلوگیری از منفی گرفتن ویرایش شد!!

به دلیل جلوگیری از منفی گرفتن ویرایش شد!!

درود دوست عزیز

این حمله و کار قشنگی نیست که شما نوشتید برای نگرفتن منفی متن رو پاک کردید . حالا یکی از مطلبتون خوشش نیومده و منفی داده ایا موردی هستش ؟ واقعیتش بر این اساس همه فکر میکنن فقط برای مثبت دارید پست میدید و این زیاد جالب نیست برای شما .

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

این حمله و کار قشنگی نیست که شما نوشتید برای نگرفتن منفی متن رو پاک کردید . حالا یکی از مطلبتون خوشش نیومده و منفی داده ایا موردی هستش ؟ واقعیتش بر این اساس همه فکر میکنن فقط برای مثبت دارید پست میدید و این زیاد جالب نیست برای شما

درود اقای حسینی

به خاطر اینکه اینجا جاش نبود منتقل کردم

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=3469&p=372592

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

اقا حسینی تو فروشگاه به گارانتی دار بودن کالا اشاره شده ولی به شرکت گارانتی کننده خیر.

اگه امکان داره نام شرکت و اگه امکان داره مدت گارنتی هم قید شود

برا مدت میدنم بعضی وقتا مشکل دار میشه(مثلا مانیتوراز خود انبار اصلی فلان شرکت  میومد و مدت گارنتیش چند ماهی گذشته بود)

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

برای بهتر شدن فروشگاه یه پیشنهاد خوب دارم امیدوارم توجه کنین

خواهشا همه اش به فکر قطعات و کالا های گران قیمت و اصلی نباشین !

کالا هایی مثل هدست و . . . واقعا نقطه ضعف فروشگاه هست باید خیلی بیشتر بشن

همین هدست تعدادی مدل معمولی و حرفه ای موجود کنین خیلی خوب میشه

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام اقا به فکر این fan case هم باشید...خیلی ها رو از فروشگاه حزف کردید .کلن فقط 5-6 تا مدل fan موجوده!!بیشتر fan بیارید تا 5000 graphic card و !!mainboard

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...